facebook_pixel

Lietuvos Respublikos buriavimo čempionatas ir Lietuvos Respublikos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo "Vėtrungės" taurė

09.10 - 09.13, Nida


Organizers: Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Neringos savivaldybės Neringos sporto mokykla
09.10
17 C°
W → 11 m/s
09.11
17 C°
W → 6 m/s
09.12
21 C°
SW ↗ 7 m/s
09.13
18 C°
W → 11 m/s

Description

Nr.

Data

Perspėjimo signalas 1-oms lenktynėms

Lenktynių sk.

1

2020 09 11, penktadienis

13:55 h.

3

2

2020 09 12, šeštadienis

11:55 h.

3

3

2020 09 13, sekmadienis

10:55 h.

2

No.

Date

Warning signal for the first race

No. of races

1

11th September 2020, Friday

13:55 h.

3

2

12th September 2020, Saturday

11:55 h.

3

3

13th September 2020, Sunday

10:55 h.

2

Messages

  • Apdovanojimai ir varžybų uždarymas

    Varžybų uždarymo ir apdovanojimų ceremonija vyks 16:00 val.


  • Protestų padavimo laikas

    Protestų padavimo laikas baigiasi 16:05 val.

    Protest time limit - 16:05 


  • Prizai Optimist jachtų klasėje

    Optimist jachtų klasėje regatos prizais bus apdovanojami 6 geriausi dalyviai kiekvienoje grupėje. 


  • Protestų padavimo laikas/Protest time limit

    Protestų padavimo laikas baigiasi 18:47 val.

    Protest time limit - 18:47 


  • Neringos sporto mokyklos informacija varžybų dalyviams

    Taikant prevencines priemones prieš koronaviruso plitimą varžybų metu nuo ketvirtadienio iki sekmadienio visi varžybų dalyviai ir organizatoriai privalės laikytis šių taisyklių: 

    1. Mokyklos pastate draudžiamas žmonių būriavimasis. Visos komandos registraciją atlieka tik treneris. 
    2. Prireikus pvz. apsilankyti tualete, suteikti medicininę pagalbą ir pan. galima apsilankyti mokyklos pastate. Tokiu atveju galima lankytis tik pirmame mokyklos aukšte esančioje bendroje patalpoje. 
    3. Lankymosi metu patalpoje gali būti iki 10 asmenų, kurie privalo būti su veidą dengiančiomis kaukėmis ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo.  
    4. Tėvai giminės ir artimieji lieka namuose. Prireikus padėti savo sportininkui šie asmenys privalo užsiregistruoti pas organizatorius el.paštu info@neringasport.lt 
    5. Nebus bendro persirengimo patalpų, todėl buriuotojai apsistoję Nidoje turi persirengti savo gyvenamojoje vietoje arba transporto priemonėje su kuria atvyko į varžybas. 
    6. Aplink mokyklą ir mokykloje bus ir daugiau informacinių žymėjimų, kuriais privalote vadovautis. 

    Šlapius ar smėlėtus buriavimo batus prieš įeinant į mokyklą privaloma palikti lauke. 

    Bendroji varžybų informacija, rezultatai bus skelbiami lentoje esančioje už lango prie įėjimo į mokyklą. 


Protests

No. Date Group, Leg Protestor Protestee Whitnesses Hearing date Decision
1 2020-09-11 LTU-99 Vytenis Zagorskis / Vėjas Aliukas LTU-22 Nerijus Butkevicius / Evaldas Jonikas 2020-09-11 19:00:00 Protestas netenkinamas.
2 2020-09-11 LTU-222781 Domantas Juškevičius LTU-215243 Viktorija Andrulyte LTU 210163 Jachta LTU 222781 diskvalifikuota lenktynėse Nr.3 pagal BVT 18.2 (d)
3 2020-09-11 LTU-215243 Viktorija Andrulyte LTU-222781 Domantas Juškevičius LTU 204559, LTU 211452
4 2020-09-11 LTU-50 Brendan Fedorcev LTU-415 Titas Jonaitis Protestas netinkamas nagrinėti.
5 2020-09-12 LTU-900 Jokūbas Čėpla LTU-737 David Mažeika LTU 750 2020-09-12 16:30:00 Jachta LTU 737 diskvalifikuota lenktynėse Nr. 5 (pagal BVT 31)
6 2020-09-12 LTU-1903 Ema Raudytė LTU-166 Adomas Kručius LTU 461 Jachta LTU 166 diskvalifikuota lenktynėse Nr. 4 (pagal BVT 10)
7 2020-09-12 LTU-80 Eglė Chlebinskaitė LTU-737 David Mažeika LTU 1370 Jachta LTU 737 diskvalifikuota lenktynėse Nr. 5 (pagal BVT 31)
8 2020-09-13 LTU-208781 Deividas Valenta LTU-204947 Nojus Bestauskas 2020-09-13 14:40:00 Jachta LTU 204947 diskvalifikuota lenktynėse Nr. 7 (pagal BVT 10)
9 2020-09-13 LTU-174812 Gustas Pipiras LTU-208781 Deividas Valenta Jury 2020-09-13 00:00:00 Jachta LTU 208781 diskvalifikuota lenktynėse Nr.8 (pagal BVT 11)

