facebook_pixel

Lietuvos buriavimo klubų čempionato 2 etapas

08.04, Nida


Organizers: Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
08.04
24 C°
S ↑ 3 m/s

Results

LBKČ
Group
logo
Lenktynės: 1
Start: 2020-08-04 12:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 2
Start: 2020-08-04 12:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 3
Start: 2020-08-04 12:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 4
Start: 2020-08-04 13:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 5
Start: 2020-08-04 13:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 6
Start: 2020-08-04 13:40:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 7
Start: 2020-08-04 14:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Lenktynės: 8
Start: 2020-08-04 14:20:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-08-04 16:09:05
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
NAUTIKUS
LT-1 Raimondas Šiugždinis
1 1 1 1 0 0 2 2 1 1 3 3 0 0 2 2 10 1
GERO VĖJO KLUBAS - I komanda
LT-4 Algirdas Žižys
3 3 2 2 1 1 0 0 3 3 1 1 2 2 0 0 12 2
PLATU 25 LITHUANIA
LT-6 Tadas Žižys
0 0 6 6 3 3 3 3 0 0 2 2 1 1 1 1 16 3
GERO VĖJO KLUBAS - II komanda
LT-5 Karolis Janulionis
0 0 3 3 2 2 1 1 0 0 4 4 4 4 3 3 17 4
ŽALGIRIS
LT-8 Dominykas Kneižys
2 2 4 4 4 4 0 0 2 2 5 5 3 3 0 0 20 5
TRAKŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS
LT-3 Romas Jokubauskas
4 4 0 0 6 6 4 4 6 6 0 0 5 5 4 4 29 6
PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS
LT-2 Vytautas Juškevičius
6 6 5 5 0 0 5 5 4 4 6 6 0 0 5 5 31 7
NERINGOS BK "VĖTRUNGIS"
LT-7 Karolis Atkočaitis
5 5 0 0 5 5 6 6 5 5 0 0 6 6 6 6 33 8
KAUNO BURIUOTOJŲ KLUBAS
LT-9 Arminas Liubinas
7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 56 9

Registration

Registration is over

Entries

9
|
|
|
RS-280

RS-280 9

LT-9
KAUNO BURIUOTOJŲ KLUBAS
Skipper: Arminas Liubinas
LT-8
ŽALGIRIS
Skipper: Dominykas Kneižys
LT-7
NERINGOS BK "VĖTRUNGIS"
Skipper: Karolis Atkočaitis
LT-6
PLATU 25 LITHUANIA
Skipper: Tadas Žižys
LT-5
GERO VĖJO KLUBAS - II komanda
Skipper: Karolis Janulionis
LT-4
GERO VĖJO KLUBAS - I komanda
Skipper: Algirdas Žižys
LT-3
TRAKŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS
Skipper: Romas Jokubauskas
LT-2
PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS
Skipper: Vytautas Juškevičius
LT-1
NAUTIKUS
Skipper: Raimondas Šiugždinis