facebook_pixel

Tarptautinė Rėkyvos regata O.Truchano taurei laimėti

07.07 - 07.11, Šiauliai


Organizers: Šiaulių miesto sporto centras "Atžalynas" , Šiaulių miesto buriuotojų klubas, Šiaulių „Žalgirio“ jachtklubas, Rėkyvos seniūnija ir jos patvirtintas Lenktynių
07.07
28 C°
S ↑ 3 m/s
07.08
28 C°
S ↑ 3 m/s
07.09
30 C°
SE ↖ 4 m/s
07.10
29 C°
S ↑ 4 m/s
07.11
26 C°
W → 2 m/s

Results

Optimist
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-10 12:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-10 13:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-10 14:00:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-11 12:10:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-11 19:25:13
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-751
Jonas Mažunavičius
2 2 1 1 3 3 1 1 4 1
LTU-543
Aironas Bargaila
6 6 3 3 1 1 6 6 10 2
LTU-202
Meda Abrutytė
5 5 2 2 6 6 3 3 10 3
LTU-201
Domas Gudauskas
1 1 8 8 9 9 2 2 11 4
LTU-393
Ula Morkūnaitė
23 DNS 6 6 2 2 4 4 12 5
LTU-455
Ieva Germanavičiūtė
3 3 4 4 5 5 8 8 12 6
LTU-750
Ula Venslovaitė
4 4 5 5 12 12 14 14 21 7
LTU-200
Elena Abrutytė
9 9 9 9 4 4 10 10 22 8
LTU-628
Augustė Dijokaitė
8 8 7 7 8 8 11 11 23 9
LTU-7
VĖJAS KAŠĖTA
23 DNS 10 10 7 7 7 7 24 10
LTU-8667
Tadas Germanavičius
7 7 13 13 14 13-14 5 5 25 11
LTU-735
Adomas Pranciškus Žiauberis
10 10 14 14 11 11 9 9 30 12
LTU-106
Žygimantas Šimkus
12 12 12 12 10 10 12 12 34 13
LTU-687
Vėja Dumšaite
11 11 11 11 14 13-14 23 DNF 36 14
LTU-1750
Emilis Sanvaitis
13 13 16 16 15 15 23 DNF 44 15
LTU-1050
Matas Jorudas
15 15 17 17 17 17 13 13 45 16
LTU-107
Ugnius Sejūnas
14 14 15 15 16 16 23 DNF 45 17
LTU-926
Aistis Burba
23 DNC 23 DNC 23 DNC 23 DNC 69 18-22
LTU-1021
Elžbieta Augutė
23 DNC 23 DNC 23 DNC 23 DNC 69 18-22
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
23 DNC 23 DNC 23 DNC 23 DNC 69 18-22
LTU-326
Jonas Lipinskis
23 DNC 23 DNC 23 DNC 23 DNC 69 18-22
LTU-12311
Ema Jasiūnaitė
23 DNC 23 DNC 23 DNC 23 DNC 69 18-22
Laser Radial
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-10 11:55:00
Distance: 2.3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-10 12:55:00
Distance: 2.3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2020-07-10 13:55:00
Distance: 2.3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-07-11 12:00:00
Distance: 2.3 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-11 19:25:10
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-198565
PATRIKAS TAMAŠAUSKAS
1 1 1 1 1 1 3 3 3 1
LTU-204947
Vilius Vasiulis
3 3 2 2 4 4 2 2 7 2
LTU-184808
Ema Kuodytė
2 2 3 3 3 3 4 4 8 3
LTU-211451
Ignė Jaškūnaite
4 4 8 8 2 2 7 7 13 4
LTU-217921
Greta Kalinauskaitė
6 6 7 7 8 8 1 1 14 5
LTU-182189
Nojus Mockus
5 5 4 4 5 5 8 8 14 6
LTU-0
Rokas Germanavičius
7 7 5 5 7 7 5 5 17 7
LTU-196586
Gustas Stankevičius
13 DNS 6 6 6 6 9 9 21 8
LTU-217933
Rojus Stankevičius
13 DNC 13 DNC 13 DNC 6 6 32 9
LTU-196581
Martynas Lipskis
13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 39 10-12
LTU-Be Nr.
Mykolas Kažemėkas
13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 39 10-12
LTU-1
Ignas Baltrušaitis
13 DNC 13 DNC 13 DNC 13 DNC 39 10-12
Kreiserinės jachtos
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2021-07-10 12:10:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2021-07-10 13:15:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2021-07-10 14:35:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2021-07-11 12:05:00
Distance: 2 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2021-07-11 19:25:24
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
S-23
Rolandas Tamutis / Klaudijus Tamutis, Evaldas Burga , Marius Pipinis
1 1 1 1 1 1 1 1 3 1
LTU-636
Rimvydas Mažunavičius / Rita Mažunavičienė
2 2 5 5 2 2 2 2 6 2
LTU-2386
Marius Rakickas / Ūdrys Rakickas , Linas Bernotas
5 5 2 2 3 3 5 5 10 3
LTU-8050
Aistė Stulgytė / Dangis Gelžinis , Vitas Stulgė
4 4 3 3 4 4 3 3 10 4
LTU-63
Gintaras Skalandis / Artūras Grabinskis , Tadas Vaitėkus
6 6 4 4 5 5 4 4 13 5
LTU-1648
Redas Stripeikis / . .
3 3 6 6 6 6 7 DNF 15 6