Registration

Registration is over

Entries

129
|
|
|
F18
|
Finn
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist
|
RS Feva
|
RS:X
|
Techno 293

F18 6

LTU-68
Adomas Šabliavičius / Ramūnas Greičius
Club: Paseidonas
LTU-44
TAURAS DAMBRAUSKAS / SAULIUS ALMINAS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-33
DAUMANTE PETRAITYTE / JURGIS JURGELIONIS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-99
Vytenis Zagorskis / Vėjas Aliukas
Club: Poseidonas
LTU-22
Nerijus Butkevicius / Evaldas Jonikas
Club: Poseidonas
LTU-52
Šarūnas Agliniškis / Gediminas Jacikevičius
Club: Poseidonas

Finn 0

Laser 4.7 18

LTU-207815
Tautvydas Buožius
Club: Bangpūtys
LTU-209006
Kristupas Alseika
Club: NSM
LTU-182813
Domas Jančiukas
Club: Bangpūtys
LTU-184808
Vilius Vasiulis
Club: Žiemys
LTU-160387
Amelija Narkutė
Club: VVBM
LTU-187548
Arnas Cikanavičius
Club: VVBM/VMSC
LTU-204558
Jokūbas Mirinas
Club: VVBM/VMSC
LTU-176838
Emilija Kinderytė
Club: VVBM
LTU-195205
Ignas Baltrušaitis
Club: BK Škvalas.Vilkaviškio s.m
LTU-198566
Titas Mockevičius
Club: Bangpūtys
LTU-212781
Ramunė Lukšytė
Club: Bangpūtys
LTU-202705
Saulė Pajarskaitė
Club: Bangputys
LTU-182613
Deimantas Valeika
Club: Bangputys
LTU-174810
Tomas Blinstrubas
Club: NSM
LTU-196586
Igne Jaškunaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-211451
Greta Kalinauskaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-204947
Nojus Mockus
Club: Žiemys
LTU-195206
Ema Kuodytė
Club: Žiemys

Laser radial 25

LTU-210163
Airidas Rutkauskas
Club:
LTU-204556
Laurynas Ivanauskas
Club: Bangputys
LTU-211452
Raimondas Šiugždinis
Club: Nautikus
LTU-174810
Vykintas Mizgiris
Club: NSM
LTU-193676
Herkus Mikelis
Club: NSM
LTU-174812
Gustas Pipiras
Club: NSM
LTU-182189
Paulius Petrosius
Club: Ziemys
LTU-198954
Jonas Drąsutavičius
Club: Bangputys
LTU-167667
Liepa Sitkevičiūtė
Club: VVBM/VMSC
LTU-207815
Arūnas Daračius
Club: Bangpūtys
LTU-198665
Jonas Macevičius
Club: Žiemys
LTU-202781
Arnas Vaišnys
Club: Bangputys
LTU-210169
Giedrius Talijūnas
Club: Bangpūtys
LTU-204559
Gediminas Cirtautas
Club: Bangputys
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
Club: VVBM
LTU-193701
Smila Blinstrubaitė
Club: NSM
LTU-210952
Ignas Misevičius
Club: Bangpūtys
LTU-208781
Deividas Valenta
Club: Bangputys
LTU-222781
Domantas Juškevičius
Club: Bangputys
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
Club: Žiemys
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Club: Žiemys
LAT-216188
Estere Kumpina
Club: Riga yc
LTU-215243
Viktorija Andrulyte
Club: Bangputys/LBS
LTU-202750
Lėja Savickaitė
Club: Bangpūtys
LTU-215249
Vasily Shramkov
Club:

Laser standard 0

Optimist 59

LTU-166
Adomas Kručius
Club:
LTU-1799
Austėja Mizgirytė
Club:
LTU-51
Titas Stirbys
Club:
LTU-56
Šarūnas Jakas
Club:
LTU-2050
Mantas Gudauskas
Club:
LTU-106
Domas Gudauskas
Club:
LTU-200
Elena Abrytyte
Club:
LTU-202
Meda Abrutytė
Club:
LTU-8400
Aidas Vroblevičius
Club: VVBM
LTU-414
Edas Mockevičius
Club: Bangpūtys
LTU-595
Justas Rudminas
Club: Bangputys
LTU-374
Ažuolas Jackevičius
Club: Bangpūtys
LTU-788
Saulė Trimonytė
Club: NSM
LTU-789
Ugnė Trimonytė
Club: NSM
LTU-2800
Barbora Pažemeckaitė
Club: Žiemys
LTU-1370
Antanas Pažemeckas
Club: Žiemys
LTU-590
ROKAS RIMŠA
Club: BANGPŪTYS
LTU-526
Mingailė Plučaitė
Club: Bangpūtys
LTU-2011
Vėjas Kašėta
Club: NSM
LTU-737
David Mažeika
Club: NSM
LTU-10
Liepa Rimaite
Club: NSM
LTU-33
Meda Rimaite
Club: NSM
LTU-1903
Ema Raudytė
Club: NSM
LTU-393
Ūla Morkūnaitė
Club: Bangpūtys
LTU-398
Ieva Germanavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-814
Aironas Bargaila
Club: Bangpūtys
LTU-307
Emilija Petrauskaitė
Club: Bangpūtys
LTU-453
Kastytis Tuminauskas
Club: Bangpūtys
LTU-435
Jonas Vimantas
Club: Bangpūtys
LTU-454
Rokas Jasaitis
Club: Bangpūtys
LTU-461
Jokūbas Vybornas
Club: Bangpūtys
LTU-465
Tadas Lukoševičius
Club: Bangpūtys
LTU-455
Rokas Germanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-451
Neringa Tuminauskaitė
Club: Bangputys
LTU-50
Brendan Fedorcev
Club: NSM
LTU-188
Karolis Rimgaila
Club: Žiemys
LTU-111
Urtė Kupliauskaitė
Club: ŽIEMYS
LTU-101
Bartas Kupliauskas
Club: ŽIEMYS
LTU-35
Mariya Shramkova
Club: NSM
LTU-81
Marius Blinstrubas
Club: NSM
LTU-687
Rojus Stankevičius
Club: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-133
JORIS JAZDAUSKAS
Club: Žiemys
LTU-555
Benas Bestauskas
Club: Žiemys
LTU-459
Rokas Golubovas
Club: Bangpūtys
LTU-422
Vaidas Abraitis
Club: Bangpūtys
LTU-475
Asta Aperavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-900
Jokūbas Čėpla
Club: Bangpūtys
LTU-545
Marius Antanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-509
Matas Kniubas
Club: Bangpūtys
LTU-751
Jonas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-755
Ula Venslovaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Rūta Mažunavičiute
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-408
Rūta Daračiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-415
Titas Jonaitis
Club: Bangpūtys
LTU-404
Dovydas Pėkis
Club: Bangpūtys
LTU-456
Jokūbas Pėkis
Club: Bangpūtys
LTU-457
Tadas Ažukas
Club: Bangpūtys
LTU-80
Eglė Chlebinskaitė
Club: NSM
LTU-199
Liepa Jonuškaitė
Club: Žiemys

RS Feva 12

LTU-4251
Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė
Club: Marijampolės sporto centras - MBK
LTU-5255
Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas
Club: MArijampolės sporto centras - MBK
LTU-4
TAURAS KURLINKUS / KAJUS VOLUNGEVI2IUS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-3694
Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas
Club: BK Škvalas.Vilkaviškio sm
LTU-7201
Kristupas Milašauskas / Kristijonas Aukščionis
Club: TBK
LTU-6948
Augustė Janulionytė / Brigita Aukščionytė
Club: TBK
LTU-2572
Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha
Club: TBK
LTU-5599
Agota Kašėtaitė / Kotryna Skunčikaitė
Club: TBK
LTU-27
TITAS LINKUS / ROKAS SALECIS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-1848
ARIJUS DAMBRAUSKAS / UGNE PAUPLYTE
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-311
AUKSE RUDZIKAITE / ULA MATIJOSIUTE
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-2
NOJUS VOLUNGEVICIUS / VILIUS RAIČIŪNAS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA

RS:X 0

Techno 293 9

LTU-155
Kipras Skodenis
Club: bangpūtys
LTU-288
Simonas Jankauskas
Club: Bangputys
LTU-70
Lukas Šinkūnas
Club: Bangpūtys
LTU-18
Edgaras Liovinas
Club:
LTU-17
Guostė Kiaunytė
Club: Bangpūtys
LTU-811
Tomas Giedraitis
Club: Bangpūtys
LTU-411
Matas Šinkūnas
Club: Bangpūtys
LTU-16
Vakaris Alksnys
Club: KSM "Bangpūtys"
LTU-555
Žygimantas Gaidys
Club: Bangputys

LTU-166 Adomas Kručius

LTU-1799 Austėja Mizgirytė

LTU-210163 Airidas Rutkauskas

LTU-51 Titas Stirbys

LTU-56 Šarūnas Jakas

LTU-204556 Laurynas Ivanauskas

  • Bangputys

LTU-2050 Mantas Gudauskas

LTU-106 Domas Gudauskas

LTU-200 Elena Abrytyte

LTU-202 Meda Abrutytė

LTU-155 Kipras Skodenis

  • bangpūtys

LTU-8400 Aidas Vroblevičius

  • VVBM

LTU-414 Edas Mockevičius

  • Bangpūtys

LTU-207815 Tautvydas Buožius

  • Bangpūtys

LTU-211452 Raimondas Šiugždinis

  • Nautikus

LTU-4251 Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė

  • Marijampolės sporto centras - MBK

LTU-5255 Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas

  • MArijampolės sporto centras - MBK

LTU-4 TAURAS KURLINKUS / KAJUS VOLUNGEVI2IUS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-595 Justas Rudminas

  • Bangputys

LTU-174810 Vykintas Mizgiris

  • NSM

LTU-209006 Kristupas Alseika

  • NSM

LTU-193676 Herkus Mikelis

  • NSM

LTU-374 Ažuolas Jackevičius

  • Bangpūtys

LTU-174812 Gustas Pipiras

  • NSM

LTU-182813 Domas Jančiukas

  • Bangpūtys

LTU-788 Saulė Trimonytė

  • NSM

LTU-789 Ugnė Trimonytė

  • NSM

LTU-2800 Barbora Pažemeckaitė

  • Žiemys

LTU-1370 Antanas Pažemeckas

  • Žiemys

LTU-590 ROKAS RIMŠA

  • BANGPŪTYS

LTU-526 Mingailė Plučaitė

  • Bangpūtys

LTU-182189 Paulius Petrosius

  • Ziemys

LTU-2011 Vėjas Kašėta

  • NSM

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

LTU-10 Liepa Rimaite

  • NSM

LTU-33 Meda Rimaite

  • NSM

LTU-184808 Vilius Vasiulis

  • Žiemys

LTU-198954 Jonas Drąsutavičius

  • Bangputys

LTU-1903 Ema Raudytė

  • NSM

LTU-160387 Amelija Narkutė

  • VVBM

LTU-187548 Arnas Cikanavičius

  • VVBM/VMSC

LTU-204558 Jokūbas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-167667 Liepa Sitkevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-176838 Emilija Kinderytė

  • VVBM

LTU-207815 Arūnas Daračius

  • Bangpūtys

LTU-3694 Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas

  • BK Škvalas.Vilkaviškio sm

LTU-195205 Ignas Baltrušaitis

  • BK Škvalas.Vilkaviškio s.m

LTU-393 Ūla Morkūnaitė

  • Bangpūtys

LTU-398 Ieva Germanavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-814 Aironas Bargaila

  • Bangpūtys

LTU-307 Emilija Petrauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-453 Kastytis Tuminauskas

  • Bangpūtys

LTU-435 Jonas Vimantas

  • Bangpūtys

LTU-454 Rokas Jasaitis

  • Bangpūtys

LTU-461 Jokūbas Vybornas

  • Bangpūtys

LTU-465 Tadas Lukoševičius

  • Bangpūtys

LTU-455 Rokas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-451 Neringa Tuminauskaitė

