facebook_pixel

Tarptautinė Rėkyvos regata Olego Truchano taurei laimėti

07.13 - 07.14, Šiauliai


Organizers: Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“, Šiaulių „Žalgirio“ jachtklubas, Rėkyvos seniūnija, Rėkyvos vandens klubas .
07.13
20 C°
N ↓ 2 m/s
07.14
21 C°
NW ↘ 3 m/s

Results

Laser
Group
logo
Run: 1
Start: 2019-07-13 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 17:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 18:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 4
Start: 2019-07-13 11:01:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 12:00:00
Distance: 5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 13:00:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 13:38:25
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-211451
Rimvydas Mažunavičius
1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 5 DNF 6 1
LTU-196586
Ignė Jaškūnaitė
2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 5 DNF 9 2
LTU-213
Gustas Stankevičius
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 5 DNF 15 3
LTU-123
Jovilė Gedmontaitė
5 DNS 5 DNS 5 DNS 5 DNS 5 DNS 5 DNS 25 4
Optimist
Group
logo
Run: 1
Start: 2019-07-13 16:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 17:05:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 18:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 4
Start: 2019-07-14 11:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 12:00:00
Distance: 5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 14:00:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 13:59:27
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
6 6 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 8 1
LTU-2055
Domas Gudauskas
1 1 2 2 3 3 7 7 6 6 2 2 14 2
LTU-B/N
Rojus Stankevičius
4 4 3 3 4 4 6 6 2 2 1 1 14 3
LTU-926
Pijus Striokas
2 2 6 6 5 5 2 2 4 4 3 3 16 4
LTU-628
Greta Kalinauskaitè
5 5 4 4 2 2 8 8 3 3 18 DNS 22 5
LTU-301
Elena Abrutytė
3 3 8 8 8 8 3 3 5 5 5 5 24 6
LTU-755
Ula Venslovaitė
7 7 14 14 12 12 4 4 7 7 6 6 36 7
LTU-1231
Vitalijus Pašakinskas
9 9 7 7 10 10 5 5 8 8 8 8 37 8
LTU-2050
Meda Abrutytė
8 8 5 5 7 7 10 10 9 9 9 9 38 9
LTU-1021
Jonas Mažunavičius
10 10 12 12 6 6 9 9 11 11 7 7 43 10
LTU-939
Mykolas Kažemekas
11 11 10 10 13 13 12 12 12 12 10 10 55 11
LTU-107
Ugnius Sėjūnas
14 14 11 11 11 11 11 11 14 14 11 11 58 12
LTU-94
Titas Janulis
13 13 9 9 15 15 14 14 13 13 13 13 62 13
LTU-991
Austėja Mizgirytė
15 15 13 13 14 14 13 13 10 10 12 12 62 14
LTU-13
Emilis Sanvaitis
12 12 15 15 9 9 18 DNS 18 DNS 18 DNS 72 15
LTU-4
Vykintas Šedys
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 16-17
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 16-17
OPEN
Group
logo
Run: 1
Start: 2019-07-13 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 17:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 18:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 4
Start: 2019-07-14 11:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 12:00:00
Distance: 5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 14:00:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 14:00:21
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-265
Alvydas Kasperiūnas / Vytautas Talalas
2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 7 1
LTU-986
Dominykas Privalenkovas / Aurimas Eidukas
1 1 1 1 1 1 3 DNS 2 2 2 2 7 2
Kreiserinės
Group
logo
Run: 1
Start: 2019-07-13 16:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 17:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 18:00:00
Distance: 3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 4
Start: 2019-07-14 11:00:00
Distance: 4 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 12:00:00
Distance: 5 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 14:00:00
Distance: 6 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 14:23:52
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-S23
Rolandas Tamutis
1 1 1 1 1 1 1 1 6 6 1 1 5 1
LTU-718
Kęstutis Berezinas
2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 9 2
LTU-63
Gintaras Skalandis
4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 15 3
LTU-1648
Albinas Tamošiūnas
3 3 5 5 5 5 6 6 2 2 5 5 20 4
LTU-2490
Artūras Grabinskis
5 5 6 6 4 4 4 4 5 5 4 4 22 5
LTU-Savi
Valerijus Četyrkinas
6 6 4 4 6 6 5 5 4 4 6 6 25 6
LTU-8050
Vitas Stulgė
8 DNS 8 DNS 8 DNS 8 DNS 8 DNF 7 7 39 7
U15
Group
logo
Run: 1
Start: 2017-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 14:24:35
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
6 4 1 1 1 1 1 1 4 3 7 1
LTU-B/N
Rojus Stankevičius
4 2 3 2 4 3 2 2 1 1 10 2
LTU-926
Pijus Striokas
2 1 6 4 5 4 4 4 3 2 14 3
LTU-628
Greta Kalinauskaitè
5 3 4 3 2 2 3 3 8 DNF 14 4
LTU-1231
Vitalijus Pašakinskas
9 5 7 5 10 5 8 5 8 4-5 32 5
LTU-939
Mykolas Kažemekas
11 6 10 7 13 6 12 6 10 6 43 6
LTU-94
Titas Janulis
13 7 9 6 15 7 13 7 13 7 48 7
U11
Group
logo
Run: 1
Start: 2019-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 2
Start: 2019-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 3
Start: 2019-07-13 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 4
Start: 2019-07-14 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 5
Start: 2019-07-14 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Run: 6
Start: 2019-07-14 00:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2019-07-14 14:24:59
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-2055
Domas Gudauskas
1 1 2 1 3 1 7 3 6 2 2 1 14 1
LTU-301
Elena Abrutytė
3 2 8 3 8 4 3 1 5 1 5 2 24 2
LTU-755
Ula Venslovaitė
7 3 14 7 12 6 4 2 7 3 6 3 36 3
LTU-2050
Meda Abrutytė
8 4 5 2 7 3 10 5 9 4 9 5 38 4
LTU-1021
Jonas Mažunavičius
10 5 12 5 6 2 9 4 11 6 7 4 43 5
LTU-107
Ugnius Sėjūnas
14 6 11 4 11 5 11 6 14 7 11 6 58 6
LTU-991
Austėja Mizgirytė
15 7 13 6 14 7 13 7 10 5 12 7 62 7
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 80 8-10
LTU-13
Emilis Sanvaitis
16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 80 8-10
LTU-4
Vykintas Šedys
16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 16 8-10 80 8-10