Registration

Registration is over

Entries

45
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Optimist
|
RS Feva
|
Star
|
Viper 80/5.5

Laser 4.7 0

Laser radial 12

LTU-1
Ignas Baltrušaitis
Club: Vilkaviškio SM, BK Škvalas
LTU-0
Rokas Germanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-Be Nr.
Mykolas Kažemėkas
Club: Vilkaviškio r. SM, Bk ,,Škvalas"
LTU-198565
PATRIKAS TAMAŠAUSKAS
Club: ŽIEMYS
LTU-182189
Nojus Mockus
Club: Žiemys
LTU-204947
Vilius Vasiulis
Club: Žiemys
LTU-217933
Rojus Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-196581
Martynas Lipskis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-196586
Gustas Stankevičius
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-211451
Ignė Jaškūnaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-217921
Greta Kalinauskaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-184808
Ema Kuodytė
Club: Žiemys

Optimist 27

LTU-106
Žygimantas Šimkus
Club: BK Vėjo sparnai
LTU-106
Žygimantas Šimkus
Club: BK Vėjo sparnai
LTU-12311
Ema Jasiūnaitė
Club: Atžalynas
LTU-326
Jonas Lipinskis
Club: Atzalynas
LTU-8667
Tadas Germanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-543
Aironas Bargaila
Club: Bangpūtys
LTU-7688
Tadas Germanavičius
Club: Bangpūtys
LTU-455
Ieva Germanavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-393
Ula Morkūnaitė
Club: Bangpūtys
LTU-7
VĖJAS KAŠĖTA
Club: NSM
LTU-926
Aistis Burba
Club: Vilkaviškio r. SM, BK ,,Škvalas"
LTU-200
Elena Abrutytė
Club: BK"Vėjo sparnai "
LTU-202
Meda Abrutytė
Club: BK"Vėjo sparnai"
LTU-201
Domas Gudauskas
Club: BK"Vėjo sparnai "
LTU-200
Elena Abrutytė
Club: BK"Vėjo sparnai "
LTU-202
Meda Abrutytė
Club: BK"Vėjo sparnai "
LTU-201
Domas Gudauskas
Club: BK"Vejo sparnai "
LTU-1750
Emilis Sanvaitis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1021
Elžbieta Augutė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-735
Adomas Pranciškus Žiauberis
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-687
Vėja Dumšaite
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-628
Augustė Dijokaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-107
Ugnius Sejūnas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-1050
Matas Jorudas
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Ula Venslovaitė
Club: Sporto centras Atžalynas
LTU-751
Jonas Mažunavičius
Club: Sporto centras Atžalynas

