facebook_pixel

XXIX TARPTAUTINĖ REGATA „RUDENS VĖJAS 2019“

10.04 - 10.06, Kaunas


Organizers: Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Kauno miesto savivaldybė, Kauno sporto mokykla „Bangpūtys“
10.04
11 C°
W → 3 m/s
10.05
9 C°
N ↓ 3 m/s
10.06
7 C°
N ↓ 1 m/s

Schedule

Nr.

Data

Perspėjimo signalas 1-oms lenktynėms

Lenktynių sk.

1

2019 10 04, penktadienis

13:55 h.

3

2

2019 10 05, šeštadienis

11:55 h.

3

3

2019 10 06, sekmadienis

10:55 h.

2

No.

Date

Warning signal for the first race

No. of races

1

 04 10 2019, Friday

13:55 h.

3

2

 05 10 2019, Saturday

11:55 h.

3

3

 06 10 2019, Sunday

10:55 h.

2


Messages

  • REGATOS UŽDARYMAS IR APDOVANOJIMAI/CLOSING AND AWARDS CEREMONY

    Regatos uždarymo ir apdovanojimų ceremonija vyks 16:30 val.

    Apdovanojimų metu vyks prizų loterija.

     

    Regatta‘s closing and awards ceremony will be held at 16:30.

    The prize lottery will be held at the same time.


  • Protestų padavimo laikas / Protest time limit

    Protestų padavimo laikas Distancijoje A baigiasi 15:22 val.

    Distancijoje B - 14:36 val.


    Protest time limit for Course A - 15:22

    For Course B - 14:36.


  • Protestų padavimo laikas / Protest time limit

    Protestų padavimo laikas Distancijoje A baigiasi 16:37 val.

    Distancijoje B - 16:26 val.


    Protest time limit for Course A - 16:37

    Course B - 16:26


    498786981.pdf
  • Rezultatai/Results

    Rezultatai publikuojami Dokumentų skiltyje.

    Results are published in Documents section.


  • Protestų padavimo laikas / Protest time limit

    Protestų padavimo laikas Distancijoje A baigiasi 18:57 val.

    Distancijoje B - 19:09 val.


    Protest time limit for Course A - 18:57

    For Course B - 19:09


    611612539.pdf

Protests

No. Date Group, Leg Protestor Protestee Whitnesses Hearing date Decision
1 2019-10-05 6 LAT 18927 LTU 207815 LAT 189271 2019-10-05 16:50:00 PROTEST DISMISSED.

Registration

Registration is over

Entries

244
|
|
|
Finn
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist
|
Techno 293

Finn 5

LTU-29
Adomas Janulionis
Club: LFA/Vilniaus jachtklubas
EST-1
Taavi Valter Taveter
Club: Pärnu Yacht Club
LTU-111
Jurgis Janulionis
Club: LFA/Vilniaus jachtklubas
LTU-3
Aidas Butrimas
Club: LFA
LTU-24
Mantas Marozas
Club: NSM/FINN asociacija

