facebook_pixel

Galvės taurė 2019

05.31 - 06.02, Trakai


Organizers: Gero vėjo klubas
05.31
21 C°
W → 3 m/s
06.01
22 C°
W → 3 m/s
06.02
22 C°
W → 4 m/s

Schedule


REGATOS PROGRAMA:


Gegužės 31 d. registracija ir sportiniai plaukimai

9:00-12:00 

Dalyvių registracija ir techninis patikrinimas

13:30 

Regatos atidarymas ir jachtų kapitonų pasitarimas

15:00 

Pirmo dienos plaukimo startas (numatomi 3 sportiniai plaukimai)

18:00 

Veiks Food Truck maitinimo zona

19:00-21:00 

Wolfsome gyvo garso koncertas

21:00-23:00

Vakarėlis su DJ

21:00-02:00

Pirtis regatos dalyviams

 

Birželio 1 d. navigacinis ir sportiniai plaukimai

9:00 

10:30 

Pusryčiai regatos dalyviams

Jachtų vadų pasitarimas

11:00 

LTEAM suteikia galimybę visiems vaikams lankantiems Trakų miesto šventę su trenerių priežiūra išbandyti Optimist laivelius Trakų apžvalgos aikštėje (Karaimų g. 53)

12:30 

Antros dienos plaukimo startas (LTEAM navigacinis ir 2 sportiniai plaukimai). Gyvas starto komentavimas Trakų apžvalgos aikštėje (Karaimų g. 53)

17:00

Veiks Food Truck maitinimo zona

17:00-20:00 

Vakarėlis su DJ

20:00-02:00

Pirtis regatos dalyviams

20:30-24:00

Vakaro koncertas Trakuose apžvalgos aištėje (Karaimų g. 53). Dalyvauja: Duetas Makejevas ir Dindaitė, Sandra Carrillos & Los Gringos, „Sisters on Wire”, „Makchu Pikchu“.

24:00

Fejerverkų, lazerių, ugnies ir šviesos šou „Trakų fejerija 2019“


Birželio 2 d. sportiniai plaukimai ir apdovanojimai

9:00  

Pusryčiai regatos dalyviams

10:30 

Jachtų vadų pasitarimas

12:00 

14:00

Pirmojo dienos plaukimo startas (numatomi 2 sportiniai plaukimai)

Veiks Food Truck maitinimo zona

16:00

Regatos uždarymas ir nugalėtojų apdovanojimas

 


PROGRAM OF THE REGATTA:


 May 31 registration and windward-leeward races

 

9:00-12:00 

Yacht inspection and registration of participants

13:30 

Opening ceremony and skippers briefing

15:00 

First start of the day. Windward-leeward 3 races

18:00 

Food truck dinner for participants

19:00-21:00 

Wolfsome live concert

21:00-23:00

Party with DJ

21:00-02:00

Sauna for participants at the Yacht Club



June 1 Navigation and windward-leeward races

 

9:00 

Breakfast at the Yacht Club

10:30 

11:00

Skippers briefing

LTEAM invites kids visiting Trakai city festival to try out Optimist boats for the first time at central berth (Karaimu st. 53)

12:30 

First start of the day. LTEAM navigational race and windward-leeward 2 races. Live comentary on starting procedure at Trakai central berth (Karaimų str. 53)

17:00

Food truck dinner for participants

17:00-20:00 

Party with DJ

20:00-02:00

Sauna for participants at the Yacht Club

20:30-24:00

Concert in Trakai city center. Artists: Duet Makejevas and Dindaitė, Sandra Carrillos & Los Gringos, „Sisters on Wire”, „Makchu Pikchu“.

24:00

Fireworks, lasers, fire and light show „Trakų fejerija 2019“.

 June 2 Windward-leeward races and award ceremony

9:00  

Breakfast at the Yacht Club

10:30 

Skippers briefing

12:00 

First start of the day. Windward-leeward 2 races

14:00

Food truck dinner for participants

16:00

Closing ceremony and final awards of the regatta


Messages

  • Notice No. 3

    Change of Appendix A






  • pakoreguoti rezultatai VJ-DH

    pakoreguoti VJ-DH grupes rezultatai


  • Notice No. 2

    12. Racing area 1 finishing line will be between a staff displaying a blue flag at the port end and yellow buoy at starboard end.



