facebook_pixel

Lietuvos Rs sailing čempionatas

05.06 - 05.09, Nida


Organizers: rs sailiong asociacija, NBA, Poseidonas, Vejo trejetas

Messages

  • Apdovanojimų vietos pakeitimas ir Įskaitinių grupių prizininkai

    Apdovanojimų vieta keičiama  prie Neringos sporto mokyklos

    Apdovnanojimuose prašome devėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones!


    Bendra

    1 vieta - Nojus Volungevičius / Vilius Račiūnas

    2 vieta - Rūta Mažunavičiūtė / Meda Rimaitė

    3 vieta - Auksė Uršule Rudzikaitė / Brigita Aukščionė


    Merginos

    1 vieta - Rūta Mažunavičiūtė/Meda Rimaitė

    2 vieta - Auksė Uršulė Rudzikaitė / Brigita Aukščionytė

    3 vieta - Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė


    U-15

    1 vieta - Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas

    2 vieta - Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas

    3 vieta - Jonas Šeputis / Juozas Rimkus


    U-13

    1 vieta - Šarūnas Jakas / Brendan Igor Fedorčev

    2 vieta - Benas Šapkinas / Jonas Žironas


  • Informacija apie apdovanojimo ceremoniją

    Dėl Covid-19 viruso apdovanojimai bus vykdomi prie Art Hostel (Taikos g. 13) 15:00


  • Starto laiko pakeitimas

    2021 05 09 sekmadienis Rs feva pirmas startas planuojamas 11.00 val


  • Rs Feva trumpi kursai

    Gerb. Varžybų dalyviai

    Starto laivas "Montė" mėlyna spalva

    Planuojama minimum 3 lenktynės ir daugiau.

    Startas 11.00

    starto procedųra 3min.

    Distancija Kaip pavaizduota schemoje .

    Pirmas ženklas turės nuvedimo buoją, kurią būtina apsukit paliekant kairiu bortu.

    finišuojant būtina praplaukti vartus


  • Rs tera pogrupiai

    Rs tera pogrupiai bus paskelbti 9.00 atskira žinute

    pirmas pradeda pogrupis nr 1. po 40 minučių startui ruošiasi pogrupis nr.2 ir tt.

    pasikeitmai vyks prie šiauriasio molo NSM


  • DISTANCIJA

    RS TERA 

    STARTAS-1-FINIŠAS

    RS FEVA

    STARTAS-1-4s4p-1-4s4p-FINIŠAS


Results

Rs sailing čempionatas
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-05-08 11:00:00
Distance: -1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-05-08 11:30:00
Distance: -1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-05-08 12:00:00
Distance: -1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-05-08 12:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-05-08 13:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-05-09 11:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-05-09 12:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 8
Start: 2021-05-09 12:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-05-09 13:20:45
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-2
Nojus Volungevičius / Vilius Račiūnas
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 7 7 8 1
LTU-000
RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ / MEDA RIMAITĖ
2 2 4 4 16 OCS 2 2 3 3 2 2 1 1 1 1 15 2
LTU-3
AUKSE-URSULE RUDZIKAITE / BRIGITA AUKSCIONYTE
3 3 3 3 2 2 3 3 6 6 5 5 3 3 3 3 22 3
LTU-3694
Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas
5 5 2 2 5 5 4 4 2 2 3 3 5 5 5 5 26 4
LTU-4251
Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė
4 4 7 7 4 4 5 5 5 5 9 9 8 8 2 2 35 5
LTU-956
Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas
6 6 9 9 3 3 6 6 4 4 6 6 4 4 10 10 38 6
LTU-1848
Arijus Dambrauskas / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
7 7 5 5 6 6 9 9 8 8 4 4 10 10 6 6 45 7
LTU-91
Jonas Šeputis / Juozas Rimkus
12 12 8 8 10 10 10 10 9 9 7 7 6 6 4 4 54 8
LTU-1
TOMAS BLINSTRUBAS / EGLĖ CHLEBINSKAITĖ
8 8 6 6 7 7 7 7 7 7 10 10 9 9 11 11 54 9
LTU-3
ŠARŪNAS JAKAS / BRENDAN IGOR FEDORČEV
9 9 10 10 8 8 8 8 16 DNC 8 8 7 7 8 8 58 10
LTU-5369
ULA MATIJOSIUTE / Ugnė Urbonaitė
14 14 11 11 9 9 11 11 10 10 13 13 14 14 13 13 81 11
LTU-4
Tauras Kurlinkus / Kristijonas Aukščionis
10 10 13 13 12 12 12 12 13 13 11 11 12 12 12 12 82 12
LTU-5
Žygimantas STANKUS / SMILTĖ PETRAUSKAITĖ
11 11 12 12 13 13 14 14 11 11 14 14 13 13 14 14 88 13
LTU-97
Benas Šapkinas / Jonas Žironas
13 13 14 14 11 11 13 13 12 12 16 DNC 16 DNC 16 DNC 95 14
LTU-2522
Domantas Grigaravičius / ADRIANA ČIŽIŪTĖ
16 DNC 16 DNC 16 DNC 16 DNC 16 DNC 12 12 11 11 9 9 96 15