Laser 4.7 42

LAT-21120
Marta-Eliza Šakare
Club:
EST-189356
Kaur Oskar Volt
Club: PJK
EST-194798
Trevor Nõmmik
Club: ROPK
EST-189678
Susanna Silluta
Club: KJK
LTU-195209
Paulius Juška
Club: sm ''Bangputys''
EST-215766
Richard Marcus Arge
Club: KJK
LTU-204948
Viltė Narauskaitė
Club: Bangputys
LAT-178355
Paula Laipniece
Club: RYC
EST-215242
Karolin Härm
Club: KJK
LTU-186919
Dagnė Norvaišaitė
Club: Vėjo Sparnai
BLR-207797
Platon Komleu
Club: Sduhor
LAT-206360
Kārlis Dubra
Club: YC Engure
BLR-180336
Hanna Krupskaya
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-161649
Patricia Kutsuk
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-196986
Matsvei Martonchyk
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-203778
Yana Obukhava
Club: SDUSHOR Minsk
EST-169260
Karel Ratnik
Club: Pärnu Yacht Club
BLR-191843
Uladzislau Ushakou
Club: RZOP
BLR-214956
Yaraslau Zapolski-Dounar
Club: RZOP
LTU-182813
Dovydas Eidukevičius
Club: Bangpūtys
LAT-8
Elina Brence
Club: Jurmala
LAT-21394
Marta Rupenheite
Club: Jurmala
LAT-18927
Jete Mezite
Club: Jurmala
LAT-189271
Alise Riekstina
Club: Jurmala
LTU-176838
Emilija Kinderytė
Club: VVBM/VMSC
LTU-202989
Liepa Sitkevičiūtė
Club: VVBM/VMSC
LTU-195204
Deimantas Valeika
Club: Bangpūtys
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-207815
Arnas Vaišnys
Club: Bangputys
LTU-188534
Simonas Poviliūnas
Club: Bangpūtys
LTU-209006
Vykintas Mizgiris
Club: NSM
LTU-124811
Gustas Pipiras
Club: NSM
LTU-204848
Giedrius Talijūnas
Club: Bangpūtys
LTU-184808
Jonas Macevičius
Club: Žiemys
LTU-204557
Saulė Pajarskaitė
Club: Bangpūtys
LTU-198565
Ema Kuodytė
Club: KKBSM Žiemys
LTU-210163
Ramunė Lukšytė
Club: Bangpūtys
LTU-195206
Paulius Petrosius
Club: Ziemys
LTU-211451
Rimvydas Mažunavičius
Club: sporto centras Atžalynas
LTU-198564
Jonas Drasutavicius
Club: Bangputys
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Club: VšĮ "Žiemys"
LTU-189536
Nojus Mockus
Club: VŠĮ Žiemys

Laser radial 28

BLR-203772
Ivan Mshenski
Club:
EST-192659
Gertu-Liis Valgma
Club:
LAT-212190
Kārlis Junkers
Club: Sailing academy/club 360
LAT-214139
Anna Vernere
Club: Riga YC
LTU-210169
Vakaris Paulavičius
Club: Bangpūtys
LAT-21413
Roberts Štāls-Buls
Club: Club 360
EST-181412
Karl Ader
Club: Saaremaa Merispordi Selts
LAT-214136
Elza Cibule
Club: RYC
LAT-216188
Estere Kumpina
Club: RIGA Y/C
LAT-211209
Eduards Plavins
Club: Riga YC
LAT-214135
Agija Ēlerte
Club: Sailing academy/klubs360
BLR-203778
Katsiarina Huseva
Club: RCOP Minsk
BLR-213703
Yauheni Madytski
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-161649
Anton Drahun
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-198452
Aliaksandra Harunovich
Club: SDUSHOR MINSK
LAT-207792
Sara Caune
Club: Jurmala
LTU-215243
Viktorija Andrulyte
Club: Bangputys/LBS
LTU-201111
Ignas Misevičius
Club: Bangpūtys
LTU-210952
Gediminas Cirtautas
Club: Bangputys
LTU-192458
Augustas Mirinas
Club: VVBM/VMSC
LTU-202750
Lėja Savickaitė
Club: '' Bangpūtys''
EST-189676
Peeter Kaju
Club: Saaremaa Merispordiselts
LTU-202781
Rūkas Strelčiūnas
Club: Bangpūtys
LTU-182189
Benas Klioštoraitis
Club: Žiemys
LTU-207815
Arūnas Daračius
Club: Bangpūtys
LTU-208781
Deividas Valenta
Club: Bangputys
LTU-210498
Justinas Jocas
Club: Bangpūtys
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
Club: Žiemys

Laser standard 14

BLR-210892
Maksim Bahlai
Club: Rcop Minsk
EST-211966
Henri Silluta
Club: KJK
LTU-210168
Airidas Rutkauskas
Club: Bangputys
LTU-219078
Domantas Juškevičius
Club:
BLR-210891
Vladzislau Bontur
Club: Sduhor
BLR-215202
Maksim Dziahel
Club: RCOP
BLR-213703
Aliaksei Leuchuk
Club: SDUSHOR Minsk
LTU-210169
Radvilas Janulionis
Club: Bangputys
LTU-210163
Karolis Janulionis
Club: Bangputys
EST-207740
Bo Aaron Kooser
Club: ROPK
EST-211968
Keith Luur
Club: Pärnu Yacht Club
LTU-207815
Marius Eidukevičius
Club: Bangputys
LTU-192112
Vėjas Strelčiūnas
Club: Bangputys
LTU-213078
Martis Pajarskas
Club: bangputys

