facebook_pixel

LR ledo jachtų taurė (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART,OPEN-ICE)

03.02 - 03.03, Šiauliai


Organizers: NBA,Irklakojis,SM Atžalynas

Description

Lietuvos ledo jachtų taurė Kovo 2-3d. Rekyvos ežeras
Dalyviai :DN, Ice Optimist,Blokart ,Open Ice Klasės


Lithuania ice yacht cup March 2-3d. in Rekyva lake Šiauliai
Clases:DN,Ice Optimist,Blokart,Open Ice

Schedule

2019-03-02

 10.00  h-11 h- dalyvių registracija/registration

11  h-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas/ skippers meeting

12.00  h- Pirmų lenktynių startas/First start 

2019-03-03

11.00   h- Pirmų dienos lenktynių startas/First start of the day

16.00   h- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai./prize giving 

 

Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai  anksto prieš dvi dieninformuojantsportininkus./

Schedule can be changed depending on meteorological conditions two days in advance to inform competitors


Messages

  • ledo raportas

    2019-03-02

    Keliose vietose yra keli ledo protrūkiai 



  • ice raport 2019-03-02

    2019-03-02

    9,00

    ice ticknes 25-26

    no holes

    snow on ice 0,5 cm

    no wother on ice

    start planing 13,00

    open ceremonų 12

    registration closed 11,30

    think ice


  • Ice report/Pranešimas apie ledo būklę 2019-02-27

    Ledo storis/Ice thickness 19-23cm

    Vietomis mikštas ledas/soft ice in some places

    Vietomis balos/Water puddles in some places

    Skylių nera/No holes

    Galutinis sprendimas ir ledo įvertinam rytoj iki 16val

    Final decision and ice report will be published tomorrow till 16h



  • Informacija apie ledo būklę ir varžybų vykdymą

    Rytoj įvertinus ledo būklę bus paskelbta daugiau informacijos apie varžybas ją galėsite rasti DN ice sailing Lithuania facebook paskyroje ir regatos.lt iki 15 val.


