facebook_pixel

Atviras Baltijos šalių ir Lietuvos vėjaračių čempionatas 2021

11.20 - 11.21, Nida


Organizers: Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija, VšĮ Irklakojis, ESSC-Poseidonas, NBA
11.20
10 C°
NW ↘ 12 m/s
11.21
9 C°
NW ↘ 10 m/s

Description

Kviečiame dalyvauti Atvirame Baltijos šalių ir Lietuvos Blokart vėjaračių čempionate, kuris vyks Nidos aerodrome, š.m. lapkričio 20-21 d.!


Čempionato nuostato, lenktynių instrukcija ir detali informacija - www.regatos.lt

Schedule

Programa:

Lapkričio 19 d. (penktadienis):
13:00 – 17:00 Vairininkų registracija Nidos pakilimo-nusileidimo take.
Treniruotės ir Blokart vėjaračių klinika su 2019 Europos vicečempionu ir 2012 m. Pasaulio čempionu M. Mizgiriu.             

Lapkričio 20 d. (šeštadienis):
10.00 – 10.30 Vėlygvoji vairininkų registracija Nidos pakilimo-nusileidimo take.
10.30 – Vairininkų ir lenktynių komiteto pasitarimas.
10.45 – Pirmasis galimas lenktynių startas.
16:00 – Paskutinis galimas lenktynių startas.

Lapkričio 21 d. (sekmadienis):
10.00 – Vairininkų ir lenktynių komiteto pasitarimas.
10.15 – Pirmasis galimas lenktynių startas.
14.00 – Paskutinis galimas lenktynių startas.
15.00 – Varžybų nugalėtojų apdovanojimai.


Messages

  • Preliminarūs rezultatai

    Paskelbti preliminarūs 11.20 d. rezultatai


Protests

No. Date Group, Leg Protestor Protestee Whitnesses Hearing date Decision
1 2021-11-21 Performance Middle, 6 LTU-55 Gustas Pipiras LTU-11 Karolis Atkocaitis 2021-11-21 13:00:00 LTU- 11 DSQ
2 2021-11-21 Performance Middle, 6 LTU-11 Karolis Atkocaitis LTU-55 Gustas Pipiras 2021-11-21 13:00:00 LTU-55 DSQ Nesportinis eglsesys

