facebook_pixel

Juodojo ledo ledrogių taurė

01.15 - 01.16, Elektrėnai


Organizers: Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija, LBS, všį “Vėjo trejetas”, Nacionalinė buriavimo akademija, Všį „Irklakojis“, Elektrėnų buriuotojų klubas ”Poseidonas”, Šiaulių miesto buriuotojų klubas

Description

2022 m. LR LEDO JACHTŲ (DN, DN-OPTI, ICE BLOKART) VARŽYBŲ NUOSTATAI

1.       ORGANIZATORIAI
Varžybas  organizuoja ir  vykdo Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija,  LBS,  všį “Vėjo trejetas”, Nacionalinė buriavimo akademija, Všį „Irklakojis“, Elektrėnų  buriuotojų klubas ”Poseidonas”, Šiaulių miesto buriuotojų klubas, bei patvirtintas lenktynių komitetas.

2.         DALYVIAI

Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jachtų ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės)
klasių buriuotojai.

3.       VIETA IR LAIKAS

Juodojo ledo taurė 2022-01-15/16
LR ledo jachtų čempionatas 2022-01-21/23
LR ledo jachtų taurė2022-02-04/06
Šiauliai - Rėkyva.  Alternatyvi  vieta  Elektrėnai -  Elektrėnų  marios, Nida-Kuršių marios.  
Esant  nepalankioms  oro sąlygoms varžybos gali būti atidedamos iki palankių oro sąlygų.

4.       INVENTORIUS

Dalyvių  startuojančių  Ice-0ptimist,  DN,   Ice-Blokart  ledrogės turi atikti klasių reikalavimus.
Open klasėje ledrogių apribojimų nėra.

Neturintieji  savo  inventoriaus,  galės  išsinuomoti   Ice-Blokart  ledroges  su  3.0,  4.0  ir  5.5  kv.  m.  burėmis  (dėl galimybės teirautis el.p info@irklakojis.lt ,tel NR. 861881957).

5.       MOKESČIAI
5.1 Starto mokestis- 40 eur. (LLJIVA nariams - 30 Eur), Jaunimui nuo 18 iki 23 metų- 20 eur, Vaikams - 10 Eur
5.2 Lenktynių komitetas pasilieka teisę keisti startinį mokestį priklausomai nuo faktinių aplinkybių.

6.       PROGRAMA

PIRMA DIENA
10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.
11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.
12.00  val. - varžybų atidarymas.
13.00  val. - 1,2,3,4 važiavimai.
ANTRA DIENA
11.00   val.- 5,6,7 važiavimai.
16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugalėtojų apdovanojimai.
  Varžybų tvarkaraštis gali būti keičiamas priklausomai nuo meteorologinių sąlygų apie tai iš anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus.

7. VARŽYBŲ FORMA

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

7.2 Taikoma „Low point“ taškų sistema: 1 vieta – 1 taškas, 2 vieta – 2 taškai ir t.t.

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: ultralengvasvorių (iki
55 kg), lengvasvorių (55–70 kg), vidutinio svorio (70-82,5 kg), sunkiasvorių (82,5-95 kg) ir supersunkiasvorių (95+ kg).

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktynių komitetas nustato kitaip.

7.5 Lenktynių komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali būti susiaurinamos arba išplečiamos.

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bent du važiavimai.

7.7 Iš 4-ių važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.

7.8. Komandinė įskaita. Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..


8. PRIZAI

8.1   I-III vietų varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir varžybų rėmėjų įsteigtus medalius. Komandos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.
8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir jų nuostatai lenktynių komitetui pateikiami iki
varžybų atidarymo.

9.       PARAIŠKOS
9.1  Vardinės paraiškos,WWW.REGATOS.LT (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių klasė, Ice Blokart nuoma [Taip/Ne]) ARBA yra siunčiamos elektroniniu paštu irute.zickuviene@gmail.com , info@irklakojis.,lt curaredg@yahoo.com .

10.    ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS
10.1   Varžybose  vairininkai  dalyvauja  išimtinai  tik  savo  rizika.  Regatos  organizatoriai  ir  lenktynių  komitetas neprisiima jokios atsakomybės už materialius ar nematerialius nuostolius, asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusius prieš, po ar pačių varžybų metu.
10.2   Sumokėdami startinį mokestį vairininkai sutinka su šiuose nuostatuose ir varžtybų taisyklėse išdėstytomis dalyvavimo varžybose sąlygomis.


Schedule

PROGRAMA

PIRMA DIENA
10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.
11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.
12.00  val. - varžybų atidarymas.
13.00  val. - 1,2,3,4 važiavimai.


ANTRA DIENA
11.00   val.- 5,6,7 važiavimai.
16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugalėtojų apdovanojimai.
  Varžybų tvarkaraštis gali būti keičiamas priklausomai nuo meteorologinių sąlygų apie tai iš anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus.

