facebook_pixel

Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas

06.27, Trakai


Organizers: Gero vėjo klubas
06.27
28 C°
S ↑ 4 m/s

Results

Platu 25 II etapas
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-27 12:03:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-27 12:38:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-27 13:25:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-06-27 14:29:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2020-06-27 15:04:00
Distance: 5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2020-06-27 15:40:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-06-27 17:16:56
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
White Whale
LTU-2074 Raimondas Šiugždinis
12:51:18
ET:00:48:18 / CT:00:48:18
0s 0s 7.45kts 1 1
13:12:23
ET:00:34:23 / CT:00:34:23
+18s +18s 10.47kts 4 4
14:35:31
ET:01:10:31 / CT:01:10:31
0s 0s 5.11kts 1 1
14:56:00
ET:00:27:00 / CT:00:27:00
0s 0s 13.33kts 1 1
15:44:02
ET:00:40:02 / CT:00:40:02
0s 0s 8.99kts 1 1
16:12:37
ET:00:32:37 / CT:00:32:37
0s 0s 11.04kts 1 1 5 1
Pandora
LTU-2077 Tadas Žižys
12:51:50
ET:00:48:50 / CT:00:48:50
+32s +32s 7.37kts 4 4
13:12:05
ET:00:34:05 / CT:00:34:05
0s 0s 10.56kts 1 1
14:35:52
ET:01:10:52 / CT:01:10:52
+21s +21s 5.08kts 3 3
14:56:10
ET:00:27:10 / CT:00:27:10
+10s +10s 13.25kts 2 2
15:44:28
ET:00:40:28 / CT:00:40:28
+26s +26s 8.90kts 3 3
16:12:47
ET:00:32:47 / CT:00:32:47
+10s +10s 10.98kts 2 2 11 2
BESTIJA
LTU-2208 Algirdas Žižys
12:52:13
ET:00:49:13 / CT:00:49:13
+55s +55s 7.31kts 8 8
13:12:09
ET:00:34:09 / CT:00:34:09
+4s +4s 10.54kts 2 2
14:36:24
ET:01:11:24 / CT:01:11:24
+53s +53s 5.04kts 7 7
14:56:50
ET:00:27:50 / CT:00:27:50
+50s +50s 12.93kts 5 5
15:45:35
ET:00:41:35 / CT:00:41:35
+93s +93s 8.66kts 11 11
16:12:54
ET:00:32:54 / CT:00:32:54
+17s +17s 10.94kts 3 3 25 3
Matahambre
LTU-2075 Mindaugas SAULĖNAS
12:52:01
ET:00:49:01 / CT:00:49:01
+43s +43s 7.34kts 6 6
13:13:05
ET:00:35:05 / CT:00:35:05
+60s +60s 10.26kts 6 6
14:35:45
ET:01:10:45 / CT:01:10:45
+14s +14s 5.09kts 2 2
14:57:10
ET:00:28:10 / CT:00:28:10
+70s +70s 12.78kts 7 7
15:44:33
ET:00:40:33 / CT:00:40:33
+31s +31s 8.88kts 4 4
16:15:21
ET:00:35:21 / CT:00:35:21
+164s +164s 10.18kts 7 7 25 4
Keturi vėjai
LTU-2353 Radvilas Janulionis
12:51:45
ET:00:48:45 / CT:00:48:45
+27s +27s 7.38kts 3 3
13:17:38
ET:00:39:38 / CT:00:39:38
+333s +333s 9.08kts 17 17
14:36:30
ET:01:11:30 / CT:01:11:30
+59s +59s 5.03kts 8 8
14:57:00
ET:00:28:00 / CT:00:28:00