Optimist 150

LAT-107
Simons Viesturs
Club:
LTU-70
Ema Kolojanskaite
Club:
EST-134
Stein Erik Magi
Club:
LTU-101
Bartas Kupliauskas
Club: ŽIEMYS
est-207
Pärtel Orusalu
Club: KJK
LTU-758
Dovydas Norus
Club: GVK
LTU-928
Pijus Lementauskas
Club: Marijampolės būriuotojų klubas
EST-185
Mia Maria Lipsmäe
Club: KJK
LTU-883
TITAS LINKUS
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
EST-133
Kaur Vesberg
Club: Saaremaa Merispordi Selts
LAT-65
Lauma Riekstina
Club: Jurmala
LAT-121
Kristiana Paula Simane
Club: RYC
EST-284
Mari Kedelauk
Club: KJK (Kalev Yact Club)
EST-174
Kaito Haamer
Club: KJK
EST-201
Tormi Rebane
Club: KJK
EST-187
Kristiina Larssen
Club: KJK
EST-265
Mia Marin Lilienthal
Club: KJK
LAT-140
Emils Mikus Baškevics
Club: RYC
LAT-120
Rihards Plavins
Club: Riga YC
LTU-2762
Augustas Žaliauskas
Club: MBK. Marijampolės sporto mokykla
LAT-59
Nellija Pavlova
Club: RYC
BLR-73
Ustinia Mihalets
Club:
BLR-141
Ivan Eulashevich
Club: Sduhor
BLR-523
Ekatsiarina Mironyk
Club: Sduhor
BLR-1105
Ivan Tereshkov
Club: Sduhor
BLR-1113
Adrian Augustinovich
Club: Sduhor
LAT-119
Kristaps Ēlerts
Club: Riga Jacht club
BLR-37
Filicia Mihalets
Club:
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
Club: YC Engure
BLR-577
Darya Yakimenka
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-232
Vasiliy Liaushynski
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-345
Valeria Gulidova
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-282
Mikita Martonchyk
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-375
Yaramir Valoshinau
Club: SDUSHOR Minsk
BLR-1009
Yuri Yarochevich
Club:
EST-41
Saskia Toodu
Club: Pärnu Yacht Club
EST-138
Kevin Aus
Club: Pärnu Yacht Club
EST-6
Erico Tent
Club: Pärnu Yacht Club
EST-235
Martin Rahnel
Club: Pärnu Yacht Club
EST-202
Angus Aarna Ant
Club: Pärnu Yacht Club
EST-268
Andrias Sepp
Club: Pärnu Yacht Club
EST-139
Emma Mia Kaar
Club: Pärnu Yacht Club
EST-140
Dagne Aasmaa
Club: Pärnu Yacht Club
EST-271
Laura Marii Taggu
Club: Pärnu Yacht Club
LAT-115
Artis Kristers Graudums
Club:
LAT-1
Karlīna Vaivode
Club:
LTU-1091
Radu Virtosu
Club: Bangpūtys
LTU-926
Pijus Striokas
Club: B.K.Škvalas. Vilkaviškio r.sporto mokykla
EST-194
Henri Lember
Club: SMS
LTU-188
Karolis Rimgaila
Club: “Žiemys”
EST-208
Marten Laur Laanela
Club: Kalevi Jahtklubi
LAT-51
Elza Reneslace
Club: Jurmala
LAT-12
Gustavs Plato
Club: Jurmala
LAR-52
Elizabete Libkena
Club: Jurmala
LAT-50
Ansis Codars
Club: Jurmala
LAT-100
Jekabs Codars
Club: Jurmala
LAT-99
Julijs Kaugars
Club: Jurmala
LAT-66
Alise Rupenheite
Club: Jurmala
LAT-60
Paula Riekstina
Club: Jurmala
LAT-69
Elza Ciema
Club: Jurmala
LAT-141
Sarona Caune
Club: Jurmala
LAT-145
Gabriels Civjans
Club: Jurmala
EST-74
Martin Lõuk
Club: SMS
LTU-2800
Rūta Daračiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-814
Aironas Bargaila
Club: Bangpūtys
LTU-401
Anelė Naruševičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-514
Gintarė Valeikaitė
Club: Bangpūtys
LTU-501
Gabrielė Šukytė
Club: Bangpūtys
LTU-404
Tadas Ažukas
Club: Bangpūtys
LTU-588
Titas Mockevičius
Club: Bangpūtys
LTU-456
Dovydas Pėkis
Club: Bangpūtys
LTU-408
Jokūbas Pėkis
Club: Bangpūtys
LTU-1030
Ugnė Paulavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-450
Rokas Golubovas
Club: Bangpūtys
LTU-301
Elena Abrutytė
Club: SRC
LTU-2055
Domas Gudauskas
Club: SRC
LTU-2050
Meda Abrutytė
Club: SRC
LTU-710