Messages

  • prognozė

  • distancija

    Distancija


    2042000562.pdf
  • taisyklės

    DN taisyklės

    prisimink susipažink


    62557176.pdf
  • ice raport

    ledo raportas

    2022-02-14

    15.00-16.00

    iledo storis 15 cm

    vietomis 12 cm

    ledas lygus juodas

    padengtas sniego žirniais 

    kai kur šlapiais sniego paviršiusw 0.5 cm

    vandens ant paviršiaus nėra

    keletas didesnių ekečių

    skylių nėra

    įtrūkimų nėra



  • Ice-Blokart ledrogių klasei - Juodojo ledo taurė - šeštadienį, Elektrėnuose

    Sveiki, Ice-Blokart ledrogių klasei Juodojo ledo taurė vyks tik vieną dieną - šeštadienį, sausio 15 d. pagal programą.

    Dėl šios priežąsties startinis mokestis Ice-Blokart klasei -  20 Eur suaugusiems, 10 Eur vaikams.


Results

DN
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 13:00:01
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2022-01-15 13:11:11
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-16 08:41:31
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Vadimas Grigonis
1 1 1 1 1 1 3 1
T-3
Mindaugas Petronis
2 2 2 2 2 2 6 2
T-24
Artūras Šimanskij
3 3 3 3 5 DNS 11 3
LTU-T111
Artūras Puskunigis
4 4 4 4 5 DNS 13 4
UL
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:22:12
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 13:23:11
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-15 17:46:21
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-68
Austeja Mizgiryte
2 2 1 1 3 1
LTU-6
Vėja Dumšaitė
1 1 3 3 4 2
LTU-115
Augustė Žukauskaitė
3 3 4 4 7 3
LTU-7
Ula Venslovaitė
6 6 2 2 8 4
LTU-73
Edas Mockevicius
4 4 6 6 10 5
LTU-114
Austėja Karčiauskaitė
5 5 5 5 10 6
L
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:21:23
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 14:01:14
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2022-01-15 14:33:21
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-15 17:31:51
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-12
Ugne Urbonaitaite
1 1 5 5 1 1 7 1
LTU-71
Titas mockevicius
2 2 3 3 2 2 7 2
LTU-3
Rojus Stankevičius
3 3 1 1 6 6 10 3
LTU-89
Jokubas Vybornas
6 6 2 2 4 4 12 4
LTU-70
Rokas Germanavicius
5 5 6 6 3 3 14 5
LTU-4
Titas Janulis
4 4 4 4 7 7 15 6
LTU-113
Mantas Bitinaitis
8 DNS 8 DNS 5 5 21 7
M
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:02:13
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 13:21:14
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2022-01-15 14:22:12
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-15 17:31:59
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-2
Rimvydas Mažunavičius
2 2 1 1 2 2 5 1
LTU-69
Vykintas Mizgiris
1 1 2 2 4 4 7 2
LTU-90
Sarunas Agliniskis
3 3 5 5 3 3 11 3
LTU-117
Vilius Račiūnas
10 DSQ 3 3 1 1 14 4
LTU-118
Žygimantas Stankus
5 5 7 7 5 5 17 5
LTU-120
Brigita Aukščionytė
7 7 4 4 7 7 18 6
LTU-80
Tadas Vybornas
4 4 8 8 8 8 20 7
LTU-999
Eglė Gaižauskaitė
6 6 6 6 9 9 21 8
LTU-116
Tauras Kurlinkus
10 DNS 10 DNS 6 6 26 9
H
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:14:11
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 13:45:11
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2022-01-15 13:46:15
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2022-01-15 14:14:21
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-15 17:32:08
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Matas Mizgiris
1 1 1 1 3 3 2 2 4 1
BBD-001
Gediminas Petrauskas
3 3 2 2 1 1 3 3 6 2
LTU-111
Edgaras Ragauskas
2 2 4 4 6 DSQ 1 1 7 3
LTU-11
Titas Linkus
4 4 3 3 2 2 4 4 9 4
LTU-112
Kristijonas Aukščionis
6 DNS 5 5 4 4 5 5 14 5
SH
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2022-01-15 13:00:13
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2022-01-15 13:14:32
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2022-01-15 14:00:25
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2022-01-15 15:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2022-01-15 17:32:24
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-69
Marius Milevicius
2 2 1 1 4 4 1 1 4 1
LTU-74
Haris Mockevicius
1 1 4 4 1 1 5 DNS 6 2
LTU-2000
Rokas Milevicius
3 3 2 2 2 2 2 2 6 3
LTU-121
Renaldas Žukauskas
4 4 3 3 3 3 3 3 9 4

Registration

Registration is over

Entries

40
|
|
|
Blokart H
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart SH
|
Blokart UL
|
DN
|
DN Opti
|
OPEN (Ice)

