facebook_pixel

Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurė


Organizers: Vilniaus Jachtklubas

Championship regattas schedule

May

logo

I Leg | Pavasario regata

05.09, Trakai
Vilniaus jachtklubas
1
logo

II Leg | Šeimos regata

05.23, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
3

June

logo

III Leg | Vilniaus taurė

06.13, Trakai
Vilniaus jachtklubas
16
logo

IV Leg | Joninių regata

06.19 - 06.21, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
15
logo

V Leg | 24 valandų regata Trakuose

06.26 - 06.27, Trakai
Vilniaus jachtklubas
6

July

logo

VI Leg | "Karūnos" regata

07.06, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
18
logo

VII Leg | Vilniaus kreiserinių jachtų čempionatas

07.18 - 07.19, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
14

August

logo

VIII Leg | Tarptautinė 53-oji „Kuršių marių“ regata

08.01 - 08.08, Klaipėda, Nida
Lietuvos buriuotojų sąjunga
53
logo

IX Leg | Vienutininkų taurė

08.22, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
20

September

logo

X Leg | Skaisčio regata

09.05, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
14
logo

XI Leg | J.Stabinio taurė

09.19, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
18

October

logo

XII Leg | Rudens regata

10.03, Trakai
Vilniaus jachtklubas
15
logo

XIII Leg | Algio Blažio „Krištolo taurė“

10.17, Trakai
Vilniuas Jachtklubas
19
logo

XIV Leg | Halloween'o regata

10.24, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
5

Championship results

Taurė
PAV
ŠR
VT
JON
24H
KAR
VC
KMR
VT
SK
STAB
RR
AB
HW
Places
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
Vasara
LTU-53
0 0 51 73 0 51 21 64.5 40.5 51 15 63 33 0 463 1
Belone
LTU-2061
0 0 51 21 0 33 33 0 9.5 73 33 63 63 0 379.5 2
KARMA
LTU-2085
0 0 57 0 0 88 0 64.5 0 0 43 0 81 0 333.5 3
Muzika
LTU-2069
0 0 21 51 10.5 3 63 0 7 43 63 33 33 0 327.5 4
White Whale
LTU-2074
0 0 88 0 0 40 63 0 28.5 0 73 0 21 0 313.5 5
Time Out
LTU-18
0 0 0 0 16.5 21 3 0 86 51 33 33 33 0 276.5 6
Frezi Grant
LTU-54
0 0 33 3 0 33 3 0 47 33 33 3 33 0 221 7
BESTIJA
LTU-2208
0 0 0 51 0 0 0 109.5 0 0 0 0 51 0 211.5 8
Šiaurinė
LTU-2064
0 0 3 25 5.5 3 51 0 10 21 3 15 63 0 199.5 9
Kometa
LTU-26
0 0 21 43 25.5 21 3 0 10.5 3 33 3 15 0 178 10
Draco
LTU-153
0 0 3 33 40.5 3 0 0 57 21 3 3 3 0 166.5 11
Pandora
LTU-2077
0 0 0 0 0 0 0 154.5 0 0 0 0 0 0 154.5 12
zAza
SWE-2
0 0 0 0 0 0 0 0 20 25 63 33 3 0 144 13
Yemaya
LTU-2073
0 0 40 3 0 27 15 19.5 0 0 25 0 11 0 140.5 14
Joga
LTU-1035
0 0 3 33 0 3 33 25.5 0 3 3 33 3 0 139.5 15
ItellaTV3
LTU-2225
0 0 10 0 0 18 33 37.5 0 0 0 0 33 0 131.5 16
Keturi vėjai
LTU-2353
0 0 0 0 0 0 0 82.5 0 0 0 0 0 0 82.5 17-18
Tigra
LTU-1032
0 0 0 0 0 0 0 82.5 0 0 0 0 0 0 82.5 17-18
Šaulys
LTU-2772
0 0 3 3 0 0 15 0 3 3 3 15 15 0 60 19
Esmeralda
LTU-103
0 0 0 0 1.5 0 0 19.5 33.5 3 0 0 0 0 57.5 20
Matahambre
LTU-2075
0 0 0 0 0 57 0 0 0 0 0 0 0 0 57 21
Guru
LTU-406
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 51 0 0 51 22-23
Delčia 2
LTU-125
0 0 0 0 0 51 0 0 0 0 0 0 0 0 51 22-23
MirguMarga
LTU-2340
0 0 0 0 0 0 0 49.5 0 0 0 0 0 0 49.5 24
Mistress
LTU-2282
0 0 27 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 48 25
Simona
LTU-2313
0 0 18 0 0 3 3 4.5 0 0 13 0 3 0 44.5 26
Argentum
LTU-2526
0 0 0 0 0 0 3 0 0 13 15 3 3 0 37 27
Propaganda
LTU-2067
0 0 0 0 0 0 0 34.5 0 0 0 0 0 0 34.5 28
Basa
LTU-2280
0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3 21 3 0 30 29
Tora-Hegelmann
LTU-2220
0 0 0 0 0 0 0 27 0 0 0 0 0 0 27 30
IEVA
LTU-2013
0 0 0 0 0 0 0 0 22 0 0 0 0 0 22 31
Jazz
LTU-1001
0 0 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0 18 32
Brillamar
LTU-2243
0 0 3 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 15 33
Šmėkla PBS
LTU-2250
0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 3 0 0 0 13 34-35
Kiras
LTU-280
0 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13 34-35
Dea Fortuna
LTU-2046
0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 36-39
Alexis
LTU-83
0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 36-39
AFRODITE
LTU-1818
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 36-39
Fontas
LTU-BN
0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3 36-39