Registration

Registration is over

Entries

30
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
OPEN (Katamaranai)
|
Optimist
|
Raceboard

Laser 4.7 4

LTU-123
Jovilė Gedmontaitė
Club: Atžalynas
LTU-213
Gustas Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-211451
Rimvydas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-196586
Ignė Jaškūnaitė
Club: Sporto centras Atžalynas

Laser radial 0

OPEN (Katamaranai) 2

LTU-265
Alvydas Kasperiūnas / Vytautas Talalas
Club:
LTU-986
Dominykas Privalenkovas / Aurimas Eidukas
Club:

Optimist 17

LTU-991
Austėja Mizgirytė
Club:
LTU-939
Mykolas Kažemekas
Club: B.K.Škvalas
LTU-926
Pijus Striokas
Club: B.K.Škvalas.
LTU-2055
Domas Gudauskas
Club: Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "
LTU-2050
Meda Abrutytė
Club: Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "
LTU-301
Elena Abrutytė
Club: Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "
LTU-4
Vykintas Šedys
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-13
Emilis Sanvaitis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-107
Ugnius Sėjūnas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1021
Jonas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-755
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-94
Titas Janulis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1231
Vitalijus Pašakinskas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-B/N
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-628
Greta Kalinauskaitè
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Sporto centras Atžalynas

Raceboard 7

LTU-Savi
Valerijus Četyrkinas
Club: Rėkyvos vandens klubas
LTU-63
Gintaras Skalandis
Club:
LTU-S23
Rolandas Tamutis
Club:
LTU-8050
Vitas Stulgė
Club:
LTU-2490
Artūras Grabinskis
Club: Rėkyvos vandens klubas
LTU-1648
Albinas Tamošiūnas
Club: Rėkyvos vandens klubas
LTU-718
Kęstutis Berezinas
Club: Šiaulių miesto buriuotojų klubas

LTU-123 Jovilė Gedmontaitė

  • Atžalynas

LTU-991 Austėja Mizgirytė

LTU-265 Alvydas Kasperiūnas / Vytautas Talalas

LTU-Savi Valerijus Četyrkinas

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-63 Gintaras Skalandis

LTU-S23 Rolandas Tamutis

LTU-8050 Vitas Stulgė

LTU-986 Dominykas Privalenkovas / Aurimas Eidukas

LTU-939 Mykolas Kažemekas

  • B.K.Škvalas

LTU-926 Pijus Striokas

  • B.K.Škvalas.