Registration

Registration is over

Entries

54
|
|
|
RS Feva
|
RS Tera

RS Feva 16

LTU-3
ŠARŪNAS JAKAS / BRENDAN IGOR FEDORČEV
Club: NSM
LTU-1
TOMAS BLINSTRUBAS / EGLĖ CHLEBINSKAITĖ
Club: NSM
LTU-000
RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ / MEDA RIMAITĖ
Club: NSM/Atzalynas
LTU-3694
Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas
Club: Vilkaviškio s.m.B.K.Škvalas
LTU-3694
Pijus Striokas / Adas Ožolas
Club: Vilkaviškio s. m.B.K.Škvalas
LTU-2522
Domantas Grigaravičius / ADRIANA ČIŽIŪTĖ
Club: MBK
LTU-956
Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas
Club: MBK
LTU-4251
Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė
Club: MBK
LTU-91
Jonas Šeputis / Juozas Rimkus
Club: VVBM
LTU-97
Benas Šapkinas / Jonas Žironas
Club: VVBM
LTU-1848
Arijus Dambrauskas / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-5
Žygimantas STANKUS / SMILTĖ PETRAUSKAITĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-3
AUKSE-URSULE RUDZIKAITE / BRIGITA AUKSCIONYTE
Club: ESSC-nba-poseidonas
LTU-4
Tauras Kurlinkus / Kristijonas Aukščionis
Club: essc-poseidonas-nba
LTU-5369
ULA MATIJOSIUTE / Ugnė Urbonaitė
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
LTU-2
Nojus Volungevičius / Vilius Račiūnas
Club: ESSC-nba-Poseidonas

RS Tera 38

LTU-1000
arijus dambrauskas
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-555
Žygimantas Stankus
Club: ESSC-NBA-Poseidonas
LTU-888
eglė Chlebinskaitė
Club: NSM
LTU-666
Tomas Blinstrubas
Club: NSM
LTU-777
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Atžalynas
LTU-999
MEDA RIMAITE
Club: NSM
LTU-131
BRENDAN IGOR FEDORČEV
Club: NSM
LTU-121
ŠARŪNAS JAKAS,
Club: NSM
LTU-444
ROKAS SALECIS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-1000
Mykolas Leipus
Club: ESSC-nba-Poseidonas
LTU-88
Augustas Makelis
Club: ESSC-nba-poseidonas
LTU-Xxx
Jonas Žironas
Club: VVBM
LTU-Xxx
Benas Šapkinas
Club: VVBM
LTU-Xxx
Juozas Rimkus
Club: VVBM
LTU-Xxx
Jonas Šeputis
Club: VVBM
LTU-X
Domantas Grigaravičius
Club: Marijampolės sporto centras/MBK
LTU-X
Adrijana Zenkevičiūtė
Club: Marijampolės sporto centras/MBK
LTU-X
Agnė Kričenaitė
Club: Marijampolės sporto centras/MBK
LTU-X
Arvydas Gutauskas
Club: Marijampolės sporto centras/MBK
LTU-X
Augustas Žaliauskas
Club: Marijampolės sporto centras/MBK
LTU-333
Adas Ožolas
Club: Vilkaviškio sp.m.B.K.Škvalas
LTU-222
Pijus Striokas
Club: Vilkaviškio r.sp.m.B.K.Škvalas
LTU-111
Mykolas Kažemėkas
Club: Vilkaviškio r.sp.m.B.K.Škvalas
LTU-55
RUGILĖ ŽIAUKAITĖ
Club: ausvis sailing team
LTU-44
Kristijonas Aukščionis
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-15
SMILTE PETRAUSKAITE
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-14
AUGUSTE ZUKAUSKAITE
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-12
ADRIANA CIZIUTE
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-10
TAURAS KURLINKUS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-5
BRIGITA AUKSCIONYTE
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-11
UGNE URBONAITE
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-7
ULA MATIJOSIUTE
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-2
MANTAS BITINAITIS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-3
AUKSE-URSULE -RUDZIKAITE
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-17
AUSTEJA KARCIAUSKAITE
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-9
RAPOLAS KALINAUSKAS
Club: NBA-ESSC
LTU-1
Vilius Račiūnas
Club: essc-nba-poseidonas
LTU-4
Nojus Volungevičius
Club: essc-nba-poseidonas