Simona Vroblevičiūtė
Club: VVBM/VMSC
LTU-788
Ugnė Trimonytė
Club: VVBM/VMSC
LTU-759
Barbora Pažemeckaitė
Club: VVBM/VMSC
LTU-708
Gediminas Pangonis
Club: VVBM/VMSC
LTU-701
Tauras Kurlinkus
Club: VVBM/VMSC
LTU-777
Antanas Pažemeckas
Club: VVBM/VMSC
LTU-313
Jonas Šeputis
Club: VVBM/VMSC
LTU-153
Jokūbas Mirinas
Club: VVBM/VMSC
LTU-335
Marija Kolojanskaitė
Club: Bangpūtys
LTU-75
Ema Daugėlaitė
Club: Bangpūtys
LTU-307
Emilija Petrauskaitė
Club: Bangpūtys
LTU-99
Kastytis Tuminauskas
Club: Bangpūtys
EST-125
Artur Ader
Club: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-393
Jokūbas Vybornas
Club: Bangpūtys
LTU-435
Jonas Vimantas
Club: Bangpūtys
LTU-454
Rokas Jasaitis
Club: Bangpūtys
LTU-398
Neringa Tuminauskaitė
Club: Bangpūtys
LTU-455
Rokas Germanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-1799
Austeja Mizgityte
Club: NSM
LTU-80
Egle Chlebinskaite
Club: NSM
LTU-8
Titas Stirbys
Club: NSM
LTU-410
Meda Rimaite
Club: NSM
LTU-445
Brandon Igor Fedorcev Ferns
Club: Nsm
LTU-1903
Ema Raudyte
Club: NSM
LTU-51
Sarunas Jakas
Club: NSM
LTU-56
Mariya Shramkova
Club: MSM
LTU-35
Kristupas Alseika
Club: NSM
LAT-37
Ralfs Bite
Club: YC Engure
EST-126
Trinette Välisson
Club: Saaremaa Merispordiselts
LTU-166
Adomas Kručius
Club: Žiemys
EST-135
Uku Mägi
Club: Saaremaa Seasports Club
EST-75
Kusti Koppel
Club: Saaremaa Seasport Club
EST-112
Karl Koppel
Club: Saaremaa Seasports Club
LTU-655
Ieva Germanaviciute
Club: Bangputys
LTU-133
Joris Jazdauskas
Club: VŠĮ "Žiemys"
EST-240
RICO ROBERT ALLIKSOON
Club: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-2778
Ąžuolas Jackevičius
Club: Bangputys
LTU-331
Jokūbas Sruogis
Club: Bangputys
LTU-1865
Aistė Rasiukevičiūtė
Club: Bangputys
LTU-308
Milda Ribinskaitė
Club: Bangputys
LTU-303
Mantas Rasiukevičius
Club: Nangputys
LTU-309
Kamilė Samajauskaitė
Club: Bangputys
LTU-590
Rokas Rimša
Club: Bangputys
LTU-589
Mingailė Plučaitė
Club: Bangputys
LTU-595
Justas Rudminas
Club: Bangputys
LTU-323
Jonas Stulginskas
Club: Bangputys
LTU-1926
Tautvydas Buožius
Club: Bangputys
LTU-1050
Adomas Dumbliauskas
Club: Bangputys
LTU-107
Ugnius Sėjūnas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-751
Jonas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-755
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-687
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-628
Greta Kalinauskaitè
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-555
Vilius Vasiulis
Club: VšĮ Žiemys
LTU-155
Benas Bestauskas
Club: VšĮ "Žiemys"
LTU-422
Vaidas Abraitis
Club: Bangpūtys
LTU-358
Mingaila Paškevičius
Club: Bangpūtys
LTU-587
Žygimantas Gaidys
Club: Bangpūtys
LTU-900
Jokūbas Čėpla
Club: Bangpūtys
LTU-545
Marius Antanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-465
Tadas Lukoševičius
Club: Bangpūtys
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-475
Domas Jančiukas
Club: Bangpūtys
LTU-509
Matas Kniubas
Club: Bangpūtys
LTU-737
David Mažeika
Club: NSM
EST-76
Karl Martin Kremm
Club: Saaremaa Merspordi Selts
EST-124
Anni Kubjas
Club: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-199
Liepa Jonuškaitė
Club: Žiemys
LTU-816
UGNĖ URBONAITĖ
Club: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-818
AUSTĖJA KARČIAUSSKAITĖ
Club: NBA-ESSC-POSEIDONAS
LTU-808
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
Club: NBA-ESSC -POSEIDONAS
LTU-817
Vilius Račiūnas
Club: NBA-POSEIDONAS_ESSC

