facebook_pixel

Joninių regata

06.21 - 06.22, Trakai


Organizers: Vilniaus Jachtklubas
06.21
26 C°
S ↑ 3 m/s
06.22
24 C°
NW ↘ 4 m/s

Messages

  • 2 ir 3 Lenktynių distancija


    Priedas B


    2 lenktynės


    I - III įskaitos grupės


    Startas – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (D) – Finišas (4 Jm)


    IV - VII įskaitos grupės


    Startas – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (D) – Finišas (2,5 Jm)


     


    3 lenktynės


    I - III įskaitos grupės


    Startas – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (D) – Finišas (4 Jm)


    IV - VII įskaitos grupės


    Startas – Tiškevičius (K) – Dinamo (K) – Tiškevičius (D) – Finišas (2,5 Jm)


     


     


    *Po starto ir plaukiant į finišą būtina praplaukti tarp nendrių salos ir Tiškevičiaus.



  • 1 lenktynių distancija


    Priedas A


    1 lenktynės


    I - III įskaitos grupės


    Startas – Banda (K) – Pirties (K) – Banda (K) – Pirties (K) – Skaistis (K) – Banda (K) – Finišas (10,5 Jm)


    IV - VII įskaitos grupė


    Startas – Banda (K) – Skaistis (K) – Pirties (K) – Finišas (6,2 Jm)