RS Feva 0

Star 6

LTU-1648
Redas Stripeikis / . .
Club: Rėkyvos vandens klubas
LTU-63
Gintaras Skalandis / Artūras Grabinskis , Tadas Vaitėkus
Club: Rėkyvos vandens klubas
S-23
Rolandas Tamutis / Klaudijus Tamutis, Evaldas Burga , Marius Pipinis
Club: Šiaulių žalgirio jachtklubas
LTU-2386
Marius Rakickas / Ūdrys Rakickas , Linas Bernotas
Club: Green team
LTU-8050
Aistė Stulgytė / Dangis Gelžinis , Vitas Stulgė
Club: Rėkyvos vandens klubas
LTU-636
Rimvydas Mažunavičius / Rita Mažunavičienė
Club: Rėkyvos vandens klubas

Viper 80/5.5 0

LTU-1648 Redas Stripeikis / . .

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-63 Gintaras Skalandis / Artūras Grabinskis , Tadas Vaitėkus

  • Rėkyvos vandens klubas

S-23 Rolandas Tamutis / Klaudijus Tamutis, Evaldas Burga , Marius Pipinis

  • Šiaulių žalgirio jachtklubas

LTU-2386 Marius Rakickas / Ūdrys Rakickas , Linas Bernotas

  • Green team

LTU-8050 Aistė Stulgytė / Dangis Gelžinis , Vitas Stulgė

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-636 Rimvydas Mažunavičius / Rita Mažunavičienė

  • Rėkyvos vandens klubas

LTU-106 Žygimantas Šimkus

  • BK Vėjo sparnai

LTU-106 Žygimantas Šimkus

  • BK Vėjo sparnai

LTU-12311 Ema Jasiūnaitė

  • Atžalynas

LTU-326 Jonas Lipinskis

  • Atzalynas

LTU-1 Ignas Baltrušaitis

  • Vilkaviškio SM, BK Škvalas

LTU-8667 Tadas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-0 Rokas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-543 Aironas Bargaila

  • Bangpūtys

LTU-7688 Tadas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-455 Ieva Germanavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-393 Ula Morkūnaitė

  • Bangpūtys

LTU-7 VĖJAS KAŠĖTA

  • NSM

LTU-926 Aistis Burba

  • Vilkaviškio r. SM, BK ,,Škvalas"

LTU-Be Nr. Mykolas Kažemėkas

  • Vilkaviškio r. SM, Bk ,,Škvalas"

LTU-198565 PATRIKAS TAMAŠAUSKAS

  • ŽIEMYS

LTU-182189 Nojus Mockus

  • Žiemys

LTU-200 Elena Abrutytė

  • BK"Vėjo sparnai "

LTU-202 Meda Abrutytė

  • BK"Vėjo sparnai"

LTU-201 Domas Gudauskas

  • BK"Vėjo sparnai "

LTU-204947 Vilius Vasiulis

  • Žiemys

LTU-200 Elena Abrutytė

  • BK"Vėjo sparnai "

LTU-202 Meda Abrutytė

  • BK"Vėjo sparnai "

LTU-201 Domas Gudauskas

  • BK"Vejo sparnai "

LTU-217933 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-196581 Martynas Lipskis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-196586 Gustas Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-211451 Ignė Jaškūnaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-217921 Greta Kalinauskaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-184808 Ema Kuodytė

  • Žiemys

LTU-1750 Emilis Sanvaitis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1021 Elžbieta Augutė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-688 Džiugas Kvėdaras

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-735 Adomas Pranciškus Žiauberis

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-687 Vėja Dumšaite

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-628 Augustė Dijokaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-107 Ugnius Sejūnas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-1050 Matas Jorudas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-751 Jonas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

Documents

Jun 17 07:13

2021 m. Tarptautinė Rėkyvos regata O.Truchano taurei laimėti

 

                                                   2021.07.10-11

                                                       Šiauliai

                                                   Nuostatai

 

1.VYKDANČIOJI  ORGANIZACIJA Šiaulių miesto sporto centras "Atžalynas" , Šiaulių miesto buriuotojų klubas, Šiaulių „Žalgirio“

jachtklubas, Rėkyvos seniūnija ir jos patvirtintas Lenktynių

 

komitetas.