LTU-1000 arijus dambrauskas

  • essc-nba-poseidonas

LTU-555 Žygimantas Stankus

  • ESSC-NBA-Poseidonas

LTU-888 eglė Chlebinskaitė

  • NSM

LTU-666 Tomas Blinstrubas

  • NSM

LTU-777 Rūta Mažunavičiūtė

  • Atžalynas

LTU-999 MEDA RIMAITE

  • NSM

LTU-131 BRENDAN IGOR FEDORČEV

  • NSM

LTU-121 ŠARŪNAS JAKAS,

  • NSM

LTU-444 ROKAS SALECIS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-1000 Mykolas Leipus

  • ESSC-nba-Poseidonas

LTU-3 ŠARŪNAS JAKAS / BRENDAN IGOR FEDORČEV

  • NSM

LTU-1 TOMAS BLINSTRUBAS / EGLĖ CHLEBINSKAITĖ

  • NSM

LTU-000 RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ / MEDA RIMAITĖ

  • NSM/Atzalynas

LTU-3694 Pijus Striokas / Mykolas Kažemėkas

  • Vilkaviškio s.m.B.K.Škvalas

LTU-88 Augustas Makelis

  • ESSC-nba-poseidonas

LTU-3694 Pijus Striokas / Adas Ožolas

  • Vilkaviškio s. m.B.K.Škvalas

LTU-2522 Domantas Grigaravičius / ADRIANA ČIŽIŪTĖ

  • MBK

LTU-956 Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas

  • MBK

LTU-4251 Agnė Kričenaitė / Adrijana Zenkevičiūtė

  • MBK

LTU-Xxx Jonas Žironas

  • VVBM

LTU-Xxx Benas Šapkinas

  • VVBM

LTU-Xxx Juozas Rimkus

  • VVBM

LTU-Xxx Jonas Šeputis

  • VVBM

LTU-91 Jonas Šeputis / Juozas Rimkus

  • VVBM

LTU-97 Benas Šapkinas / Jonas Žironas

  • VVBM

LTU-X Domantas Grigaravičius

  • Marijampolės sporto centras/MBK

LTU-X Adrijana Zenkevičiūtė

  • Marijampolės sporto centras/MBK

LTU-X Agnė Kričenaitė

  • Marijampolės sporto centras/MBK

LTU-X Arvydas Gutauskas

  • Marijampolės sporto centras/MBK

LTU-X Augustas Žaliauskas

  • Marijampolės sporto centras/MBK

LTU-333 Adas Ožolas

  • Vilkaviškio sp.m.B.K.Škvalas

LTU-222 Pijus Striokas

  • Vilkaviškio r.sp.m.B.K.Škvalas

LTU-111 Mykolas Kažemėkas

  • Vilkaviškio r.sp.m.B.K.Škvalas

LTU-55 RUGILĖ ŽIAUKAITĖ

  • ausvis sailing team

LTU-44 Kristijonas Aukščionis

  • essc-nba-poseidonas

LTU-1848 Arijus Dambrauskas / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ

  • essc-nba-poseidonas

LTU-5 Žygimantas STANKUS / SMILTĖ PETRAUSKAITĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-3 AUKSE-URSULE RUDZIKAITE / BRIGITA AUKSCIONYTE

  • ESSC-nba-poseidonas

LTU-4 Tauras Kurlinkus / Kristijonas Aukščionis

  • essc-poseidonas-nba

LTU-5369 ULA MATIJOSIUTE / Ugnė Urbonaitė

  • ESSC-NBA-Poseidonas

LTU-2 Nojus Volungevičius / Vilius Račiūnas

  • ESSC-nba-Poseidonas

LTU-15 SMILTE PETRAUSKAITE

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-14 AUGUSTE ZUKAUSKAITE

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-12 ADRIANA CIZIUTE

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-10 TAURAS KURLINKUS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-5 BRIGITA AUKSCIONYTE