  • Notice No. 1

    change of sailing instructions


    9. Marks

    9.1. For racing area 1 windward/leeward races marks 1, 2s, 2p will be red inflatable buoy. 1a and 3 will be yellow inflatable buoys. Mark F will be white flag.

           For racing area 2 windward/leeward races mark 1 will be a red inflatable buoy. all others will be yellow inflatable buoys.

     

    9.2 Start marks for both racing areas will be yellow inflatable buoys

     

     

    12. Racing area 1 finishing line will be between a staf displaying a blue flag at the port end and white flag at starboard end.

    Racing area 2 finishing line will be between a staf displaying blue flag at the port end and yellow inflatable buoy at the starboard end.



    PRO Madis Ausman

     



  • Leidimas įvažiuoti į jachtklubo teritoriją / Permit to enter yachtclub area with a car

    Leidimas įvažiuoti į jachtklubo teritoriją 

    Pateikite šį dokumentą regatos savanoriui atvykstant į jachtklubą (Žemaitės g. 3, Trakai), bei palikite automobilyje už stiklo. Regatos dalyvių parkavimui bus skirtos vietos jachtklube ir aikštelėje prie jachtklubo.


    Permit to enter yachtclub area with a car

    Provide this document to event crew in order to enter yacht club (Žemaitės str. 3, Trakai) with a car and leave visible under the window. For regatta participants we plan parking in the yacht club and parking lot outside the yacht club.  


    1708363121.pdf
  • Kranas / Crane

    Krano darbo grafikas:

    Gegužės 30

    18:00-22:00 Jachtų nuleidimas į vandenį

    Birželio 2

    17:00-21:00 Jachtų iškėlimas iš vandens

     

    Crane work schedule:

    May 30

    18:00-22:00 Launching the boats to the water

    June 2

    17:00-21:00 Haul-out the boats from the water



Results

Optimist
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 15:50:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 16:37:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:45:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-07-01 16:06:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-02 12:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:45:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:16
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-900
Jokūbas Čėpla
1 1 2 2 2 2 3 3 2 2 2 2 7 7 12 1
LTU-737
David Mažeika
4 4 8 8 3 3 1 1 4 4 1 1 9 9 21 2
LTU-711
Arnas Cikanavičius
3 3 1 1 5 5 5 5 3 3 5 5 4 4 21 3
LTU-777
Antanas Pažemeckas
5 5 6 6 4 4 2 2 9 9 4 4 3 3 24 4
LTU-T-8
Tomas Blinstrubas
6 6 3 3 10 10 7 7 1 1 9 9 1 1 27 5
LTU-1429
Jonas Šeputis
2 2 5 5 1 1 6 6 5 5 8 8 18 DNF 27 6
LTU-153
Jokūbas Mirinas
8 8 4 4 6 6 4 4 7 7 7 7 2 2 30 7
LTU-758
Aidas Vroblevičius
9 9 9 9 12 12 8 8 6 6 3 3 5 5 40 8
LTU-701
Tauras Kurlinkus
7 7 10 10 7 7 10 10 10 10 6 6 6 6 46 9
LTU-759
Barbora Pažemeckaitė
11 11 14 14 11 11 9 9 8 8 10 10 10 10 59 10
LTU-3161
VILIUS RAČIŪNAS
10 10 7 7 9 9 14 14 12 12 18 DNC 18 DNC 70 11
LTU-817
KAJUS VOLUNGEVIČIUS
14 14 12 12 14 14 11 11 13 13 13 13 8 8 71 12
LTU-788
Gediminas Pangonis
12 12 11 11 8 8 12 12 18 DNF 11 11 18 DNC 72 13
LTU-710
Amelija Narkutė
13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 18 DNF 80 14
LTU-708
Simona Vroblevičiūtė
16 16 15 15 15 15 16 16 11 11 12 12 18 DNC 85 15
LTU-771
Ugnė Trimonytė
15 15 16 16 16 16 15 15 18 DNF 18 DNF 18 DNC 98 16
LTU-715
Kristupas Lietuvninkas
17 17 17 17 18 DNF 17 17 18 DNF 18 DNC 18 DNC 105 17
Laser radial
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:15:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 16:05:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 16:53:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 13:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:21:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-02 12:15:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 13:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:23
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-192458
Augustas Mirinas
2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 7 1
LTU-198584
Liepa Sitkevičiūtė
1 1 3 3 2 2 2 2 2 2 2 2 6 DNF 12 2
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
3 3 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 6 DNF 16 3
LTU-189939
Emilija Kinderytė
4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 DNC 6 DNC 28 4
LTU-183316
Ignas Tamulevičius
6 DNC 6 DNC 6 DNC 4 4 4 4 6 DNC 6 DNC 32 5
RS Feva
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:05:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 15:55:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 16:43:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:50:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:16:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-02 12:10:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:55:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:31
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-5369
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ / ŪLA MATIJOŠIŪTĖ
1 1 2 2 3 3 1 1 2 2 3 3 1 1 10 1
LTU-27
TAURAS DAMBRAUSKAS / TITAS LINKUS
2 2 1 1 1 1 2 2 3 3 4 4 2 2 11 2
LTU-2572
Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha
4 4 3 3 2 2 6 6 1 1 1 1 6 6 17 3
LTU-1848
NOJUS VOLUNGEVIČIUS / ARIJUS DAMBRAUSKAS
3 3 13 DSQ 4 4 3 3 7 7 5 5 4 4 26 4
LTU-870
JURGIS JURGELIONIS / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
6 6 4 4 7 7 4 4 6 6 2 2 5 5 27 5
LTU-5425
Kajus Oškutis / Kotryna Skunčikaitė
7 7 5 5 6 6 5 5 5 5 6 6 3 3 30 6
LTU-5599
Agota Kašėtaitė / Augustė Janulionytė
8 8 7 6 10 10 7 7 4 4 7 7 8 9 41 7
LTU-6948
Mantas Jankūnas / Brigita Aukščionytė
9 9 8 7 5 5 9 9 9 9 9 9 7 7-8 47 8
LTU-2149
ROKAS BITINAITIS / UGNĖ URBOAITĖ
5 5 9 8 12 12 8 8 8 8 11 11 7 7-8 48 9
LTU-5598
Vakaris Paulavičius / Ugnė Paulavičiūtė
10 10 11 10 8 8 10 10 10 10 10 10 9 10 57 10
LTU-7201
Kristupas Milašauskas / Kristijonas Aukščionis
11 11 10 9 9 9 11 11 11 11 8 8 13 DNF 60 11
LTU-7185
Vykintas Ladinskis / Kipras Sereika
12 12 12 11 11 11 12 12 13 DNC 12 12 13 DNF 72 12
RS Tera