2. TAISYKLĖS

2.1. Varžybos vykdomos pagal World Sailing (WS) 2021-2024 m.BVT.

2.2 Bus taikoma Arbitražo sistema.

2.3.Bus taikomos jachtų klasių taisyklės su šiomis išimtimis:

3.3.1. LASER RADIAL ir LASER 4,7 klesėse negalios dalyvių amžiaus apribojimai.

3.3.2 . Visos lenktyniaujančios Optimist U12 grups  jachtos privalo ryšėti kaspiną (aiškiai matomą,ne trumpesnę kaip 30 cm),pritvirtintą prie špritinio kampo.

2.4. Ketinanti paduoti protesą Optimist klasės jachta apie tai turi pranešti finišo teisejams tuoj pat po finišo.Tai keičia BVT 61.1(a) taisyklę.

2.5. Jeigu yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir šiu Varžybų nuostatų,tai Lenktynių instrukcija turi viršenybę.

3.    REKLAMA

3.1.  Gali būti reikalaujama rodyti vykdančios 0rganizacijos pateiktą reklamą.

4.    TEISĖ DALYVAUTI IR PARAISKOS

4.1. Regata yra atvira šioms jachtų klasėms: 

1. Laser Radial (absoliuti įskaita).

2. Laser 4,7 (absoliuti įskaita).

3. Optimist U16 grupė,gim 2006 m. ir jaunesni (berniukų ir mergaičių įskaita).

4. Optimist U12 grupe,gim.2010 m. ir jaunesni (berniuku ir mergaičių įskaita). 

5. Kreiserinės jachtos .

6 .RS Feva gim. 2003 m. Ir jaunesni. 

7. Burlentės

4.2. Išankstinės paraiškos dalyvauti varžybose gali būti atsiųstos elektroniniu paštu i Šiaulių mesto sporto mokyklą „Atžalynas“,adresu sporas@scatzalynas.lt ir atlikta registracija www.regatos.lt

 ir gali sumokėti reikiamo dydžio starto mokestį į

Šiaulių miesto buriuotojų klubo sąskaitą: AB DnB NORD bankas Nr. LT534010044200051898 ne vėliau kaip 3 dienas iki varžybų pradžios,

arba atvykimo dieną. Vardinės paraiškos pateikiamos lenktynių komitetui atvykimo dieną nuo 9.30 val. iki 11.30 val.

4.3. Visi varžybų dalyviai iki 18 metų, kartu su vardine paraiška, privalo pateikti lenktynių komitetui sveikatos pažymą (Forma Nr. 068/a).

5. MOKESČIAI

1. Laser Radial jachtos                     20 Eur;

2. Laser 4,7 jachtos                          10 Eur;

3. Optimist U12 ir U16 jachtos        10 Eur;

4. Kreiserines jachtos                       30 Eur;

5. Rs feva  jachtos                            20 Eur;

6. Burlentės                                      10 Eur

6.  TVARKARAŠTIS

6.1. Liepos 10 d. dalyvių registracija vyks atvykimo dieną nuo 9.30 val. iki 11.30 val.

6.2. Regatos organizatorių posėdis su teisėjais, komandų vadovais ir treneriais, pirmąją varžybų dieną, vyks 11.45 val.

6.3. Planuojamas „Perspėjamojo“ signalo laikas plaukimui Nr.1 - 13.55 val.

6.4. Vakaronė - 19.00 val.

6.5. Regatoje planuojama įvykdyti 6 plaukimus.

6.6. Liepos 11 d. 10.55 val. plaukimų pradžia.

6.7. Planuojama lenktyniu trukme-40 min.

6.8. 16.00 val. regatos uždarymas ir apdovanojimų ceremonija.