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-11 UGNE URBONAITE

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-7 ULA MATIJOSIUTE

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-2 MANTAS BITINAITIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-3 AUKSE-URSULE -RUDZIKAITE

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-17 AUSTEJA KARCIAUSKAITE

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-9 RAPOLAS KALINAUSKAS

  • NBA-ESSC

LTU-1 Vilius Račiūnas

  • essc-nba-poseidonas

LTU-4 Nojus Volungevičius

  • essc-nba-poseidonas

Documents

Apr 28 10:26

LR RS sailing čempionato nuostatai


1. ORGANIZATORIAI
Šias aukšto meistriškumo sporto varžybas organizuoja ir vykdo Rs sailing jachtų asociacija, Neringos sporto mokykla, Nacionalinė buriavimo akademija, Elektrėnų buriuotojų klubas "Poseidonas", VšĮ Vėjo trejetas, bei patvirtintas lenktynių komitetas.

2. DALYVIAI
Čempionate kviečiami dalyvauti visi rs feva ir rs terssportininkai  neturintys Covid simptomų. Šios aukšto meistriškumo sporto varžybos vykdomos be žiūrovų, kaip reitinginės-atrankinės varžybos startuoti Rs feva ir Rs tera pasaulio čempionatuose.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti nuostatus, priklausomai nuo Covid pandemijos situacijos šalyje.

Dalyviai privalo visų varžybų metu laikytis aktualių LR vyriausybės priimtų nutarimų, susijusių su Covid pandemijos valdymu.

Varžybų  dalyviams bus atsiųstas oficialusRSJA raštas-deklaracija dėl vykimo į čempionato savivaldybę, jeigu tą savaitgalį galios judėjimo tarp savivaldybių apribojimai.

3. VIETA IR LAIKAS
2021-05-06/09 , Nida , Kuršių marios 

4. INVENTORIUS

Rs tera ir Rs feva jachtos

5. MOKESČIAI
Starto mokestis - 50 Eur (RSJA nariams starto mokestis - 40 Eur) turi būti sumokėtas iki 05.-04
Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: všį. “vėjo trejetas“ kodas 302644541  Luminor sąsk.nr. LT184010042403377012

Mokėjimo paskirtis: vardas, pavardė, varžybų pavadinimą, ledo jachtų klasė.

Starto mokestis gali būti keičiamas organizatorių nurodymu.

6. PROGRAMA
registracija www.regatos.lt 

05-06 d.  

10-18 val registracijos patikrinimas , mandatinė komisija

15-18 praktinės lenktynės

05-07 Rs tera lenktynės . pirmas startas 11.00 val.

05-08/09 Rs feva lenktynės pirmas dienos startas 11.00 val.

Paskutinis startas - ne vėliau, kaip 1 val. iki tos dienos saulės laidos.
Varžybų tvarkaraštis gali būti keičiamas priklausomai nuo meteorologinių sąlygų apie tai iš anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus.

7. VARŽYBŲ FORMA
7.1 Varžybos vykdomos pagal BVT 2021-2024 
7.2 Taikoma BVT „Low point“ taškų sistema: 1 vieta – 1 taškas, 2 vieta – 2 taškai ir t.t.
7.3 distancija prieš vėją pavėjui
7.4 sugaištas distancijoje laikas iki 15 min.
7.5 minimalus lenktynių skaičius 3 
7.6 Kiekvienoje klasėje vykdomi bent vienos lenktynės kad čempionatas būtų įvykdytas
7.7 Iš 3-lenktynių blogiausias  rezultatas yra atmetamas. įvykdžius virš 9 lenktynių taikomas antras atmetimas.
7.8 Visa komunikacija vyksta www.regatos.lt , ar talpinant pranešimus skelbimų lentoje arba žodžiu informuojant regatos dalyvius

8. PRIZAI
8.1 I-III vietų varžybų nugalėtojai gaus varžybų organizatorių įsteigtus medalius ir diplomus.

8.1.1. atskirai apdovanojama merginų įskaita I-III, taip pat U-13, U-15 bendra įskaita
8.2 Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir jų nuostatai lenktynių komitetui pateikiami iki varžybų atidarymo.

9. PARAIŠKOS
9.1 Vardinės paraiškos, WWW.REGATOS.LT (Vardas, Pavardė, Amžius,  E-mail, mob.tel.,)

10. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS
10.1 Varžybose vairininkai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Regatos organizatoriai ir lenktynių komitetas neprisiima jokios atsakomybės už materialius ar nematerialius nuostolius, asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusius prieš, po ar pačių varžybų metu.


