facebook_pixel

ETNO - LR ledo jachtų komandinis čempionatas

03.13 - 03.14, Elektrėnai


Organizers: Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija

Schedule

Šeštadienis Kovo 13d.
9.30 val.-10.00 val.- dalyvių registracija.
10.30 val. - lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas ant ledo prie dietancijos
11.00 val. - 1,2,3,4 ar daugiau važiavimų.
Paskutinis startas - ne vėliau, kaip 1 val. iki tos dienos saulės laidos.

Messages

  • Ledo jachtų surinkimo vietą keičiama į Elektrėnų paplūdimį.

    Dėl skilusio ledo ties Jachtklubo įlanka.Ledo jachtų surinkimo vietą keičiama į Elektrėnų paplūdimį.


    Elektrėnų paplūdimys


    https://maps.app.goo.gl/VX8MfF8htAUT3piGA



  • Pranešimas apie ledo būklę 12.03.2021

    Pranešimas apie ledo būklę 12.03.2021

    Ledo storis 22-30

    Vandens ant ledo 1cm

    Vietomis sniego supustymai iki 3cm

    Dvi nesaugios:1 įtrukimas ties Jachtklubo įlanka . 2 aplink wakeparko figuras .Vietos pažymėtos žemiau pateiktame  žemėlapyje.

    Kitur properšų nėra.


    Dėl skilusio ledo ties Jachtklubo įlanka.Ledo jachtų surinkimo vietą keičiama į Elektrėnų paplūdimį.


    Elektrėnų paplūdimys


    https://maps.app.goo.gl/VX8MfF8htAUT3piGA



  • Informacija dalyviams

    Primename ,Kad Iki 03.12 D. Vidurdienio  Sumokėtumėte Startinį Mokestį (15 Eur LLJIVA Nariams, 20 Eur Nesantiems LLJIVA Nariais):
    Gavėjas: Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija, A/S: LT543500010005966113, Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB, Paskirtis: LR čempionatas, vardas, pavardė, klasė.


    Sumokėję startinį mokestį 03.12 d. gausite savo nurodytu el.paštu oficialų Lietuvos ledo jachtų asociacijos raštą dėl vykimo į Elektrėnų savivaldybę kertant kitų savivaldybių ribas.


    Priminimas: Visų varžybų  metu galioja reikalavimas dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis 2 m. distancijos. LR ledo jachtų komandinis čempiontas vykdomas kaip aukšto meistriškumo sporto varžybos be žiūrovų


  • ETNO - LR ledo jachtų komandinis čempionatas - Šeštadienį, kovo 13 d.

    Sveiki,

    ETNO - LR ledo jachtų komandinis čempionatas vyks šį šeštadienį, kovo 13 d.

    Ledo raportas, foto šįvakar po treniruotės ir dar vienas - rytoj popiet.

    Preliminariai - nusileidimo vieta, kaip ir praeitą savaitgalį - Elektrėnų pliažas.

    Iki greito!


