facebook_pixel

LR ledo jachtų taurė (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART)

03.17 - 03.18, Šiauliai,Rekyva

03.17
-3 C°
NE ↙ 5 m/s
03.18
1 C°
NW ↘ 3 m/s

Schedule

03-17 Pirmos dienos tvarkaraštis

10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.

11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.

12.00  va l- varžybų atidarymas.

13.00  val- 1,2,3,4 važiavimai.

03-18 Antros dienos tvarkaraštis 

11.00   val- 5,6,7 važiavimai.

16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai.

 Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai  anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus

Messages

  • ANTROS LENKTYNIŲ DIENOS STARTAS

    2018-03-18 \ STARTAS PLANUOJAMAS 12 VAL.

    VYKS

    DN du startai

    Ice opti merginos

    blokart


  • Pranešimas apie ledo būklę

    Rekyvos ežeras 2018.03.15
    Storis 21 cm
    Sniego ant ledo 0 cm
    Pavirsius lygus vietomis grublėtas

    Video

    Info Irutė Žičkuvienė




  • Varžybų vieta ir laikas

    LR ledo jachtų taurė planuojama vykdyti Kovo mėn. 17-18 dienomis Rekyvos ežere 

    Varžybų vieta

    Varžybų nuostatai


  • Pranešimas dėl varžybų atidėjimo

    Ledo jachtų taurės varžybos nukeliamos iki palankių oro sąlygų . Apie tai bus pranešta ne vėliau kaip dvi dienos iki starto.Kitas pranešimas 03-01d.


  • Varžybos atidedamos

    Dėl nepalankių oro sąlygų-žemos minusines temperatūros ir sniego ant ledo varžybos yra atidedamos iki palankių oro sąlygų .Pranešimas apie varžybų vietą ir laiką bus paskelbtas 02-25 regatos.lt


  • Pranešimas Nr. 2

    Pranešimas apie ledo būklę nr. 2

    02-21 Rekyvos ežeras

    Ledo storis 21 cm

    Sniego ant ledo 6-7 cm puraus sniego

    Properšų nėra

    Info:https://www.facebook.com/groups/145744982144280/?fref=gs&dti=145744982144280&hc_location=group_dialog



  • Pranešimas nr. 1

    Pranešimas apie ledo būklę nr.  1

    02-14 Rekyvos ežeras

    Ledo storis 20cm

    Sniego ant ledo 2-4cm

    Info: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1871064606301321&set=gm.1786353721416723&type=3&theater&ifg=1