PDF
May 7 20:59
page1image737113952
page1image737113952



page1image737132128

LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

2021-05-06

Lietuvos respublikos RS sailing jachtų čempionatas

1. organizatoriai

organizuoja, Rs sailing jachtų asociacija, Neringos sporto mokykla, Nacionalinė buriavimo akademija, Všį" BVėjo trejetas" bei

Elektrėnų buriuotojų klubas „Poseidonas“.

  1. TAISYKLĖS

    2.1. TBF (World Sailing) Buriavimo Varžybų Taisyklės (2021-2024).
    2.2. 
    Jeigu yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir nuostatų, instrukcijos turi viršenybę. 2.3. Bus taikomas BVT P priedas ir specialios 42 taisyklės procedūros.

  2. INFORMACIJA DALYVIAMS

    Informacija dalyviams bus skelbiama oficialiame regatos puslapyje www.regatos.lt

  3. LENKTYNIŲ INSTRUKCIJOS PAKEITIMAI

    4.1. Visi Lenktynių instrukcijos pakeitimai bus paskelbiami ne vėliau kaip 2 val. prieš pirmą startą, tos dienos, kurią jie įsigalios, išskyrus lenktynių tvarkaraščio pakeitimus, kurie bus paskelbiami iki 20:00 val., vieną dieną prieš jiems įsigaliojant.

  4. SIGNALAI KRANTE

    1. 5.1.  Signalai krante bus iškeliami ant Neringos sporto mokyklos flagštoko 

    2. 5.2.  Kai AP vėliava iškelta krante, „1minutė“ AP lenktynių signale yra pakeista į „ne mažiau kaip

60 minučių“.

6. LENKTYNIŲ TVARKARAŠTIS

6.1. Lenktynių tvarkaraštis:

Data

2021 05 07 penktadienis Rs tera pirmas startas planuojamas 11.00 val

 2021 05 08 šeštadienis Rs feva pirmas startas planuojamas 11.00 val

2021 05 09 sekmadienis Rs feva pirmas startas planuojamas 10.30 val

Perspėjimosignalas 1-oms lenktynėms


page1image639783472 page1image639785200 page1image639785488 page1image639785776page1image639786064 page1image639786352 page1image639786896 page1image639787088 page1image639787456
  1. 6.2.  Paskutinę lenktynių dieną Perspėjimo signalas nebus duodamas po 14:00 val., nebent bussignalizuotas bendro atšaukimo signalaslenktynėms, kurioms pirmas Perspėjimo signalas buvo duotas iki 14:00 val.

  2. 6.3.  Jachtų perspėjimui, kad plaukimas ar plaukimų seka prasidės netrukus, bus pakeliama oranžinė starto linijos vėliava su vienu garsiniu signalu ne mažiau kaip prieš 1 minutę iki Perspėjamojo signalo.

  1. KLASIŲ VĖLIAVOS IR STARTO TVARKA

    rs tera – baltame fone

    rs feva – baltame fone

  2. LENKTYNIŲ ZONA

    Priedas A rodo lenktynių zonos vietą.

  3. DISTANCIJOS

    9.1. Priede B parodyta distancijos iliustracija, įskaitant eiliškumą, kuriuo turi būti praplaukti ženklai.

10. ŽENKLAI

10.1. Ženklas 1 bus oranžinės spalvos  pripučiamas ženklas.

10.2 Vartai geltonos spalvos cilingrai

11. STARTAS

  1. 11.1.  Plaukimų startai bus duodami pakeista 26 taisyklė Starto procedūra 3 min. 

    3 min pakeliama klasės vėliava

    2 min pakeliama Papa, Juoda, Uniform vėliavos

    1 min nuleidžioama Papa, Juoda, Uniform vėliavos

    Startas nuleidžiama klasės vėliava


  2. 11.2.  Starto linija ten kur ir finišo linija bus tarp oranžinės vėliavos ant Lenktynių komiteto laivo dešiniame linijos gale ir

    oranžinės vėliavos kairiame starto linijos gale, vandenyje arba ant Lenktynių komiteto laivo.

  3. 11.3.  Jachta, kuri nestartavo per 4 minutes po jos starto signalo, bus užskaitoma kaip nestartavusi

    (DNS) be nagrinėjimo. Tai keičia BVT A4 ir A5 taisyklę.

