facebook_pixel

Marijampolės mero taurės regata

09.05, Marijampolė


Organizers: MARIJAMPOLĖS BURIUOTOJŲ KLUBAS
09.05
22 C°
SW ↗ 4 m/s

Schedule

Regatos tvarkaraštis


11:30-12:00 val. Dalyvių registracija
12:30 val. Regatos atidarymas
13:25 val. Planuojamas pirmųjų lenktynių pradžios startas (planuojama iki 3 lenktynių.)
16:30 val. Linksmoji tėvelių regata
18:00 val. Nugalėtojų apdovanojimas, regatos uždarymas, vakaronė.

Programa gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų.

Results

KADET KLASĖ
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-09-05 14:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-09-06 17:56:36
Entries Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-C541
Ąžuolas Venslova / Nojus Savickas
1 1 1 1
LTU-59
Dovas Meškauskas / Stepas Medelis
2 2 2 2
LTU-C
Pijus Lementauskas / Gustavas Gvazdaitis
3 3 3 3
LTU-23
Augustas Ambrazėjus / Dovydas Ambrazėjus
4 4 4 4
Optimist A
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-09-05 14:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-09-06 17:56:38
Entries Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-926
Pijus Striokas
1 1 1 1
LTU-517
Adriana Čižiūtė
2 2 2 2
LTU-939
Adas Ožalas
3 3 3 3
LTU-816
Austėja Karčauskaitė
4 4 4 4
LTU-484
Noris Andriuškevičius
5 5 5 5
LTU-1
Ąžuolas Žolynas
6 6 6 6
LTU-7
Dovydas Urbonas
7 7 7 7
FEVA
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-09-05 14:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-09-06 18:00:04
Entries Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-2522
Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas
1 1 1 1
LTU-4026
Auksė Uršulė Rudzikaitė / Miglita Čižiūtė
2 2 2 2
LTU-4251
Agnė Kričėnaitė / Adrijana Zenkevičiūtė
3 3 3 3
LTU-5
Ugnė Urbonaitė / Milena A
4 4 4 4
LTU-25
Dominykas Karkazas / Domantas Grigaravičius
5 5 5 5
Optimist B
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-09-05 14:30:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-09-06 18:13:54
Entries Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-8381
Simonas Timulaitis
1 1 1 1
LTU-38
Adas Staskevičius
2 2 2 2
LTU-R2
Ugnė Mozūraitytė
3 3 3 3
LTU-BS1
Augustė Tamulionytė
4 4 4 4
LTU-14
Milena Rusevičiūtė
5 5 5 5
LTU-R3
Titas Dubickas
6 6 6 6
LTU-928
Daumantas Liorantas
7 7 7 7
LTU-88
Goda Gutauskaitė
8 8 8 8
LTU-88
Elena Karkazaitė
9 9 9 9
LTU-360
Kipras Papečkys
10 10 10 10
LTU-15
Naidas Stepanauskas
11 11 11 11
LTU-15
Greta Gutauskaitė
12 12 12 12

Registration

Registration is over

Entries

28
|
|
|
Cadet
|
Optimist
|
RS Feva

Cadet 4

LTU-59
Dovas Meškauskas / Stepas Medelis
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-23
Augustas Ambrazėjus / Dovydas Ambrazėjus
Club: MBK
LTU-C
Pijus Lementauskas / Gustavas Gvazdaitis
Club: MBK
LTU-C541
Ąžuolas Venslova / Nojus Savickas
Club: MBK

Optimist 19

LTU-R2
Ugnė Mozūraitytė
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-R3
Titas Dubickas
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-926
Pijus Striokas
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-939
Adas Ožalas
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-484
Noris Andriuškevičius
Club: VBK ŠKVALAS
LTU-38
Adas Staskevičius
Club: MBK
LTU-BS1
Augustė Tamulionytė
Club: DBK
LTU-14
Milena Rusevičiūtė
Club: DBK
LTU-928
Daumantas Liorantas
Club: MBK
LTU-88
Elena Karkazaitė
Club: MBK
LTU-88
Goda Gutauskaitė
Club: MBK
LTU-360
Kipras Papečkys
Club: MBK
LTU-15
Greta Gutauskaitė
Club: MBK
LTU-15
Naidas Stepanauskas
Club: MBK
LTU-517
Adriana Čižiūtė
Club: POSEIDONAS-ESSC-NBA
LTU-816
Austėja Karčauskaitė
Club: POSEIDONAS-ESSC-NBA
LTU-1
Ąžuolas Žolynas
Club: MBK
LTU-7
Dovydas Urbonas
Club: MBK
LTU-8381
Simonas Timulaitis
Club: MBK

RS Feva 5

LTU-5
Ugnė Urbonaitė / Milena A
Club: POSEIDONAS-ESSC-NBA
LTU-25
Dominykas Karkazas / Domantas Grigaravičius
Club: MBK
LTU-4026
Auksė Uršulė Rudzikaitė / Miglita Čižiūtė
Club: POSEIDONAS-ESSC-NBA
LTU-4251
Agnė Kričėnaitė / Adrijana Zenkevičiūtė
Club: MBK
LTU-2522
Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas
Club: MBK

LTU-59 Dovas Meškauskas / Stepas Medelis

  • VBK ŠKVALAS

LTU-5 Ugnė Urbonaitė / Milena A

  • POSEIDONAS-ESSC-NBA

LTU-25 Dominykas Karkazas / Domantas Grigaravičius

  • MBK

LTU-23 Augustas Ambrazėjus / Dovydas Ambrazėjus

  • MBK

LTU-R2 Ugnė Mozūraitytė

  • VBK ŠKVALAS

LTU-R3 Titas Dubickas

  • VBK ŠKVALAS

LTU-926 Pijus Striokas

  • VBK ŠKVALAS

LTU-939 Adas Ožalas

  • VBK ŠKVALAS

LTU-484 Noris Andriuškevičius

  • VBK ŠKVALAS

LTU-4026 Auksė Uršulė Rudzikaitė / Miglita Čižiūtė

  • POSEIDONAS-ESSC-NBA

LTU-4251 Agnė Kričėnaitė / Adrijana Zenkevičiūtė

  • MBK

LTU-C Pijus Lementauskas / Gustavas Gvazdaitis

  • MBK

LTU-38 Adas Staskevičius

  • MBK

LTU-BS1 Augustė Tamulionytė

  • DBK

LTU-14 Milena Rusevičiūtė

  • DBK

LTU-928 Daumantas Liorantas

  • MBK

LTU-88 Elena Karkazaitė

  • MBK

LTU-88 Goda Gutauskaitė

  • MBK

LTU-360 Kipras Papečkys

  • MBK

LTU-15 Greta Gutauskaitė

  • MBK

LTU-15 Naidas Stepanauskas

  • MBK

LTU-517 Adriana Čižiūtė

  • POSEIDONAS-ESSC-NBA

LTU-816 Austėja Karčauskaitė

  • POSEIDONAS-ESSC-NBA

LTU-1 Ąžuolas Žolynas

  • MBK

LTU-7 Dovydas Urbonas

  • MBK

LTU-2522 Augustas Žaliauskas / Arvydas Gutauskas

  • MBK

LTU-8381 Simonas Timulaitis

  • MBK

LTU-C541 Ąžuolas Venslova / Nojus Savickas

  • MBK

Documents

Aug 21 14:06

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file

Contacts

Rytis Dikšaitis Tel. 864508406