6.9. Paskutinę varžybų dieną (liepos 11 d.) „Perspėjamasis“ signalas nebus duodamas po 15.00 val.

7.  VĖJO LIMITAS

7.1. Optimist U12 grupės lenktynėms vykdyti, maksimalus leistinas vėjo greitis yra 8 m/s. Jeigu vėjo greitis didesnis kaip 8 m/s

tai startas neduodamas, o startavusios šių klasių lenktynės nutraukiamos. Šį sprendimą priima Lenktynių komitetas ir pagal šį nuostatų punktą dalyvis negali prašyti rezultato atitaisymo. Tai keičia BVT 62.1(a) taisyklę.

8. LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

8.1. Lenktynių instrukcija bus paskelbta atvykimo dieną iki 11 val. oficialioje skelbimų lentoje.

9. DISTANCIJOS

9.1.Lenktynių distancijų schemos bus paskelbta atvykimo diena iki 11 val.Oficialioje Lenktynių skelbimo lentoje,kuri bus prie registracijos namelio.

10. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS

10.1 Bus taikoma BVT A Priedo taškų skaičiavimo sistema.

10.2. Kai bus įvykdyti mažiau nei 3 lenktyneė, tai jachtos taškai surinkti visuose lenktynėse, bus galutiniai.

10.3. Kai bus įvykdyti 3 ir daugiau lenktynių, tai jachtos surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vienų blogiausių lenktynių.

10.4.Reikia ivykdyti mažiausiai vienerias lenktynias,kad regata būtų laikoma įvykdyta.

11. PAGALBINIAI  LAIVAI

10.4. Visi pagalbiniai,komandu atstovų ir trenerių laivai privalo būti registruojami Lenktynių komitete,užpildant trenerio laivo registracijos formą

10.5. Komandos kiekvienai 12 jachtų grupei privalo turėti vieną katerį saugumui užtikrinti.Vardinėje paraiškoje turi būti nurodytas katerio numeris ir burių numeriai jachtų,už kurių saugumą atskingas šio katerio vairininkas-atsakingas asmuo.

10.6. Inviualiai varžybose dalyvaujantys buriuotojai ir komandos,neturičios katerio,komandos vardinėje paraiškoje turi nurodyti katerio duomenis ir vardą bei pavardeę šio katerio vairininko,kuris užtikrins dalyvio(ių) saugumą regatos metu.

12. RADIO RYŠIS

12.1. Išskyrus būtinus atvejus,lenktyniaujanti jachta negali perduoti ar gauti informacijos,kuri neprieinama visoms jachtoms.

13.PRIZAI

13.1. Taurėmis bus apdovanojami:

Laser radial ir Laser 4,7 ,RS Feva ,Kreiserinės jachtų klasės grupėse  ir burlentės  pirmą- trečią vietas užėmę buriuotojai, Optimist U16 ir Optimist U12 aptovanojami pirmą-trečią vietas užėmę berniukai ir užėmusios mergaitės.Rėmejo prizu bus apdovanojamas jauniausias varžybų dalyvis,startavęs ir apiplaukęs distanciją ir finišavęs mažiausiai vieneriose lenktynėse.

14. ATSAKOMYBĖ

Buriuotojai dalyvauja regatoje pilnai savo rizika (žr. 3 taisyklę „Sprendimas lenktyniauti“). Vykdanti organizacija

neprisiima atsakomybės už materialinę žalą, asmens sužalojimą ar mirtį, susijusius su regata, prieš ją, jos metu ar po jos.

14. KITA INFORMACIJA

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į:

Šiaulių miesto buriavimo klubo prezidentę  Irina Žičkuvienę tel.: +3706822943, e. paštas: irute.zickuviene@gmail.com

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ direktorių Giedrių Snudaitį  tel.: +370 69878942 ,e.paštas;: sportas@scatzalynas.lt

 

PDF