facebook_pixel

„V3“ E-Buriavimo regata

04.23 - 04.24, Lietuva

Description

„V3“ e-buriavimo regata – balandžio 23,24 dieną. Buriuosime „Virtual regatta Inshore“www.virtualregatta.com platformoje.

Facebook:https://www.facebook.com/V3REGATA

El pašto adresas : v3regata@gmail.com

V3“ e-buriavimo regata dalyviams virš 15 metų– balandžio 23 dieną

V3“ e-buriavimo regata dalyviams iki 15 metų– balandžio 24 dieną

Schedule

 Programa
 Laivynai paskelbti i regatos.lt ir regatos discord serveryje

04-23d.  Ketvritadienį  varžybos dalyviams virš 15 metų

04-24d. Penktadienį varžybos dalyviams iki 15 metų

Visų laivynų 04-23d. kvalifikacinis tvarkaraštis bendrai grupei 19:00 , 19:15 , 19:30 , 19:45, 20:00 , 20:15  finalinių plaukimų 21:00 , 21:15 , 21:30

Visų laivynų 04-24d. kvalifikacijos tvarkaraštis U15 grupei 18:00 , 18:15 , 18:30 , 18:45, 19:00 , 19:15  finalinių plaukimų 20:00 , 20:15 , 20:30


Tvarkaraštis dėl galimų vėlavimų ar techninių nesklandumų gali keistis. Apie nauja tvarkaraščio pakeitimą bus informuojama discordapp.com platformoje.
Visi dalyviai turės prisijungti į jų laivyno varžybų kambarį iki starto procedūros pradžios. Laivyno varžybųkambarys bus atidarytas likus 3-4 minutės.


Finalistų paskelbimas turi būti likus 15 min iki grupės finalo starto

Messages

  • Grupių sarašai

  • Bendra dalyvių informacija.

    Bendra dalyvių informacija.

    Trumpa V3 regatos tvarka.
    Dalyviai bus dalinami į dvi grupes U15 ir vyresni. Grupės bus dalomos į lygius pogrupius, kuriuose dalyvis varžysis dėlpatekimo į finalą.Pogrupyje vyks 6 plaukimai iš kurių vienas blogiausias bus atmestas. Dalyvių skaičius patenkantis į finalą priklausys nuo pogrupių kiekio, taip kad finalą sudarytu iki 20 dalyvių ir kad kiekvienas pogrupis turėtu vienoda finalistų skaičių.
                    Varžybų startinės procedūros prasidės nustatytu laiku, pagal iš anksto sudaryta tvarkaraštis. Preliminarus startų tvarkaraštis ketvirtadienį - 19:00 , 19:15, 19:30, 19:45, 20:00 , 20:15 finalas 21:00 , 21:15 , 21:30 . Kiekvienas pogrupis turės prisijungimo kodą, prisijungti bus galima likus 3-5 min iki starto.

    Komunikacijai bus naudojama discord platforma https://discordapp.com/.Prisijungimo nuoroda gausite registracijoje nurodytu el pašto adresu.
    Prisijungimo kodą gausite discord savo grupės kanale. Prasidėjus starto procedūrai sistema nebeleis prisijungti.

    DEMESIO!!
    U15 grupes varžybos perkeliamos į penktadieni, jos vyks tuo pačiu principu, kitu tvarkaraščiu.
    18:00 , 18:15, 18:30, 18:45, 19:00 , 19:15, finalas 20:00 , 20:15 , 20:30 .



    Prisijungimo intrukcija:



Results

U15 2 grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-04-23 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-04-24 18:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-04-24 18:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2020-04-24 18:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2020-04-24 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2020-04-15 19:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-04-24 19:38:48
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-321
Benas Jeršovas
2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 18 DSQ 8 1
LTU-9412
Erik Scheidt
1 1 4 4 5 5 2 2 3 3 1 1 11 2
LTU-737
David Mažeika
3 3 2 2 6 6 4 4 1 1 3 3 13 3
LTU-900
Jokūbas Čėpla
8 8 3 3 1 1 6 6 5 5 5 5 20 4
LTU-02
Rokas Rokas
6 6 6 6 3 3 3 3 7 7 4 4 22 5
LTU-422
Vaidas Abraitis
18 DNS 5 5 4 4 5 5 6 6 7 7 27 6
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
5 5 8 8 7 7 11 11 4 4 6 6 30 7
LTU-755
Ula Venslovaitė
4 4 9 9 18 DSQ 8 8 11 10 2 2 34 8
LTU-789
Ugnė Trimonytė
7 7 7 7 8 8 7 7 8 8 8 8 37 9
LTU-181
Luknė Stankevičiūtė
10 9 18 DNS 9 9 9 9 9 9 18 DNS 55 10
LTU-80
Egle Chlebinskaite
18 DNS 18 DNS 18 DNS 10 10 18 DSQ 9 9 73 11
LTU-514
Gintare Valeikaite
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
LTU-101
Bartas Kupliauskas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
LTU-816
Ugnė Urbonaitę
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
LTU-174810
Smila Blinstrubaitė
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
LTU-939
Mykolas Kažemėkas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
LTU-198565
Nojus Mockkus
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 12-17
1 grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-04-23 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-04-23 19:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-04-23 19:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2019-04-23 20:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-04-23 20:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-04-23 20:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-04-23 22:32:40
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-5
Rokas Didrikas
1 1 1 1 8 8 2 2 4 4 1 1 9 1
Karolis J.-2282
Karolis Judelevicius
18 DNS 6 6 1 1 4 4 1 1 4 4 16 2
LTU-Tom_27
Tomas Linkus
4 4 4 4 5 5 3 3 8 8 2 2 18 3
LTU-07
Matas Stankevičius
3 3 3 3 10 10 1 1 6 6 6 6 19 4
LTU-2225
mentux Mantas Klimantavičius
2 2 2 2 6 6 9 9 9 9 3 3 22 5
LTU-444
LTU-444/Antanas Gerasimavičius
5 5 7 7 3 3 6 6 5 5 5 5 24 6
LTU-2282
Jaroslavas Snarskis
6 6 8 8 2 2 8 8 2 2 9 9 26 7
LTU-0148
Albertas Valečka
18 DNS 10 10 4 4 5 5 3 3 10 10 32 8
LTU-2312
Coach_1 / Matas Kabaila
7 7 5 5 7 7 7 7 7 7 7 7 33 9
LTU-2255
Sigita Smatavicius
18 DNS 9 9 9 9 10 10 10 10 8 8 46 10
LTU-2350
Nedas Šinkūnas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-1249
Eugenijus Sadauskas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-0000
Arturas @plaukimasjachta
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-7000
Aidas Tango LTU - 1250
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-553
Tomas Narkus
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-Bimba24
Andrius Trumpa
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
LTU-1211
Ben Mar
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 11-17
2 grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-04-23 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-04-23 19:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2019-04-23 19:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-04-23 20:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-04-23 20:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-04-23 22:32:21
