facebook_pixel

Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas

08.15 - 08.18, Nida


Organizers: Gero Vėjo Klubas
08.15
19 C°
W → 5 m/s
08.16
22 C°
S ↑ 5 m/s
08.17
22 C°
SE ↖ 2 m/s
08.18
24 C°
S ↑ 5 m/s

Messages

  • Protestų padavimo laikas

    Protestų padavimo laikas baigiasi 16:01 val.


  • Lenktynių instrukcijos pakeitimas

    CHANGE TO SAILING INSTRUCTIONS

    5. Schedule of Races

        5.1. Regatta schedule:

                   Sunday, August 18th    9:00 Skippers meeting

                                                                 10:00 First warning signal of the day

                                                                 16:30 Prizegiving


    161230271.pdf
  • Protestų padavimo laikas 2019-08-16

    Protestų padavimo laikas baigiasi 18:46 val.


Results

Platu 25
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-08-16 12:53:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-08-16 14:02:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-08-16 15:22:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2019-08-16 16:50:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-08-17 13:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-08-18 10:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2019-08-18 11:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 8
Start: 2019-08-18 12:11:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 9
Start: 2019-08-18 13:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 10
Start: 2019-08-18 14:08:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-08-18 19:50:17
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Bestija
LTU-2208 Algirdas Žižys
16:39:53
ET:03:46:53 / CT:03:46:53
0s 0s 0.26kts 1 1
16:42:52
ET:02:40:52 / CT:02:40:52
+5s +5s 0.37kts 2 2
16:52:30
ET:01:30:30 / CT:01:30:30
0s 0s 0.66kts 1 1
17:38:54
ET:00:48:54 / CT:00:48:54
0s 0s 1.23kts 1 1
14:15:38
ET:00:45:38 / CT:00:45:38
0s 0s 1.31kts 1 1
10:53:39
ET:00:48:39 / CT:00:48:39
0s 0s 1.23kts 1 1
12:16:25
ET:01:05:25 / CT:01:05:25
+11s +11s 0.92kts 3 3
12:56:25
ET:00:45:25 / CT:00:45:25
1.32kts 14 UFD
13:47:02
ET:00:42:02 / CT:00:42:02
+3s +3s 1.43kts 2 2
14:52:45
ET:00:44:45 / CT:00:44:45
0s 0s 1.34kts 1 1 10 1
Pandora
LTU-2077 Tadas Žižys
16:40:03
ET:03:47:03 / CT:03:47:03
+10s +10s 0.26kts 3 3
16:42:47
ET:02:40:47 / CT:02:40:47
0s 0s 0.37kts 1 1
16:52:36
ET:01:30:36 / CT:01:30:36
+6s +6s 0.66kts 2 2
17:39:09
ET:00:49:09 / CT:00:49:09
+15s +15s 1.22kts 3 3
14:15:41
ET:00:45:41 / CT:00:45:41
+3s +3s 1.31kts 2 2
10:53:47
ET:00:48:47 / CT:00:48:47
+8s +8s 1.23kts 2 2
12:16:14
ET:01:05:14 / CT:01:05:14
0s 0s 0.92kts 1 1
12:54:06
ET:00:43:06 / CT:00:43:06
+7s +7s 1.39kts 2 2
13:47:56
ET:00:42:56 / CT:00:42:56
+57s +57s 1.40kts 4 4
14:53:43
ET:00:45:43 / CT:00:45:43
+58s +58s 1.31kts 2 2 15 2
Itella TV3
LTU-2225 Juozas Gordevičius
16:39:58
ET:03:46:58 / CT:03:46:58
+5s +5s 0.26kts 2 2
16:43:04
ET:02:41:04 / CT:02:41:04
+17s +17s 0.37kts 5 5
16:52:42
ET:01:30:42 / CT:01:30:42
+12s +12s 0.66kts 4 4
17:43:37
ET:00:53:37 / CT:00:53:37
+283s +283s 1.12kts 11 11
14:15:57
ET:00:45:57 / CT:00:45:57
+19s +19s 1.31kts 4 4
10:54:33
ET:00:49:33 / CT:00:49:33
+54s +54s 1.21kts 4 4
12:16:20
ET:01:05:20 / CT:01:05:20
