facebook_pixel

LR ledo jachtų čempionatas (DN, DN-Opty, Ice Blokart)

02.03 - 02.04, Šiauliai - Rėkyva

02.03
0 C°
SE ↖ 2 m/s
02.04
0 C°
N ↓ 5 m/s

Messages

  • 02-04 pranešimas

    2018-02-04

    Notice 

     

    Due to ice conditions (some holes with double ice, 5-7 cm water beneath, 1-1,5 km from the shore) racing for DN fleet is previewed only on Sunday.

    End of registration 9.00 -10.15

    DN First warning 11.00 o‘clock.

    Ice opti first warning signal 12.30

    Blokart 13.30

    Sailing for DN sailors on  is on your own risk.

     

    Racing committee


  • DN startas

    Dn startas planuojamas  11 val.

    3 važiavimai

    ice opti startas planuojams 12,30  

    3 važiavimai

    13,30 blokart

    ice open 15,00

    apdovanojimai 17,00


    gero vėjo ryt

    org k.


  • rc pranesimas 2018-01-03

    2018-02-03

    Notice to DN sailors

     

    Due to ice conditions (some holes with double ice, 5-7 cm water beneath, 1-1,5 km from the shore) racing for DN fleet is previewed only on Sunday. First warning 11.00 o‘clock on Sunday.

     

    Sailing for DN sailors on Saturday is on your own risk.

     

    Racing committee


  • varžybos vyks

    varžybų data 02,03-04

    remiantis nuostatais ir instrukcija kuri bus paskelbta 10 val skelbimų lentoje ir internete.



  • čempionatas nukeliamas

    2018-01-25
    LIETUVOS ČEMPIONATAS 01-27/28 NEĮVYKS
    DĖL NETINKAMŲ METEORIOLOGINIŲ SĄLYGŲ IR DIDELIO VANDENS KIEKIO ANT LEDO. PLANUOJAMA VYKDYTI 02-03/04 RĖKYVA.
    LEDO RAPORTAI BUS PATEIKTI ANTRADIENĮ IR KETVIRTADIENĮ.
    T CHAMPIONSHIP 27-28 NOT AVAILABLE.
    BAD AIR CONDITIONS.
    PLANNED 02-03- / 04.

    org,k.


  • RĖKYVA LEDO RAPORTAS

    2018-01-25

    15,00 

    ICE -18 CM
    WATER ON AN ICE 2 - 4 CM
    WET SNOW 4-5 CM
    T- +3

    DN ice sailing Lithuania nuotrauka.

    DN ice sailing Lithuania nuotrauka.


    DN ice sailing Lithuania nuotrauka.