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:10:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 16:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 16:47:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:50:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:11:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-02 12:05:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:50:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:39
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-435
Auksė Uršulė Rudzikaitė
3 3 1 1 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 9 1
LTU-2854
Titas Kryževičius
1 1 2 2 1 1 2 2 3 3 7 DNF 3 3 12 2
LTU-2845
Kipras Rainys
2 2 3 3 3 3 3 3 1 1 4 4 5 5 16 3
LTU-2735
Grėtė Kairytė
5 5 4 4 5 5 4 4 4 4 3 3 1 1 21 4
LTU-2853
Sofja Miler
4 4 5 5 4 4 5 5 7 OCS 2 2 4 4 24 5
LTU-4361
Nojus Savickas
6 6 7 DNF 7 DNF 7 DNF 7 DNS 7 DNF 7 DNF 41 6
ORC
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:25:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 16:45:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 17:40:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:40:00
Distance: 0 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:05:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-01 17:25:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:55:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Plaukimas: 8
Start: 2019-06-02 14:00:00
Distance: 0 nm
ORC: Windward / Leeward: ToT, Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:47
Entries ORC Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Alfeta
LTU-420 Mantas Sakalauskas
653.6
16:06:24
ET:00:41:24 / CT:00:38:44
0s +41s 2 2
17:16:56
ET:00:31:56 / CT:00:29:53
0s 0s 1 1
18:17:26
ET:00:37:26 / CT:00:35:01
0s 0s 1 1
15:09:39
ET:02:29:39 / CT:02:20:53
+59s +594s 3 3
16:48:56
ET:00:43:56 / CT:00:41:06
0s 0s 1 1
18:04:33
ET:00:39:33 / CT:00:37:00
+114s +89s 4 4
13:23:34
ET:00:28:34 / CT:00:26:44
0s 0s 1 1
14:30:07
ET:00:30:07 / CT:00:28:11
0s 0s 1 1 10 1
Tigra
LTU-1032 Dainius Rudzikas
729.7
16:09:13
ET:00:44:13 / CT:00:38:03
+169s 0s 1 1
17:21:18
ET:00:36:18 / CT:00:31:14
+262s +81s 2 2
18:21:35
ET:00:41:35 / CT:00:35:47
+249s +46s 2 2
15:14:08
ET:02:34:08 / CT:02:10:59
+328s 0s 1 1
16:57:16
ET:00:52:16 / CT:00:44:59
+500s +233s 3 3
18:06:45
ET:00:41:45 / CT:00:35:56
+246s +25s 2 2
13:28:49
ET:00:33:49 / CT:00:29:06
+315s +142s 2 2
14:35:39
ET:00:35:39 / CT:00:30:41
+332s +150s 4 4 13 2
Argentum
LTU-2526 Saulius Budrevičius
658
16:12:20
ET:00:47:20 / CT:00:44:39
+356s +396s 4 4
17:20:46
ET:00:35:46 / CT:00:33:45
+230s +232s 3 3
18:22:55
ET:00:42:55 / CT:00:40:29
+329s +328s 4 4
15:08:40
ET:02:28:40 / CT:02:19:12
0s +493s 2 2
16:56:50
ET:00:51:50 / CT:00:48:54
+474s +468s 4 4
18:02:39
ET:00:37:39 / CT:00:35:31
0s 0s 1 1
13:27:28
ET:00:32:28 / CT:00:30:38
+234s +234s 3 3
14:32:20
ET:00:32:20 / CT:00:30:30
+133s +139s 3 3 20 3
Propaganda
LTU-2067 Rokas Babrauskas
683.9
16:08:39
ET:00:43:39 / CT:00:40:06
+135s +123s 3 3
17:22:12
ET:00:37:12 / CT:00:34:10
+316s +257s 4 4
18:22:24
ET:00:42:24 / CT:00:38:57
+298s +236s 3 3
15:31:14
ET:02:51:14 / CT:02:35:00
+1354s +1441s 4 4
16:52:19
ET:00:47:19 / CT:00:43:28
+203s +142s 2 2
18:05:06
ET:00:40:06 / CT:00:36:50
+147s +79s 3 3
13:28:39
ET:00:33:39 / CT:00:30:55
+305s +251s 4 4
14:32:34
ET:00:32:34 / CT:00:29:55
+147s +104s 2 2 21 4
Platu 25
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 16:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 17:35:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:45:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-01 17:25:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:50:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 8
Start: 2019-06-02 13:55:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:47:54
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Pandora
LTU-2077 Tadas Žižys
2 2 1 1 1 1 1 1 10 10 5 5 2 2 4 4 16 1
Bestija
LTU-2208 Algirdas Žižys
7 7 4 4 3 3 2 2 3 3 10 10 1 1 3 3 23 2
THUNDER
LAT-406 Matiss Alvikis
3 3 3 3 6 6 3 3 2 2 3 3 13 13 8 8 28 3
BUFFALO
LAT-351 Janis Benfelds
6 6 13 13 5 5 7 7 1 1 1 1 7 7 2 2 29 4
Bailarina
LAT-394 Andrejs Buls
4 4 5 5 8 8 6 6 9 9 2 2 3 3 1 1 29 5
Itella TV3
LTU-2225 Juozas Gordevičius
1 1 2 2 10 10 12 12 5 5 6 6 22 DNF 5 5 41 6
Hakuna Matata
LTU-2085 Romas Jokubauskas
8 8 8 8 2 2 10 10 4 4 13 13 4 4 7 7 43 7
Šmėkla PBS
LTU-2250 Simonas Rasimavičius