Results

DN
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 11:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 12:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-03-13 12:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-03-13 13:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:13
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
DN-b/n
Algirdas Žižys
1 1 1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-T-11
Mindaugas Petronis
3 3 2 2 2 2 2 2 6 2
T-9
Rokas Bitinaitis
2 2 3 3 4 4 4 4 9 3
T-4
Antanas Gerasimavičius
5 5 5 5 3 3 3 3 11 4
T-93
Artūras Šimanskij
4 4 4 4 5 5 5 5 13 5
S-783
tomas barakauskas
9 DNF 6 6 6 6 6 6 18 6
LTU-8
Jurgis Jurgelionis
9 DNS 9 DNS 9 DNS 9 DNS 27 7-8
C-12
Ričardas Čapas
9 DNS 9 DNS 9 DNS 9 DNS 27 7-8
Blokart UL
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 12:20:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:16
Entries Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-4
Austėja Mizgirytė
1 1 1 1
LTU-2
Augustė Dijokaitė
2 2 2 2
LTU-1
Ula Venslovaitė
3 3 3 3
LTU-7
Luknė Stankevičiūtė
4 4 4 4
LTU-5
AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
5 5 5 5
LTU-3
Vėja Dumšaitė
15 DNF 15 6-14
LTU-1001
DOMANTAS URBONAS
15 DNS 15 6-14
LTU-1009
Adriana Čižiūtė
15 DNS 15 6-14
LTU-6
Augustė Augustė
15 DNF 15 6-14
LTU-1011
Andrius Čeikus
15 DNS 15 6-14
LTU-1012
Augustas Makelis
15 DNS 15 6-14
LTU-1013
Žygimantas Makelis
15 DNS 15 6-14
LTU-8
RAPOLAS KALINAUSKAS
15 DNS 15 6-14
LTU-444
HERKUS JANUSAUSKAS
15 DNS 15 6-14
Blokart L
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 12:40:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 13:35:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:19
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-10
Aukse Ursule Rudzikaite
1 1 1 1 2 1
LTU-14
Tauras Kurlinkus
2 2 3 3 5 2
LTU-12
Rokas Salecis
5 5 2 2 7 3
LTU-44
Mantas Bitinaitis
3 3 5 5 8 4
LTU-11
Žygimantas Stankus
4 4 4 4 8 5
LTU-13
Virgilijus Apanavičius
6 6 13 DNF 19 6
LTU-01
Adrija Tomoševičiūtė
13 DNS 13 DNS 26 7-12
LTU-02
Jonas Šeputis
13 DNS 13 DNS 26 7-12
LTU-03
Juozas Rimkus
13 DNS 13 DNS 26 7-12
LTU-04
Gediminas Pangonis
13 DNS 13 DNS 26 7-12
LTU-1008
Ūla Matijošiūtė
13 DNS 13 DNS 26 7-12
LTU-15
Vilius Račiūnas
13 DNF 13 DNF 26 7-12
Blokart M
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 11:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 12:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-03-13 12:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-03-13 13:20:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:26
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-20
Ugnė Urbonaitė
1 1 1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-21
Gabrielė Gurinskaitė
2 2 2 2 2 2 2 2 6 2
LTU-23
Brigita Aukščionytė
3 3 3 3 5 DNF 5 DNF 11 3
LTU-22
Kristijonas Aukščionis
4 4 4 4 3 3 5 DNF 11 4
Blokart Performance M
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 11:50:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 12:15:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-03-13 13:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-03-13 13:55:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:32
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-25
Vykintas Mizgiris
1 1 1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-26
Vytautas Talalas
2 2 2 2 2 2 4 4 6 2
LTU-29
Ignas Černiauskas
3 3 5 5 3 3 3 3 9 3
LTU-28
Karolis Atkočaitis
5 5 3 3 7 DNS 2 2 10 4
LTU-24
Audrius Leipus
4 4 4 4 7 DNS 7 DNS 15 5
LTU-27
Alvydas Kasperiunas
7 DNS 7 DNS 7 DNS 7 DNS 21 6
Blokart SH
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 11:50:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 12:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-03-13 13:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-03-13 13:45:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:38
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-43
Šarūnas Felenderis
1 1 1 1 2 2 2 2 4 1
LTU-41
Gediminas Baltušis
4 DNQ 2 2 3 3 1 1 6 2
LTU-40
Arunas Maisiejus
2 2 3 3 1 1 3 3 6 3
Blokart Performance H
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-03-13 11:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-03-13 12:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-03-13 13:10:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-03-13 14:20:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-03-18 12:05:45
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-30
Matas Mizgiris
1 1 1 1 1 1 1 1 3 1
LT-31
Gediminas Petrauskas
2 2 3 3 2 2 2 2 6 2
LTU-34
Antanas Golubovskis
3 3 2 2 4 4 3 3 8 3
LTU-32
Rokas Milevicius
5 5 5 5 3 3 4 4 12 4
LTU-35
Antanas Juodsnukis
4 4 4 4 5 5 5 5 13 5
LTU-42
Marius Milevičius
7 DNS 6 6 6 6 6 6 18 6