Results

ljt
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-02 13:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-02 13:20:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-03-02 13:40:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2019-03-02 15:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2019-03-03 13:50:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-05 08:08:36
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
C-49
Mindaugas Petronis
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 dns 6 1
T-9
Jurgis Jurgelionis
2 2 2 2 10 DNS 2 2 2 2 2 2 1 1 11 2
T-111
Rimvydas Mažunavičius
3 3 5 5 2 2 3 3 10 DNS 10 DNS 2 2 25 3
T-98
Rokas Bitinaitis
4 4 3 3 3 3 9 dnf 3 3 3 3 9 dns 25 4
T-112
Ignė Jaškūnaitė
10 DNS 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 9 dns 29 5
T-4
Antanas Gerasimavičius
10 DnC 9 DNC 10 DNC 9 DNC 10 DNC 10 DNC 9 dnc 57 6-8
T-113
Jovilė Gedmontaitė
10 DNC 9 DNC 10 DNC 9 DNC 10 DNC 10 DNC 9 dnc 57 6-8
T-114
Gustas Stankevičius
10 DNC 9 DNC 10 DNC 9 DNC 10 DNC 10 DNC 9 dnc 57 6-8
LJT
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-02 13:13:13
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-03 14:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-04 10:50:58
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-250
GUSTAS STANKEVIČIUS
2 2 1 1 1 1
LTU-525
GEDIMINAS BALTUŠIS
1 1 9 DNC 1 2
LTU-232
Jurgis Jurgelionis
3 3 2 2 2 3
LTU-224
Rokas Bitinaitis
9 DNS 3 3 3 4
LTU-10
Robertas Dailida
9 dns 4 4 4 5
LTU-1
Tomas LINKUS
9 DNC 9 DNC 9 6
LJT
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-03 12:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-03 13:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-04 10:43:51
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Auksė Rudzikaitė
1 1 1 1 2 1
LTU-111
Ugnė Urbonaitė
2 2 2 2 4 2
LTU-2
Austėja Karčiauskaitė
3 3 3 3 6 3
LTU-31
Titas Janulis
5 5 4 4 9 4
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
4 4 9 DNS 13 5
LTU-852
Titas Linkus
9 DNC 9 DNS 18 6
LJT
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-02 13:20:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-03 14:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-04 10:57:27
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-363
Rimvydas Mažunavičius
1 1 1 1 1 1
LTU-321
Goda Venslovaitė
2 2 2 2 2 2
LTU-123
Greta Kalinauskaitė
3 3 3 3 3 3
LTU-444
Rokas MOCKEVICIUS
4 4 10 DNF 4 4
LTU-424
Edgaras Urbanovič
5 5 10 DNC 5 5
LTU-666
Tauras Dambrausakas
10 DNC 10 DNC 10 6-7
LTU-660
Arijus Dambrausakas
10 DNC 10 DNC 10 6-7
LJT
Group
logo
1
Start: 2013-03-02 13:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-03 14:40:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-04 11:03:32
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-777
RUTA Mažunavičiūtė
1 1 1 1 1 1
LTU-11
Kajus Volungevičius
2 2 2 2 2 2
LTU-323
Rojus Stankevičius
3 3 3 3 3 3
LTU-1
Jovilė Gedmontaite
8 DNC 4 4 4 4
LTU-001
Vilija Guntaitė
4 4 8 7 4 5
LTU-991
Nojus Volungevičius
8 DNC 5 5 5 6
LTU-236
Žygimantas Stankevičius
8 DNS 7 6 7 7
LJT
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-02 13:02:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-02 14:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-03-02 15:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2019-03-02 16:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2018-03-03 00:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 8
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-03 15:33:13
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Rūta Mažunavičiūtė
1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 8 1
LTU-2
Greta Kalinauskaitè
2 2 2 2 3 3 3 3 2 2 2 2 3 3 4 4 17 2
LTU-2
Auksė Rudzikaitė
4 4 3 3 4 4 4 4 15 DNF 5 5 2 2 3 3 25 3
LTU-5
Rojus Stankevičius
3 3 15 DNF 1 1 2 2 3 3 15 DNF 4 4 1 1 29 4
LTU-4
Titas Janulis
5 5 4 4 5 5 5 5 6 6 4 4 6 6 15 DNF 35 5
LTU-1
Kajus Volungevičius
15 DNF 15 DNS 6 6 6 6 4 4 3 3 5 5 15 DNF 54 6
LTU-323
Ugnė Urbonaitė
8 7 5 5 15 DNS 15 DNS 5 5 6 6 7 7 15 DNF 61 7
LTU-777
Austėja Karčiauskaitė
7 6 15 DNS 15 DNS 15 DNC 7 7 7 7 8 8 15 DNF 74 8
LTU-BN
DAINIUS JUŠKEVIČIUS
9 8 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 13 13 15 DNF 97 9
LTU-8
Ula Venslovaitė
12 10 15 DNF 15 DNF 15 DNC 15 DNS 15 DNC 10 10 15 DNF 97 10
LTU-9
Vykintas Šedys
11 9 15 DNS 15 DNC 15 DNF 15 DNC 15 DNC 11 11 15 DNF 97 11
LTU-6
Ugnius Sėjūnas
14 12 15 DNF 15 DNC 15 DNS 15 DNC 15 DNC 9 9 15 DNF 98 12
LTU-8
Džiugas Kvėdaras
13 11 15 DNF 15 DNS 15 DVS 15 DNC 15 DNC 12 12 15 DNF 100 13
LTU-3
Vitalijus Pašakinskas
15 DNC 15 DNF 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNC 15 DNF 105 14
LLJT
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-03-03 11:00:00
Distance: 2 nm
LYS, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 2 nm
LYS, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 2 nm
LYS, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2019-03-03 00:00:00
Distance: 2 nm
LYS, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2019-03-03 15:40:34
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-789
Arvydas Moliušis
2 2 1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-127
Robertas Berkelis
3 3 2 2 2 2 2 2 6 2
LTU-888
Ramūnas Glizickas
1 1 4 4 4 4 3 3 8 3
LTU-733
Valdas Alekna
4 4 3 3 3 3 5 5 10 4
LTU-200
Julius Okunevicius
5 5 5 5 5 5 4 4 14 5
LTU-739
Ugnius Alekna
8 8 8 7 6 6 6 6 20 6
LTU-715
Juozas Veilandas
7 7 6 6 7 7 7 7 20 7
LTU-12
Mantas Raila
6 6 11 DNC 11 DNC 11 DNC 28 8
LTU-75
Arūnas Budrys
11 DNC 11 DNC 11 DNC 11 DNC 33 9-10
LTU-718
Paulius Voverys
11 DNC 11 DNC 11 DNC 11 DNC 33 9-10