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-420
Mantas Sakalauskas
3 3 9 9 1 1 1 1 1 1 6 1
LTU-VZracing
Vytenis Zagorskis
1 1 4 4 2 2 2 2 5 5 9 2
LTU-1545
Dominykas Kneižys
7 6 1 1 4 4 3 3 7 7 15 3
LTU-Jurginas
Jurgis Jurgelionis
5 5 3 3 3 3 4 4 8 8 15 4
LTU-ViensDuTrys
CoachRytis/Rytis Alksnevičius
17 DNS 2 2 6 6 8 7 3 3 19 5
LTU-199
Mindaugas Jonuška
17 DNS 5 5 5 5 9 8 2 2 21 6
LTU-505
Airidas Rutkauskas
2 2 8 8 9 11 11 11 4 4 23 7
LTU-17
Mantas Marozas
4 4 7 7 12 14-15 10 9-10 10 9-10 31 8
LTU-4200
Justas Paplauskas
8 7 17 DNS 11 13 6 6 6 6 31 9
LTU-Ltu
Viktoras Peseckas
11 10 10 10 7 7 5 5 11 11 33 10
LTU-2203
MariusDrama / Marius Cibulskis
10 9 6 6 10 12 13 12 17 DNS 39 11
LTU-Citramonas75
Martynas Norkus
9 8 12 11 12 14-15 10 9-10 10 9-10 41 12
LTU-0000
Arturas Paskevicius
17 DNS 17 DNS 8 8-10 17 DNS 17 DNS 59 13-15
LTU-011
Simonas Rasimavičius
17 DNS 17 DNS 8 8-10 17 DNQ 17 DNS 59 13-15
LTU-1302
Aurelijus Danisauskas
17 DNS 17 DNS 8 8-10 17 DSQ 17 DNS 59 13-15
LTU-787
Tadas Sidaravičius
17 DNS 17 DNS 17 DNS 17 DNS 17 DNS 68 16
U15 1 grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-04-24 18:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-04-24 18:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-04-24 18:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-04-24 18:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2020-04-24 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2020-04-24 19:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-04-24 21:50:19
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-209006
Vykintas Mizgiris
4 4 1 1 1 1 1 1 3 3 3 3 9 1
LTU--545
Marius Antanavičius
9 9 2 2 3 3 6 6 2 2 1 1 14 2
LTU-2018
Titas Linkus
12 11 3 3 4 4 2 2 5 5 2 2 16 3
LTU-358
Woofaxa Woofaxa
1 1 7 7 9 9 7 7 1 1 4 4 20 4
LTU-678
Rojus Stankevičius
2 2 11 11 2 2 5 5 8 8 6 6 23 5
LTU-323
Kasparas Juodsnukis
13 12 6 6 7 7 3 3 4 4 7 7 27 6
LTU-66
Dovydas Norus
6 6 8 8 8 8 4 4 6 6 8 8 32 7
LTU-370
Mantas Rasiukevičius
7 7 14 14 6 6 11 11 7 7 9 9 40 8
LTU-790
Saulė Trimonytė
14 13 10 10 10 10 8 8-9 11 11 5 5 44 9
Kaunas-814
Auksinis Berniukas(ryžas)
18 DSQ 5 5 5 5 8 8-9 9 9 18 10-17 45 10
LTU-509
Matas Kniubas
5 5 4 4 11 11 18 DSQ 18 DNS 18 DNS 56 11
LTU-022
Kajus Kabaila
11 10 13 13 12 12-13 10 10 10 10 18 DNS 56 12
EMA-2011
Ema Raudyte
8 8 9 9 12 12-13 18 DNS 18 DNS 18 DNS 65 13
LTU-199
LTU199 LJ Liepa Jonuškaitė
3 3 18 DSQ 18 DNS 18 DSQ 18 DNS 18 DSQ 75 14
LTU-450
Rokas Golubovas
18 DNS 12 12 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 84 15
LTU-33
Tomas Blinstrubas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 16-17
LTU-Rėkyva
Vykintas Šedys
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 16-17
3 grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-04-23 19:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-04-23 19:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-04-23 19:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2019-04-23 19:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2019-04-23 20:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2019-04-23 19:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-04-23 22:31:58
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-204848
Giedrius Talijūnas
18 DNS 1 1 1 1 2 2 11 11 1 1 16 1
LTU-1232
Aivaras Mieliauskas
3 3 6 6 2 2 5 5 1 1 18 DNF 17 2
LTU-BeeInTree
Rokas Bitinaitis
4 4 2 2 3 3 11 11 3 3 7 7 19 3
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
1 1 7 7 11 11 1 1 12 12 2 2 22 4
LTU-204947
Nojus Bestauskas