Registration

Registration is over

Entries

58
|
|
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart Performance H
|
Blokart Performance M
|
Blokart SH
|
Blokart UL
|
DN
|
Ice Boards

Blokart L 11

LTU-15
Vilius Račiūnas
Club: Essc-poseidonas
LTU-14
Tauras Kurlinkus
Club: Poseidonas
LTU-1008
Ūla Matijošiūtė
Club: ESSC_NBA_POSEIDONAS
LTU-04
Gediminas Pangonis
Club: VVBM
LTU-03
Juozas Rimkus
Club: VVBM
LTU-02
Jonas Šeputis
Club: VVBM
LTU-01
Adrija Tomoševičiūtė
Club: VVBM
LTU-13
Virgilijus Apanavičius
Club: Vilkmergė
LTU-12
Rokas Salecis
Club: ESSC/NBA
LTU-11
Žygimantas Stankus
Club: Essc-poseidonas
LTU-10
Aukse Ursule Rudzikaite
Club: ESSC-Poseidonas -NBA

Blokart M 8

LTU-44
Mantas Bitinaitis
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
LTU-1007
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-1002
NOJUS VOLUNGEVIČIUS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-23
Brigita Aukščionytė
Club:
LTU-001
Lukas Čeika
Club:
LTU-22
Kristijonas Aukščionis
Club:
LTU-21
Gabrielė Gurinskaitė
Club:
LTU-20
Ugnė Urbonaitė
Club: Elektrėnų sporto centras

Blokart Performance H 6

LTU-35
Antanas Juodsnukis
Club: SM Griaustinis
LTU-34
Antanas Golubovskis
Club: B/k Vėtrungis
LTU-33
Marius Narkevičius
Club:
LTU-32
Rokas Milevicius
Club: BaltijosBures
LT-31
Gediminas Petrauskas
Club: Buriuojančių brolių draugija
LTU-30
Matas Mizgiris
Club:

Blokart Performance M 6

LTU-29
Ignas Černiauskas
Club: Baltijos Burės
LTU-28
Karolis Atkočaitis
Club: B/K Vėtrungis
LTU-27
Alvydas Kasperiunas
Club: Panevėžio jachtklubas
LTU-26
Vytautas Talalas
Club: Panevežio jachtklubas
LTU-25
Vykintas Mizgiris
Club:
LTU-24
Audrius Leipus
Club:

Blokart SH 4

LTU-43
Šarūnas Felenderis
Club:
LTU-42
Marius Milevičius
Club: Baltijos Burės
LTU-41
Gediminas Baltušis
Club: PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS
LTU-40
Arunas Maisiejus
Club:

Blokart UL 14

LTU-444
HERKUS JANUSAUSKAS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-8
RAPOLAS KALINAUSKAS
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-7
Luknė Stankevičiūtė
Club: B/K Vėtrungis
LTU-1013
Žygimantas Makelis
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-1012
Augustas Makelis
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-1011
Andrius Čeikus
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
LTU-6
Augustė Augustė
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-1009
Adriana Čižiūtė
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
LTU-1001
DOMANTAS URBONAS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-5
AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-4
Austėja Mizgirytė
Club:
LTU-3
Vėja Dumšaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-2
Augustė Dijokaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

DN 8

S-783
tomas barakauskas
Club: Zalgeris
LTU-T-11
Mindaugas Petronis
Club: Žalgiris
DN-b/n
Algirdas Žižys
Club: GVK
T-93
Artūras Šimanskij
Club: VOBSK "Žalgiris"
C-12
Ričardas Čapas
Club: OSTMARINA
LTU-8
Jurgis Jurgelionis
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
T-9
Rokas Bitinaitis
Club:
T-4
Antanas Gerasimavičius
Club: ESSC/NBA

Ice Boards 1

LTU-54
Vytautas Zuramskas
Club:

LTU-43 Šarūnas Felenderis

LTU-444 HERKUS JANUSAUSKAS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-8 RAPOLAS KALINAUSKAS

  • essc-nba-poseidonas

LTU-44 Mantas Bitinaitis

  • ESSC-NBA-Poseidonas

S-783 tomas barakauskas

  • Zalgeris

LTU-29 Ignas Černiauskas

  • Baltijos Burės

LTU-T-11 Mindaugas Petronis

  • Žalgiris

LTU-42 Marius Milevičius

  • Baltijos Burės

DN-b/n Algirdas Žižys

  • GVK

T-93 Artūras Šimanskij

  • VOBSK "Žalgiris"

LTU-15 Vilius Račiūnas

  • Essc-poseidonas

C-12 Ričardas Čapas

  • OSTMARINA

LTU-7 Luknė Stankevičiūtė

  • B/K Vėtrungis

LTU-14 Tauras Kurlinkus

  • Poseidonas

LTU-35 Antanas Juodsnukis

  • SM Griaustinis

LTU-1013 Žygimantas Makelis

  • essc-nba-poseidonas

LTU-1012 Augustas Makelis

  • essc-nba-poseidonas

LTU-1011 Andrius Čeikus

  • ESSC-NBA-Poseidonas

LTU-6 Augustė Augustė

  • essc-nba-poseidonas

LTU-1009 Adriana Čižiūtė

  • ESSC-NBA-Poseidonas

LTU-8 Jurgis Jurgelionis

  • ESSC-NBA-Poseidonas

LTU-1008 Ūla Matijošiūtė

  • ESSC_NBA_POSEIDONAS

LTU-1007 DAUMANTĖ PETRAITYTĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

T-9 Rokas Bitinaitis

LTU-41 Gediminas Baltušis

  • PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS

LTU-40 Arunas Maisiejus

LTU-1002 NOJUS VOLUNGEVIČIUS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-1001 DOMANTAS URBONAS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-5 AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-28 Karolis Atkočaitis

  • B/K Vėtrungis

LTU-34 Antanas Golubovskis

  • B/k Vėtrungis

LTU-33 Marius Narkevičius

LTU-04 Gediminas Pangonis

  • VVBM

LTU-03 Juozas Rimkus

  • VVBM

LTU-02 Jonas Šeputis

  • VVBM

LTU-01 Adrija Tomoševičiūtė

  • VVBM

LTU-27 Alvydas Kasperiunas

  • Panevėžio jachtklubas

LTU-54 Vytautas Zuramskas

LTU-13 Virgilijus Apanavičius

  • Vilkmergė

LTU-23 Brigita Aukščionytė

LTU-001 Lukas Čeika

LTU-26 Vytautas Talalas

  • Panevežio jachtklubas

LTU-22 Kristijonas Aukščionis

LTU-21 Gabrielė Gurinskaitė

LTU-4 Austėja Mizgirytė

LTU-12 Rokas Salecis

  • ESSC/NBA

LTU-25 Vykintas Mizgiris

LTU-32 Rokas Milevicius

  • BaltijosBures

LTU-11 Žygimantas Stankus

  • Essc-poseidonas

LT-31 Gediminas Petrauskas

  • Buriuojančių brolių draugija

T-4 Antanas Gerasimavičius

  • ESSC/NBA

LTU-24 Audrius Leipus

LTU-3 Vėja Dumšaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-2 Augustė Dijokaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-30 Matas Mizgiris

LTU-20 Ugnė Urbonaitė

  • Elektrėnų sporto centras

LTU-10 Aukse Ursule Rudzikaite

  • ESSC-Poseidonas -NBA

Documents

Mar 9 18:00

2021 m. LR LEDO JACHTŲ KOMANDINIO ČEMPIONATO NUOSTATAI

1. ORGANIZATORIAI

Šias aukšto meistriškumo sporto varžybas organizuoja ir vykdo Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija, Šiaulių miesto buriuotojų klubas, Elektrėnų buriuotojų klubas Poseidonas bei patvirtintas lenktynių komitetas.

2. DALYVIAI

Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ledo jachtų (DN, Ice-Blokart, ice board) klasių , neturintys Covid simptomų dalyviai . Varžybos vykdomos, kaip pasiruošimass startuoti tarptautinėse varžybose.