+60s +60s 12.86kts 6 6
15:44:50
ET:00:40:50 / CT:00:40:50
+48s +48s 8.82kts 6 6
16:13:06
ET:00:33:06 / CT:00:33:06
+29s +29s 10.88kts 4 4 27 5
KARMA
LTU-2325 Romas Jokubauskas
12:51:56
ET:00:48:56 / CT:00:48:56
+38s +38s 7.36kts 5 5
13:13:02
ET:00:35:02 / CT:00:35:02
+57s +57s 10.28kts 5 5
14:36:31
ET:01:11:31 / CT:01:11:31
+60s +60s 5.03kts 9 9
14:56:40
ET:00:27:40 / CT:00:27:40
+40s +40s 13.01kts 4 4
15:44:58
ET:00:40:58 / CT:00:40:58
+56s +56s 8.79kts 7 7
16:15:07
ET:00:35:07 / CT:00:35:07
+150s +150s 10.25kts 6 6 27 6
ItellaTV3
LTU-2225 Aistis Kalanavičius
12:51:29
ET:00:48:29 / CT:00:48:29
+11s +11s 7.43kts 2 2
13:12:19
ET:00:34:19 / CT:00:34:19
+14s +14s 10.49kts 3 3
14:39:20
ET:01:14:20 / CT:01:14:20
+229s +229s 4.84kts 16 16
14:58:00
ET:00:29:00 / CT:00:29:00
+120s +120s 12.41kts 11 11
15:44:21
ET:00:40:21 / CT:00:40:21
+19s +19s 8.92kts 2 2
16:17:06
ET:00:37:06 / CT:00:37:06
+269s +269s 9.70kts 11 11 29 7
Mirgu Marga
LTU-2340 Linas Šiugždinis
12:53:02
ET:00:50:02 / CT:00:50:02
+104s +104s 7.20kts 12 12
13:13:42
ET:00:35:42 / CT:00:35:42
+97s +97s 10.08kts 8 8
14:37:00
ET:01:12:00 / CT:01:12:00
+89s +89s 5.00kts 10 10
14:57:55
ET:00:28:55 / CT:00:28:55
+115s +115s 12.45kts 10 10
15:44:43
ET:00:40:43 / CT:00:40:43
+41s +41s 8.84kts 5 5
16:15:30
ET:00:35:30 / CT:00:35:30
+173s +173s 10.14kts 8 8 41 8
Šmėkla PBS
LTU-2250 Simonas Rasimavičius
12:53:29
ET:00:50:29 / CT:00:50:29
+131s +131s 7.13kts 16 16
13:13:08
ET:00:35:08 / CT:00:35:08
+63s +63s 10.25kts 7 7
14:36:01
ET:01:11:01 / CT:01:11:01
+30s +30s 5.07kts 4 4
14:58:30
ET:00:29:30 / CT:00:29:30
+150s +150s 12.20kts 14 14
15:45:28
ET:00:41:28 / CT:00:41:28
+86s +86s 8.68kts 9 9
16:16:35
ET:00:36:35 / CT:00:36:35
+238s +238s 9.84kts 10 10 44 9
Yemaya
LTU-2073 Algirdas Dagys
12:53:10
ET:00:50:10 / CT:00:50:10
+112s +112s 7.18kts 13 13
13:14:46
ET:00:36:46 / CT:00:36:46
+161s +161s 9.79kts 10 10
14:37:33
ET:01:12:33 / CT:01:12:33
+122s +122s 4.96kts 11 11
14:56:20
ET:00:27:20 / CT:00:27:20
+20s +20s 13.17kts 3 3
15:45:16
ET:00:41:16 / CT:00:41:16
+74s +74s 8.72kts 8 8
16:17:36
ET:00:37:36 / CT:00:37:36
+299s +299s 9.57kts 14 14 45 10
Tora
LTU-2220 Raimundas Vasiliauskas
12:52:30
ET:00:49:30 / CT:00:49:30
+72s +72s 7.27kts 9 9
13:17:13
ET:00:39:13 / CT:00:39:13
+308s +308s 9.18kts 12 12
14:38:14
ET:01:13:14 / CT:01:13:14
+163s +163s 4.92kts 15 15
14:57:20
ET:00:28:20 / CT:00:28:20
+80s +80s 12.71kts 8 8
15:45:31
ET:00:41:31 / CT:00:41:31
+89s +89s 8.67kts 10 10
16:17:19
