facebook_pixel
An easy way to have a perfect regatta

Regattas schedule

Group
Location

January

logo

No Ice-Blokart World Championship 2020

01.31 - 02.02, Kaunas, Lithuania
Lithuanian Blokart Team, Lithuanian Ice and Land sailing association and VšĮ “Irklakojis”
46

February

logo

Lietuvos ledo jachtų čempionatas

02.08 - 02.09, Šiauliai, Nida, Elektrėnai
LLJIVA, Šiaulių m. b/k, NBA, Elektrėnų b/k Poseidonas
logo

ETNO ICE CUP

02.21, Ore kyrka-Furundal Orsejon lake Sweden
DN Lietuva
9

April

logo

„V3“ E-Buriavimo regata

04.23 - 04.24, Lietuva
86

May

logo

Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)

05.02, Trakai
Gero vėjo klubas
13
logo

"Pilypo" regata

05.08 - 05.10, Nida
NBA, Elektrėnų b/k Poseidonas
1
logo

Pavasario regata

05.09, Trakai
Vilniaus jachtklubas
1
logo

Elektrėnų optimist ir Rs tera sezono atidarymo regata

05.23 - 05.24, Elektrėnai
nba-poseidonas
16
logo

Šeimos regata

05.23, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
3
logo

Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos

05.23, Trakai
Gero vėjo klubas
7
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas

05.30 - 05.31, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9

June

logo

Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas

06.05 - 06.07, Trakai
Gero vėjo klubas
83
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas

06.06 - 06.07, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

"Žiemio" buriavimo sezono atidarymo varžybos

06.06 - 06.07, Dreverna
VšĮ "Žiemys"
23
logo

Rs Feva Eurocup - Baltic cup

06.12 - 06.14, Elektrėnai
Lietuvos RS Sailig jachtų asociacija, Poseidonas, NBA,
17
logo

Pilies uosto regata

06.13 - 06.14, Klaipėda
Pilies uostas
20
logo

Regata BURIŲ PARADAS - 2020

06.13 - 06.14, Elektrėnai
EBK Poseidonas
39
logo

Vilniaus taurė

06.13, Trakai
Vilniaus jachtklubas
16
logo

Lietuvos Respublikos jaunių buriavimo čempionatas

06.18 - 06.21, Kaunas
Lietuvos buriuotojų sąjunga
128
logo

Joninių regata

06.19 - 06.21, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
15
logo

Joninių nakties regata

06.23 - 06.24, Klaipėda, Nida
VOBSK Žalgiris
18
logo

24 valandų regata Trakuose

06.26 - 06.27, Trakai
Vilniaus jachtklubas
6
logo

RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas

06.27, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

KLAIPĖDOS RAJONO MERO TAURĖ IR „KLAIPĖDA JAZZ DANCER“ REGATA

06.27 - 06.28, Klaipėda
VšĮ "Žiemys"
34
logo

Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas

06.27, Trakai
Gero vėjo klubas
17
logo

Lietuvos buriavimo klubų čempionato 1 etapas

06.28, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
10

July

logo

Vaikų Nidos buriavimo Taurė by Autojuta

07.03 - 07.04, Nida
VšĮ Paskutinis griaustinis
50
logo

XIV DUSIOS REGATA

07.04 - 07.06, Meteliai
MARIJAMPOLĖS BURIUOTOJŲ KLUBAS
34
logo

"Karūnos" regata

07.06, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
18
logo

O.Truchano regata

07.10 - 07.12, Šiauliai
Šiaulių buriuotojų klubas
49
logo

RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - II etapas

07.11 - 07.12, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunimo buriavimo čempionatas

07.16 - 07.19, Kaunas
Lietuvos buriuotojų sąjunga
143
logo

Sailing Pictures of Lithuania Regata 2020

07.18 - 07.19, Klaipėda
Klaipėdos VOBSK “Žalgiris”
9
logo

Vilniaus kreiserinių jachtų čempionatas

07.18 - 07.19, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
14
logo

"Limarko" buriavimo taurės varžybos

07.24, Klaipėda
Všį "Žiemys"
53
logo

Yamaha Grand Prix 2020

07.31 - 08.02, Neringa
Neringos sporto mokykla
49

August

logo

Tarptautinė 53-oji „Kuršių marių“ regata

08.01 - 08.08, Klaipėda, Nida
Lietuvos buriuotojų sąjunga
53
logo

Lietuvos buriavimo klubų čempionato 2 etapas

08.04, Nida
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

Lietuvos 470 jachtų klasės čempionatas

08.12 - 08.14, Elektrėnai
Lietuvos 470 asociacija, Elektrėnų buriuotojų klubas "Poseidonas"
5
logo

Vilniaus čempionatas (sportinės klasės)