Results

DN
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 11:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 12:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 12:20:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:04:29
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
O-10
Gatis Graudums
3 3 1 1 3 3 7 1
O-2
.Artis .Berzins
6 6 3 3 4 4 13 2
O-311
Mattis Alvikis
1 1 7 7 6 6 14 3
O-6
Gunars Rozenbegs
5 5 4 4 5 5 14 4
M-53
Peter Hamrak
4 4 6 6 10 10 20 5
T-11
Šarūnas Sodeika
7 7 5 5 8 8 20 6
O-31
MADARS ALVIKIS
2 2 25 DNC 2 2 29 7
O-8
. .
8 8 11 11 11 11 30 8
T-4
Antanas Gerasimavicius
11 11 10 10 12 12 33 9
EST-C-23
Kevin Grass
25 DNF 2 2 7 7 34 10
O-70
Leila Helga Sāra Tolstika
12 12 14 14 13 13 39 11
O-7
Toms Fišers-Blumbergs
14 14 12 12 15 15 41 12
O-184
Ģirts Fišers-Blumbergs
15 15 13 13 14 14 42 13
O-37
VALDIS ALVIKIS
10 10 8 8 25 DNF 43 14
CZ-112
Vladislav Ptasnik
25 DNC 9 9 9 9 43 15
T-111
Jovile Gedmontaitė
13 13 15 15 16 16 44 16
P-114
MICHAL BURCZYNSKI
25 DNC 25 DNC 1 1 51 17
T-98
Gabriele Petraityte
25 DNF 16 16 17 17 58 18
S-829
Wilhelm Alness
9 9 25 DNC 25 DNF 59 19
P-243
Adam Szczeny
25 DNC 25 DNC 25 DNC 75 20-24
O-14
Alfs Pampe
25 DNC 25 DNC 25 DNC 75 20-24
P-380
Stefan Kalinowski
25 DNC 25 DNC 25 DNC 75 20-24
T-777
Jurgis Jurgelionis
25 DNC 25 DNC 25 DNC 75 20-24
T-999
Dominykas Žiž ys
25 DNC 25 DNC 25 DNC 75 20-24
DN Opti
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 13:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-03 13:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-03 14:30:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-21 21:09:19
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
S-45
Oskar Svensson
1 1 1 1 1 1 3 1
O-118
Leila Helga Sāra Tolstika
2 2 2 2 3 3 7 2
T-3161
Rimvydas Mažunavičius
3 3 3 3 2 2 8 3
T-8
Nojus Volungevicius
5 5 4 4 4 4 13 4
T-1021
Rūta Mažunavičiūtė
4 4 5 5 5 5 14 5
T-29
Igne Jaškūnaitė
8 8 6 6 6 6 20 6
LTU-18
Greta Kalinauskaite
7 7 7 7 7 7 21 7
T-811
Edgaras Urbonovič
6 6 8 8 8 8 22 8
LTU-2
Greta Garnytė
17 DNC 17 DNC 17 9-16 51 9-16
T-13
Kajus Volungevicius
17 DNF 17 DNC 17 DNC 51 9-16
LTU-29
Fausta Perskaudaitė
17 DNC 17 DNF 17 DNC 51 9-16
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
17 DNF 17 DNC 17 DNC 51 9-16
LTU-5
Emilija Bekeryte
17 DNC 17 DNC 17 DNC 51 9-16
T-17
Rokas Mockevicius
17 DNC 17 DNC 17 DNF 51 9-16
T-71
Pijus Garijonis
17 DNC 17 DNF 17 DNC 51 9-16
LTU-114
MARTYNAS Dudėnas
17 DNC 17 DNC 17 DNC 51 9-16
DN Junior
Group
logo
1
Start: 2018-02-03 11:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 11:30:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 13:00:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:04:16
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
T-4
Antanas Gerasimavicius
2 2 2 2 2 2 6 1
EST-C-23
Kevin Grass
8 DNF 1 1 1 1 10 2
O-70
Leila Helga Sāra Tolstika
3 3 4 4 3 3 10 3
O-7
Toms Fišers-Blumbergs
5 5 3 3 5 5 13 4
T-111
Jovile Gedmontaitė
4 4 5 5 4 4 13 5
S-829
Wilhelm Alness
1 1 8 DNC 8 DNF 17 6
T-98
Gabriele Petraityte
8 DNF 6 6 6 6 20 7
Blokart Heavy weight
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 13:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 14:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 14:30:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:04:06
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
FRA-5
Herve Perrot
1 1 2 2 2 2 5 1
LTU-18
Matas Mizgiris
2 2 1 1 3 3 6 2
LTU-30
Antanas Golubovskis
4 4 5 5 1 1 10 3
LTU-20
Gediminas Petrauskas
5 5 3 3 4 4 12 4
FRA-39
Vital Heutier
3 3 4 4 6 DNF 13 5
Blokart Middle weight
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 13:45:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 14:15:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 14:50:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:03:27
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-3
Kęstutis Berezinas
1 1 1 1 3 3 5 1
FRA-10
Bernard Duval
2 2 2 2 2 2 6 2
FRA-37
Alban Fenain
4 4 4 4 1 1 9 3
FRA-16
Jean Claude Croinier
3 3 3 3 4 4 10 4
LTU-66
JULIUS DUDĖNAS
6 DNC 6 DNC 6 DNC 18 5
Blokart Light weight
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 14:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 14:30:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 15:00:00
Distance: 4 nm
LYS, Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:03:36
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-9
Jovilė Gedmontaitė
1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-14
Ignė Jaškūnaitė
3 3 2 2 2 2 7 2
LTU-8
Gabrielė Petraitytė
2 2 3 3 10 DNF 15 3
LTU-55
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 4-9
LTU-56
ORESTAS MONKEVIČIUS
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 4-9
LTU-57
ARTUR Kapitanov
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 4-9
LTU-44
SAULIUS ALMINAS
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 4-9
LTU-49
ŪKA MATIJOŠIŪTĖ
10 DNC 10 DNC 10 DNF 30 4-9
LTU-444
ELZĖ MATIJOŠIŪTĖ
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 4-9
Blokart Ultra Light weight
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 12:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 12:30:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 13:10:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:03:44
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-71
Rimvydas Mažunavičius
2 2 1 1 2 2 5 1
LTU-4
Vykintas Mizgiris
3 3 4 4 1 1 8 2
LTU-33
Rūta Mažunavičiūtė
1 1 5 5 4 4 10 3
LTU-11
Greta Kalinauskaitė
4 4 2 2 5 5 11 4
LTU-17
Edgaras Urbanovič
5 5 6 6 3 3 14 5
LTU-19
Vitalijus Pašakinskas
6 6 3 3 10 DNC 19 6
LTU-28
Kajus Volungevičius
8 8 7 7 10 DNF 25 7-8
LTU-7
Rojus Stankevičius
7 7 8 8 10 DNC 25 7-8
LTU-35
AGNĖ LAKICKAITĖ
10 DNC 10 DNC 10 DNC 30 9
Blokart Super Heavy
Group
logo
1
Start: 2018-02-04 12:15:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
2
Start: 2018-02-04 12:50:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
3
Start: 2018-02-04 13:05:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2018-02-05 01:03:57
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-71
Gediminas Baltusis
1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-25
Arūnas Maisiejus
2 2 2 2 2 2 6 2