Results

Performance Heavy
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 11:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 11:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 11:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 11:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-21 12:24:00
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-18
Matas Mizgiris
1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 7 1
LTU-20
Gediminas Petrauskas
2 2 2 2 3 3 3 3 2 2 2 2 1 1 12 2
LTU-37
Antanas Golubovskis
3 3 3 3 2 2 1 1 3 3 3 3 3 3 15 3
LTU-27
Vėjas Aliukas
4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 4 4 24 4
LTU-24
KRISTIJONAS AUKŠČIONIS
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 7 OCS 29 5
LTU-1015
ROKAS BITINAITIS
7 DNC 7 DNC 7 DNC 7 DNC 7 DNC 7 DNC 7 DNC 42 6
Performance Super Heavy
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-21 12:06:32
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-42
Artūras Šimanskij
1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 1 6 OCS 8 1
LTU-22
Darius Gerasimavičius
2 2 2 2 1 1 3 3 2 2 5 5 1 1 11 2
LTU-71
GEDIMINAS BALTUŠIS
5 5 3 3 2 2 2 2 5 5 2 2 3 3 17 3
LTU-7
Vytenis Zagorskis
4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 3 3 4 4 22 4
LTU-57
RENALDAS ŽUKAUSKAS
3 3 5 5 57 5 5 5 4 4 4 4 2 2 23 5
Performance Middle
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-21 13:19:11
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-34
Vykintas Mizgiris
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 6 1
LTU-11
Karolis Atkocaitis
3 3 4 4 2 2 3 3 2 2 6 DSQ 1 1 15 2
LTU-55
Gustas Pipiras
2 2 2 2 4 4 2 2 3 3 6 DSQ 3 3 16 3
LTU-19
Julius Babravičius
4 4 3 3 5 5 4 4 4 4 5 3 2 2 22 4
LTU-31
Goda Venslovaitė
5 5 5 5 3 3 5 5 5 5 4 2 5 5 27 5
Production Middle
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-21 12:50:55
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-1
Simona Minelge
1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 6 1
LTU-53
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
9 DNC 2 2 5 5 4 4 1 1 2 2 2 2 16 2
LTU-13
Martynas Lipskis
2 2 4 4 3 3 6 6 4 4 3 3 4 4 20 3
LTU-26
Gustas Stankevičius
3 3 3 3 2 2 7 7 5 5 5 5 6 6 24 4
LTU-59
Šarunas Jakas
4 4 5 5 4 4 2 2 7 7 6 6 3 3 24 5
LTU-10
MANTAS BITINAITIS
9 DNC 9 OCS 6 6 3 3 3 3 4 4 5 5 30 6
LTU-32
BRIGITA AUKŠČIONYTĖ
9 DNC 6 6 7 7 5 5 6 6 7 7 9 OCS 40 7
LTU-52
JUSTINAS PLERPA
9 DNF 9 DNC 8 8 9 DNC 8 8 9 DNC 7 7 50 8
Production Light
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2021-11-21 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-21 13:06:55
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-6
Greta Kalinauskaitė
1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 2 2 1 1 8 1
GER-12
Alexander Bruhn
3 3 2 2 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 9 2
LTU-23
Rojus Stankevičius
2 2 4 4 3 3 3 3 9 9 3 3 3 3 18 3
LTU-15
Rokas Germanavičius
6 6 3 3 4 4 5 5 6 6 4 4 4 4 26 4
LTU-30
Vitalijus Pašakinskas
8 8 6 6 5 5 6 6 3 3 5 5 6 6 31 5
LTU-40
TAURAS KURLINKUS
5 5 5 5 6 6 9 9 4 4 7 7 7 7 34 6
LTU-54
VILIUS RAČIŪNAS
4 4 9 9 8 8 4 4 8 8 6 6 5 5 35 7
LTU-14
MARIUS VANAGAS
7 7 7 7 7 7 7 7 5 5 9 9 8 8 41 8
LTU-50
KAJUS VOLUNGEVIČIUS
9 9 8 8 9 9 8 8 7 7 8 8 19 DNC 49 9
LTU-004
Ugnė Urbonaitė
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-43
Titas Janulis
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-001
Smiltė Petrauskaitė
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-006
Milgita Čižiūtė
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-005
Žygimantas Stankus
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-5
Jovilė Gedmontaitė
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-008
Lukas Gaižauskas
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-009
Rokas Urbonas
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
LTU-010
Rapolas Kalinauskas
19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 19 DNC 114 10-18
Production Ultra Light
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2021-11-20 00:00:00
Distance: 0 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2021-11-20 18:19:51
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-17
Austėja Mizgirytė
1 1 1 1 2 2 1 1 3 1
LTU-35
David Mažeika
2 2 7 7 1 1 2 2 5 2
LTU-29
Vėja Dumšaitė
11 OCS 3 3 3 3 3 3 9 3
LTU-60
AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ
4 4 2 2 4 4 7 7 10 4
LTU-25
Lukas Babravičius
7 7 4 4 5 5 6 6 15 5
LTU-3
Auguste Dijokaitė
11 OCS 6 6 6 6 4 4 16 6
LTU-58
ADRIANA ČIŽIŪTĖ
5 5 9 9 7 7 5 5 17 7
LTU-8
Adomas Pranciškus Žiauberis
3 3 5 5 11 OCS 11 OCS 19 8
LTU-51
AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
6 6 8 8 11 DNC 11 DNC 25 9
LTU-42
Ūla Venslovaitė
11 DNC 11 DNC 11 DNC 11 DNC 33 10

Registration

Registration is over

Entries

53
|
|
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart Performance H
|
Blokart Performance L
|
Blokart Performance M
|
Blokart Performance SH
|
Blokart UL

Blokart L 18

LTU-010
Rapolas Kalinauskas
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-009
Rokas Urbonas
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-008
Lukas Gaižauskas
Club:
LTU-006
Milgita Čižiūtė
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-005
Žygimantas Stankus
Club:
LTU-004
Ugnė Urbonaitė
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-001
Smiltė Petrauskaitė
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-43
Titas Janulis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-50
KAJUS VOLUNGEVIČIUS
Club: ESSC-POSEIDONAS_NBA
LTU-40
TAURAS KURLINKUS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-54
VILIUS RAČIŪNAS
Club: ESSC
LTU-14
MARIUS VANAGAS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-15
Rokas Germanavičius
Club:
GER-12
Alexander Bruhn
Club: DRV
LTU-23
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-5
Jovilė Gedmontaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-30
Vitalijus Pašakinskas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-6
Greta Kalinauskaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

Blokart M 8

LTU-59
Šarunas Jakas
Club:
LTU-52
JUSTINAS PLERPA
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-32
BRIGITA AUKŠČIONYTĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-53
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-10
MANTAS BITINAITIS
Club: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-1
Simona Minelge
Club: Vėtrungis
LTU-26
Gustas Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-13
Martynas Lipskis
Club: Sporto centras Atžalynas