Results

I grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:00:00
Distance: 10.5 nm
Dominant, Monotype (One Design), Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:25:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:08
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
White Whale
LTU-2074 Julius Maseiva
22d 02:45:38
ET:04:45:38 / CT:04:45:38
0s 0s 0.84kts 1.5 1
12:49:44
ET:00:49:44 / CT:00:49:44
0s 0s 4.83kts 1 1
14:14:34
ET:00:49:34 / CT:00:49:34
0s 0s 4.84kts 1 1 3.5 1
Simona
LTU-2313 Paulius Vroblevičius
22d 03:46:44
ET:05:46:44 / CT:05:46:44
+3666s +3666s 0.69kts 6 4
13:00:07
ET:01:00:07 / CT:01:00:07
+623s +623s 3.99kts 2 2
14:18:06
ET:00:53:06 / CT:00:53:06
+212s +212s 4.52kts 2 2 10 2
Bestija-Jeruzalės gerontologijos centras
LTU-2208 Aidas Pivoriūnas
22d 02:58:47
ET:04:58:47 / CT:04:58:47
+789s +789s 0.80kts 3 2 0kts 5 DNC 0kts 5 DNC 13 3
MirguMarga
LTU-GER 153 Tomas Narkus
22d 03:25:38
ET:05:25:38 / CT:05:25:38
+2400s +2400s 0.74kts 4.5 3 0kts 5 DNC 0kts 5 DNC 14.5 4
II grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:00:00
Distance: 10.5 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:00:00
Distance: 4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:25:00
Distance: 4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:10
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Muzika
LTU-2069 Liutauras Kižys
606.62
22d 03:00:09
ET:05:00:09 / CT:05:00:09
0s 0s 0.80kts 1.5 1
12:51:20
ET:00:51:20 / CT:00:51:20
0s 0s 4.68kts 1 1
14:16:41
ET:00:51:41 / CT:00:51:41
0s 0s 4.64kts 1 1 3.5 1
III grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:00:00
Distance: 10.5 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:00:00
Distance: 4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:25:00
Distance: 4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:13
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Vasara
LTU-53 Arturas Puidokas
678.99
22d 03:10:13
ET:05:10:13 / CT:05:13:06
0s 0s 0.77kts 1.5 1
12:53:20
ET:00:53:20 / CT:00:54:26
0s 0s 4.50kts 1 1
14:21:23
ET:00:56:23 / CT:00:57:29
0s 0s 4.26kts 1 1 3.5 1
Dea Fortuna
LTU-2046 Aleksas Buturlis
678.7
22d 03:11:16
ET:05:11:16 / CT:05:14:12
+63s +66s 0.77kts 3 2
12:57:01
ET:00:57:01 / CT:00:58:08
+221s +222s 4.21kts 2 2
14:23:40
ET:00:58:40 / CT:00:59:47
+137s +138s 4.09kts 2 2 7 2
Kometa
LTU-26 Aleksandr Tomaševskij
695.43
22d 03:18:26
ET:05:18:26 / CT:05:18:26
+493s +320s 0.75kts 4.5 3
13:02:40
ET:01:02:40 / CT:01:02:40
+560s +494s 3.83kts 4 4
14:25:00
ET:01:00:00 / CT:01:00:00
+217s +151s 4.00kts 3 3 11.5 3
Šiaurinė
LTU-2064 Darius Sarsevičius
679.75
22d 03:25:26
ET:05:25:26 / CT:05:28:11
+913s +905s 0.74kts 7.5 5
13:04:34
ET:01:04:34 / CT:01:05:37
+674s +671s 3.72kts 5 5
14:26:42
ET:01:01:42 / CT:01:02:45
+319s +316s 3.89kts 4 4 16.5 4
Kiras
LTU-280 (-280) Vytautas Gipas
679.49
22d 03:30:15
ET:05:30:15 / CT:05:33:02
+1202s +1196s 0.73kts 9 6
13:01:07
ET:01:01:07 / CT:01:02:11
+467s +465s 3.93kts 3 3
14:28:53
ET:01:03:53 / CT:01:04:57
+450s +448s 3.76kts 5 5 17 5
VėjasPlius
LTU-271 Ričardas Varno
683.16
22d 03:24:41
ET:05:24:41 / CT:05:26:50
+868s +824s 0.74kts 6 4 0kts 7 DNC 0kts 7 DNC 20 6
IV grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:05:00
Distance: 6.2 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:05:00
Distance: 2.5 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:30:00
Distance: 2.5 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:17
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Joga
LTU-1035 Stanislovas Butkevičius
648.50
22d 02:47:54
ET:04:42:54 / CT:04:46:04
0s 0s 0.53kts 1.5 1
12:42:04
ET:00:37:04 / CT:00:38:20
0s 0s 4.05kts 1 1
14:05:05
ET:00:35:05 / CT:00:36:21
0s 0s 4.28kts 1 1 3.5 1
Frezi Grant
LTU-54 Vilgelmas Krinickis
679.07
22d 02:56:32
ET:04:51:32 / CT:04:51:32
+518s +328s 0.51kts 3 2
12:43:24
ET:00:38:24 / CT:00:38:24
+80s +4s 3.91kts 2 2
14:06:35
ET:00:36:35 / CT:00:36:35
+90s +14s 4.10kts 2 2 7 2
Jazz
LTU-1001 Gintautas Burnickas
656.97
22d 03:05:16
ET:05:00:16 / CT:05:02:33
+1042s +989s 0.50kts 4.5 3 0kts 4 DNC 0kts 4 DNC 12.5 3
V grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:05:00
Distance: 6.2 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:05:00
Distance: 2.5 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:30:00
Distance: 2.5 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:22
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Esmeralda
LTU-103 Laimis Smazinas
712.88
22d 03:04:47
ET:04:59:47 / CT:05:04:05
0s +31s 0.50kts 3 2
12:50:07
ET:00:45:07 / CT:00:46:51
+245s +241s 3.32kts 2 2
14:10:00
ET:00:40:00 / CT:00:41:44
0s 0s 3.75kts 1 1 6 1
Draco
LTU-153 Jevgenijus Skuryginas
711.12 0kts 7.5 DNF
12:46:02
ET:00:41:02 / CT:00:42:50
0s 0s 3.66kts 1 1
14:11:06
ET:00:41:06 / CT:00:42:54
+66s +70s 3.65kts 2 2 10.5 2
Time Out
LTU-18 Antanas Valavičius
754.50
22d 03:08:34
ET:05:03:34 / CT:05:03:34
+227s 0s 0.49kts 1.5 1 0kts 5 DNF 0kts 5 DNC 11.5 3
Alexis
LTU-83 Dobilas Kezys
730.94 0kts 7.5 DNC 0kts 5 DNC 0kts 5 DNC 17.5 4
VII grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-06-21 22:05:00
Distance: 6.2 nm
Dominant, Monotype (One Design), Coef: 1.5
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-06-22 12:05:00
Distance: 2.5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-06-22 13:30:00
Distance: 2.5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-06-22 14:31:23
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
TATO
LTU-0010 Andrius Litvinaitis
22d 03:49:29
ET:05:44:29 / CT:05:44:29
0s 0s 0.44kts 1.5 1
12:56:16
ET:00:51:16 / CT:00:51:16
0s 0s 2.93kts 1 1
14:20:50
ET:00:50:50 / CT:00:50:50
0s 0s 2.95kts 1 1 3.5 1
Marika
LTU-250 Romas Šematovič
0kts 4.5 DNC 0kts 3 DNC 0kts 3 DNC 10.5 2