+6s +6s 0.92kts 2 2
12:53:59
ET:00:42:59 / CT:00:42:59
0s 0s 1.40kts 1 1
13:46:59
ET:00:41:59 / CT:00:41:59
0s 0s 1.43kts 1 1
14:54:57
ET:00:46:57 / CT:00:46:57
+132s +132s 1.28kts 4 4 22 3
Matahambre
LTU-2075 Vėjas Pajarskas
16:40:10
ET:03:47:10 / CT:03:47:10
+17s +17s 0.26kts 4 4
16:43:20
ET:02:41:20 / CT:02:41:20
+33s +33s 0.37kts 7 7
16:52:46
ET:01:30:46 / CT:01:30:46
+16s +16s 0.66kts 5 5
17:40:50
ET:00:50:50 / CT:00:50:50
+116s +116s 1.18kts 7 7
14:15:44
ET:00:45:44 / CT:00:45:44
+6s +6s 1.31kts 3 3
10:54:39
ET:00:49:39 / CT:00:49:39
+60s +60s 1.21kts 5 5
12:16:28
ET:01:05:28 / CT:01:05:28
+14s +14s 0.92kts 4 4
12:54:15
ET:00:43:15 / CT:00:43:15
+16s +16s 1.39kts 3 3
13:47:51
ET:00:42:51 / CT:00:42:51
+52s +52s 1.40kts 3 3
14:54:34
ET:00:46:34 / CT:00:46:34
+109s +109s 1.29kts 3 3 30 4
Hakuna Matata
LTU-2085 Romas Jokubauskas
16:40:18
ET:03:47:18 / CT:03:47:18
+25s +25s 0.26kts 6 6
16:42:57
ET:02:40:57 / CT:02:40:57
+10s +10s 0.37kts 4 4
16:52:40
ET:01:30:40 / CT:01:30:40
+10s +10s 0.66kts 3 3
17:39:13
ET:00:49:13 / CT:00:49:13
+19s +19s 1.22kts 4 4
14:18:30
ET:00:48:30 / CT:00:48:30
+172s +172s 1.24kts 6 6
10:54:17
ET:00:49:17 / CT:00:49:17
+38s +38s 1.22kts 3 3
12:16:54
ET:01:05:54 / CT:01:05:54
+40s +40s 0.91kts 7 7
12:56:29
ET:00:45:29 / CT:00:45:29
1.32kts 14 UFD
13:48:08
ET:00:43:08 / CT:00:43:08
+69s +69s 1.39kts 5 5
14:55:30
ET:00:47:30 / CT:00:47:30
+165s +165s 1.26kts 5 5 36 5
Wikiwiki
LTU-2213 Artūras Puskunigis
16:40:13
ET:03:47:13 / CT:03:47:13
+20s +20s 0.26kts 5 5
16:43:12
ET:02:41:12 / CT:02:41:12
+25s +25s 0.37kts 6 6
16:52:54
ET:01:30:54 / CT:01:30:54
+24s +24s 0.66kts 7 7
17:39:21
ET:00:49:21 / CT:00:49:21
+27s +27s 1.22kts 5 5
14:19:50
ET:00:49:50 / CT:00:49:50
+252s +252s 1.20kts 8 8
10:55:01
ET:00:50:01 / CT:00:50:01
+82s +82s 1.20kts 6 6
12:16:58
ET:01:05:58 / CT:01:05:58
+44s +44s 0.91kts 8 8
12:56:34
ET:00:45:34 / CT:00:45:34
+155s +155s 1.32kts 5 5
13:48:55
ET:00:43:55 / CT:00:43:55
+116s +116s 1.37kts 7 7
14:56:05
ET:00:48:05 / CT:00:48:05
+200s +200s 1.25kts 6 6 47 6
Šmėkla PBS
LTU-2250 Simonas Rasimavičius
16:40:44
ET:03:47:44 / CT:03:47:44
0.26kts 14 DNF
16:42:54
ET:02:40:54 / CT:02:40:54
+7s +7s 0.37kts 3 3
16:52:51
ET:01:30:51 / CT:01:30:51
+21s +21s 0.66kts 6 6
17:38:59
ET:00:48:59 / CT:00:48:59
+5s +5s 1.22kts 2 2
14:20:46
ET:00:50:46 / CT:00:50:46
+308s +308s 1.18kts 10 10
10:56:41
ET:00:51:41 / CT:00:51:41
+182s +182s 1.16kts 11 11
12:17:01
ET:01:06:01 / CT:01:06:01
+47s +47s 0.91kts 9 9
12:56:27
ET:00:45:27 / CT:00:45:27
+148s +148s 1.32kts 4 4
13:48:58
ET:00:43:58 / CT:00:43:58
+119s +119s 1.36kts 8 8
14:56:47
ET:00:48:47 / CT:00:48:47
+242s +242s 1.23kts 7 7 49 7
Drama
LTU-2203 (LT-2203) Kajus Tamkvaitis
16:40:28
ET:03:47:28 / CT:03:47:28
+35s +35s 0.26kts 9 9
16:43:27
ET:02:41:27 / CT:02:41:27
+40s +40s 0.37kts 9 9
16:52:58
ET:01:30:58 / CT:01:30:58
+28s +28s 0.66kts 8 8
17:39:26
ET:00:49:26 / CT:00:49:26
+32s +32s 1.21kts 6 6
14:19:45
ET:00:49:45 / CT:00:49:45
+247s +247s 1.21kts 7 7
10:55:31
ET:00:50:31 / CT:00:50:31
+112s +112s 1.19kts 7 7
12:16:52
ET:01:05:52 / CT:01:05:52
+38s +38s 0.91kts 6 6
12:56:37
ET:00:45:37 / CT:00:45:37
+158s +158s 1.32kts 6 6
13:49:20
ET:00:44:20 / CT:00:44:20
+141s +141s 1.35kts 9 9