2 2 9 10 4 4 8 8 4 4 5 5 23 5
LTU-07
Evaldas AMICUS Nata
18 DNS 10 11 5 5 4 4 2 2 3 3 24 6
LTU-653
Kęstutis Berezinas
18 DNS 4 4 6 6 7 7 7 7 9 9 33 7
LTU-8
Rokas M
5 5 8 8-9 8 8 3 3 10 10 18 DNS 34 8
LTU-ZIEGIS
Zigmantas Raudys
18 DNS 3 3 9 9 9 9 6 6 8 8 35 9
LTU-1365
Ignas Gibas
18 DNS 5 5 7 7 10 10 9 9 4 4 35 10
LTU-128
A K
18 DNS 8 8-9 10 10 6 6 5 5 6 6 35 11
LTU-1410
Darius gerasmavičius-KOT MORSKY
7 6 12 13 12 12 12 12 8 8 10 10 49 12
LTU-1620
E U
18 DNS 11 12 13 13 13 13 13 13 11 11 61 13
LTU-177
Šiugždinis Linas
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 14-17
LTU-GretaK
Greta Kalinauskaitė
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 14-17
Marijus Rukuiža-
Marijus Rukuiža
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 14-17
LTU-193676
Herkus Stasys Mikelis
18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 18 DNS 90 14-17
Finalas
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2019-04-23 21:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2019-04-23 21:50:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2019-04-23 22:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-04-24 21:49:53
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-199
Mindaugas Jonuška
2 2 2 2 2 2 6 1
LTU-5
Rokas Didrikas
1 1 3 3 6 6 10 2
LTU-204848
Giedrius Talijūnas
3 3 11 11 1 1 15 3
Karolis J.-2282
Karolis Judelevicius
6 6 7 7 4 4 17 4
LTU-VZracing
Vytenis Zagorskis
8 8 5 5 10 10 23 5
LTU-Jurginas
Jurgis Jurgelionis
7 7 10 10 7 7 24 6
LTU-Tom_27
Tomas Linkus
10 10 12 12 3 3 25 7
LTU-204947
Nojus Bestauskas
5 5 4 4 16 16 25 8
LTU-07
Matas Stankevičius
9 9 8 8 9 9 26 9
LTU-ViensDuTrys
CoachRytis/Rytis Alksnevičius
19 DSQ 1 1 12 12 32 10
LTU-420
Mantas Sakalauskas
4 4 16 16 13 13 33 11
LTU-07
Evaldas AMICUS Nata
15 15 13 13 5 5 33 12
LTU-444
LTU-444/Antanas Gerasimavičius
12 12 6 6 15 15 33 13
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
16 16 9 9 8 8 33 14
LTU-BeeInTree
Rokas Bitinaitis
13 13 14 14 11 11 38 15
LTU-1545
Dominykas Kneižys
14 14 15 15 14 14 43 16
LTU-1232
Aivaras Mieliauskas
11 11 19 DSQ 19 DNS 49 17
LTU-2225
mentux Mantas Klimantavičius
19 DSQ 19 DSQ 17 17 55 18
FINALAS U-15
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-04-24 20:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-04-24 20:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2020-04-24 20:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-04-24 21:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2020-04-24 21:20:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-04-24 22:17:54
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
LTU-321
Benas Jeršovas
1 1 19 DNS 3 3 1 1 3 3 8 1
LTU-209006
Vykintas Mizgiris
3 3 2 2 1 1 3 3 8 8 9 2
LTU--545
Marius Antanavičius
4 4 1 1 6 6 2 2 7 7 13 3
LTU-02
Rokas Rokas
5 5 3 3 4 4 5 5 2 2 14 4
LTU-9412
Erik Scheidt
19 DNS 10 9 2 2 7 7 1 1 20 5
LTU-323
Kasparas Juodsnukis
8 8 5 5 7 7 4 4 14 14 24 6
LTU-358
Woofaxa Woofaxa
2 2 9 8 12 12 12 12 6 6 29 7
LTU-678
Rojus Stankevičius
7 7 6 6 14 14 13 13 4 4 30 8
LTU-66
Dovydas Norus
11 11 4 4 5 5 14 14 17 17 34 9
LTU-2018
Titas Linkus
6 6 19 DNS 9 9 10 10 12 12 37 10
LTU-737
David Mažeika
10 10 15 14 10 10 8 8 13 13 41 11
LTU-789
Ugnė Trimonytė
13 13 8 7 11 11 18 18 10 10 42 12
LTU-900
Jokūbas Čėpla
19 DNS 11 10 13 13 6 6 15 15 45 13
LTU-790
Saulė Trimonytė
9 9 17 16 17 17 17 17 5 5 48 14
LTU-370
Mantas Rasiukevičius
19 DNS 14 13 8 8 15 15 11 11 48 15
LTU-755
Ula Venslovaitė
15 15 13 12 16 16 11 11 9 9 48 16
LTU-422
Vaidas Abraitis
12 12 12 11 15 15 9 9 19 DNS 48 17
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
14 14 16 15 18 18 16 16 16 16 62 18