Techno 293 5

LTU-811
Tomas Giedraitis
Club: Bangpūtys
LTU-155
Marijus Rukuiža
Club: bangpūtys
LTU-10
Vladas Aperavičius
Club: Bangpūtys
LTU-288
Matas Šinkūnas
Club: Bangpūtys
LTU-555
Vakaris Alksnys
Club: Bangpūtys

LAT-107 Simons Viesturs

LAT-21120 Marta-Eliza Šakare

BLR-203772 Ivan Mshenski

BLR-210892 Maksim Bahlai

  • Rcop Minsk

EST-192659 Gertu-Liis Valgma

LTU-70 Ema Kolojanskaite

EST-134 Stein Erik Magi

LAT-212190 Kārlis Junkers

  • Sailing academy/club 360

LAT-214139 Anna Vernere

  • Riga YC

LTU-101 Bartas Kupliauskas

  • ŽIEMYS

LTU-811 Tomas Giedraitis

  • Bangpūtys

est-207 Pärtel Orusalu

  • KJK

LTU-758 Dovydas Norus

  • GVK

LTU-928 Pijus Lementauskas

  • Marijampolės būriuotojų klubas

EST-185 Mia Maria Lipsmäe

  • KJK

EST-189356 Kaur Oskar Volt

  • PJK

LTU-883 TITAS LINKUS

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-210169 Vakaris Paulavičius

  • Bangpūtys

EST-133 Kaur Vesberg

  • Saaremaa Merispordi Selts

EST-194798 Trevor Nõmmik

  • ROPK

EST-211966 Henri Silluta

  • KJK

EST-189678 Susanna Silluta

  • KJK

LAT-21413 Roberts Štāls-Buls

  • Club 360

LTU-195209 Paulius Juška

  • sm ''Bangputys''

LAT-65 Lauma Riekstina

  • Jurmala

LAT-121 Kristiana Paula Simane

  • RYC

LTU-210168 Airidas Rutkauskas

  • Bangputys

EST-284 Mari Kedelauk

  • KJK (Kalev Yact Club)

EST-181412 Karl Ader

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-219078 Domantas Juškevičius