9 9 6 6 7 7 4 4 7 7 22 UFD 8 8 11 11 52 8
ToRa - Hegelmann transporte
LTU-2220 Raimundas Vasiliauskas
10 10 7 7 13 13 11 11 6 6 9 9 5 5 12 12 60 9
Mistress
LTU-2282 Artūras Puidokas
13 13 15 15 4 4 9 9 14 14 22 UFD 6 6 9 9 70 10
RA Evolution
LAT-437 Ieva Kalke
5 5 9 9 12 12 15 15 11 11 12 12 11 11 10 10 70 11
CIAO
LTU-3000 Naglis Nasvytis
12 12 16 16 9 9 5 5 12 12 7 7 15 15 18 18 76 12
Matahambre
LTU-2075 Mindaugas SAULĖNAS
14 14 11 11 11 11 8 8 13 13 14 14 17 17 14 14 85 13
Avotini
FIN-134 Filips Titovs
16 16 10 10 17 17 16 16 15 15 8 8 10 10 13 13 88 14
Drama Queen
LTU-2203 Liepa Kazlauskaite
18 18 12 12 15 15 19 19 8 8 4 4 16 16 16 16 89 15
Brillamar
LTU-2243 Tomas Sakalauskas
17 17 18 18 16 16 14 14 16 16 15 15 9 9 6 6 93 16
Yemaya
LTU-2073 Algirdas Dagys
19 19 19 19 14 14 13 13 17 17 11 11 12 12 15 15 101 17
Whisper
LTU-2082 Rytis Bernatonis
15 15 20 20 18 18 17 17 19 19 17 17 14 14 19 19 119 18
Wikiwiki
LTU-2213 Artūras Puskunigis
11 11 14 14 19 19 22 DNC 22 DNC 22 DNC 19 19 17 17 124 19
MirguMarga
GER-153 Tomas Narkus
22 DNF 17 17 20 20 18 18 18 18 16 16 18 18 20 20 127 20
Simona
LTU-2313 Paulius Vroblevičius
20 20 21 21 21 21 20 20 20 20 18 18 20 20 21 21 140 21
VJ-DH
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-05-31 15:25:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-05-31 16:45:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-05-31 17:40:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Navigacinis plaukimas
Start: 2019-06-01 12:40:00
Distance: 6.15 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-06-01 16:05:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-06-01 17:30:00
Distance: 2.68 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-06-02 12:55:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Plaukimas: 8
Start: 2019-06-02 14:00:00
Distance: 3 nm
VJ-DH, Coef: 1
Standings
Updated: 2019-06-02 16:48:01
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Belone
LTU-2061 Tomas Niparas
633.20
16:11:46
ET:00:46:46 / CT:00:50:15
+76s +214s 3.85kts 5 5
17:20:47
ET:00:35:47 / CT:00:39:16
0s +53s 5.03kts 3 3
18:20:57
ET:00:40:57 / CT:00:44:26
0s 0s 4.40kts 1 1
15:15:12
ET:02:35:12 / CT:02:42:21
0s 0s 1.16kts 1 1
16:51:41
ET:00:46:41 / CT:00:50:10
0s 0s 3.86kts 1 1
18:04:37
ET:00:34:37 / CT:00:37:44
0s +15s 5.20kts 2 2
13:25:14
ET:00:30:14 / CT:00:33:43
0s 0s 5.95kts 1 1
14:32:40
ET:00:32:40 / CT:00:36:09
0s 0s 5.51kts 1 1 10 1
Kometa
LTU-26 Aleksandr Tomaševskij
695.43
16:13:44
ET:00:48:44 / CT:00:49:07
+194s +146s 3.69kts 3 3
17:24:16
ET:00:39:16 / CT:00:39:39
+209s +76s 4.58kts 4 4
18:25:55
ET:00:45:55 / CT:00:46:18
+298s +112s 3.92kts 4 4
15:33:18
ET:02:53:18 / CT:02:54:04
+1086s +703s 1.04kts 3 3
16:56:37
ET:00:51:37 / CT:00:52:00
+296s +110s 3.49kts 2 2
18:07:09
ET:00:37:09 / CT:00:37:29
+152s 0s 4.85kts 1 1
13:32:52
ET:00:37:52 / CT:00:38:15
+458s +272s 4.75kts 4 4
14:37:24
ET:00:37:24 / CT:00:37:47
+284s +98s 4.81kts 3 3 20 2
Šiaurinė
LTU-2064 Darius Sarsevičius
679.75
16:12:10
ET:00:47:10 / CT:00:48:20
+100s +99s 3.82kts 2 2
17:22:56
ET:00:37:56 / CT:00:39:06
+129s +43s 4.75kts 2 2
18:24:17
ET:00:44:17 / CT:00:45:27
+200s +61s 4.06kts 3 3
15:23:15
ET:02:43:15 / CT:02:45:38
+483s +197s 1.10kts 2 2
16:57:13
ET:00:52:13 / CT:00:53:23
+332s +193s 3.45kts 3 3
18:09:46
ET:00:39:46 / CT:00:40:48
+309s +199s 4.53kts 3 3 0kts 6 DNF 0kts 6 DNC 21 3
Kiras
LTU-280 Osvaldas Kudzevičius
679.49
16:10:30
ET:00:45:30 / CT:00:46:41
0s 0s 3.96kts 1 1
17:27:37
ET:00:42:37 / CT:00:43:48
+410s +325s 4.22kts 5 5
18:28:00
ET:00:48:00 / CT:00:49:11
+423s +285s 3.75kts 5 5
15:41:36
ET:03:01:36 / CT:03:04:01
+1584s +1300s 0.99kts 5 5
16:57:34
ET:00:52:34 / CT:00:53:45
+353s +215s 3.42kts 4 4
18:09:55
ET:00:39:55 / CT:00:40:58
+318s +209s 4.51kts 4 4
13:29:15
ET:00:34:15 / CT:00:35:26
+241s +103s 5.26kts 2 2
14:35:13
ET:00:35:13 / CT:00:36:24
+153s +15s 5.11kts 2 2 23 4
Delčia 2
LTU-125 Valdas Savickas
702.99
16:14:12
ET:00:49:12 / CT:00:49:12
+222s +151s 3.66kts 4 4
17:23:23
ET:00:38:23 / CT:00:38:23
+156s 0s 4.69kts 1 1
18:24:49
ET:00:44:49 / CT:00:44:49
+232s +23s 4.02kts 2 2
15:38:21
ET:02:58:21 / CT:02:58:21
+1389s +960s 1.01kts 4 4
17:00:21
ET:00:55:21 / CT:00:55:21
+520s +311s 3.25kts 5 5
18:11:25
ET:00:41:25 / CT:00:41:25
+408s +236s 4.35kts 5 5
13:32:24
ET:00:37:24 / CT:00:37:24
+430s +221s 4.81kts 3 3
14:38:59
ET:00:38:59 / CT:00:38:59
+379s +170s 4.62kts 4 4 23 5