Registration

Registration is over

Entries

74
|
|
|
Blokart H
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart SH
|
Blokart UL
|
DN
|
DN Opti

Blokart H 5

LTU-18
Matas Mizgiris
Club:
LTU-20
Gediminas Petrauskas
Club:
LTU-30
Antanas Golubovskis
Club:
FRA-5
Herve Perrot
Club:
FRA-39
Vital Heutier
Club:

Blokart L 9

LTU-444
ELZĖ MATIJOŠIŪTĖ
Club:
LTU-49
ŪKA MATIJOŠIŪTĖ
Club:
LTU-44
SAULIUS ALMINAS
Club:
LTU-57
ARTUR Kapitanov
Club:
LTU-56
ORESTAS MONKEVIČIUS
Club:
LTU-55
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ
Club:
LTU-14
Ignė Jaškūnaitė
Club:
LTU-9
Jovilė Gedmontaitė
Club:
LTU-8
Gabrielė Petraitytė
Club:

Blokart M 5

LTU-66
JULIUS DUDĖNAS
Club:
FRA-37
Alban Fenain
Club:
FRA-10
Bernard Duval
Club:
FRA-16
Jean Claude Croinier
Club:
LTU-3
Kęstutis Berezinas
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

Blokart SH 2

LTU-71
Gediminas Baltusis
Club:
LTU-25
Arūnas Maisiejus
Club:

Blokart UL 10

LTU-35
AGNĖ LAKICKAITĖ
Club:
LTU-71
Rimvydas Mažunavičius
Club:
LTU-4
Vykintas Mizgiris
Club:
LTU-19
Vitalijus Pašakinskas
Club:
LTU-7
Rojus Stankevičius
Club:
LTU-17
Edgaras Urbanovič
Club:
LTU-28
Kajus Volungevičius
Club:
LTU-11
Greta Kalinauskaitė
Club:
LTU-33
Rūta Mažunavičiūtė
Club:
O-311
Mattis Alvikis
Club:

DN 24

T-999
Dominykas Žiž ys
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
T-777
Jurgis Jurgelionis
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
P-114
MICHAL BURCZYNSKI
Club:
CZ-112
Vladislav Ptasnik
Club:
O-8
. .
Club:
O-6
Gunars Rozenbegs
Club:
S-829
Wilhelm Alness
Club: USS Sweden
O-2
.Artis .Berzins
Club:
O-10
Gatis Graudums
Club:
O-37
VALDIS ALVIKIS
Club:
O-31
MADARS ALVIKIS
Club:
LTU-P155
LUKAS ZAKRZEWSKI
Club:
EST-C-23
Kevin Grass
Club: SMS
M-53
Peter Hamrak
Club: Sve
P-243
Adam Szczeny
Club: KKS WARMIA
T-11
Šarūnas Sodeika
Club: Vilnius
O-14
Alfs Pampe
Club: UJK
P-380
Stefan Kalinowski
Club: VI-KING
T-98
Gabriele Petraityte
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
T-4
Antanas Gerasimavicius
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
O-70
Leila Helga Sāra Tolstika
Club: YC Engure
O-7
Toms Fišers-Blumbergs
Club: YC Engure
O-184
Ģirts Fišers-Blumbergs
Club: YC Engure
T-111
Jovile Gedmontaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