LTU-2490 Artūras Grabinskis

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-1648 Albinas Tamošiūnas

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-2055 Domas Gudauskas

  • Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "

LTU-2050 Meda Abrutytė

  • Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "

LTU-301 Elena Abrutytė

  • Buriavimo klubas "Vėjo sparnai "

LTU-718 Kęstutis Berezinas

  • Šiaulių miesto buriuotojų klubas

LTU-4 Vykintas Šedys

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-13 Emilis Sanvaitis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-688 Džiugas Kvėdaras

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-107 Ugnius Sėjūnas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1021 Jonas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-755 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-94 Titas Janulis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1231 Vitalijus Pašakinskas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-B/N Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-628 Greta Kalinauskaitè

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Rūta Mažunavičiūtė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-213 Gustas Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-211451 Rimvydas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-196586 Ignė Jaškūnaitė

  • Sporto centras Atžalynas

Documents

Jul 2 10:02

                                             TVIRTINU

                                                                                         Šiaulių miesto buriuotojų klubo

                                                                                         Prezidentė Irina Žičkuvienė                  

 

2019 M. TARPTAUTINĖ RĖKYVOS REGATA OLEGO TRUCHANO

TAUREI LAIMĖTI

 

2019 m. liepos 13-14 d.

Šiauliai

 

VARŽYBŲ NUOSTATAI

 

1.  ORGANIZATORIAI

                      Varžybas, vykdo Šiaulių miesto buriuotojų klubas, su partneriais Šiaulių sporto mokykla  „Atžalynas“,  Šiaulių „Žalgirio“ jachtklubas, Rėkyvos seniūnija, Rėkyvos vandens klubas  ir jos patvirtintas Lenktynių komitetas.

2.  DATA IR VIETA

2.1. Varžybos  vykdomos 2019 m. liepos 13-14 d. Rėkyvos ežere.

3. TAISYKLĖS

3.1.Varžybos vykdomos pagal World Sailing (WS) 2017-2020 m. BVT, šiuos nuostatus ir lenktynių        instrukciją.

3.2. Jei yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir šių varžybų nuostatų, Lenktynių  instrukcija turi viršenybę.

 4. TEISĖ  DALYVAUTI  IR  PARAIŠKOS

4.1. Regata yra atvira šioms jachtų klasėms:

                      1. Katamaranai                             

                      2. Kreiserinės jachtos

                      3. Burlentės

                      4. Laser  Radial (absoliuti įskaita)

                      5. Optimist U15(A) grupė, gim. 2005 m. ir jaunesni (absoliuti įskaita ).

                      6. Optimist U11(B) grupė, gim. 2008 m. ir jaunesni (absoliuti įskaita ).   

                      7. Rs feva U-19 2001 g. Ir  OPEN

4.2. Varžybos yra asmeninės.


4.3.  Išankstinės paraiškos dalyvauti varžybose gali būti atsiųstos į Šiaulių sporto mokyklą „Atžalynas“, adresu Ežero g. 70, Šiauliai arba elektroniniu paštu adresu   sportas @smatzalynas.lt    ir atlikta registracija www.regatos.lt ir gali sumokėti reikiamo dydžio starto mokestį į Šiaulių miesto buriuotojų klubo sąskaitą: AB DnB NORD bankas Nr. LT534010044200051898  ne vėliau kaip 3 dienas iki varžybų pradžios, arba atvykimo dieną. Vardinės paraiškos pateikiamos lenktynių komitetui atvykimo dieną nuo 9.30 val. iki 11.30 val.

4.3. Visi varžybų dalyviai iki 18 metų, kartu su vardine paraiška, privalo pateikti lenktynių komitetui sveikatos pažymą (Forma Nr. 068/a).

