facebook_pixel

LDK Etmono K.J. Chodkevičiaus taurė-LR dviviečių jachtų čempionatas

06.30 - 07.03, Nida


Organizers: Lietuvos 470 jachtų asociacija

Schedule

Data

Perspėjimo signalas 1-oms lenktynėms

Lenktynių skaičius

2021 07 01 ketvirtadienis

12:55 val.

3

2021 07 02 penktadienis

10:55 val.

3

2021 07 03 šeštadienis

09:55 val.

3

Messages

  • Paskelbti lenktynių instrukcijos pakeitimai nr. 1

    Paskelbti lenktynių instrukcijos pakeitimai nr. 1


    480637186.pdf

Results

RS Feva
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-02 18:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-02 18:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-02 19:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-03 10:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2021-07-03 11:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2021-07-03 12:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-03 14:32:34
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-2
NOJUS VOLUNGEVIČIUS / VILIUS RAČIŪNAS
1 1 1 1 4 4 2 2 1 1 1 1 6 1
LTU-8
Rūta Mažunavičiūtė / Meda Rimaite
4 4 2 2 2 2 1 1 3 3 2 2 10 2
LTU-91
Jonas Šeputis / Albertas Šilobritas
3 3 5 5 3 3 4 4 2 2 3 3 15 3
LTU-2522
Domantas Grigaravičius / Gustas Grinevičius
2 2 3 3 1 1 8 8 6 6 6 6 18 4
LTU-3591
Augustas Žaliauskas / Adas Staskevičius
7 7 4 4 8 8 3 3 5 5 5 5 24 5
LTU-3
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ / BRIGITA AUKŠČIONYTĖ
15 DSQ 6 6 5 5 5 5 4 4 4 4 24 6
LTU-5369
Ūla Matijošiūtė / Kristijonas AUKŠČIONIS
11 11 11 11 6 6 7 7 7 7 7 7 38 7
LTU-97
Benas Šapkinas / Pijus Špakauskas
5 5 9 9 9 9 11 11 9 9 8 8 40 8
LTU-99
Juozas Rimkus / Jonas Žironas
6 6 8 8 7 7 9 9 10 10 12 12 40 9
LTU-1
Eglė Chlebinskaitė / Smiltė Petrauskaitė
8 8 12 12 11 11 6 6 11 11 11 11 47 10
LTU-31
Šarūnas Jakas / Faustas Markevičius
9 9 10 10 12 12 10 10 8 8 10 10 47 11
LTU-956
Arvydas Gutauskas / Ulijona Janutaite
12 12 7 7 10 10 12 12 12 12 9 9 50 12
LTU-4251
Liepa Lementauskaite / ūla Mickevičiūtė
10 10 15 DNF 14 14 14 14 14 14 13 13 65 13
LTU-5
TAURAS KURLINKUS / Marius Vanagas
13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 65 14
RS Tera
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-02 18:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-02 18:55:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-02 19:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-03 10:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2021-07-03 11:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2021-07-03 12:25:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-03 14:43:25
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
gbr-2262
MANTAS BITINAITIS
1 1 2 2 1 1 2 2 1 1 1 1 6 1
LTU-1
BRENDON FEDORCEV
2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2 8 2
LTU-bn
ŽYGIMANTAS STANKUS
3 3 3 3 3 3 3 3 10 OCS 3 3 15 3
LTU-435
AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ
5 5 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 20 4
LTU-919
RAPOLAS KALINAUSKAS
4 4 5 5 10 DNS 5 5 3 3 10 OCS 27 5
LTU-19
UGNė KISLAUSKAITĖ
10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 50 6-9
LTU-5
Lukas GAIŽAUSKAS
10 DNF 10 DNF 10 DNC 10 DNS 10 RET 10 DNC 50 6-9
LTU-8
JUSTINAS PLERPA
10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 50 6-9
LTU-22
Karilė Vaičiakauskaitė
10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 10 DNC 50 6-9
Optimist U12
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-02 18:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-02 19:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-02 19:55:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-03 10:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2021-07-03 11:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2021-07-03 12:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-03 14:43:32
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-737
David Mažeika
1 1 3 3 3 3 1 1 4 4 1 1 9 1
LTU-9
Titas Stirbys
3 3 2 2 1 1 2 2 3 3 2 2 10 2
LTU-6
Ema Raudytė
5 5 1 1 2 2 6 6 1 1 3 3 12 3
LTU-10
Liepa Rimate
4 4 4 4 4 4 3 3 5 5 5 5 20 4
LTU-5
Marius Blinstrubas
2 2 7 7 5 5 4 4 6 6 6 6 23 5
LTU-56
Jonatas Stirbys
9 8 5 5 6 6 8 8 8 8 8 8 35 6
LTU-51
Izabele Myskina
7 6 6 6 7 7 9 9 9 9 9 9 38 7
LTU-13665
Ugnė Trimonytė
13 DNC 13 DNC 13 DNC 5 5 2 2 7 7 40 8
LTU-789
Saulė Trimonytė
13 DNC 13 DNC 13 DNC 7 7 7 7 4 4 44 9
LTU-800
MYKOLAS LEIPUS
8 7 8 8 13 DNS 10 10 10 10 13 DNC 49 10
LTU-817
SKAIDRA GERASIMVIČIŪTĖ
13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 65 11-12
LTU-888
AGILĖ KISLAUSKAITĖ
13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 65 11-12
Optimist U16
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-02 18:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-02 19:04:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-02 19:55:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-03 10:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2021-07-03 11:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2021-07-03 12:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-03 14:43:37
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-30
Mariya Shramkova
1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 5 1
LTU-7
Vėjas Kašėta
2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 9 2
LTU-55
Karolis Kuzmickas
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 15 3