Organizatoriai pasilieka teisę, priklausomai nuo Covid pandemijos situacijos šalyje, išplėsti varžybose dalyvaujančių jachtų klasių ar dalyvių sąrašą.

Dalyviai privalo visų varžybų metu laikytis aktualių LR vyriausybės priimtų nutarimų, susijusių su Covid pandemijos valdymu.

3. VIETA IR LAIKAS

 2021-03-13/14  Elektrėnai arba alternatyvi vieta.

4. INVENTORIUS

Dalyvių startuojančių DN, Ice-Blokart ledrogės turi atitikti oficialius klasių reikalavimus.Ice board apribojimų neturi.
Neturintieji savo inventoriaus, galės išsinuomoti Ice-Blokart ledroges su 3.0, 4.0 ir 5.5 kv. m. burėmis 
(dėl galimybės teirautis el.p info@irklakojis.lt , tel. Nr. 861881957).

5. MOKESČIAI

Starto mokestis - 15 Eur ir varžybų administravimo mokestis 5 Eur (LLJIVA nariams administravimo mokestis netaikomas) turi būti sumokėtas vėliausiai varžybų savaitgalio išvakarėse, iki penktadienio 12 val. ,  nurodant dalyvio vardą, pavardę, varžybų pavadinimą ir ledo jachtų klasę.

Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija
Sąskaita: LT543500010005966113, Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB Mokėjimo paskirtis: vardas, pavardė, varžybų pavadinimą, ledo jachtų klasė.

Starto mokestis gali būti keičiamas organizatorių nurodymu.

6. PROGRAMA

Priklausomai nuo Covid pandemijos situacijos šalyje, varžybos vykdomos tik vieną dieną - pasirenkant pagal palankesnę vėjo prognozę - šeštadienį ar sekmadienį ir pranešant apie šį sprendimą vėliausiai penktadienį iki 11:00 val.

Šeštadienis/Sekmadienis
9.30 val.-10.00 val.- dalyvių registracija.
10.30 val. - lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas ant ledo prie dietancijos
11.00 val. - 1,2,3,4 ar daugiau važiavimų.
Paskutinis startas - ne vėliau, kaip 1 val. iki tos dienos saulės laidos.

Varžybų tvarkaraštis gali būti keičiamas priklausomai nuo meteorologinių sąlygų apie tai iš anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus.

7. VARŽYBŲ FORMA

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

7.2 Taikoma BVT  „Low point“ taškų sistema: 1 vieta – 1 taškas, 2 vieta – 2 taškai ir t.t.
7.3 Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvorių (iki 55 kg), lengvasvorių (55–70 kg), vidutinio svorio (70-82,5 kg), sunkiasvorių (82,5-95 kg) ir supersunkiasvorių (95+ kg).
7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktynių komitetas nustato kitaip.
7.5 Lenktynių komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali būti susiaurinamos arba išplečiamos .
7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bent vienas važavimas.
7.7 Iš 4-ių važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.
7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta - 10 t., antra vieta- 8 t., trečia vieta-6, 4vt.-4t., 5vt.-3t., 6vt.-2t, 7vt.-1t.

7.9 Visa komunikacija vyksta www.regatos.lt , ar talpinant pranešimus skelbimų lentoje arba žodžiu informuojant regatos dalyvius

8. PRIZAI

8.1 I-III vietų varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir varžybų įsteigtus medalius. Komandinės įskaitos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.
8.2 Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir jų nuostatai lenktynių komitetui pateikiami iki varžybų atidarymo.

9. PARAIŠKOS

9.1 Vardinės paraiškos,WWW.REGATOS.LT (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių klasė, Ice-Blokart nuoma [Taip/Ne: info@irklakojis.lt])

10. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1 Varžybose vairininkai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Regatos organizatoriai ir lenktynių komitetas neprisiima jokios atsakomybės už materialius ar nematerialius nuostolius, asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusius prieš, po ar pačių varžybų metu.

PDF
Mar 13 06:12

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Mar 13 06:13

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Mar 13 06:19

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file