ET:00:37:19 / CT:00:37:19
+282s +282s 9.65kts 12 12 51 11
Drama
LTU-2203 Marius Mudėnas
12:52:56
ET:00:49:56 / CT:00:49:56
+98s +98s 7.21kts 10 10
13:17:34
ET:00:39:34 / CT:00:39:34
+329s +329s 9.10kts 16 16
14:36:05
ET:01:11:05 / CT:01:11:05
+34s +34s 5.06kts 5 5
14:59:00
ET:00:30:00 / CT:00:30:00
+180s +180s 12.00kts 17 17
15:45:39
ET:00:41:39 / CT:00:41:39
+97s +97s 8.64kts 12 12
16:15:31
ET:00:35:31 / CT:00:35:31
+174s +174s 10.14kts 9 9 52 12
Mistress
LTU-2282 Artūras Puidokas
12:53:37
ET:00:50:37 / CT:00:50:37
7.11kts 18 DNF
13:17:16
ET:00:39:16 / CT:00:39:16
+311s +311s 9.17kts 13 13
14:37:50
ET:01:12:50 / CT:01:12:50
+139s +139s 4.94kts 12 12
14:57:30
ET:00:28:30 / CT:00:28:30
+90s +90s 12.63kts 9 9
15:45:52
ET:00:41:52 / CT:00:41:52
+110s +110s 8.60kts 13 13
16:14:38
ET:00:34:38 / CT:00:34:38
+121s +121s 10.39kts 5 5 52 13
Ciao
LTU-3000 Ričardas Varno
12:52:59
ET:00:49:59 / CT:00:49:59
+101s +101s 7.20kts 11 11
13:17:29
ET:00:39:29 / CT:00:39:29
+324s +324s 9.12kts 15 15
14:36:14
ET:01:11:14 / CT:01:11:14
+43s +43s 5.05kts 6 6
14:58:20
ET:00:29:20 / CT:00:29:20
+140s +140s 12.27kts 13 13
15:46:23
ET:00:42:23 / CT:00:42:23
+141s +141s 8.49kts 16 16
16:17:24
ET:00:37:24 / CT:00:37:24
+287s +287s 9.63kts 13 13 58 14
Brillamar
LTU-2243 Tomas Sakalauskas
12:52:07
ET:00:49:07 / CT:00:49:07
+49s +49s 7.33kts 7 7
13:17:21
ET:00:39:21 / CT:00:39:21
+316s +316s 9.15kts 14 14
14:39:38
ET:01:14:38 / CT:01:14:38
+247s +247s 4.82kts 17 17
14:58:10
ET:00:29:10 / CT:00:29:10
+130s +130s 12.34kts 12 12
15:46:12
ET:00:42:12 / CT:00:42:12
+130s +130s 8.53kts 15 15
16:18:05
ET:00:38:05 / CT:00:38:05
+328s +328s 9.45kts 16 16 64 15
Wikiwiki
LTU-2213 Artūras Puskunigis
12:53:15
ET:00:50:15 / CT:00:50:15
+117s +117s 7.16kts 15 15
13:13:48
ET:00:35:48 / CT:00:35:48
+103s +103s 10.06kts 9 9
14:37:59
ET:01:12:59 / CT:01:12:59
+148s +148s 4.93kts 13 13
14:58:50
ET:00:29:50 / CT:00:29:50
+170s +170s 12.07kts 16 16
15:45:59
ET:00:41:59 / CT:00:41:59
+117s +117s 8.57kts 14 14
16:17:40
ET:00:37:40 / CT:00:37:40
+303s +303s 9.56kts 15 15 66 16
Whisper
LTU-2082 Rytis Bernatonis
12:53:13
ET:00:50:13 / CT:00:50:13
+115s +115s 7.17kts 14 14
13:14:47
ET:00:36:47 / CT:00:36:47
+162s +162s 9.79kts 11 11
14:38:13
ET:01:13:13 / CT:01:13:13
+162s +162s 4.92kts 14 14
14:58:45
ET:00:29:45 / CT:00:29:45
+165s +165s 12.10kts 15 15
15:46:42
ET:00:42:42 / CT:00:42:42
+160s +160s 8.43kts 17 17
16:18:11
ET:00:38:11 / CT:00:38:11
+334s +334s 9.43kts 17 17 71 17