14:57:34
ET:00:49:34 / CT:00:49:34
+289s +289s 1.21kts 9 9 58 8
CIAO
LTU-3000 Ričardas Varno
16:40:30
ET:03:47:30 / CT:03:47:30
+37s +37s 0.26kts 10 10
16:43:23
ET:02:41:23 / CT:02:41:23
+36s +36s 0.37kts 8 8
16:53:02
ET:01:31:02 / CT:01:31:02
+32s +32s 0.66kts 9 9
17:43:31
ET:00:53:31 / CT:00:53:31
+277s +277s 1.12kts 10 10
14:17:00
ET:00:47:00 / CT:00:47:00
+82s +82s 1.28kts 5 5
10:56:31
ET:00:51:31 / CT:00:51:31
+172s +172s 1.16kts 10 10
12:17:07
ET:01:06:07 / CT:01:06:07
+53s +53s 0.91kts 11 11
12:56:40
ET:00:45:40 / CT:00:45:40
+161s +161s 1.31kts 7 7
13:48:32
ET:00:43:32 / CT:00:43:32
+93s +93s 1.38kts 6 6
14:57:11
ET:00:49:11 / CT:00:49:11
+266s +266s 1.22kts 8 8 63 9
Yemaya
LTU-2073 Algirdas Dagys
16:40:25
ET:03:47:25 / CT:03:47:25
+32s +32s 0.26kts 8 8
16:43:37
ET:02:41:37 / CT:02:41:37
0.37kts 14 DNF
16:53:04
ET:01:31:04 / CT:01:31:04
+34s +34s 0.66kts 10 10
17:41:23
ET:00:51:23 / CT:00:51:23
+149s +149s 1.17kts 8 8
14:20:05
ET:00:50:05 / CT:00:50:05
+267s +267s 1.20kts 9 9
10:56:14
ET:00:51:14 / CT:00:51:14
+155s +155s 1.17kts 8 8
12:16:48
ET:01:05:48 / CT:01:05:48
+34s +34s 0.91kts 5 5
12:56:48
ET:00:45:48 / CT:00:45:48
+169s +169s 1.31kts 9 9
13:49:17
ET:00:44:17 / CT:00:44:17
1.35kts 14 UFD
14:58:37
ET:00:50:37 / CT:00:50:37
+352s +352s 1.19kts 11 11 68 10
Whisper
LTU-2082 Rytis Bernatonis
16:40:21
ET:03:47:21 / CT:03:47:21
+28s +28s 0.26kts 7 7
16:43:32
ET:02:41:32 / CT:02:41:32
+45s +45s 0.37kts 11 11
16:53:06
ET:01:31:06 / CT:01:31:06
+36s +36s 0.66kts 11 11
17:41:47
ET:00:51:47 / CT:00:51:47
+173s +173s 1.16kts 9 9
14:23:19
ET:00:53:19 / CT:00:53:19
+461s +461s 1.13kts 12 12
10:56:18
ET:00:51:18 / CT:00:51:18
+159s +159s 1.17kts 9 9
12:17:04
ET:01:06:04 / CT:01:06:04
+50s +50s 0.91kts 10 10
12:56:46
ET:00:45:46 / CT:00:45:46
+167s +167s 1.31kts 8 8
13:50:18
ET:00:45:18 / CT:00:45:18
+199s +199s 1.32kts 10 10
14:59:25
ET:00:51:25 / CT:00:51:25
+400s +400s 1.17kts 12 12 75 11
Simona
LTU-2313 Paulius Vroblevičius
16:40:33
ET:03:47:33 / CT:03:47:33
+40s +40s 0.26kts 11 11
16:43:35
ET:02:41:35 / CT:02:41:35
+48s +48s 0.37kts 12 12
16:53:08
ET:01:31:08 / CT:01:31:08
+38s +38s 0.66kts 12 12
17:44:21
ET:00:54:21 / CT:00:54:21
+327s +327s 1.10kts 12 12
14:24:42
ET:00:54:42 / CT:00:54:42
+544s +544s 1.10kts 13 13
10:59:05
ET:00:54:05 / CT:00:54:05
+326s +326s 1.11kts 13 13
12:17:12
ET:01:06:12 / CT:01:06:12
+58s +58s 0.91kts 13 13
12:56:51
ET:00:45:51 / CT:00:45:51
+172s +172s 1.31kts 10 10
13:50:32
ET:00:45:32 / CT:00:45:32
+213s +213s 1.32kts 11 11
14:58:15
ET:00:50:15 / CT:00:50:15
+330s +330s 1.19kts 10 10 91 12
MIRGU MARGA
LTU-2340 TOMAS NARKUS
16:40:45
ET:03:47:45 / CT:03:47:45
0.26kts 14 DNF
16:43:30
ET:02:41:30 / CT:02:41:30
+43s +43s 0.37kts 10 10
16:53:12
ET:01:31:12 / CT:01:31:12
+42s +42s 0.66kts 13 13
17:45:02
ET:00:55:02 / CT:00:55:02
+368s +368s 1.09kts 13 13
14:21:59
ET:00:51:59 / CT:00:51:59
+381s +381s 1.15kts 11 11
10:58:55
ET:00:53:55 / CT:00:53:55
+316s +316s 1.11kts 12 12
12:17:10
ET:01:06:10 / CT:01:06:10
+56s +56s 0.91kts 12 12
12:56:55
ET:00:45:55 / CT:00:45:55
+176s +176s 1.31kts 11 11
13:51:03
ET:00:46:03 / CT:00:46:03
+244s +244s 1.30kts 12 12
14:59:30
ET:00:51:30 / CT:00:51:30
+405s +405s 1.17kts 13 13 94 13