Registration

Registration is over

Entries

62
|
|
|
Blokart H
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart SH
|
Blokart UL
|
DN
|
DN Opti
|
Ice Boards
|
OPEN (Ice)

Blokart H 6

LTU-10
Robertas Dailida
Club:
LTU-1
Tomas LINKUS
Club:
LTU-525
GEDIMINAS BALTUŠIS
Club:
LTU-250
GUSTAS STANKEVIČIUS
Club: Atžalynas
LTU-224
Rokas Bitinaitis
Club: nba-poseidonas-ESSC
LTU-232
Jurgis Jurgelionis
Club: NBA-Poseidonas-ESSC

Blokart L 7

LTU-001
Vilija Guntaitė
Club:
LTU-236
Žygimantas Stankevičius
Club:
LTU-323
Rojus Stankevičius
Club:
LTU-991
Nojus Volungevičius
Club:
LTU-777
RUTA Mažunavičiūtė
Club:
LTU-1
Jovilė Gedmontaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-11
Kajus Volungevičius
Club: nba-poseidonas-essc

Blokart M 7

LTU-660
Arijus Dambrausakas
Club:
LTU-666
Tauras Dambrausakas
Club:
LTU-424
Edgaras Urbanovič
Club:
LTU-444
Rokas MOCKEVICIUS
Club:
LTU-123
Greta Kalinauskaitė
Club:
LTU-321
Goda Venslovaitė
Club:
LTU-363
Rimvydas Mažunavičius
Club:

Blokart SH 0

Blokart UL 6

LTU-852
Titas Linkus
Club:
LTU-31
Titas Janulis
Club: Sporto mokykla Atžalynas
LTU-323
Ugnė Urbonaitė
Club: NBA-Poseidonas-ESSC
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-2
Austėja Karčiauskaitė
Club: nba -poseidonas-essc
LTU-1
Auksė Rudzikaitė
Club: Nba-poseidonas-essc

DN 8

C-49
Mindaugas Petronis
Club: Žalgiris
T-114
Gustas Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
T-113
Jovilė Gedmontaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
T-112
Ignė Jaškūnaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
T-111
Rimvydas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas
T-98
Rokas Bitinaitis
Club: Nba-Poseidonas-Essc
T-9
Jurgis Jurgelionis
Club: NBA-Poseidonas-ESSC
T-4
Antanas Gerasimavičius
Club: NBA-Poseidonas-ESSC

DN Opti 14

LTU-777
Austėja Karčiauskaitė
Club: NBA-Poseidonas-ESSC
LTU-111
Ugnė Urbonaitė
Club: NBA-Poseidonas-essc
LTU-7
Kajus Volungevičius
Club: NBA-ESSC_Poseidonas
LTU-9
Vykintas Šedys
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-8
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-8
Džiugas Kvėdaras
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-6
Ugnius Sėjūnas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-5
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-4
Titas Janulis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-3
Vitalijus Pašakinskas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-2
Auksė Rudzikaitė
Club: NBA-Poseidonas-ESSC
LTU-1
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1
Kajus Volungevičius
Club: NBA-Poseidonas-ESSC
LTU-2
Greta Kalinauskaitè
Club: Sporto centras Atžalynas