Registration

Registration is over

Entries

17
|
|
|
Platu 25

Platu 25 17

LTU-2220
Tora
Skipper: Raimundas Vasiliauskas
LTU-2203
Drama
Skipper: Marius Mudėnas
LTU-2208
BESTIJA
Skipper: Algirdas Žižys
LTU-2282
Mistress
Skipper: Artūras Puidokas
LTU-2077
Pandora
Skipper: Tadas Žižys
LTU-2250
Šmėkla PBS
Skipper: Simonas Rasimavičius
LTU-2073
Yemaya
Skipper: Algirdas Dagys
LTU-3000
Ciao
Skipper: Ričardas Varno
LTU-2082
Whisper
Skipper: Rytis Bernatonis
LTU-2243
Brillamar
Skipper: Tomas Sakalauskas
LTU-2075
Matahambre
Skipper: Mindaugas SAULĖNAS
LTU-2213
Wikiwiki
Skipper: Artūras Puskunigis
LTU-2225
ItellaTV3
Skipper: Aistis Kalanavičius
LTU-2353
Keturi vėjai
Skipper: Radvilas Janulionis
LTU-2325
KARMA
Skipper: Romas Jokubauskas
LTU-2340
Mirgu Marga
Skipper: Linas Šiugždinis
LTU-2074
White Whale
Skipper: Raimondas Šiugždinis

Tora LTU-2220 Raimundas Vasiliauskas

Drama LTU-2203 Marius Mudėnas

BESTIJA LTU-2208 Algirdas Žižys

Mistress LTU-2282 Artūras Puidokas

Šmėkla PBS LTU-2250 Simonas Rasimavičius

Yemaya LTU-2073 Algirdas Dagys

Ciao LTU-3000 Ričardas Varno

Whisper LTU-2082 Rytis Bernatonis

Brillamar LTU-2243 Tomas Sakalauskas

Matahambre LTU-2075 Mindaugas SAULĖNAS

Wikiwiki LTU-2213 Artūras Puskunigis

ItellaTV3 LTU-2225 Aistis Kalanavičius

Keturi vėjai LTU-2353 Radvilas Janulionis

KARMA LTU-2325 Romas Jokubauskas

Mirgu Marga LTU-2340 Linas Šiugždinis

White Whale LTU-2074 Raimondas Šiugždinis

Documents

Jun 26 01:50

Lietuvos Platu 25 jachtų čempionatas 2020 (II Etapas)

LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

2020 06 27 TRAKAI

  1. Organizatoriai
       1. Asociacija Gero vėjo klubas atstovaujanti Platu 25 jachtų klasę Lietuvoje su Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) įgaliojimu.
  2. TAISYKLĖS
    1. Taurės regatos vykdomos pagal Tarptautinės buriavimo federacijos (World Sailing) Buriavimo Varžybų Taisykles (2017-2020).
    2. Bus taikoma Platu 25 klasės taisyklių 2018.03.01 aktuali redakcija.
    3. Lietuvos Platu 25 jachtų čempionato 2020 nuostatai
    4. Jeigu yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir nuostatų, instrukcijos turi viršenybę.
  3. INFORMACIJA DALYVIAMS