Results

Open ice
Group
logo
1
Start: 2018-03-17 14:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
2
Start: 2018-03-17 14:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
3
Start: 2018-03-17 15:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
4
Start: 2018-03-17 15:20:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
5
Start: 2018-03-17 16:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-17 19:36:10
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-T
ALVYDAS KASPERIŪNAS
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1
T-74
VYTAUTAS TALALAS
3 3 3 3 2 2 3 3 2 2 10 2
T-1
DAINIUS JUSKEVICIUS
5 5 2 2 4 4 2 2 4 4 12 3
T-BN
NEILAS STRAUKAS
2 2 6 6 3 3 4 4 3 3 12 4
T-71
GEDIMINAS BALTUŠIS
4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 18 5
T-1000
ROBERTAS DAILIDA
6 6 5 5 6 6 6 6 6 6 23 6
DN Opti
Group
logo
1
Start: 2018-03-17 14:10:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
2
Start: 2018-03-17 14:45:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
3
Start: 2018-03-17 15:07:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
4
Start: 2018-03-17 15:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
5
Start: 2018-03-17 16:10:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:50:56
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Rimvydas Mažunavičius
1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 4 1
T-81
Edgaras Urbanovič
4 4 3 3 1 1 2 2 3 3 9 2
LTU-1021
Rūta Mažunavičiūtė
2 2 2 2 5 5 5 5 2 2 11 3
LTU-2
Rojus Stankevičius
3 3 6 6 4 4 4 4 5 5 16 4
LTU-29
Greta Kalinauskaitė
6 6 7 7 6 6 3 3 4 4 19 5
LTU-T
NOJUS VOLUNGEVICIUS
16 DNF 5 5 7 7 6 6 6 6 24 6
LTU-107
Igne Jaškūnaitė
5 5 4 4 3 3 16 DNF 16 DNF 28 7
LTU-5
Greta Garnyte
16 DNF 9 9 16 DNC 16 DNC 16 DNC 57 11-12
LTU-7
Justė Tamośaityte
16 DNS 16 DNC 16 DNC 9 7 16 DNC 57 11-12
LTU-6
Emilija Bekeryte
16 DNS 16 DNC 16 DNC 10 8 16 DNC 58 13-14
t-3161
MARTYNAS Dudėnas
16 DNC 10 10 16 DNC 16 DNC 16 DNC 58 13-14
LTU-3
Fausta Perskaudaitė
8 7 16 DNC 16 DNC 16 DNF 16 DNF 56 8-10
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
16 DNC 8 8 16 DNC 16 DNC 16 DNC 56 8-10
T-12
AGNETA BUTKEVIČIŪTĖ
16 DNC 16 DNF 8 8 16 DNC 16 DNC 56 8-10
T-6
Kajus Volungevičius
16 DNC 11 11 16 DNC 16 DNC 16 DNC 59 15
ICE OPTIMIST BERNIUKAI
Group
logo
1
Start: 2018-03-17 14:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
2
Start: 2018-03-17 14:30:05
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
3
Start: 2018-03-17 14:55:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
: 4
Start: 2018-03-17 15:10:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
: 5
Start: 2018-03-17 15:45:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:50:46
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Rimvydas Maźunavičius
1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 4 1
T-81
Edgaras Urbanovič
3 3 2 2 1 1 2 2 3 3 8 2
LTU-2
Rojus Stankevičius
2 2 3 3 3 3 3 3 2 2 10 3
LTU-T
NOJUS VOLUNGEVICIUS
9 DNF 4 4-5 4 4 4 4 4 4 16 4
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
4 4 5 6 9 DNC 9 DNC 9 DNC 27 5
T-6
Kajus Volungevičius
6 6 4 4-5 9 DNC 9 DNC 9 DNC 28 6
t-3161
MARTYNAS Dudėnas
5 5 9 DNS 9 DNC 9 DNC 9 DNC 32 7
T-898
SULIUS ALMINAS
7 7 9 7-8 9 DNF 9 DNF 9 DNF 34 8
ICE OPTIMIST MERGINOS
Group
logo
LENKTYNĖS: 1
Start: 2018-03-17 14:05:01
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 2
Start: 2018-03-18 15:03:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 3
Start: 2018-03-17 16:05:22
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 4
Start: 2018-03-17 16:25:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LEKTYNĖS: 5
Start: 2018-03-17 16:55:08
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:52:39
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1021
Rūta Mažunavičiūtė
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1