Ice Boards 10

LTU-718
Paulius Voverys
Club:
LTU-789
Arvydas Moliušis
Club:
LTU-715
Juozas Veilandas
Club:
LTU-733
Valdas Alekna
Club:
LTU-739
Ugnius Alekna
Club:
LTU-75
Arūnas Budrys
Club:
LTU-12
Mantas Raila
Club:
LTU-200
Julius Okunevicius
Club:
LTU-127
Robertas Berkelis
Club:
LTU-888
Ramūnas Glizickas
Club:

OPEN (Ice) 4

LTU-04
ROKAS bitinaitis
Club:
LTU-02
Gediminas Baltusis
Club:
LTU-0
GUSTAS Stankevičius
Club:
LTU-BN
DAINIUS JUŠKEVIČIUS
Club: PANEVEŽIO BK

LTU-10 Robertas Dailida

LTU-001 Vilija Guntaitė

LTU-718 Paulius Voverys

LTU-789 Arvydas Moliušis

LTU-715 Juozas Veilandas

LTU-733 Valdas Alekna

LTU-739 Ugnius Alekna

LTU-75 Arūnas Budrys

LTU-12 Mantas Raila

LTU-200 Julius Okunevicius

LTU-127 Robertas Berkelis

LTU-888 Ramūnas Glizickas

LTU-04 ROKAS bitinaitis

LTU-02 Gediminas Baltusis

LTU-0 GUSTAS Stankevičius

LTU-236 Žygimantas Stankevičius

LTU-852 Titas Linkus

LTU-1 Tomas LINKUS

LTU-323 Rojus Stankevičius

LTU-991 Nojus Volungevičius

LTU-777 RUTA Mažunavičiūtė

LTU-660 Arijus Dambrausakas

LTU-666 Tauras Dambrausakas

LTU-424 Edgaras Urbanovič

LTU-444 Rokas MOCKEVICIUS

LTU-123 Greta Kalinauskaitė

LTU-321 Goda Venslovaitė

LTU-363 Rimvydas Mažunavičius

LTU-BN DAINIUS JUŠKEVIČIUS

  • PANEVEŽIO BK

LTU-525 GEDIMINAS BALTUŠIS

LTU-250 GUSTAS STANKEVIČIUS

  • Atžalynas

C-49 Mindaugas Petronis

  • Žalgiris

LTU-31 Titas Janulis

  • Sporto mokykla Atžalynas

LTU-777 Austėja Karčiauskaitė

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-323 Ugnė Urbonaitė

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-111 Ugnė Urbonaitė

  • NBA-Poseidonas-essc

LTU-224 Rokas Bitinaitis

  • nba-poseidonas-ESSC

LTU-232 Jurgis Jurgelionis

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-7 Kajus Volungevičius

  • NBA-ESSC_Poseidonas

LTU-1 Jovilė Gedmontaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-4 Vitalijus Pašakinskas

  • Sporto centras Atžalynas

T-114 Gustas Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

T-113 Jovilė Gedmontaitė

  • Sporto centras Atžalynas

T-112 Ignė Jaškūnaitė

  • Sporto centras Atžalynas

T-111 Rimvydas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-9 Vykintas Šedys

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-8 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-8 Džiugas Kvėdaras

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-6 Ugnius Sėjūnas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-5 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-4 Titas Janulis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-3 Vitalijus Pašakinskas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-2 Auksė Rudzikaitė

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-1 Rūta Mažunavičiūtė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1 Kajus Volungevičius