Registration

Registration is over

Entries

38
|
|
|
Optimist U12
|
Optimist U16
|
RS Feva
|
RS Tera

Optimist U12 12

LTU-5
Marius Blinstrubas
Club:
LTU-888
AGILĖ KISLAUSKAITĖ
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-800
MYKOLAS LEIPUS
Club: nba-essc-poseidonas
LTU-817
SKAIDRA GERASIMVIČIŪTĖ
Club: nba-essc-poseidonas
LTU-13665
Ugnė Trimonytė
Club: NSM
LTU-789
Saulė Trimonytė
Club: NSM
LTU-51
Izabele Myskina
Club: NSM
LTU-10
Liepa Rimate
Club: NSM
LTU-56
Jonatas Stirbys
Club: NSM
LTU-9
Titas Stirbys
Club: NSM
LTU-6
Ema Raudytė
Club: NSM
LTU-737
David Mažeika
Club: NSM

Optimist U16 3

LTU-7
Vėjas Kašėta
Club: NSM
LTU-55
Karolis Kuzmickas
Club: NSM
LTU-30
Mariya Shramkova
Club: NSM

RS Feva 14

LTU-5
TAURAS KURLINKUS / Marius Vanagas
Club: EESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-5369
Ūla Matijošiūtė / Kristijonas AUKŠČIONIS
Club: ess-nba-poseidonas
LTU-3
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ / BRIGITA AUKŠČIONYTĖ
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-2
NOJUS VOLUNGEVIČIUS / VILIUS RAČIŪNAS
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-99
Juozas Rimkus / Jonas Žironas
Club: VVBM
LTU-97
Benas Šapkinas / Pijus Špakauskas
Club: GVK
LTU-91
Jonas Šeputis / Albertas Šilobritas
Club: Vilniaus vaikų buriavimo mokykla
LTU-8
Rūta Mažunavičiūtė / Meda Rimaite
Club: NSM, Atžalynas
LTU-956
Arvydas Gutauskas / Ulijona Janutaite
Club: Mbk
LTU-3591
Augustas Žaliauskas / Adas Staskevičius
Club: Mbk
LTU-2522
Domantas Grigaravičius / Gustas Grinevičius
Club: MBK
LTU-4251
Liepa Lementauskaite / ūla Mickevičiūtė
Club: MBK
LTU-1
Eglė Chlebinskaitė / Smiltė Petrauskaitė
Club: NSM/Poseidonas
LTU-31
Šarūnas Jakas / Faustas Markevičius
Club: NSM

RS Tera 9

LTU-22
Karilė Vaičiakauskaitė
Club: SM Griaustinis
LTU-8
JUSTINAS PLERPA
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-5
Lukas GAIŽAUSKAS
Club: essc-nba-poseidonas
gbr-2262
MANTAS BITINAITIS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-435
AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-19
UGNė KISLAUSKAITĖ
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-1
BRENDON FEDORCEV
Club: NIDOS SM
LTU-bn
ŽYGIMANTAS STANKUS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-919
RAPOLAS KALINAUSKAS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-5 Marius Blinstrubas

LTU-22 Karilė Vaičiakauskaitė

  • SM Griaustinis

LTU-888 AGILĖ KISLAUSKAITĖ

  • essc-nba-poseidonas

LTU-800 MYKOLAS LEIPUS

  • nba-essc-poseidonas

LTU-817 SKAIDRA GERASIMVIČIŪTĖ

  • nba-essc-poseidonas

LTU-8 JUSTINAS PLERPA

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-5 Lukas GAIŽAUSKAS

  • essc-nba-poseidonas

gbr-2262 MANTAS BITINAITIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-435 AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-19 UGNė KISLAUSKAITĖ