Blokart H 5

LTU-112
Kristijonas Aukščionis
Club: essc-poseidonas-nba
LTU-11
Titas Linkus
Club: essc-nba-poseidon as
LTU-111
Edgaras Ragauskas
Club:
BBD-001
Gediminas Petrauskas
Club: Buriuojančių Brolių Draugija
LTU-1
Matas Mizgiris
Club: Lithuanian Blokart Team

Blokart L 9

LTU-89
Jokubas Vybornas
Club:
LTU-12
Ugne Urbonaitaite
Club:
LTU-71
Titas mockevicius
Club:
LTU-70
Rokas Germanavicius
Club:
LTU-113
Mantas Bitinaitis
Club: essc-poseidonas-nba
LTU-5
Vitalijus Pašakinskas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-4
Titas Janulis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-3
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1
Greta Kalinauskaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

Blokart M 9

LTU-90
Sarunas Agliniskis
Club:
LTU-80
Tadas Vybornas
Club:
LTU-120
Brigita Aukščionytė
Club: ESSC_NBA_POSEIDONAS
LTU-999
Eglė Gaižauskaitė
Club: Neringos sporto mokykla
LTU-118
Žygimantas Stankus
Club: NBA-essc-Poseidonas
LTU-117
Vilius Račiūnas
Club: ESSC-Poseidomnas-Nba
LTU-116
Tauras Kurlinkus
Club: Essc-Nba-poseidonas
LTU-69
Vykintas Mizgiris
Club: NSM
LTU-2
Rimvydas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas

Blokart SH 4

LTU-74
Haris Mockevicius
Club:
LTU-69
Marius Milevicius
Club:
LTU-2000
Rokas Milevicius
Club: BB
LTU-121
Renaldas Žukauskas
Club:

Blokart UL 8

LTU-73
Edas Mockevicius
Club:
LTU-115
Augustė Žukauskaitė
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-114
Austėja Karčiauskaitė
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-68
Austeja Mizgiryte
Club: NSM
LTU-9
Augustė Dijokaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-8
Adomas Pranciškus Žiauberis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-7
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-6
Vėja Dumšaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

DN 4

LTU-1
Vadimas Grigonis
Club: Poseidonas
LTU-T111
Artūras Puskunigis
Club:
T-3
Mindaugas Petronis
Club: VOBSK Žalgiris
T-24
Artūras Šimanskij
Club: VOBSK Žalgiris

DN Opti 0

OPEN (Ice) 1

LTU-69
Mindaugas Rangvicas
Club:

LTU-1 Vadimas Grigonis

  • Poseidonas

LTU-90 Sarunas Agliniskis

LTU-89 Jokubas Vybornas

LTU-80 Tadas Vybornas

LTU-12 Ugne Urbonaitaite

LTU-74 Haris Mockevicius

LTU-73 Edas Mockevicius

LTU-71 Titas mockevicius

LTU-70 Rokas Germanavicius

LTU-69 Marius Milevicius

LTU-69 Mindaugas Rangvicas

LTU-2000 Rokas Milevicius

  • BB

LTU-T111 Artūras Puskunigis

LTU-121 Renaldas Žukauskas

LTU-120 Brigita Aukščionytė

  • ESSC_NBA_POSEIDONAS

LTU-999 Eglė Gaižauskaitė

  • Neringos sporto mokykla

LTU-118 Žygimantas Stankus

  • NBA-essc-Poseidonas

LTU-117 Vilius Račiūnas

  • ESSC-Poseidomnas-Nba

LTU-116 Tauras Kurlinkus

  • Essc-Nba-poseidonas

LTU-115 Augustė Žukauskaitė

  • essc-nba-poseidonas

LTU-114 Austėja Karčiauskaitė

  • essc-nba-poseidonas

LTU-113 Mantas Bitinaitis

  • essc-poseidonas-nba

LTU-112 Kristijonas Aukščionis

  • essc-poseidonas-nba

LTU-11 Titas Linkus

  • essc-nba-poseidon as

LTU-111 Edgaras Ragauskas

LTU-68 Austeja Mizgiryte

  • NSM

LTU-69 Vykintas Mizgiris

  • NSM

BBD-001 Gediminas Petrauskas

  • Buriuojančių Brolių Draugija

T-3 Mindaugas Petronis

  • VOBSK Žalgiris

LTU-9 Augustė Dijokaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-8 Adomas Pranciškus Žiauberis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-7 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-6 Vėja Dumšaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-5 Vitalijus Pašakinskas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-4 Titas Janulis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-3 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-2 Rimvydas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1 Greta Kalinauskaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1 Matas Mizgiris

  • Lithuanian Blokart Team

T-24 Artūras Šimanskij

  • VOBSK Žalgiris

Documents

Jan 13 16:48

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file