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-11 Kajus Volungevičius

  • nba-poseidonas-essc

LTU-2 Austėja Karčiauskaitė

  • nba -poseidonas-essc

LTU-2 Greta Kalinauskaitè

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1 Auksė Rudzikaitė

  • Nba-poseidonas-essc

T-98 Rokas Bitinaitis

  • Nba-Poseidonas-Essc

T-9 Jurgis Jurgelionis

  • NBA-Poseidonas-ESSC

T-4 Antanas Gerasimavičius

  • NBA-Poseidonas-ESSC

Documents

Mar 2 11:14

   2019 m LR LEDO JACHTŲ  (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART) VARŽYBŲ NUOSTATAI

 

 

1.       ORGANIZATORIAI

Varžybas  organizuoja ir  vykd LBS,Šiaulių miesto buriuoto klubas ,Nacionalinė buriavimo akademija, Všį. Irklakojis, Elektrėnų  buriuotojų klubas”Poseidonas”,Vši “Vėjo trejetas”, bei patvirtintas lenktyn komitetas.

 

 

2.         DALYVIAI

 

 

Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jach ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės,ledo burlentės)

klas buriuotojai.

 

 

3.       VIETA IR LAIKAS

 

 


LR ledo jachtų taurė 2019-03-02/03  Šiauliai - Rėkyvos ežeras Poilsio g. 14, Šiauliai 79223



 4.       INVENTORIUS

Dalyvių  startuojančių  Ice-0ptimist,  DN,   Ice-Blokart  ledrogės turi atikti klasių reikalavimus.

Open klasėje ledrogių apribojimų nėra

 

Neturintieji  sav inventoriaus,  galė išsinuomoti   Ice-Blokart  ledroge s 3.0,  4.0  ir  5.5  kv m burėmis  (dėl galimybės teirautis el.info@irklakojis.lt ,tel NR. 861881957).

5.       MOKESČIAI


Jaunimui iki 23m: 10 eur

Suaugusiems: 20 eur.

 

6.       PROGRAMA

PIRMA DIENA 2019-03-02

 

10.00  val.-11 val.- dalyvių registracija.

11  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.

12  val- 1,2,3,4 važiavimai.

ANTRA DIENA 2019-03-03

11.00   val- 5,6,7 važiavimai.

16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai.

  Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai  anksto prieš dvi dienas

informuojant sportininkus.

 

 

7. VARŽYBŲ FORMA

 

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National IceboatAuthority buriavimo taisyklės)

 

 

7.2 Taikoma Low point“ tkų sistema: 1 vieta  1 taškas, 2 vieta  2 taškai ir t.t.

 

 

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvorių (iki

55 kg), lengvasvorių (55  70 kg), vidutinio svorio (70-85 kg), sunkiasvorių (85-100 kg) ir supersunkiasvorių (100+

kg).

 

 

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktyn komitetas nustato kitaip.

 

 

7.5 Lenktyn komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali ti susiaurinamos arba išplečiamos.

 

 

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bent vienas važavimas.

 

 

7.7  4- važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.

 

 

7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..

 

 

8. PRIZAI

 

 

8.1    I-III vie varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir  vaybų  įsteigtus medalius. Komandos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.

8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir  nuostatai lenktyn komitetui pateikiami iki

varzybu atidarymo.

 

 

9.       PARAIŠKOS

9.1  Vardis paraiškos,WWW.REGATOS.LT (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių kla, Ice Blokart nuoma

[Taip/Ne]) ARBA yra siunčiamos elektroniniu paštu irute.zickuviene@gmail.com ,  info@irklakojis.lt,curaredg@yahoo.com .

 

 

10.    ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1   Varžybos vairininka dalyvauja  išimtinai  tik  sav rizika.  Regatos  organizatoriai  ir  lenktynių  komitetas neprisiima jokios atsakomybėuž materialius arnematerialiunuostolius, asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusiupri, po ar pačių varžybų metu.

PDF