Registration

Registration is over

Entries

70
|
|
|
Laser radial
|
Optimist
|
ORC
|
Platu 25
|
RS Feva
|
RS Tera
|
VJ-DH

Laser radial 5

LTU-183316
Ignas Tamulevičius
Club: VVBM/VMSC
LTU-189939
Emilija Kinderytė
Club: VVBM/VMSC
LTU-198584
Liepa Sitkevičiūtė
Club: VVBM/VMSC
LTU-192458
Augustas Mirinas
Club: VVBM/VMSC
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
Club: K/S/M Bangpūtys

Optimist 17

LTU-T-8
Tomas Blinstrubas
Club: NSM
LTU-771
Ugnė Trimonytė
Club: VVBM/VMSC
LTU-900
Jokūbas Čėpla
Club: Marijampolės BK / sporto mokykla
LTU-3161
VILIUS RAČIŪNAS
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-817
KAJUS VOLUNGEVIČIUS
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-708
Simona Vroblevičiūtė
Club: VVBM/VMSC
LTU-715
Kristupas Lietuvninkas
Club: VVBM/VMSC
LTU-710
Amelija Narkutė
Club: VVBM
LTU-788
Gediminas Pangonis
Club: VVBM/VMSC
LTU-1429
Jonas Šeputis
Club: VVBM/VMSC
LTU-759
Barbora Pažemeckaitė
Club: VVBM/VMSC
LTU-777
Antanas Pažemeckas
Club: VVBM/VMSC
LTU-758
Aidas Vroblevičius
Club: VVBM/VMSC
LTU-701
Tauras Kurlinkus
Club: VVBM/VMSC
LTU-153
Jokūbas Mirinas
Club: VVBM/VMSC
LTU-711
Arnas Cikanavičius
Club: VVBM/VMSC
LTU-737
David Mažeika
Club: VVBM