T-333
GRETA Kalinauskaitė
3 3 3 3 3 3 2 2 2 2 10 2
T-88
Ignė Jaškūnaitė
2 2 2 2 2 2 9 DNF 9 DNF 15 3
LTU-3
Fausta Perskaudaitė
9 DNC 4 4 9 DNC 9 DNC 9 DNC 31 4-5
LTU-5
Greta Garnyte
9 DNC 9 DNC 4 4 9 DNC 9 DNC 31 4-5
T-12
AGNETA BUTKEVIČIŪTĖ
9 DNC 5 5 9 DNC 9 DNC 9 DNC 32 6-7
LTU-696
MILANA PRESKAUDAITĖ
9 DNC 9 DNC 5 5 9 DNF 9 DNF 32 6-7
T-555
KAROLINA VOICINEVIČIŪTĖ
9 DNC 9 DNC 9 DNC 9 DNC 9 DNC 36 8
ICE BLOKART L
Group
logo
LEKTYNĖS: 1
Start: 2018-03-18 12:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 2
Start: 2018-03-18 12:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 3
Start: 2018-03-18 12:45:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 4
Start: 2018-03-18 13:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS: 5
Start: 2018-03-18 13:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:58:39
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-50
Vykintas Mizgiris
1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 5 1
T-888
RIMVYDAS MAŽUNAVIČIUS
2 2 1 1 2 2 2 2 1 1 6 2
T-88
Ignė Jaškūnaitė
3 3 3 3 4 4 3 3 3 3 12 3
T-444
Edgaras Urbanovič
4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 15 4
T-777
DAUMANTĖ Petraitytė
6 DNS 6 DNS 6 DNS 6 DNS 6 DNS 24 5
ICE BLOKART M
Group
logo
LENKTYNĖS 1
Start: 2018-03-18 12:05:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS : 2
Start: 2018-03-18 12:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS 3
Start: 2018-03-18 12:40:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS 4
Start: 2018-03-18 14:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS 5
Start: 2018-03-18 15:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 12:00:26
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
MATAS Mizgiris
1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 5 1
T-111
Jurgis Jurgelionis
4 4 2 2 1 1 4 4 1 1 8 2
T-BN
KESTUTIS BARAUSKAS
2 2 3 3 4 4 5 5 3 3 12 3
T-131
Antanas Gerasimavičius
3 3 8 DNF 3 3 2 2 5 5 13 4
T-1000
ROBERTAS DAILIDA
5 5 4 4 5 5 3 3 4 4 16 5
T-333
Ūla MATIJOŠIŪTĖ
8 DNF 8 DNF 8 DNF 8 DNF 8 DNF 32 6-7
T-441
JULIUS Dudėnas
8 DNS 8 DNF 8 DNF 8 DNS 8 DNF 32 6-7
ICE BLOKART UL
Group
logo
LENKTYNĖS : 1
Start: 2018-03-18 14:20:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS : 2
Start: 2018-03-18 14:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS : 3
Start: 2018-03-18 15:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS 4
Start: 2018-03-18 16:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
LENKTYNĖS : 5
Start: 2018-03-18 17:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:53:29
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
T-141
Nojus Volungevičius
2 2 2 2 3 3 1 1 1 1 6 1
T-666
Rojus Stankevičius
3 3 1 1 1 1 3 3 2 2 7 2
T-1
RUTA MAZUNAVIČIUTĖ
1 1 3 3 2 2 2 2 3 3 8 3
T-333
GRETA Kalinauskaitė
4 4 4 4 4 4 5 5 7 DNF 17 4
T-212
FAUSTA PRESKAUDAITĖ
5 5 5 5 5 5 4 4 4 4 18 5
LTU-2
MILANA KALTANAITĖ
7 DNS 7 DNF 7 DNF 7 DNF 7 DNF 28 6
DN
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2018-03-18 12:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2018-03-18 15:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2018-03-18 17:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2018-03-18 17:15:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2018-03-18 17:50:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2018-03-19 11:55:41
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
T-4
Antanas Gerasimavičius
1 1 9 DNF 1 1 1 1 2 2 5 1
LTU-T-
JURGIS jURGELIONIS
2 2 1 1 2 2 9 3-8 3 3 8 2
T-BN
KESTUTIS BARAUSKAS
3 3 2 2 3 3 9 DNF 9 DNF 17 3
LTU-1
Rimvydas Mažunavičius
9 DNF 9 DNF 9 DNF 2 2 1 1 21 4
LTU-111
Jovile Gedmontaitė
4 4 4 3 9 DNF 9 DNF 9 DNF 26 5
LTU-T
DOMINYKAS ŽIŽYS
9 DNF 9 DNF 4 4 9 DNF 9 DNF 31 6
T-41
JUSTAS PETRUIS
9 DNF 9 DNF 5 5 9 DNF 9 DNF 32 7
LTU-T 3
Kęstutis Berezinas
9 DNF 9 DNF 9 DNF 9 DNF 9 DNF 36 8