Registration

Registration is over

Entries

86
|
|
|
OK

OK 86

LTU-1211
Ben Mar
Club: Rs 280
LTU-Ltu
Viktoras Peseckas
Club: LTU
LTU-198565
Nojus Mockkus
Club: Žiemys
LTU-1620
E U
Club: EU
LTU-Bimba24
Andrius Trumpa
Club:
LTU-450
Rokas Golubovas
Club: Bangputys
LTU-BeeInTree
Rokas Bitinaitis
Club:
LTU-022
Kajus Kabaila
Club: Vvbm
LTU-Tom_27
Tomas Linkus
Club: Poseidonas
LTU-505
Airidas Rutkauskas
Club: Bmw club
LTU-ZIEGIS
Zigmantas Raudys
Club: NSM
LTU-GretaK
Greta Kalinauskaitė
Club: Šiaulių sporto mokykla "Atžalynas"
LTU-1232
Aivaras Mieliauskas
Club: RS-280
LTU-939
Mykolas Kažemėkas
Club:
LTU-509
Matas Kniubas
Club: Bangputys
LTU-790
Saulė Trimonytė
Club: VVBM
LTU-358
Woofaxa Woofaxa
Club: Bangputys
LTU-17
Mantas Marozas
Club: NSM
LTU-128
A K
Club:
LTU-204848
Giedrius Talijūnas
Club: Bangputys
LTU-8
Rokas M
Club: Amber
LTU-1365
Ignas Gibas
Club:
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
Club: Bangpūtys
LTU-07
Evaldas AMICUS Nata
Club:
Kaunas-814
Auksinis Berniukas(ryžas)
Club: Banpūtys
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
Club: Žiemys
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Club: Ziemys
LTU-177
Šiugždinis Linas
Club: 470
LTU--545
Marius Antanavičius
Club: Bangpūtys
Marijus Rukuiža-
Marijus Rukuiža
Club: Bangputys
LTU-66
Dovydas Norus
Club: VVBM
LTU-422
Vaidas Abraitis
Club: Bangpūtys
LTU-9412
Erik Scheidt
Club: Bangputys
LTU-553
Tomas Narkus
Club: Vilnius
LTU-789
Ugnė Trimonytė
Club: VVBM
LTU-80
Egle Chlebinskaite
Club: NSM
LTU-900
Jokūbas Čėpla
Club: Bangpūtys
EMA-2011
Ema Raudyte
Club: Nsm
LTU-514
Gintare Valeikaite
Club: Bangpūtys
LTU-181
Luknė Stankevičiūtė
Club: Žiemys
LTU-33
Tomas Blinstrubas
Club: NSM
LTU-174810
Smila Blinstrubaitė
Club: NSM
LTU-209006
Vykintas Mizgiris
Club: NSM
LTU-193676
Herkus Stasys Mikelis
Club: NSM
LTU-2018
Titas Linkus
Club:
LTU-653
Kęstutis Berezinas
Club: Atžalynas
LTU-101
Bartas Kupliauskas
Club: Žiemys
LTU-4200
Justas Paplauskas
Club: RS-280
LTU-2225
mentux Mantas Klimantavičius
Club: GVK
LTU-755
Ula Venslovaitė
Club: Šiaulių sporto centras “Atžalynas”
LTU-1545
Dominykas Kneižys
Club:
LTU-Rėkyva
Vykintas Šedys
Club: Atžalynas
LTU-0000
Arturas @plaukimasjachta
Club: Colibri Team
LTU-2282
Jaroslavas Snarskis
Club:
LTU-926
Pijus Striokas
Club: Vilkaviškio buriuotojų klubas "Škvalas"
LTU-321
Benas Jeršovas
Club: SM Griaustinis
LTU-1302
Aurelijus Danisauskas
Club: ExtraFM
LTU-678
Rojus Stankevičius
Club: Atžalynas
LTU-737
David Mažeika
Club: NSM
LTU-370
Mantas Rasiukevičius
Club: Bangputys
LTU-011
Simonas Rasimavičius
Club: GVK
LTU-323
Kasparas Juodsnukis
Club: SM Griaustinis
LTU-816
Ugnė Urbonaitę
Club: ESSC-NBA-POSEIDONAS
LTU-0148
Albertas Valečka
Club: n/a
LTU-Jurginas
Jurgis Jurgelionis
Club: Poseidonas/NBA/ESSC
LTU-VZracing
Vytenis Zagorskis
Club: Poseidonas
LTU-2312
Coach_1 / Matas Kabaila
Club: VVBM
LTU-2350
Nedas Šinkūnas
Club: Muffin-2
LTU-02
Rokas Rokas
Club: Bangputys
LTU-1249
Eugenijus Sadauskas
Club: TBSA
LTU-2203
MariusDrama / Marius Cibulskis
Club: GVK
LTU-7000
Aidas Tango LTU - 1250
Club: Kaunas
LTU-787
Tadas Sidaravičius
Club: Skraidom.lt
LTU-2255
Sigita Smatavicius
Club: Kauno Buriuotojų
LTU-ViensDuTrys
CoachRytis/Rytis Alksnevičius
Club: Bardakas
LTU-737
David Mažeika
Club: Neringos sporto mokykla
LTU-1410
Darius gerasmavičius-KOT MORSKY
Club: nba
LTU-0000
Arturas Paskevicius
Club: Colibri Saiing Team
LTU-07
Matas Stankevičius
Club:
LTU-420
Mantas Sakalauskas
Club: RS280
Karolis J.-2282
Karolis Judelevicius
Club: Gvk
LTU-Citramonas75
Martynas Norkus
Club: Poseidonas
LTU-5
Rokas Didrikas
Club:
LTU-199
LTU199 LJ Liepa Jonuškaitė
Club: Žiemys
LTU-199
Mindaugas Jonuška
Club: Žiemys
LTU-444
LTU-444/Antanas Gerasimavičius
Club: NBA