  • Bangputys

LTU-198566 Titas Mockevičius

  • Bangpūtys

LTU-50 Brendan Fedorcev

  • NSM

LTU-198665 Jonas Macevičius

  • Žiemys

LTU-212781 Ramunė Lukšytė

  • Bangpūtys

LTU-288 Simonas Jankauskas

  • Bangputys

LTU-202705 Saulė Pajarskaitė

  • Bangputys

LTU-182613 Deimantas Valeika

  • Bangputys

LTU-202781 Arnas Vaišnys

  • Bangputys

LTU-7201 Kristupas Milašauskas / Kristijonas Aukščionis

  • TBK

LTU-6948 Augustė Janulionytė / Brigita Aukščionytė

  • TBK

LTU-2572 Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha

  • TBK

LTU-5599 Agota Kašėtaitė / Kotryna Skunčikaitė

  • TBK

LTU-68 Adomas Šabliavičius / Ramūnas Greičius

  • Paseidonas

LTU-70 Lukas Šinkūnas

  • Bangpūtys

LTU-210169 Giedrius Talijūnas

  • Bangpūtys

LTU-204559 Gediminas Cirtautas

  • Bangputys

LTU-188 Karolis Rimgaila

  • Žiemys

LTU-111 Urtė Kupliauskaitė

  • ŽIEMYS

LTU-101 Bartas Kupliauskas

  • ŽIEMYS

LTU-35 Mariya Shramkova

  • NSM

LTU-18 Edgaras Liovinas

LTU-17 Guostė Kiaunytė

  • Bangpūtys

LTU-811 Tomas Giedraitis

  • Bangpūtys

LTU-141614 Adrija Tomoševičiūtė

  • VVBM

LTU-81 Marius Blinstrubas

  • NSM

LTU-174810 Tomas Blinstrubas

  • NSM

LTU-193701 Smila Blinstrubaitė

  • NSM

LTU-196586 Igne Jaškunaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-211451 Greta Kalinauskaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-687 Rojus Stankevičius

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-210952 Ignas Misevičius

  • Bangpūtys

LTU-208781 Deividas Valenta

  • Bangputys

LTU-222781 Domantas Juškevičius

  • Bangputys

LTU-204947 Nojus Mockus

  • Žiemys

LTU-195206 Ema Kuodytė

  • Žiemys

LTU-411 Matas Šinkūnas

  • Bangpūtys

LTU-16 Vakaris Alksnys

  • KSM "Bangpūtys"

LTU-555 Žygimantas Gaidys

  • Bangputys

LTU-198565 Patrikas Tamašauskas

  • Žiemys

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • Žiemys

LTU-133 JORIS JAZDAUSKAS

  • Žiemys

LTU-555 Benas Bestauskas

  • Žiemys

LTU-459 Rokas Golubovas

  • Bangpūtys

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Bangpūtys

LTU-475 Asta Aperavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-900 Jokūbas Čėpla

  • Bangpūtys

LTU-545 Marius Antanavičius

  • Bangpūtys

LTU-509 Matas Kniubas

  • Bangpūtys

LAT-216188 Estere Kumpina

  • Riga yc

LTU-751 Jonas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-755 Ula Venslovaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Rūta Mažunavičiute

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-408 Rūta Daračiūtė

  • Bangpūtys

LTU-415 Titas Jonaitis

  • Bangpūtys

LTU-404 Dovydas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-456 Jokūbas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-457 Tadas Ažukas

  • Bangpūtys

LTU-215243 Viktorija Andrulyte

  • Bangputys/LBS

LTU-202750 Lėja Savickaitė

  • Bangpūtys

LTU-215249 Vasily Shramkov

LTU-27 TITAS LINKUS / ROKAS SALECIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-1848 ARIJUS DAMBRAUSKAS / UGNE PAUPLYTE

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-311 AUKSE RUDZIKAITE / ULA MATIJOSIUTE

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-2 NOJUS VOLUNGEVICIUS / VILIUS RAIČIŪNAS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-44 TAURAS DAMBRAUSKAS / SAULIUS ALMINAS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-33 DAUMANTE PETRAITYTE / JURGIS JURGELIONIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-80 Eglė Chlebinskaitė

  • NSM

LTU-99 Vytenis Zagorskis / Vėjas Aliukas

  • Poseidonas

LTU-22 Nerijus Butkevicius / Evaldas Jonikas

  • Poseidonas

LTU-52 Šarūnas Agliniškis / Gediminas Jacikevičius

  • Poseidonas

LTU-199 Liepa Jonuškaitė

  • Žiemys

Documents

Aug 13 14:31

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 13 15:22

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 13 15:23

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 13 15:23

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 13 15:23

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 20 10:14

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 10 19:17

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 10 19:18

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 10 19:19

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 10 19:21

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 11 09:22

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 13 15:08

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 14 11:45

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 14 11:47

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 14 11:47

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 14 11:48

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 14 11:48

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file

Contacts

Lietuvos Buriuotojų Sąjunga:

A. Goštauto g. 40A, Vilnius, LT-03163

El. paštas: info@lbs.lt

Tinklalapis: www.lbs.lt

Tel. +370 699 52401