DN Opti 19

LTU-114 (LTU-114)
MARTYNAS Dudėnas
Club:
T-71
Pijus Garijonis
Club:
T-17
Rokas Mockevicius
Club:
S-45
Oskar Svensson
Club: Sweden
T-13
Kajus Volungevicius
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
T-811
Edgaras Urbonovič
Club: NBA/ESSC/POSEIDONAS
T-8
Nojus Volungevicius
Club:
O-118
Leila Helga Sāra Tolstika
Club: YC Engure
LTU-9
Ula Venslovaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-18
Greta Kalinauskaite
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-5
Emilija Bekeryte
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-8
Justė Tamošaitytė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-7
Rojus Stankevičius
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-4
Vitalijus Pašakinskas
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
T-1021
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-2
Greta Garnytė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
T-29
Igne Jaškūnaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-29
Fausta Perskaudaitė
Club: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas
T-3161
Rimvydas Mažunavičius
Club: Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-444 ELZĖ MATIJOŠIŪTĖ

LTU-114 MARTYNAS Dudėnas

LTU-66 JULIUS DUDĖNAS

LTU-35 AGNĖ LAKICKAITĖ

LTU-49 ŪKA MATIJOŠIŪTĖ

LTU-44 SAULIUS ALMINAS

LTU-57 ARTUR Kapitanov

LTU-56 ORESTAS MONKEVIČIUS

LTU-55 DAUMANTĖ PETRAITYTĖ

T-71 Pijus Garijonis

T-17 Rokas Mockevicius

T-999 Dominykas Žiž ys

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

T-777 Jurgis Jurgelionis

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

LTU-71 Rimvydas Mažunavičius

LTU-4 Vykintas Mizgiris

LTU-19 Vitalijus Pašakinskas

LTU-7 Rojus Stankevičius

LTU-17 Edgaras Urbanovič

LTU-28 Kajus Volungevičius

LTU-11 Greta Kalinauskaitė

LTU-33 Rūta Mažunavičiūtė

LTU-14 Ignė Jaškūnaitė

LTU-9 Jovilė Gedmontaitė

LTU-8 Gabrielė Petraitytė

FRA-37 Alban Fenain

FRA-10 Bernard Duval

FRA-16 Jean Claude Croinier

LTU-71 Gediminas Baltusis

LTU-25 Arūnas Maisiejus

LTU-18 Matas Mizgiris

LTU-20 Gediminas Petrauskas

LTU-30 Antanas Golubovskis

FRA-5 Herve Perrot

FRA-39 Vital Heutier

S-45 Oskar Svensson

  • Sweden

P-114 MICHAL BURCZYNSKI

CZ-112 Vladislav Ptasnik

O-8 . .

O-6 Gunars Rozenbegs

S-829 Wilhelm Alness

  • USS Sweden

O-2 .Artis .Berzins

O-10 Gatis Graudums

O-311 Mattis Alvikis

O-37 VALDIS ALVIKIS

O-31 MADARS ALVIKIS

LTU-P155 LUKAS ZAKRZEWSKI

EST-C-23 Kevin Grass

  • SMS

M-53 Peter Hamrak

  • Sve

P-243 Adam Szczeny

  • KKS WARMIA

T-11 Šarūnas Sodeika

  • Vilnius

O-14 Alfs Pampe

  • UJK

T-13 Kajus Volungevicius

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

T-811 Edgaras Urbonovič

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

T-8 Nojus Volungevicius

P-380 Stefan Kalinowski

  • VI-KING

T-98 Gabriele Petraityte

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

T-4 Antanas Gerasimavicius

  • NBA/ESSC/POSEIDONAS

O-118 Leila Helga Sāra Tolstika

  • YC Engure

O-70 Leila Helga Sāra Tolstika

  • YC Engure

O-7 Toms Fišers-Blumbergs

  • YC Engure

O-184 Ģirts Fišers-Blumbergs

  • YC Engure

LTU-3 Kęstutis Berezinas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-9 Ula Venslovaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-18 Greta Kalinauskaite