EST-174 Kaito Haamer

  • KJK

EST-201 Tormi Rebane

  • KJK

EST-215766 Richard Marcus Arge

  • KJK

EST-187 Kristiina Larssen

  • KJK

EST-265 Mia Marin Lilienthal

  • KJK

LAT-214136 Elza Cibule

  • RYC

LAT-140 Emils Mikus Baškevics

  • RYC

LTU-204948 Viltė Narauskaitė

  • Bangputys

LAT-216188 Estere Kumpina

  • RIGA Y/C

LAT-178355 Paula Laipniece

  • RYC

LAT-120 Rihards Plavins

  • Riga YC

EST-215242 Karolin Härm

  • KJK

LAT-211209 Eduards Plavins

  • Riga YC

LTU-2762 Augustas Žaliauskas

  • MBK. Marijampolės sporto mokykla

LAT-214135 Agija Ēlerte

  • Sailing academy/klubs360

LAT-59 Nellija Pavlova

  • RYC

BLR-73 Ustinia Mihalets

BLR-141 Ivan Eulashevich

  • Sduhor

BLR-523 Ekatsiarina Mironyk

  • Sduhor

BLR-1105 Ivan Tereshkov

  • Sduhor

BLR-1113 Adrian Augustinovich

  • Sduhor

LAT-119 Kristaps Ēlerts

  • Riga Jacht club

BLR-210891 Vladzislau Bontur

  • Sduhor

BLR-37 Filicia Mihalets

LTU-186919 Dagnė Norvaišaitė

  • Vėjo Sparnai

BLR-207797 Platon Komleu

  • Sduhor

BLR-215202 Maksim Dziahel

  • RCOP

LAT-206360 Kārlis Dubra

  • YC Engure

LAT-128 Ulla Katrīna Dubra

  • YC Engure

LTU-155 Marijus Rukuiža

  • bangpūtys

BLR-203778 Katsiarina Huseva

  • RCOP Minsk

BLR-213703 Yauheni Madytski

  • SDUSHOR Minsk

BLR-180336 Hanna Krupskaya

  • SDUSHOR Minsk

BLR-161649 Patricia Kutsuk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-196986 Matsvei Martonchyk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-203778 Yana Obukhava

  • SDUSHOR Minsk

BLR-161649 Anton Drahun

  • SDUSHOR Minsk

BLR-198452 Aliaksandra Harunovich

  • SDUSHOR MINSK

BLR-213703 Aliaksei Leuchuk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-577 Darya Yakimenka

  • SDUSHOR Minsk

BLR-232 Vasiliy Liaushynski

  • SDUSHOR Minsk

BLR-345 Valeria Gulidova

  • SDUSHOR Minsk

BLR-282 Mikita Martonchyk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-375 Yaramir Valoshinau

  • SDUSHOR Minsk

BLR-1009 Yuri Yarochevich

LTU-29 Adomas Janulionis

  • LFA/Vilniaus jachtklubas

LTU-210169 Radvilas Janulionis

  • Bangputys

LTU-210163 Karolis Janulionis

  • Bangputys

EST-207740 Bo Aaron Kooser

  • ROPK

LTU-10 Vladas Aperavičius

  • Bangpūtys

EST-1 Taavi Valter Taveter

  • Pärnu Yacht Club

EST-211968 Keith Luur

  • Pärnu Yacht Club

EST-169260 Karel Ratnik

  • Pärnu Yacht Club

EST-41 Saskia Toodu

  • Pärnu Yacht Club

EST-138 Kevin Aus

  • Pärnu Yacht Club

EST-6 Erico Tent

  • Pärnu Yacht Club

EST-235 Martin Rahnel

  • Pärnu Yacht Club

EST-202 Angus Aarna Ant

  • Pärnu Yacht Club

EST-268 Andrias Sepp

  • Pärnu Yacht Club

EST-139 Emma Mia Kaar

  • Pärnu Yacht Club

EST-140 Dagne Aasmaa

  • Pärnu Yacht Club

EST-271 Laura Marii Taggu

  • Pärnu Yacht Club

LTU-288 Matas Šinkūnas

  • Bangpūtys

LAT-115 Artis Kristers Graudums

LAT-1 Karlīna Vaivode

LTU-1091 Radu Virtosu

  • Bangpūtys

LTU-926 Pijus Striokas

  • B.K.Škvalas. Vilkaviškio r.sporto mokykla

EST-194 Henri Lember

  • SMS

BLR-191843 Uladzislau Ushakou

  • RZOP

BLR-214956 Yaraslau Zapolski-Dounar

  • RZOP

LTU-182813 Dovydas Eidukevičius

  • Bangpūtys

LTU-188 Karolis Rimgaila

  • “Žiemys”