Registration

Registration is over

Entries

13
|
|
|
Platu 25

Platu 25 13

LTU-2213
Wikiwiki
Skipper: Artūras Puskunigis
LTU-2077
Pandora
Skipper: Tadas Žižys
LTU-2340
MIRGU MARGA
Skipper: TOMAS NARKUS
LTU-2208
Bestija
Skipper: Algirdas Žižys
LTU-2313
Simona
Skipper: Paulius Vroblevičius
LTU-2073
Yemaya
Skipper: Algirdas Dagys
LTU-2082
Whisper
Skipper: Rytis Bernatonis
LTU-2203 (LT-2203)
Drama
Skipper: Kajus Tamkvaitis
LTU-2250
Šmėkla PBS
Skipper: Simonas Rasimavičius
LTU-3000
CIAO
Skipper: Ričardas Varno
LTU-2075
Matahambre
Skipper: Vėjas Pajarskas
LTU-2225
Itella TV3
Skipper: Juozas Gordevičius
LTU-2085
Hakuna Matata
Skipper: Romas Jokubauskas

Wikiwiki LTU-2213 Artūras Puskunigis

Bestija LTU-2208 Algirdas Žižys

Simona LTU-2313 Paulius Vroblevičius

Yemaya LTU-2073 Algirdas Dagys

Whisper LTU-2082 Rytis Bernatonis

Drama LTU-2203 Kajus Tamkvaitis

Šmėkla PBS LTU-2250 Simonas Rasimavičius

CIAO LTU-3000 Ričardas Varno

Itella TV3 LTU-2225 Juozas Gordevičius

Documents

Jul 19 11:35

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 15 14:58

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Aug 17 15:36

CHANGE TO SAILING INSTRUCTIONS

5. Schedule of Races

    5.1. Regatta schedule:

            Sunday, August 18th     9:00    Skippers meeting

                                                           10:00    First warning signal of the day

                                                           16:30   Prizegiving

PDF