Documents

VILNIAUS JACHTKLUBO KREISERINIŲ JACHTŲ TAURĖS NUOSTATAI 2020

1. Tikslas ir dalyviai

1.1 Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurės buriavimo varžybos rengiamos siekiant populiarinti

buriavimo sportą, išaiškinti pajėgiausius kreiserinių jachtų ir švertbotų buriuotojus bei jachtas,

tobulinti buriuotojų sportinį meistriškumą.

1.2 Dėl taurės gali varžytis visos kreiserinės jachtos dalyvaujančios Vilniaus jachtklubo regatose.

1.3 Švertbotai varžosi atskiroje įskaitoje.

2. Nugalėtojų nustatymas

2.1 Navigacinio sezono metu Vilniaus Jachtklubas skaičiuoja bendrą įskaitą, sumuojant taškus už

įskaitinių varžybų rezultatus.

2.2 Įskaitinių varžybų 2020m. pavadinimas. Data. Varžybų koeficientas

1. PAVASARIO REGATA gegužės 9 d. k=1

2. ŠEIMOS REGATA gegužės 23 d. k=0,5

3. VILNIAUS TAURĖ birželio 13 d. k=1

4. JONINIŲ REGATA birželio 19-20 d. k=1

5. 24H REGATA birželio 26-27 d. k=0,5

6. KARŪNOS REGATA liepos 06 d. k=1

7. VILNIAUS ČEMPIONATAS liepos 18-19 d. k=1

8. KURŠIŲ MARIŲ REGATA liepos 31 – rugpjūčio 09 d. k=1,5

9. VIENUTININKŲ TAURĖ rugpjūčio 22 d. k=1

Pastaba: Kapitonų ir dublerių taškai sudedami ir dalinami pusiau. Asmuo sudalyvavęs kapitonu

negali startuoti dubleriu bet kurioje jachtoje ir atvirkščiai. Pažeidus taisykles, taškai jachtai

neskaičiuojami.

10. SKAISČIO REGATA rugsėjo 05 d. k=1

11. J.STABINIO TAURĖ rugsėjo 19 d. k=1

12. RUDENS REGATA spalio 03 d. k=1

13. KRIŠTOLO TAURĖ spalio 17 d. k=1

14. HALLOWEEN-o REGATA spalio 24 d. k=0,5

2.3 Už kiekvienas varžybas skiriami teigiami taškai, kurie apskaičiuojami pagal formulę:

T=(3+100(lgN-lgV))*k

T- taškai už regatą, N- dalyvių skaičius grupėje, V-užimta vieta grupėje, k – varžybų koeficientas.

2.4 Atmetimai netaikomi.

2.5 Nugalėtoja bendroje įskaitoje laikoma jachta, surinkusi daugiausia taškų.

2.6 Nugalėtojai bendroje įskaitoje skaičiuojami: a) visų įskaitinių grupių jachtoms kartu; b) kiekvienai įskaitinei jachtų grupei atskirai.

3. Nugalėtojų apdovanojimas

3.1 Visų grupių jachtai nugalėtojai įteikiama pereinamoji Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurė.

3.2 Jachtos iškovojusios 1-3 vietas, tiek imant visų grupių jachtas bendrai, tiek kiekvienoje grupėje

apdovanojamos diplomais, prizais.

3.3 Jachta nugalėtoja švertbotų grupėje apdovanojama diplomu.

Nuostatus parengė: Vilniaus J/K valdyba