EST-208 Marten Laur Laanela

  • Kalevi Jahtklubi

LTU-207815 Marius Eidukevičius

  • Bangputys

LTU-555 Vakaris Alksnys

  • Bangpūtys

LAT-8 Elina Brence

  • Jurmala

LAT-21394 Marta Rupenheite

  • Jurmala

LAT-18927 Jete Mezite

  • Jurmala

LAT-189271 Alise Riekstina

  • Jurmala

LAT-207792 Sara Caune

  • Jurmala

LAT-51 Elza Reneslace

  • Jurmala

LAT-12 Gustavs Plato

  • Jurmala

LAR-52 Elizabete Libkena

  • Jurmala

LAT-50 Ansis Codars

  • Jurmala

LAT-100 Jekabs Codars

  • Jurmala

LAT-99 Julijs Kaugars

  • Jurmala

LAT-66 Alise Rupenheite

  • Jurmala

LAT-60 Paula Riekstina

  • Jurmala

LAT-69 Elza Ciema

  • Jurmala

LAT-141 Sarona Caune

  • Jurmala

LAT-145 Gabriels Civjans

  • Jurmala

LTU-215243 Viktorija Andrulyte

  • Bangputys/LBS

EST-74 Martin Lõuk

  • SMS

LTU-201111 Ignas Misevičius

  • Bangpūtys

LTU-210952 Gediminas Cirtautas

  • Bangputys

LTU-192458 Augustas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-176838 Emilija Kinderytė

  • VVBM/VMSC

LTU-202989 Liepa Sitkevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-2800 Rūta Daračiūtė

  • Bangpūtys

LTU-814 Aironas Bargaila

  • Bangpūtys

LTU-401 Anelė Naruševičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-514 Gintarė Valeikaitė

  • Bangpūtys

LTU-501 Gabrielė Šukytė

  • Bangpūtys

LTU-404 Tadas Ažukas

  • Bangpūtys

LTU-588 Titas Mockevičius

  • Bangpūtys

LTU-456 Dovydas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-408 Jokūbas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-1030 Ugnė Paulavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-450 Rokas Golubovas

  • Bangpūtys

LTU-301 Elena Abrutytė

  • SRC

LTU-2055 Domas Gudauskas

  • SRC

LTU-2050 Meda Abrutytė

  • SRC

LTU-195204 Deimantas Valeika

  • Bangpūtys

LTU-141614 Adrija Tomoševičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-207815 Arnas Vaišnys

  • Bangputys

LTU-188534 Simonas Poviliūnas

  • Bangpūtys

LTU-111 Jurgis Janulionis

  • LFA/Vilniaus jachtklubas

LTU-710 Simona Vroblevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-788 Ugnė Trimonytė

  • VVBM/VMSC

LTU-759 Barbora Pažemeckaitė

  • VVBM/VMSC

LTU-708 Gediminas Pangonis

  • VVBM/VMSC

LTU-701 Tauras Kurlinkus

  • VVBM/VMSC

LTU-777 Antanas Pažemeckas

  • VVBM/VMSC

LTU-313 Jonas Šeputis

  • VVBM/VMSC

LTU-153 Jokūbas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-3 Aidas Butrimas

  • LFA

LTU-335 Marija Kolojanskaitė

  • Bangpūtys

LTU-75 Ema Daugėlaitė

  • Bangpūtys

LTU-307 Emilija Petrauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-99 Kastytis Tuminauskas

  • Bangpūtys

EST-125 Artur Ader

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-393 Jokūbas Vybornas

  • Bangpūtys

LTU-435 Jonas Vimantas

  • Bangpūtys

LTU-454 Rokas Jasaitis

  • Bangpūtys

LTU-398 Neringa Tuminauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-455 Rokas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-24 Mantas Marozas

  • NSM/FINN asociacija

LTU-1799 Austeja Mizgityte

  • NSM

LTU-80 Egle Chlebinskaite

  • NSM

LTU-8 Titas Stirbys

  • NSM

LTU-410 Meda Rimaite

  • NSM

LTU-445 Brandon Igor Fedorcev Ferns

  • Nsm

LTU-1903 Ema Raudyte

  • NSM

LTU-51 Sarunas Jakas

  • NSM

LTU-56 Mariya Shramkova

  • MSM

LTU-35 Kristupas Alseika

  • NSM

LTU-209006 Vykintas Mizgiris

  • NSM

LTU-124811 Gustas Pipiras

  • NSM

LTU-204848 Giedrius Talijūnas

  • Bangpūtys

LTU-202750 Lėja Savickaitė

  • '' Bangpūtys''