   5.    MOKESČIAI

1.     Katamaranai             20 Eur;

2.     Kreiserinės jachtos   30 Eur;

3.     Burlentės                  10 Eur;

4.   Laser   Radial           10 Eur;

5. Rs feva                        15 EUr

4.     Optimist A grupė       10 Eur;

5.     Optimist B grupe       10 Eur;

 

6.  TVARKARAŠTIS

6.1. Liepos 13 d. dalyvių registracija vyks atvykimo dieną nuo 9.30 val. iki 11.30 val.

6.2. Regatos organizatorių posėdis su teisėjais, komandų vadovais ir treneriais,      pirmąją    varžybų dieną, vyks 11.45 val.

6.3. Vandens šventės visų laivų ir jachtų paradas - 13.00 val.

6.4.  Planuojamas „Perspėjamojo“ signalo laikas plaukimui Nr.1  - 13.55 val.

                      6.5. Vakaronė - 19.00 val.

                      6.6.  Regatoje planuojama įvykdyti 6 plaukimus.

                      6.7.  Liepos 14 d. 10.55 val. plaukimų pradžia.

                      6.8. 16.00 val. regatos uždarymas ir apdovanojimų ceremonija.

                      6.9. Paskutinę varžybų dieną (liepos 15 d.) „Perspėjamasis“ signalas, visoms jachtų klasėms, nebus duodamas po 15.00 val.

7. VĖJO LIMITAS

                      7.1. Optimist B grupės lenktynėms vykdyti, maksimalus leistinas vėjo greitis yra 8 m/s. Jeigu vėjo greitis didesnis kaip 8 m/s tai startas neduodamas, o startavusios šių    klasių lenktynės nutraukiamos. Šį sprendimą priima Lenktynių komitetas ir pagal šį   nuostatų punktą dalyvis negali prašyti rezultato atitaisymo. Tai keičia BVT 62.1(a)                       taisyklę.

8.  LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

                      8.1. Lenktynių instrukcija bus paskelbta atvykimo dieną iki 10.30 val. oficialioje          skelbimų lentoje.

9.  DISTANCIJOS

                      9.1.Lenktynių distancijų schemos bus skelbiamos Lenktynių instrukcijoje.

10. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS

                      10.1  Varžybose galios BVT A priedas.

                      10.2. Kai bus įvykdyti mažiau nei 5 plaukimai, tai jachtos taškai, surinkti visuose       plaukimuose, bus galutiniai.

                      10.3. Kai bus įvykdyti 5 ir daugiau plaukimų, tai jachtos surinkti taškai bus              galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio plaukimo.

11. PAGALBINIAI  LAIVAI

                      11.1. Komandos kiekvienai 15 jachtų grupei privalo turėti vieną katerį saugumui        užtikrinti. Vardinėje paraiškoje turi būti nurodytas katerio numeris ir burių          numeriai jachtų, už kurių saugumą jis atsakingas.

12. PRIZAI

                      12.1.  Taurėmis bus apdovanojami:

                      Pirmų trijų vietų laimėtojai,  kiekvienoje jachtų klasėje.

13.  ATSAKOMYBĖ

                      Buriuotojai dalyvauja regatoje pilnai savo rizika (žr. 4 taisyklę „Sprendimas         dalyvauti lenktynėse“). Vykdanti organizacija neprisiima atsakomybės už                     materialinę žalą, asmens sužalojimą ar mirtį, susijusius su regata, prieš ją, jos metu               ar po jos.

14.  KITA INFORMACIJA

                      Dėl papildomos informacijos (dalyvių apgyvendinimas, maitinimas) prašome         kreiptis į:                                                                            

 

Šiaulių miesto buriavimo klubo viceprezidentę, sporto mokyklos „Atžalynas“ buriavimo trenerę Iriną Žičkuvienę: tel. Nr. +37068 22943,  

e. paštas: irutez@splius.lt , irute.zickuviene@gmail.com

 

 

Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ direktorių  Giedrių Snudaitį: tel. Nr. +370698 78943,

e. paštas: sportas@smatzalynas.lt

 

Vyr Teisėjas Aleksandras Ščepinas

Vyr. Sekretorė Lina Ščepin

 

Dėl nakvynės kreiptis į „Salduvės“ viešbutį,  tel.: 8 (41) 553 593,

adresas K. Donelaičio g. 70, Šiauliai.

PDF