ORC 4

LTU-2526
Argentum
Skipper: Saulius Budrevičius
gph: 658  
LTU-2067
Propaganda
Skipper: Rokas Babrauskas
gph: 683.9  
LTU-420
Alfeta
Skipper: Mantas Sakalauskas
gph: 653.6  
LTU-1032
Tigra
Skipper: Dainius Rudzikas
gph: 729.7  

Platu 25 21

LAT-394
Bailarina
Skipper: Andrejs Buls
LTU-2313
Simona
Skipper: Paulius Vroblevičius
FIN-134
Avotini
Skipper: Filips Titovs
LTU-2073
Yemaya
Skipper: Algirdas Dagys
LTU-2203
Drama Queen
Skipper: Liepa Kazlauskaite
LAT-406
THUNDER
Skipper: Matiss Alvikis
LAT-437
RA Evolution
Skipper: Ieva Kalke
GER-153
MirguMarga
Skipper: Tomas Narkus
LTU-3000
CIAO
Skipper: Naglis Nasvytis
LAT-351
BUFFALO
Skipper: Janis Benfelds
LTU-2282
Mistress
Skipper: Artūras Puidokas
LTU-2220
ToRa - Hegelmann transporte
Skipper: Raimundas Vasiliauskas
LTU-2077
Pandora
Skipper: Tadas Žižys
LTU-2243
Brillamar
Skipper: Tomas Sakalauskas
LTU-2075
Matahambre
Skipper: Mindaugas SAULĖNAS
LTU-2213
Wikiwiki
Skipper: Artūras Puskunigis
LTU-2208
Bestija
Skipper: Algirdas Žižys
LTU-2085
Hakuna Matata
Skipper: Romas Jokubauskas
LTU-2250
Šmėkla PBS
Skipper: Simonas Rasimavičius
LTU-2082
Whisper
Skipper: Rytis Bernatonis
LTU-2225
Itella TV3
Skipper: Juozas Gordevičius

RS Feva 12

LTU-5598
Vakaris Paulavičius / Ugnė Paulavičiūtė
Club: TBK
LTU-870
JURGIS JURGELIONIS / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-2149
ROKAS BITINAITIS / UGNĖ URBOAITĖ
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-1848
NOJUS VOLUNGEVIČIUS / ARIJUS DAMBRAUSKAS
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-27
TAURAS DAMBRAUSKAS / TITAS LINKUS
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-5369
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ / ŪLA MATIJOŠIŪTĖ
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-7201
Kristupas Milašauskas / Kristijonas Aukščionis
Club: TBK
LTU-7185
Vykintas Ladinskis / Kipras Sereika
Club: TBK
LTU-5599
Agota Kašėtaitė / Augustė Janulionytė
Club: TBK
LTU-2572
Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha
Club: TBK
LTU-5425
Kajus Oškutis / Kotryna Skunčikaitė
Club: TBK
LTU-6948
Mantas Jankūnas / Brigita Aukščionytė
Club: TBK

RS Tera 6

LTU-435
Auksė Uršulė Rudzikaitė
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-2735
Grėtė Kairytė
Club: TBK
LTU-2854
Titas Kryževičius
Club: TBK
LTU-4361
Nojus Savickas
Club: TBK
LTU-2845
Kipras Rainys
Club: TBK
LTU-2853
Sofja Miler
Club: TBK

VJ-DH 5

LTU-280
Kiras
Skipper: Osvaldas Kudzevičius
gph: 679.49  
LTU-26
Kometa
Skipper: Aleksandr Tomaševskij
gph: 695.43  
LTU-2061
Belone
Skipper: Tomas Niparas
gph: 633.20  
LTU-125
Delčia 2
Skipper: Valdas Savickas
gph: 702.99  
LTU-2064
Šiaurinė
Skipper: Darius Sarsevičius
gph: 679.75  

