facebook_pixel

Lietuvos buriavimo klubų čempionato 3 etapas

09.27, Kaunas


Organizers: Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
09.27
22 C°
E ← 7 m/s

Messages

  • Apdovanojimai ir varžybų uždarymas

    Varžybų uždarymo ir apdovanojimų ceremonija vyks 16:00 val.


Results

LBKČ
Group
logo
Lenktynės: 1
Start: 2020-09-27 11:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 2
Start: 2020-09-27 11:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 3
Start: 2020-09-27 12:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 4
Start: 2020-09-27 12:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 5
Start: 2020-09-27 12:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 6
Start: 2020-09-27 13:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 7
Start: 2020-09-27 13:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 8
Start: 2020-09-27 14:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-09-27 15:32:11
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
NAUTIKUS
LT-1 Raimondas Šiugždinis
1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 0 0 6 1
PLATU 25 LITHUANIA
LT-6 Tadas Žižys
2 2 2 2 0 0 1 1 2 2 3 3 0 0 2 2 12 2
GERO VĖJO KLUBAS - II komanda
LT-5 Karolis Janulionis
0 0 3 3 2 2 3 3 0 0 2 2 5 5 5 5 20 3
GERO VĖJO KLUBAS - I komanda
LT-4 Algirdas Žižys
3 3 4 4 0 0 5 5 3 3 6 6 0 0 1 1 22 4
TRAKŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS
LT-3 Romas Jokubauskas
0 0 6 6 4 4 4 4 0 0 4 4 2 2 3 3 23 5
PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS
LT-2 Vytautas Juškevičius
4 4 0 0 5 5 2 2 4 4 0 0 4 4 6 6 25 6
ŽALGIRIS
LT-8 Albertas Lukšys
5 5 0 0 6 6 6 6 6 6 0 0 3 3 4 4 30 7
NERINGOS BK "VĖTRUNGIS"
LT-7 Karolis Atkočaitis
6 6 5 5 3 3 0 0 5 5 5 5 6 6 0 0 30 8
KAUNO BURIUOTOJŲ KLUBAS
LT-9 Arminas Liubinas
7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 56 9

Registration

Registration is over

Entries

9
|
|
|
RS-280

RS-280 9

LT-9
KAUNO BURIUOTOJŲ KLUBAS
Skipper: Arminas Liubinas
LT-8
ŽALGIRIS
Skipper: Albertas Lukšys
LT-7
NERINGOS BK "VĖTRUNGIS"
Skipper: Karolis Atkočaitis
LT-6
PLATU 25 LITHUANIA
Skipper: Tadas Žižys
LT-5
GERO VĖJO KLUBAS - II komanda
Skipper: Karolis Janulionis
LT-4
GERO VĖJO KLUBAS - I komanda
Skipper: Algirdas Žižys
LT-3
TRAKŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS
Skipper: Romas Jokubauskas
LT-2
PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS
Skipper: Vytautas Juškevičius
LT-1
NAUTIKUS
Skipper: Raimondas Šiugždinis

Documents

Sep 23 09:54

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 23 09:55

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 26 17:05

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file