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-1 BRENDON FEDORCEV

  • NIDOS SM

LTU-bn ŽYGIMANTAS STANKUS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-5 TAURAS KURLINKUS / Marius Vanagas

  • EESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-5369 Ūla Matijošiūtė / Kristijonas AUKŠČIONIS

  • ess-nba-poseidonas

LTU-919 RAPOLAS KALINAUSKAS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-3 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ / BRIGITA AUKŠČIONYTĖ

  • essc-nba-poseidonas

LTU-2 NOJUS VOLUNGEVIČIUS / VILIUS RAČIŪNAS

  • essc-nba-poseidonas

LTU-99 Juozas Rimkus / Jonas Žironas

  • VVBM

LTU-97 Benas Šapkinas / Pijus Špakauskas

  • GVK

LTU-91 Jonas Šeputis / Albertas Šilobritas

  • Vilniaus vaikų buriavimo mokykla

LTU-8 Rūta Mažunavičiūtė / Meda Rimaite

  • NSM, Atžalynas

LTU-956 Arvydas Gutauskas / Ulijona Janutaite

  • Mbk

LTU-3591 Augustas Žaliauskas / Adas Staskevičius

  • Mbk

LTU-13665 Ugnė Trimonytė

  • NSM

LTU-789 Saulė Trimonytė

  • NSM

LTU-2522 Domantas Grigaravičius / Gustas Grinevičius

  • MBK

LTU-4251 Liepa Lementauskaite / ūla Mickevičiūtė

  • MBK

LTU-1 Eglė Chlebinskaitė / Smiltė Petrauskaitė

  • NSM/Poseidonas

LTU-31 Šarūnas Jakas / Faustas Markevičius

  • NSM

LTU-7 Vėjas Kašėta

  • NSM

LTU-55 Karolis Kuzmickas

  • NSM

LTU-51 Izabele Myskina

  • NSM

LTU-30 Mariya Shramkova

  • NSM

LTU-10 Liepa Rimate

  • NSM

LTU-56 Jonatas Stirbys

  • NSM

LTU-9 Titas Stirbys

  • NSM

LTU-6 Ema Raudytė

  • NSM

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

Documents

Jun 27 05:41

page1image2801736784

page1image2801607200

LDK Etmono K.J. Chodkevičiaus taurė

NUOSTATAI

I etapas 2021 -07-01/03 NIDA 

II etapas 2021-09-02/04 ELEKTRĖNAI

KREISERINĖS JACHT0S 2021-07-01/2021-09-01 Klaipėda-Salacgryva

 

 

1. ORGANIZATORIAI

Lietuvos 470 asociacija, Neringos sporto mokykla

Partneriai:

Nacionalinė buriavimo akademija

Vėjo 3

 

 

2.   TAISYKLĖ

2.1.  Regata bus vykdoma pagal taisykles kaip apibrėžtas Buriavimo Varžybų Taisyklėse 2021-2024(World Sailing Racing Rules of Sailing 2021-2024). 

2.2.  Bus taikomi: 

2.3.  Šios regatos nuostatai ir varž̨ instrukcijos; 

2.4. Jeigu yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir šių varžybų nuostatų, 

2.5. Atskira lenktynių instrukcija kreiserinėms jachtoms

2.6 Lenktynių instrukcija turi viršenybę 

3.   REKLAMA
3.1. Galios TBF 20 reglamentas.
3.2. Gali bū
ti reikalaujama, kad jachtos rodyų̨ vykdančios organizacijos pateiktą reklamą 

4.   TEISĖ DALYVAUTI 

1.   4.1.  Regata atvira visiems Optimist, RS Feva, Rs tera buriniams laivams. Kreiserinės jachtos Lys .

2.   4.2.  Kiekviena varžybose dalyvaujanti jachta privalo turėti gerai įskaitomus registracijos numerius ant burių

3.   4.3.  Lenktynių komitetas turi teisę neleisti tęsti varžybų tinkamai nepasiruošusiems dalyviams. 

5.   GRUPĖS
5.1. Jachtos bus skirstomos į grupes pagal Optimist Grupė A U 16 mergaitės / berniukai Optimist Grupė B U 12 mergaitės / berniukai RS Feva U19 bendra įskaita
Rs tera bendra įskaita.
5.2. Grupė
s turės atskirus rezultatus. 

6.   PARAIšKOS IR MOKESČIAI
6.1. Turinę
ios teisę dalyvauti jachtos turi užpildyti paraišką nurodytu internetiniu adresu: Regatos.lt iki birželio mėnesio 30 dienos. Kreiserinės jachtos iki numatomo starto

6.2. Startinis mokestis laivui yra 30 eur. Dalyviams, kurie dalyvauja stovykloje startinis mokestis netaikomas. Kreiserinės jachtos perveda pasirinkto dydžio auką.