          1. Informacija dalyviams bus skelbiama oficialiame regatos puslapyje https://lt.regattas.eu/platu-2

  1. LENKTYNIŲ INSTRUKCIJOS PAKEITIMAI

          1. Visi lenktynių instrukcijos pakeitimai bus paskelbiami iki 11.00 val. tos dienos, kurią jie įsigalios.

  1. SIGNALAI KRANTE

    1. Signalai krante bus iškeliami Trakų Žalgirio jachtklube (Žemaitės g 3., Trakai) šalia regatos biuro.
    2. Kai AP vėliava iškelta krante, „1minutė“ AP lenktynių signale yra pakeista į „ne mažiau kaip 30 minučių“.
  2. LENKTYNIŲ TVARKARAŠTIS
    1. Jachtų vadų pasitarimas nevyks.
    2. Maksimalus plaukimų skaičius: 6
    3. Planuojamas Perspėjamojo signalo laikas yra 11.55 val.
    4. Jachtų perspėjimui, kad plaukimas ar plaukimų seka prasidės netrukus, bus pakeliama oranžinė starto linijos vėliava su vienu garsiniu signalu ne mažiau kaip prieš 1 minutę iki Perspėjamojo signalo.
    5. Po 16.00 val. Perspėjamasis signalas nebus duodamas.
  3. KLASIŲ VĖLIAVOS

         1. Juoda PLATU 25 klasės emblema baltame fone.

  1. LENKTYNIŲ ZONA

         1. Lenktynės vyks Galvės ir/arba Skaisčio ežeruose.

  1. DISTANCIJOS
    1. Priede B parodyta distancijos iliustracija, įskaitant eiliškumą, kuriuo turi būti praplaukti ženklai ir jachtos bortas, kuriuo juos reikia apiplaukti.
    2. Distancijos nebus trumpinamos. Tai keičia 32 taisyklę.
    3. Likus 4 minutėms iki starto bus pakelta raudonos, žalios arba mėlynos spalvos kortelės. Raudonos spalvos kortelė reikš, kad visoms varžybų dalyvėms ženklą 1 reikės imti tą, kuris bus kairėje pusėje. Žalios spalvos kortelė reikš, kad visoms varžybų dalyvėms ženklą reikės imti tą, kuris bus dešinėje pusėje. Mėlynos spalvos kortelė reikš, kad visoms varžybų dalyvėms ženklą reikės imti tą, kuris bus per vidurį tarp ženklų kairėje ir dešinėje. Laiku neiškelta ar per greitai nuleista kortelė nebus laikoma pagrindu pateikti protestą ar prašymą atitaisyti rezultatą. 
    4. Po paruošiamojo signalo distancijos ženklų paėmimo tvarka gali būti keičiama. Lenktynių komitetas gali signalizuoti apie pakeistą atkarpos kryptį pakartotinu garsiniu signalu ir iškelta žalios, raudonos arba mėlynos spalvos kortelėmis. Raudona spalva indikuoja, kad reikia imti ženklą, esantį kairėje pusėje, žalia spalva indikuoja, kad reikia imti ženklą, esantį dešinėje pusėje, o mėlyna spalva indikuoja, kad reikia imti ženklą, esanti per vidurį tarp kairėje ir dešinėje esančių ženklų. Tai keičia 33 taisyklę.
  2. ŽENKLAI
    1. Ženklas 1 bus geltonos spalvos cilindrinis pripučiamas ženklas.
    2. Ženklas S bus geltonos spalvos cilindrinis pripučiamas ženklas.
  3. STARTAS
    1. Plaukimų startai bus duodami pagal 26 taisyklę.
    2. Starto linija bus tarp gairės su oranžine vėliava ant Lenktynių komiteto laivo dešiniajame linijos gale ir tarp kairiojo linijos galo ženklo S, paliekamo kairėje, startuojant į distancijos pusę.
    3. Jachtos, startavusios vėliau negu per 4  min. po starto signalo, bus laikomos nestartavusiomis (DNS) be nagrinėjimo. Tai keičia A4 taisyklę.
  4. FINIŠAS
    1. Finišo linija bus tarp gairės su mėlyna vėliava ant Lenktynių komiteto laivo kairiajame linijos gale ir tarp dešiniojo linijos galo ženklo S, paliekamo dešinėje, finišuojant iš distancijos pusės.
  5. BAUDŲ SISTEMA
    1. Visoms regatoje dalyvaujančioms jachtoms 44.1 taisyklė pakeista taip: „Dviejų Apsisukimų Bauda“ yra pakeista į „Vieno Apsisukimo Baudą“.
  6. KONTROLINIS LAIKAS
    1. Jachtos, kurios nefinišuos per 20min po pirmos teisingai apiplaukusios distanciją ir finišavusios jachtos bus laikomos nefinišavusiomis (DNF) be nagrinėjimo. Tai keičia 35, A4 ir A5 taisykles.
  7. PROTESTAI IR PRAŠYMAI ATITAISYTI REZULTATĄ
    1. Protestai arba prašymai atitaisyti rezultatą ar pakartoti nagrinėjimą, turi būti pateikiami regatos biurui per protestų padavimo laiką el. pašto adresais: gediminas.bugaitis@gmail.com ir info@gerovejoklubas.lt
    2. Protestų padavimo laikas visoms klasėms yra 60 min. po paskutinės jachtos finišo paskutiniame tos dienos plaukime arba po Lenktynių komiteto signalo „Šiandien daugiau plaukimų nebus“, žiūrint kas vėliau.
    3. Informacija apie protestus, protestų šalis ir liudininkus bus paskelbiama ne vėliau kaip 19:00 portale regatos puslapyje https://lt.regattas.eu/platu-2. Nagrinėjimai vyks nuotoliniu būdu per internetinės video konferencijos platformą Zoom, prasidės regatos puslapyje nurodytu laiku.
    4. Informacija jachtoms apie protestus, kuriuos padavė Lenktynių komitetas arba Protestų komitetas bus paskelbiama pagal 61.1(b) taisyklės reikalavimus.
    5. Instrukcijos 17 ir 19 punktų pažeidimas nebus pagrindas jachtai paduoti protestą. Tai keičia 60.1(a) taisyklę. Baudos už šiuos pažeidimus gali būti mažesnės negu diskvalifikacija, jei taip nusprendžia Protestų komitetas.
    6. Protestų komiteto sprendimai bus galutiniai, kaip numatyta 70.5 taisyklėje.
  8. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS
    1. Turi būti įvykdytas 1 plaukimas, kad varžybos būtų laikomos įvykusiomis.
    2. a) Jeigu bus įvykdyti mažiau negu 4 plaukimai, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai

                     b) Jeigu bus įvykdyta 4 ir daugiau plaukimų, jachtos lenktynių serijoje surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio plaukimo.

  1. SAUGUMO TAISYKLĖS
    1. Esant 25 ir daugiau mazgų pastoviam vėjui startas nebus duodamas siekiant užtikrinti dalyvių saugumą.
    2. Pasitraukusi iš plaukimo jachta turi apie tai kaip galima greičiau pranešti Lenktynių komitetui.
  2. ĮGULOS AR ĮRANGOS PAKEITIMAS
    1. Dalyvio pakeitimas nebus leidžiamas be išankstinio raštiško Lenktynių komiteto pritarimo.
    2. Sugadintos ar prarastos įrangos pakeitimas nebus leidžiamas, jeigu tam nepritars Lenktynių komitetas. Prašymai dėl pakeitimų Lenktynių komitetui turi būti pateikti esant pirmai realiai galimybei.
  3. JACHTOS APMATAVIMO IR ĮRANGOS KONTROLĖ

          1. Jachtos ir jos įrangos atitikimas klasės taisyklėms gali būti patikrintas bet kuriuo metu.

  1. REKLAMA

          1. Jachtos privalo rodyti varžybų reklamą, pateiktą varžybų organizatorių.

  1. APDOVANOJIMAI

         1. Šio etapo apdovanojimai nėra numatyti. 

  1. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

        1. Regatoje buriuotojai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Žiūrėti 4 taisyklę „Sprendimas dalyvauti“. Vykdanti organizacija neprisiims jokios atsakomybės už materialinius nuostolius ar asmens sužalojimą arba mirtį, įvykudius ryšium su regata, prieš ją, jos metu ar po jos.

 

Lenktynių komiteto pirmininkas Gediminas Bugaitis


PRIEDAS B – DISTANCIJA

START-1-S-1-FINISH

1 ženklai paliekami kairiame borte 

S ženklas paliekamas kairiame borte. Finišuojant S ženklas paliekamas dešiniame borte


PDF