Blokart Performance H 6

LTU-27
Vėjas Aliukas
Club:
LTU-24
KRISTIJONAS AUKŠČIONIS
Club: ESSC
LTU-1015
ROKAS BITINAITIS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-37
Antanas Golubovskis
Club: Vėtrungis
LTU-20
Gediminas Petrauskas
Club: Buriuojančių Brolių Draugija
LTU-18
Matas Mizgiris
Club: Lithuanian Blokart Team

Blokart Performance L 0

Blokart Performance M 5

LTU-55
Gustas Pipiras
Club: NSM
LTU-31
Goda Venslovaitė
Club:
LTU-34
Vykintas Mizgiris
Club: NSM
LTU-19
Julius Babravičius
Club:
LTU-11
Karolis Atkocaitis
Club: BK Vetrungis

Blokart Performance SH 5

LTU-22
Darius Gerasimavičius
Club:
LTU-57
RENALDAS ŽUKAUSKAS
Club:
LTU-71
GEDIMINAS BALTUŠIS
Club: Panevėžio jachtklubas
LTU-42
Artūras Šimanskij
Club: VOBSK Žalgiris
LTU-7
Vytenis Zagorskis
Club: Poseidonas

Blokart UL 11

LTU-002
Rokas Bitinaitis
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-42
Ūla Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-35
David Mažeika
Club: NSM
LTU-60
AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ
Club: ECCS-POSEIDONAS-NBA
LTU-58
ADRIANA ČIŽIŪTĖ
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-51
AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
Club: ESSC_nba-poseidonas
LTU-17
Austėja Mizgirytė
Club: NSM
LTU-25
Lukas Babravičius
Club:
LTU-8
Adomas Pranciškus Žiauberis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-29
Vėja Dumšaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-3
Auguste Dijokaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

LTU-010 Rapolas Kalinauskas

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-009 Rokas Urbonas

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-008 Lukas Gaižauskas

LTU-006 Milgita Čižiūtė

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-005 Žygimantas Stankus

LTU-004 Ugnė Urbonaitė

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-001 Smiltė Petrauskaitė

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-002 Rokas Bitinaitis

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-27 Vėjas Aliukas

LTU-22 Darius Gerasimavičius

LTU-43 Titas Janulis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-42 Ūla Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-50 KAJUS VOLUNGEVIČIUS

  • ESSC-POSEIDONAS_NBA

LTU-59 Šarunas Jakas

LTU-35 David Mažeika

  • NSM

LTU-40 TAURAS KURLINKUS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-54 VILIUS RAČIŪNAS

  • ESSC

LTU-57 RENALDAS ŽUKAUSKAS

LTU-24 KRISTIJONAS AUKŠČIONIS

  • ESSC

LTU-52 JUSTINAS PLERPA

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-1015 ROKAS BITINAITIS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-32 BRIGITA AUKŠČIONYTĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-53 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-60 AUGUSTĖ ŽUKAUSKAITĖ

  • ECCS-POSEIDONAS-NBA

LTU-10 MANTAS BITINAITIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-14 MARIUS VANAGAS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-58 ADRIANA ČIŽIŪTĖ

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-51 AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ

  • ESSC_nba-poseidonas

LTU-55 Gustas Pipiras

  • NSM

LTU-71 GEDIMINAS BALTUŠIS

  • Panevėžio jachtklubas

LTU-31 Goda Venslovaitė

LTU-1 Simona Minelge

  • Vėtrungis

LTU-17 Austėja Mizgirytė

  • NSM

LTU-34 Vykintas Mizgiris

  • NSM

LTU-19 Julius Babravičius

LTU-25 Lukas Babravičius

LTU-15 Rokas Germanavičius

GER-12 Alexander Bruhn

  • DRV

LTU-8 Adomas Pranciškus Žiauberis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-23 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-29 Vėja Dumšaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-3 Auguste Dijokaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-5 Jovilė Gedmontaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-30 Vitalijus Pašakinskas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-6 Greta Kalinauskaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-26 Gustas Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-13 Martynas Lipskis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-37 Antanas Golubovskis

  • Vėtrungis

LTU-42 Artūras Šimanskij

  • VOBSK Žalgiris

LTU-20 Gediminas Petrauskas

  • Buriuojančių Brolių Draugija

LTU-7 Vytenis Zagorskis

  • Poseidonas

LTU-11 Karolis Atkocaitis

  • BK Vetrungis

LTU-18 Matas Mizgiris

  • Lithuanian Blokart Team

Documents

Oct 24 16:50

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Nov 18 23:51

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Nov 18 23:52

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file

Contacts

Matas Mizgiris

Organizer

  • +370 618 81957
  • |
  • matas.mizgiris@gmail.com

Valius Bogūnas

Principal Race Officer

  • +37066351177
  • |
  • valiusb@inbox.lt