EST-189676 Peeter Kaju

  • Saaremaa Merispordiselts

LTU-184808 Jonas Macevičius

  • Žiemys

LTU-202781 Rūkas Strelčiūnas

  • Bangpūtys

LTU-192112 Vėjas Strelčiūnas

  • Bangputys

LTU-204557 Saulė Pajarskaitė

  • Bangpūtys

LAT-37 Ralfs Bite

  • YC Engure

LTU-198565 Ema Kuodytė

  • KKBSM Žiemys

EST-126 Trinette Välisson

  • Saaremaa Merispordiselts

LTU-166 Adomas Kručius

  • Žiemys

EST-135 Uku Mägi

  • Saaremaa Seasports Club

EST-75 Kusti Koppel

  • Saaremaa Seasport Club

EST-112 Karl Koppel

  • Saaremaa Seasports Club

LTU-655 Ieva Germanaviciute

  • Bangputys

LTU-133 Joris Jazdauskas

  • VŠĮ "Žiemys"

LTU-182189 Benas Klioštoraitis

  • Žiemys

EST-240 RICO ROBERT ALLIKSOON

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-210163 Ramunė Lukšytė

  • Bangpūtys

LTU-195206 Paulius Petrosius

  • Ziemys

LTU-2778 Ąžuolas Jackevičius

  • Bangputys

LTU-331 Jokūbas Sruogis

  • Bangputys

LTU-1865 Aistė Rasiukevičiūtė

  • Bangputys

LTU-308 Milda Ribinskaitė

  • Bangputys

LTU-303 Mantas Rasiukevičius

  • Nangputys

LTU-309 Kamilė Samajauskaitė

  • Bangputys

LTU-590 Rokas Rimša

  • Bangputys

LTU-589 Mingailė Plučaitė

  • Bangputys

LTU-595 Justas Rudminas

  • Bangputys

LTU-323 Jonas Stulginskas

  • Bangputys

LTU-1926 Tautvydas Buožius

  • Bangputys

LTU-1050 Adomas Dumbliauskas

  • Bangputys

LTU-207815 Arūnas Daračius

  • Bangpūtys

LTU-107 Ugnius Sėjūnas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-751 Jonas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-755 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-687 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-628 Greta Kalinauskaitè

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Rūta Mažunavičiūtė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-211451 Rimvydas Mažunavičius

  • sporto centras Atžalynas

LTU-198564 Jonas Drasutavicius

  • Bangputys

LTU-208781 Deividas Valenta

  • Bangputys

LTU-210498 Justinas Jocas

  • Bangpūtys

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-213078 Martis Pajarskas

  • bangputys

LTU-198565 Patrikas Tamašauskas

  • Žiemys

LTU-555 Vilius Vasiulis

  • VšĮ Žiemys

LTU-189536 Nojus Mockus

  • VŠĮ Žiemys

LTU-155 Benas Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Bangpūtys

LTU-358 Mingaila Paškevičius

  • Bangpūtys

LTU-587 Žygimantas Gaidys

  • Bangpūtys

LTU-900 Jokūbas Čėpla

  • Bangpūtys

LTU-545 Marius Antanavičius

  • Bangpūtys

LTU-465 Tadas Lukoševičius

  • Bangpūtys

LTU-451 Asta Aperavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-475 Domas Jančiukas

  • Bangpūtys

LTU-509 Matas Kniubas

  • Bangpūtys

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

EST-76 Karl Martin Kremm

  • Saaremaa Merspordi Selts

EST-124 Anni Kubjas

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-199 Liepa Jonuškaitė

  • Žiemys

LTU-816 UGNĖ URBONAITĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-818 AUSTĖJA KARČIAUSSKAITĖ

  • NBA-ESSC-POSEIDONAS

LTU-808 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ

  • NBA-ESSC -POSEIDONAS

LTU-817 Vilius Račiūnas

  • NBA-POSEIDONAS_ESSC

Documents

Sep 2 11:39

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Sep 2 11:39

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 3 11:06

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 3 18:20

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 4 10:17

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 4 10:18

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 4 10:18

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 4 10:19

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 17:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 17:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 17:38

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 17:38

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 17:38

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 6 15:28

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 7 12:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 7 12:37

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Oct 7 12:38

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file