Registration

Registration is over

Entries

49
|
|
|
Blokart H
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart SH
|
Blokart UL
|
DN
|
DN Opti
|
OK

Blokart H 0

Blokart L 5

LTU-50
Vykintas Mizgiris
Club:
T-888
RIMVYDAS MAŽUNAVIČIUS
Club:
T-777
DAUMANTĖ Petraitytė
Club:
T-444
Edgaras Urbanovič
Club:
T-88
Ignė Jaškūnaitė
Club:

Blokart M 5

LTU-1
MATAS Mizgiris
Club:
T-441
JULIUS Dudėnas
Club:
T-333
Ūla MATIJOŠIŪTĖ
Club:
T-111
Jurgis Jurgelionis
Club:
T-131
Antanas Gerasimavičius
Club:

Blokart SH 0

Blokart UL 7

LTU-5555
GRETA KALINAUSKAITE
Club:
LTU-2
MILANA KALTANAITĖ
Club:
T-212
FAUSTA PRESKAUDAITĖ
Club:
T-666
Rojus Stankevičius
Club:
T-141
Nojus Volungevičius
Club:
T-333
GRETA Kalinauskaitė
Club:
T-1
RUTA MAZUNAVIČIUTĖ
Club:

DN 7

T-41
JUSTAS PETRUIS
Club:
T-BN
KESTUTIS BARAUSKAS
Club:
LTU-T (-999)
DOMINYKAS ŽIŽYS
Club:
LTU-T- (98-)
JURGIS jURGELIONIS
Club:
LTU-T 3
Kęstutis Berezinas
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-111
Jovile Gedmontaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
T-4
Antanas Gerasimavičius
Club: NBA/ESSC/Poseidonas

DN Opti 19

LTU-696
MILANA PRESKAUDAITĖ
Club:
T-555
KAROLINA VOICINEVIČIŪTĖ
Club:
T-898
SULIUS ALMINAS
Club:
T-12
AGNETA BUTKEVIČIŪTĖ
Club:
T-6
Kajus Volungevičius
Club:
t-3161
MARTYNAS Dudėnas
Club:
T-81
Edgaras Urbanovič
Club:
LTU-T (-8)
NOJUS VOLUNGEVICIUS
Club:
LTU-1
Rimvydas Maźunavičius
Club: Sporto mokykla Atžalynas
LTU-7
Justė Tamośaityte
Club: Śiaulių sporto mokykla Atžalynas
LTU-6
Emilija Bekeryte
Club: Śiaulių sporto mokykla Atžalynas
LTU-5
Greta Garnyte
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-3
Fausta Perskaudaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-2
Rojus Stankevičius
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-29
Greta Kalinauskaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-1
Rimvydas Mažunavičius
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-1021
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas
LTU-107
Igne Jaškūnaitė
Club: Śiaulių sporto mokykla Atžalynas

OK 6

T-1
DAINIUS JUSKEVICIUS
Club:
T-BN
NEILAS STRAUKAS
Club:
T-74
VYTAUTAS TALALAS
Club:
T-1000
ROBERTAS DAILIDA
Club:
T-71 (-71)
GEDIMINAS BALTUŠIS
Club:
LTU-T (7-)
ALVYDAS KASPERIŪNAS
Club:

LTU-50 Vykintas Mizgiris

LTU-5555 GRETA KALINAUSKAITE

LTU-1 MATAS Mizgiris

LTU-696 MILANA PRESKAUDAITĖ

LTU-2 MILANA KALTANAITĖ

T-888 RIMVYDAS MAŽUNAVIČIUS

T-212 FAUSTA PRESKAUDAITĖ

T-555 KAROLINA VOICINEVIČIŪTĖ

T-898 SULIUS ALMINAS

T-441 JULIUS Dudėnas

T-333 Ūla MATIJOŠIŪTĖ

T-777 DAUMANTĖ Petraitytė

T-666 Rojus Stankevičius

T-444 Edgaras Urbanovič

T-111 Jurgis Jurgelionis

T-141 Nojus Volungevičius

T-131 Antanas Gerasimavičius

T-12 AGNETA BUTKEVIČIŪTĖ

T-41 JUSTAS PETRUIS

T-6 Kajus Volungevičius

t-3161 MARTYNAS Dudėnas

T-1 DAINIUS JUSKEVICIUS

T-BN NEILAS STRAUKAS

T-74 VYTAUTAS TALALAS

T-BN KESTUTIS BARAUSKAS

T-1000 ROBERTAS DAILIDA

T-333 GRETA Kalinauskaitė

T-1 RUTA MAZUNAVIČIUTĖ

T-81 Edgaras Urbanovič

T-88 Ignė Jaškūnaitė

T-71 GEDIMINAS BALTUŠIS

LTU-T ALVYDAS KASPERIŪNAS

LTU-T NOJUS VOLUNGEVICIUS

LTU-T DOMINYKAS ŽIŽYS

LTU-T- JURGIS jURGELIONIS

LTU-1 Rimvydas Maźunavičius

  • Sporto mokykla Atžalynas

LTU-T 3 Kęstutis Berezinas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-111 Jovile Gedmontaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-7 Justė Tamośaityte