Startinis mokestis turi būti pervestas iki Liepos mėn. 01 d. Į: Lietuvos 470 asociacijos banko sąskaitą:

Kreiserinės jachtos perveda auką iki numatomo starto

 

7.   REGISTRACIJA:

Visi dalyviai registruojasi regatos.lt tinklapyje iki Birželio mėn. 30.

Kreiserinės jachtos registraciją vykdo tik regatos tinklapyje www.regatos.lt

Mandatinė komisija Birželio mėn 30 d. 18:00- 19:00 val ir Liepos mėn01 d. 09:30- 10:30 val Neringos sporto mokyklos patalpose. 

7.1 Regatos atidarymo ceremonija vyks liepos mėn. 1 d. 11.00 val. prie Neringos sporto mokyklos pastato. 

7.2 Trenerių pasitarimas vyks liepos mėn. 1 d. nuo 11.30 val. prie Neringos sporto 

mokyklos pastato. 

7.3Plaukimų datos:

Liepos 01 d. Pirmas lenktynių startas planuojamas 13:00 val

Liepos d. Pirmas lenktynių startas planuojamas 12:00 val

Liepos 3 d. Pirmas lenktynių startas planuojamas 12:00 val

Planuojama įvykdyti aštuones lenktynes. Maksimalus lenktynių skaičius per dieną -   keturios.

7.4. Kreiserinėms jachtoms atskiras nurodymas instrukcijoje

LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA 

8.1.  Lenktynių instrukciją bus galima gauti užsiregistravus lenktynių komiteto biure.

8.2.  Lenktynių instrukcija bus paskelbiama ne vėliau kaip likus 12 valandų iki pirmo 

regatos plaukimo regatos svetainėje regatos.lt, oficialioje regatos skelbimų lentoje,

kuri bus Neringos sporto mokyklos pastato skelbimų lentoje.

8.3 Kreiserinių jachtų instrukcija bus paskelbta 2021- 06- 30 www.regatos.lt

RENGINIO VIETA
9.1. 
Regata vykdoma Kuršių mariose liepos mėn. 1-3 d. Nidoje. Kreiserinėms jachtoms Baltijos Jūroje Klaipėda-Salacgryva
9.2. Lenktyniu
̨ komiteto biuras bus Neringos sporto mokyklos patalpoje. 

10. DISTANCIJOS
10.1. 
Regatos distancija bus nurodyta lenktynių instrukcijoje.

11. STARTAS
11.1. 
Starto procedūra pagal 26 taisyklę. Detali starto procedųra vyks pagal instrukcijoje 

nurodytą tvarką.

11.2. Kreiserin4s jachtos vykdo individualų startą kaip nurodyta lenktynių instrukcijoje 

12. TASš SKAIČIAVIMAS
12.1. 
Galios linijinė taškų  skaičiavimo sistema

12.2.  Reikalingas 1 plaukimas, kad varžybos bų̄ laikomos įvykusiomis 

12.3.  Blogiausio plaukimo išskaitymas: 

12.3.1. Jeigu bus įvykdyti mazžiau negu 3 lenktynės, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai 

12.3.2. Jeigu bus įvykdyta 3 ir daugiau plaukimų, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio plaukimo. 

13.REGATOS PRIZAI

13.1  Kiekvienoje įskaitinėje grupėje  3 pirmi regatos dalyviai apdovanojami regatos medaliais ir prizais

13.2 Kreiserinių jachtų dalyviai atminimo ženklais ir prizais

13.3. Kreiserinių jachtų nugalėtojai išsiaiškinami naudojant LYS ir nugalėtojai pagerbiami "Metų buriuotojų apdovanojimų" renginio metu 

14. VIEŠINIMO TEISĖS

Regatos dalyvis, dalyvaujantis Regatoje, supranta ir sutinka, kad regatos ir jos renginių metu būtųfilmuojama ir fotografuojama bei kitais būdais fiksuojami Regatos ir jos renginų̨ epizodai, ir, kad šioje medžiagoje gali būti užfiksuotas Regatos dalyvis ir, kad šią medžiagą̨ su jo atvaizdu Regatos organizatorius savo nuožiūra bei neatlygintinai jam gali, įskaitant, bet neapsiribojant, viešai rodyti, skelbti ir demonstruoti televizijoje, radijuje, spaudoje, internete neribojant termino ir teritorijos be papildomo Regatos dalyvio sutikimo. Regatos dalyvis 

15. KITA INFORMACIJA 

Dė kitos informacijos prašome kreiptis į organizatorių: info@optimist.lt
Antanas Juodsnukis
+370 615 33393 

PDF
Jul 1 08:48

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jul 2 14:44

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file