Registration

Registration is over

Entries

20
|
|
|
VJ I Grupė
|
VJ II Grupė
|
VJ III Grupė
|
VJ IV Grupė
|
VJ V Grupė
|
VJ VI Grupė
|
VJ VII Grupė

VJ I Grupė 4

LTU-2313
Simona
Skipper: Paulius Vroblevičius
LTU-GER 153
MirguMarga
Skipper: Tomas Narkus
LTU-2208
Bestija-Jeruzalės gerontologijos centras
Skipper: Aidas Pivoriūnas
LTU-2074
White Whale
Skipper: Julius Maseiva

VJ II Grupė 1

LTU-2069
Muzika
Skipper: Liutauras Kižys
gph: 606.62  

VJ III Grupė 6

LTU-271
VėjasPlius
Skipper: Ričardas Varno
gph: 683.16  
LTU-280 (-280)
Kiras
Skipper: Vytautas Gipas
gph: 679.49  
LTU-26
Kometa
Skipper: Aleksandr Tomaševskij
gph: 695.43  
LTU-2046
Dea Fortuna
Skipper: Aleksas Buturlis
gph: 678.7  
LTU-53
Vasara
Skipper: Arturas Puidokas
gph: 678.99  
LTU-2064
Šiaurinė
Skipper: Darius Sarsevičius
gph: 679.75  

VJ IV Grupė 3

LTU-1001
Jazz
Skipper: Gintautas Burnickas
gph: 656.97  
LTU-1035
Joga
Skipper: Stanislovas Butkevičius
gph: 648.50  
LTU-54
Frezi Grant
Skipper: Vilgelmas Krinickis
gph: 679.07  

VJ V Grupė 4

LTU-103
Esmeralda
Skipper: Laimis Smazinas
gph: 712.88  
LTU-153
Draco
Skipper: Jevgenijus Skuryginas
gph: 711.12  
LTU-18
Time Out
Skipper: Antanas Valavičius
gph: 754.50  
LTU-83
Alexis
Skipper: Dobilas Kezys
gph: 730.94  

VJ VI Grupė 0

VJ VII Grupė 2

LTU-0010
TATO
Skipper: Andrius Litvinaitis
LTU-250
Marika
Skipper: Romas Šematovič

Simona LTU-2313 Paulius Vroblevičius

TATO LTU-0010 Andrius Litvinaitis

VėjasPlius LTU-271 Ričardas Varno

  • gph: 683.16  

Esmeralda LTU-103 Laimis Smazinas

  • gph: 712.88  

Jazz LTU-1001 Gintautas Burnickas

  • gph: 656.97  

Kiras LTU-280 Vytautas Gipas

  • gph: 679.49  

Draco LTU-153 Jevgenijus Skuryginas

  • gph: 711.12  

Kometa LTU-26 Aleksandr Tomaševskij

  • gph: 695.43  

Time Out LTU-18 Antanas Valavičius

  • gph: 754.50  

Alexis LTU-83 Dobilas Kezys

  • gph: 730.94  

Joga LTU-1035 Stanislovas Butkevičius

  • gph: 648.50  

Dea Fortuna LTU-2046 Aleksas Buturlis

  • gph: 678.7  

Frezi Grant LTU-54 Vilgelmas Krinickis

  • gph: 679.07  

Vasara LTU-53 Arturas Puidokas

  • gph: 678.99  

Muzika LTU-2069 Liutauras Kižys

  • gph: 606.62  

Marika LTU-250 Romas Šematovič

Šiaurinė LTU-2064 Darius Sarsevičius

  • gph: 679.75  

Documents

Jun 17 10:54

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jun 21 22:41

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jun 25 11:46

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file