12. FINIŠAS

  1. 12.1.  finišo linija bus tarp oranžinės vėliavos ant Lenktynių komiteto laivo dešiniame linijos gale ir

    oranžinės vėliavos kairiame starto linijos gale, vandenyje arba ant Lenktynių komiteto laivo.

13. BAUDŲ SISTEMA [DP]

13.1. Bus taikomas Priedas P.

14. KONTROLINIS LAIKAS

14.1. Jachtos, kurios nefinišuos  Rs tera per 5min po pirmos teisingai apiplaukusios distanciją ir finišavusios jachtos bus laikomos nefinišavusiomis

rs feva  15 min. (DNF) be nagrinėjimo. Tai keičia 35, A4 ir A5 taisykles.

15. PROTESTAI IR PRAŠYMAI ATITAISYTI REZULTATĄ

Rs tera protestai sprendžiami iškart ant vandens empairo sprendimu

15.1. Rs feva Protestų blankus galima gauti lenktynių biure- Taikos 13 Art hostel patalpose Protestai arba prašymai atitaisyti rezultatą ar pakartoti nagrinėjimą, turi būti pateikiami biurui per protestų padavimo laiką.

15.2. Protestų padavimo laikas visoms klasėms yra 60 min. po paskutinės jachtos finišo paskutiniame tos dienos plaukime arba po Lenktynių komiteto signalo „Šiandien daugiau plaukimų nebus“, žiūrint kas vėliau.

15.3. Informacija apie protestus, protestų šalis ir liudininkus bus paskelbiama ne vėliau kaip per 30 minučių po protestų padavimo laiko pabaigos regatos tinklapyje. Nagrinėjimai vyks protestų patalposeprasidės nurodytu laiku.

15.4. Sąrašas jachtų, kurios buvo nubaustos pagal P priedą, bus paskelbtas oficialioje skelbimų regatos puslapyje

15.5. Informacija jachtoms apie protestus, kuriuos padavė Lenktynių komitetas arba Protestų komitetas bus paskelbiama pagal 61.1(b) taisyklės reikalavimus. regatos puslapyje

15.6. Instrukcijos 17 ir 19 punktų pažeidimas nebus pagrindas jachtai paduoti protestą. Tai keičia 60.1(a) taisyklę. Baudos už šiuos pažeidimus gali būti mažesnės negu diskvalifikacija, jei taip nusprendžia Protestų komitetas.

15.7. Protestų komiteto sprendimai bus galutiniai, kaip numatyta 70.5 taisyklėje.

16. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS IR LENKTYNĖS

16.1. Turi būti įvykdyti 2 plaukimai, kad varžybos būtų laikomos įvykusiomis.
a) Jeigu bus įvykdyti mažiau negu 
plaukimai, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai
b) Jeigu bus įvykdyta 3 ir daugiau lenktynių, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio rezultato. 9 ir daugiau lenktynių papildomai neįskaitomas vienas blogiausias rezultatas

c) Rs tera lenktynės vyksta pogrupių sistema , - 3 lenktynės

pogrupiai sudaromi atsitiktine tvarka.

laivai parenkami atsitiktine tvarka

distancijoje sugaištas laikas iki 15 min.

d) Geriausi 3 laivai patenka į pusfinalius - finalus

e) merginų nugalėtojas nustatomas merginų finale atrenkant 6 geriausias pagal bendrą rezultatą.

f) nugalėtojai pagal amžiaus grupes niustatomi išrenkant pagal bendrus rezultatus

g) Rs feva pirmą lenktynių dieną trumpa distancija sugaištas laikas iki 25 min ne mažiau, kaip 3 lenktynės

h) Rs feva antra diena Ilga lenktynių distancija sugaištas laikas iki 60 min vykdomos bent vienerios lenktynės

i) nugalėtojai nustatomi išrenkant pagal įskaitines gurpes iš bendrų rezultatų

17. SAUGUMO TAISYKLĖS

17.1. Pasitraukusi iš plaukimo jachta turi apie tai kaip galima greičiau pranešti Lenktynių komitetui.

17.2. [DP] Jachtos neišplaukiančios iš uosto į lenktynių zoną privalo apie tai raštu pateikti informaciją Lenktynių komitetui 

18. ĮGULOS AR ĮRANGOS PAKEITIMAS

  1. 18.1.  Dalyvio pakeitimas nebus leidžiamas.