LTU-T-8 Tomas Blinstrubas

  • NSM

Kiras LTU-280 Osvaldas Kudzevičius

  • gph: 679.49  

Kometa LTU-26 Aleksandr Tomaševskij

  • gph: 695.43  

Simona LTU-2313 Paulius Vroblevičius

Yemaya LTU-2073 Algirdas Dagys

Drama Queen LTU-2203 Liepa Kazlauskaite

LTU-5598 Vakaris Paulavičius / Ugnė Paulavičiūtė

  • TBK

Argentum LTU-2526 Saulius Budrevičius

  • gph: 658  

LTU-771 Ugnė Trimonytė

  • VVBM/VMSC

THUNDER LAT-406 Matiss Alvikis

LTU-183316 Ignas Tamulevičius

  • VVBM/VMSC

LTU-189939 Emilija Kinderytė

  • VVBM/VMSC

LTU-198584 Liepa Sitkevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-192458 Augustas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-900 Jokūbas Čėpla

  • Marijampolės BK / sporto mokykla

LTU-870 JURGIS JURGELIONIS / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-2149 ROKAS BITINAITIS / UGNĖ URBOAITĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-1848 NOJUS VOLUNGEVIČIUS / ARIJUS DAMBRAUSKAS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-27 TAURAS DAMBRAUSKAS / TITAS LINKUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-5369 DAUMANTĖ PETRAITYTĖ / ŪLA MATIJOŠIŪTĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-3161 VILIUS RAČIŪNAS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-817 KAJUS VOLUNGEVIČIUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-435 Auksė Uršulė Rudzikaitė

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-708 Simona Vroblevičiūtė

  • VVBM/VMSC

CIAO LTU-3000 Naglis Nasvytis

Propaganda LTU-2067 Rokas Babrauskas

  • gph: 683.9  

Belone LTU-2061 Tomas Niparas

  • gph: 633.20  

BUFFALO LAT-351 Janis Benfelds

LTU-2735 Grėtė Kairytė

  • TBK

LTU-2854 Titas Kryževičius

  • TBK

LTU-4361 Nojus Savickas

  • TBK

LTU-2845 Kipras Rainys

  • TBK

LTU-2853 Sofja Miler

  • TBK

LTU-7201 Kristupas Milašauskas / Kristijonas Aukščionis

  • TBK

LTU-7185 Vykintas Ladinskis / Kipras Sereika

  • TBK

LTU-5599 Agota Kašėtaitė / Augustė Janulionytė

  • TBK

LTU-2572 Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha

  • TBK

LTU-5425 Kajus Oškutis / Kotryna Skunčikaitė

  • TBK

LTU-6948 Mantas Jankūnas / Brigita Aukščionytė

  • TBK

LTU-141614 Adrija Tomoševičiūtė

  • K/S/M Bangpūtys

Mistress LTU-2282 Artūras Puidokas

Delčia 2 LTU-125 Valdas Savickas

  • gph: 702.99  

Brillamar LTU-2243 Tomas Sakalauskas

Matahambre LTU-2075 Mindaugas SAULĖNAS

Wikiwiki LTU-2213 Artūras Puskunigis

Bestija LTU-2208 Algirdas Žižys

Alfeta LTU-420 Mantas Sakalauskas

  • gph: 653.6  

LTU-715 Kristupas Lietuvninkas

  • VVBM/VMSC

LTU-710 Amelija Narkutė

  • VVBM

Šmėkla PBS LTU-2250 Simonas Rasimavičius

Tigra LTU-1032 Dainius Rudzikas

  • gph: 729.7  

LTU-788 Gediminas Pangonis

  • VVBM/VMSC

LTU-1429 Jonas Šeputis

  • VVBM/VMSC

LTU-759 Barbora Pažemeckaitė

  • VVBM/VMSC

LTU-777 Antanas Pažemeckas

  • VVBM/VMSC

LTU-758 Aidas Vroblevičius

  • VVBM/VMSC

LTU-701 Tauras Kurlinkus

  • VVBM/VMSC

LTU-153 Jokūbas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-711 Arnas Cikanavičius

  • VVBM/VMSC

Whisper LTU-2082 Rytis Bernatonis

Itella TV3 LTU-2225 Juozas Gordevičius

LTU-737 David Mažeika

  • VVBM

Šiaurinė LTU-2064 Darius Sarsevičius

  • gph: 679.75  

Documents

May 2 15:13

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
May 2 15:13

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
May 30 21:12

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
May 30 21:12

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file