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

T-111 Jovile Gedmontaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-5 Emilija Bekeryte

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-8 Justė Tamošaitytė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-7 Rojus Stankevičius

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-4 Vitalijus Pašakinskas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

T-1021 Rūta Mažunavičiūtė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-2 Greta Garnytė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

T-29 Igne Jaškūnaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-29 Fausta Perskaudaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas

T-3161 Rimvydas Mažunavičius

  • Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas "

Documents

Jan 29 01:03

   2018 m LR LEDO JACHTŲ  (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART) varžybų NUOSTATAI

 

 

1.       ORGANIZATORIAI

Varžybas  organizuoja ir  vykd LBS,  VSi “Vėjo trejetas” ,Nacionalinė buriavimo akademija, Všį. Irklakojis, Elektrėnų  buriuotojų klubas”Poseidonas”Šiaulių miesto buriuoto klubas , beipatvirtintas lenktyn komitetas.

 

 

2.         DALYVIAI

 Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jach ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės)

klas buriuotojai.

 

 3.       VIETA IR LAIKAS


Šiauliai Juodo ledo taurė2018.03.03-04

Šiauliai Rėkyvos ežeras

Esan nepalankiom oro lygoms varžybos gali ti atidedamos iki palankių oro sąlygų.

 

4.       INVENTORIUS

Dalyvių  startuojančių  Ice-0ptimist,  DN,   Ice-Blokart  ledrogės turi atikti klasių reikalavimus.

Open klasėje ledrogių apribojimų nėra

 

Neturintieji  sav inventoriaus,  galė išsinuomoti   Ice-Blokart  ledroge s 3.0,  4.0  ir  5.5  kv m burėmis  (dėl galimybės teirautis el.info@irklakojis.lt ,tel NR. 861881957).

5.       MOKESČIAI

5.1 Starto mokestis-eur,15  jaunimui  iki 23 metų 5 eur.

5.2. organizatoriai gali numatyti papildomus mokesčius nurodant juos instrukcijoje ir apie tai informavus dalyvius

5,3 Blokart inventoriaus nuoma 2 dienos 30 eur.  jaunimui 15 eur.

6.       PROGRAMA

dalyv atvykimas.diena prieš varžybas ar varžybų dieną

pirmos dienos tvarkarštis

10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.

11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.

12.00  va l- varžybų atidarymas.

13.00  val- 1,2,3,4 važiavimai.

antros dienos tvarkaraštis

11.00   val- 5,6,7 važiavimai.

16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai.

  Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai  anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

7.2 Taikoma Low point“ tkų sistema: 1 vieta  1 taškas, 2 vieta  2 taškai ir t.t.

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvorių (iki

55 kg), lengvasvorių (55  70 kg), vidutinio svorio (70-85 kg), sunkiasvorių (85-100 kg) ir supersunkiasvorių (100+

kg).

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktyn komitetas nustato kitaip.

7.5 Lenktyn komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali ti susiaurinamos arba išplečiamos.

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bendu važiavimai.

7.7  4- važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.

7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..

8. PRIZAI

8.1    I-III vie varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir  vaybų  įsteigtus medalius. Komandos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.

8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir  nuostatai lenktyn komitetui pateikiami iki

varžybų atidarymo.

 

9.       PARAIŠKOS

9.1 išankstinė registracija vykdoma www.regatos.lt

9.1  Vardis paraiškos, (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių kla, Ice Blokart nuoma

[Taip/Ne]) pasiršius įteikiamos regisracijos metu.

 

10.    ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1   Varžybos vairininka dalyvauja  išimtinai  tik  sav rizika.  Regatos  organizatoriai  ir  lenktynių  komitetas neprisiima jokios atsakomybėuž materialius ar nematerialiunuostolius, asmenssužalojimą arba mirtį, įvykusiupri, po ar pačių varžybų metu

PDF