  2. 18.2.  Sugadintos ar prarastos įrangos pakeitimas nebus leidžiamas, jeigu tam nepritars

Lenktynių komitetas. Prašymai dėl pakeitimų Lenktynių komitetui turi būti pateikti esant

pirmai realiai galimybei.

19. REKLAMA

Jachtos privalo rodyti varžybų reklamą, pateiktą varžybų organizatorių.

20. APDOVANOJIMAI

Apdovanojimai vyks gegužės 9 dieną. .kaip ymanoma greičiau neringos sporto mokyklos teritorijoje arba alternatyvioje vietoje kuri bus nurodyta regatos puslapyje(covid prevencija)

21. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

Regatoje buriuotojai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Žiūrėti 4 taisyklę „Sprendimas dalyvauti“. Vykdanti organizacija neprisiims jokios atsakomybės už materialinius nuostolius ar asmens sužalojimą arba mirtį, įvykudius ryšium su regata, prieš ją, jos metu ar po jos. Dalyviai ėsipareigoja laikytis covid prevencijos reikalvimų devėti kaukes kaip nurodyta.


Regatos Vyr. teisėjas Rokas Bitinaitis

Sekretorė Gabrielė Gurinskaitė

Protestų komiteto pirmininkas Ričardas Aušrota

Empairas Bus paskirtas bendru trenerių sutarimu  iš trenerių tarpo, deklaravus viešą interesą.

Distancijos teisėjai bus paskirti bendru trenerių sutarimu iš trenerių tarpo, deklaravus viešą interesą.


PDF
May 7 21:16
VIETA Sportininkas Taškai
1 Pijus Striokas 4
2 Rūta Mažanavičiūtė 5
3 Nojus Volungevičius 5
4 Tomas Blinstrubas 6
5 Meda Rimaite 7
6 Jonas Žironas 8
7 Brandan Igor Fedorčev 10
8 Eglė Chlebinskaitė 10
9 Mykolas Kažmėkas 11
10 Šarūnas Jakas 11
11 Agnė Kričėnaitė 11
12 Augustas Žaliauskas 11
13 Benas Šapkinas 12
14 Austėja Karciauskaitė 13
15 Vilius Račiūnas 13
16 Manatas Bitinaitis 17
17 Auksė Uršulė Rudzikaite 17
18 Arvydas Gutauskas 18
PDF
May 8 14:05

VARŽYBŲ REZULTATAI

Įskaitos:

Bendra

1 vieta - Rūta Mažunavičiūtė

2 vieta - Nojus Volungevičius

3 vieta - Meda Rimaite


Merginos

1 vieta - Rūta Mažunavičiūtė

2 vieta - Meda Rimaite

3 vieta - Eglė Chlebinskaitė


U-10 2011 ir jaunesni

1 vieta - Rapolas Kalinauskas


U-13 2008 ir jaunesni

1 vieta - Brendan Igor Fedorevič (Vaikinų finalas, 14 taškų)

2 vieta - Benas Šapkinas (Antras pusfinalis, 13 taškų)

3 vieta - Austėja Karciauskaite (Trečias pusfinalis/Merginų finalas, 13 taškų)


U-15 2006 ir jaunesni

1 vieta - Pijus Striokas (Bendras finalas, 11 taškų)

2 vieta - Augustas Žaliauskas (Bendras finalas, 12 taškų)

3 vieta - Eglė Chlebinskaitė (Bendras finalas, 14 taškų)


 Pogrupis 1

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Nojus Volungevičius

gbr

 1

 1

 1

 3

 1

Rokas Salecis

919

 DNC

 DNC

 DNC

 21

 6

Šarūnas Jakas

435

 3

 2

 2

 7

 2

Juozas Rimkus

bn

 4

 4

 4

 12

 4

Kristijonas Aukščionis 

1

 5

 5

 5

 15

 5

BRENDAN IGOR FEDORČEV 

5

 2

 3

 3

 8

 3

 


Pogrupis 2

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Pijus Striokas 

gbr

 2

 3

 1

 6

 2

Tauras Kurlinkus

435

 3

 4

 4

 11

 4

A.Žaliauskas

bn

 5

 2

 3

 10

 3

Tomas Blinstrubas

1

 1

 1

 2

 4

 1

Jonas Žironas 

5

 6

DNS 

 5

 18

 6

Arijus Dambrauskas 

919

 4

 5

 6

 15

 5

 