08.13 - 08.15, Trakai
VVBM
34
logo

TOYOTA BURIAVIMO TAURĖ 2020

08.14 - 08.16, Klaipėda
Všį "Žiemys"
38
logo

Regata ELEKTRĖNŲ VĖJAS - 2020

08.15 - 08.16, Elektrėnai
EBK POSEIDONAS ir LKJA
38
logo

Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas

08.20 - 08.23, Kaunas
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga
82
logo

„Neringa FM“ taurė

08.22 - 08.23, Nida
BK "Vėtrungis", VšĮ "Neringa FM"
27
logo

Vienutininkų taurė

08.22, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
20
logo

Open Pan-Baltic Platu 25 championship 2020

08.25 - 08.29, Nida
Gero vėjo klubas
17
logo

Buriavimo klubo "VĖJO SPARNAI" regata

08.27 - 08.29, Plateliai
Buriavimo klubas "Vėjo sparnai"
45
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - III etapas

08.29 - 08.30, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

S.Marcinkevičiaus regata

08.29 - 08.30, Klaipėda
KMJBK
6

September

logo

Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race

09.03 - 09.06, Klaipėda
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga
4
logo

Marijampolės mero taurės regata

09.05, Marijampolė
MARIJAMPOLĖS BURIUOTOJŲ KLUBAS
28
logo

Vilniaus vaikų buriavimo mokyklos taurė. Regioninės jaunių varžybos.

09.05, Trakai
VVBM
28
logo

Skaisčio regata

09.05, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
14
logo

Lietuvos Respublikos buriavimo čempionatas ir Lietuvos Respublikos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo "Vėtrungės" taurė

09.10 - 09.13, Nida
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Neringos savivaldybės Neringos sporto mokykla
129
logo

Lietuvos Respublikos monotipinių jachtų buriavimo čempionatas

09.18 - 09.20, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

J.Stabinio taurė

09.19, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
18
logo

LOJKBA taurė

09.25 - 09.27, Nida
LOJKBA/Neringos sporto mokykla
63
logo

RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - III etapas

09.26, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

Lietuvos katamaranų jachtų asociacijos čempionatas ir devintoji Poseidono taurės regata

09.26 - 09.27, Elektrėnai
EBK POSEIDONAS ir LKJA
57
logo

Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata

09.26 - 09.27, Klaipėda
SK "Ostmarina"
12
logo

Lietuvos Platu 25 čempionatas - III Etapas

09.26, Trakai
Gero vėjo klubas
16
logo

Lietuvos buriavimo klubų čempionato 3 etapas

09.27, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9

October

logo

XXX TARPTAUTINĖ REGATA „RUDENS VĖJAS 2020“

10.01 - 10.04, Kaunas
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Kauno sporto mokykla „Bangpūtys“
136
logo

Lietuvos Respublikos RS:X burlenčių buriavimo čempionatas

10.01 - 10.04, Kaunas
Lietuvos buriuotojų sąjunga
5
logo

Lietuvos Platu 25 čempionatas - Medal race

10.03, Trakai
Gero vėjo klubas
17
logo

Rudens regata

10.03, Trakai
Vilniaus jachtklubas
15
logo

Paršelio regata nr. 21

10.08 - 10.11, Nida
NBA, POSEIDONAS ELEKTRNŲ BURIUOJOJŲ KLUBAS
41
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - IV etapas

10.10, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

"Žiemio" buriavimo sezono uždarymo varžybos

10.10, Klaipėda
Všį "Žiemys"
27
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - V etapas (MEDAL RACE)

10.17, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

SEZONO UŽDARYMO REGATA 2020 ir LIETUVOS KATAMARANŲ TAURĖS 4 etapas

10.17 - 10.18, Elektrėnai
25
logo

Algio Blažio „Krištolo taurė“

10.17, Trakai
Vilniuas Jachtklubas
19
logo

Rs Tera Nacionalinis čempionatas, 470 taurė

10.24 - 10.25, ELEKTRĖNAI
Rs sailing jachtų asociacija, NBA, Elekktrėnų buriuotojų klubas "Poseidonas"
27
logo

Halloween'o regata

10.24, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
5
logo

“TEAM RACING“ NACIONALINIS ČEMPIONATAS,WHO IS WHO FINALAS New

10.29 - 10.31, DRUSKININKAI

November

logo

Atviras Baltijos šalių ir Lietuvos Blokart vėjaračių čempionatas 2020 New

11.14 - 11.15, Nida
Lietuvos ledo jachtų ir vėjaračių asociacija, VšĮ Irklakojis

August

logo

Platu 25 world championship 2021

08.22 - 08.28, Nida
Gero vėjo klubas by appointment of International Platu 25 Class Association and World Sailing
31