  • Śiaulių sporto mokykla Atžalynas

LTU-6 Emilija Bekeryte

  • Śiaulių sporto mokykla Atžalynas

LTU-5 Greta Garnyte

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-4 Vitalijus Pašakinskas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-3 Fausta Perskaudaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-2 Rojus Stankevičius

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-29 Greta Kalinauskaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-1 Rimvydas Mažunavičius

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-1021 Rūta Mažunavičiūtė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla Atžalynas

LTU-107 Igne Jaškūnaitė

  • Śiaulių sporto mokykla Atžalynas

T-4 Antanas Gerasimavičius

  • NBA/ESSC/Poseidonas

Documents

Feb 19 00:32

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Mar 2 15:01

   2018 m LR LEDO JACHTŲ  (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART) varžybų NUOSTATAI

 

 

1.       ORGANIZATORIAI

Varžybas  organizuoja ir  vykd LBS,  Vsi “Vėjo trejetas” ,Nacionalinė buriavimo akademija, Všį. Irklakojis, Elektrėnų  buriuotojų klubas”Poseidonas”Šiaulių miesto buriuoto klubas , bepatvirtintas lenktyn komitetas.

 

 

2.         DALYVIAI

 Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jach ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės)

klas buriuotojai.

 

 3.       VIETA IR LAIKAS

2018.03.17-18

Šiauliai Rėkyvos ežeras

Esan nepalankiom oro lygoms varžybos gali ti atidedamos iki palankių oro sąlygų.

 

4.       INVENTORIUS

Dalyvių  startuojančių  Ice-0ptimist,  DN,   Ice-Blokart  ledrogės turi atikti klasių reikalavimus.

Open klasėje ledrogių klasės apribojimų nėra.

 

Neturintieji  sav inventoriaus,  galė išsinuomoti   Ice-Blokart  ledroge s 3.0,  4.0  ir  5.5  kv m burėmis  (dėl galimybės teirautis el.info@irklakojis.lt ,tel NR. 861881957).

5.       MOKESČIAI

5.1 Starto mokestis-eur,15  jaunimui  iki 23 metų 5 eur.

5.2. Organizatoriai gali numatyti papildomus mokesčius nurodant juos instrukcijoje ir apie tai informavus dalyvius

5,3 Blokart inventoriaus nuoma 2 dienos 30 eur.  jaunimui 15 eur.

6.       PROGRAMA

Pirmos dienos tvarkarštis

10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.

11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.

12.00  va l- varžybų atidarymas.

13.00  val- 1,2,3,4 važiavimai.

Antros dienos tvarkaraštis

11.00   val- 5,6,7 važiavimai.

16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai.

  Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai  anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

7.2 Taikoma Low point“ tkų sistema: 1 vieta  1 taškas, 2 vieta  2 taškai ir t.t.

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvorių (iki

55 kg), lengvasvorių (55  70 kg), vidutinio svorio (70-85 kg), sunkiasvorių (85-100 kg) ir supersunkiasvorių (100+

kg).

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktyn komitetas nustato kitaip.

7.5 Lenktyn komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali ti susiaurinamos arba išplečiamos.

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bendu važiavimai.

7.7  4- važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.

7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..

8. PRIZAI

8.1    I-III vie varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir  vaybų  įsteigtus medalius. Komandos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.

8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir  nuostatai lenktyn komitetui pateikiami iki

varžybų atidarymo.

 

9.       PARAIŠKOS

9.1 išankstinė registracija vykdoma www.regatos.lt

9.1  Vardis paraiškos, (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių kla, Ice Blokart nuoma

[Taip/Ne]) pasiršius įteikiamos regisracijos metu.

 

10.    ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1   Varžybos vairininka dalyvauja  išimtinai  tik  sav rizika.  Regatos  organizatoriai  ir  lenktynių  komitetas neprisiima jokios atsakomybėuž materialius ar nematerialiunuostolius, asmensužalojimą arba mirtį, įvykusiupri, po ar pačių varžybų metu

PDF