Pogrupis 3

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Jonas Šeputis 

gbr

 1

 2

 2

 5

 2

Domantas Grigaravičius 

435

 DNC

 DNC

 DNC

 21

 5

Arvydas Gutauskas 

919

 3

 3

 4

 10

 3

Adas Ožolas 

bn

 DNC

 DNC

 DNC

 21

 5

Mykolas Kažemėkas 

1

 2

 1

 1

 4

 1

Ž.Stankus

5

 4

 4

 3

 11

 4


 

Pogrupis 4

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Mantas Bitinaitis 

gbr

 2

 1

 3

 6

 2

A. Makelis

435

 DNC

 DNC

 DNC

 21

 6

Benas Šapkinas

5

 3

 3

 1

 7

 3

Augustė Žukauskaitė

bn

 4

 4

 5

 13

 5

Vilius Račiūnas 

1

 1

 2

 2

 5

 1

Rapolas Kalinauskas

919

 OCS

 5

 4

 11

 4


 

Pogrupis 5 

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Ūla Matijošiūtė

gbr

 2

 2

 OCS

 11

 4

Eglė Chlebinskaitė 

435

 3

 4

 3

 10

 3

Meda Rimaite

919

 1

 1

 1

 3

 1

Brigita Aukščionytė

bn

 6

 OCS

 5

 18

 6

Ugnė Urbonaitė 

1

 4

 5

 4

 13

 3

Agnė Kričenaitė

5

 5

 3

 2

 10

 2

 

 

Pogrupis 6

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

Rūta Mažunavičiūtė 

gbr

 1

 1

 1

 3

 1

Auksė Uršulė Rudzikaitė 

435

 2

 2

 4

 8

 2

Adriana Zenkevičiūtė

919

 5

 5

 2

 12

 4

Austėja Karciauskaite 

bn

 3

 4

 3

 10

 3

Adriana Cizute

1

 4

 3

 5

 12

 5

Smiltė Petrauskaitė

5

 6

 6

 6

 18

 6

 


Pirmas pusfinalis

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

 Nojus Volungevičius 

gbr

 3

 1

 1

 5

 1

 Šarūnas Jakas

435

 5

 2

 4

 11

 5

 Brandan Igor Fedorčev 

919

 4

 4

 2

 10

 3

 Mykolas Kažmėkas

bn

 1

 5

 5

 11

 4

 Jonas Žironas

1

 2

 3

 3

 8

 2

 Arvydas Gutauskas

5

 6

 6

 6

 18

 6

 

 

Antras pusfinalis

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

 Manatas Bitinaitis 

gbr

 6

 6

 5

 17

 6

 Pijus Striokas

435

 1

 2

 1

 4

 1

 Tomas Blinstrubas 

919

 2

 1

 3

 6

 2

 Augustas Žaliauskas 

bn

 3

 4

 4

 11

 3

 Vilius Račiūnas

1

 4

 3

 6

 13

 5

 Benas Šapkinas

5

 5

 5

 2

 12

 4

 

 

Trečias pusfinalis/ Merginų finalas 

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

 Rūta Mažanavičiūtė 

gbr

 1

 3

 1

 5

 1

 Auksė Uršulė Rudzikaite 

435

 5

 6

 6

 17

 6

 Meda Rimaite

919

 2

 1

 4

 7

 2

 Austėja Karciauskaitė

bn

 6

 5

 2

 13

 5

 Eglė Chlebinskaitė

1

 3

 4

 3

 10

 3

 Agnė Kričėnaitė

5

 4

 2

 5

 11

 4

 


Finalas vaikinai

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

 Nojus Volungevičius 

gbr

 1

 1

 3

 5

 1

 Pijus Striokas

435

 2

 2

 4

 8

 2

 Tomas Blinstrubas

919

 4

 5

 2

 11

 4

 Augustas Žaliauskas

bn

 5

 4

 1

 10

 3

 Brandan Igor Fedorčev

Jonas Žironas 

1

5

 3

 6

 6

 3

 5

 6

 14

 15

 5

 6



Finalas vaikinai/merginos

Sportininkas

Burės Nr

1 lenktynės

2 lenktynės

3 lenktynės

Taškai

vieta

 Nojus Volungevičius 

gbr

 5

 3

 1

 9

 2

Pijus Striokas 

435

 3

 2

 6

 11

 4

 Meda Rimaite

919

 1

 5

 3

 9

 3

 Augustas Žaliauskas

bn

 4

 4

 4

 12

 5

 Eglė Chlebinskaitė

Rūta Mažunavičiūtė

1

5

 6

 2

 6

 1

 2

 5

 14

 8

 6

 1

PDF