LTU-1211 Ben Mar

  • Rs 280

LTU-Ltu Viktoras Peseckas

  • LTU

LTU-198565 Nojus Mockkus

  • Žiemys

LTU-1620 E U

  • EU

LTU-Bimba24 Andrius Trumpa

LTU-450 Rokas Golubovas

  • Bangputys

LTU-BeeInTree Rokas Bitinaitis

LTU-022 Kajus Kabaila

  • Vvbm

LTU-Tom_27 Tomas Linkus

  • Poseidonas

LTU-505 Airidas Rutkauskas

  • Bmw club

LTU-ZIEGIS Zigmantas Raudys

  • NSM

LTU-GretaK Greta Kalinauskaitė

  • Šiaulių sporto mokykla "Atžalynas"

LTU-1232 Aivaras Mieliauskas

  • RS-280

LTU-939 Mykolas Kažemėkas

LTU-509 Matas Kniubas

  • Bangputys

LTU-790 Saulė Trimonytė

  • VVBM

LTU-358 Woofaxa Woofaxa

  • Bangputys

LTU-17 Mantas Marozas

  • NSM

LTU-128 A K

LTU-204848 Giedrius Talijūnas

  • Bangputys

LTU-8 Rokas M

  • Amber

LTU-1365 Ignas Gibas

LTU-451 Asta Aperavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-07 Evaldas AMICUS Nata

Kaunas-814 Auksinis Berniukas(ryžas)

  • Banpūtys

LTU-198565 Patrikas Tamašauskas

  • Žiemys

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • Ziemys

LTU-177 Šiugždinis Linas

  • 470

LTU--545 Marius Antanavičius

  • Bangpūtys

Marijus Rukuiža- Marijus Rukuiža

  • Bangputys

LTU-66 Dovydas Norus

  • VVBM

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Bangpūtys

LTU-9412 Erik Scheidt

  • Bangputys

LTU-553 Tomas Narkus

  • Vilnius

LTU-789 Ugnė Trimonytė

  • VVBM

LTU-80 Egle Chlebinskaite

  • NSM

LTU-900 Jokūbas Čėpla

  • Bangpūtys

EMA-2011 Ema Raudyte

  • Nsm

LTU-514 Gintare Valeikaite

  • Bangpūtys

LTU-181 Luknė Stankevičiūtė

  • Žiemys

LTU-33 Tomas Blinstrubas

  • NSM

LTU-174810 Smila Blinstrubaitė

  • NSM

LTU-209006 Vykintas Mizgiris

  • NSM

LTU-193676 Herkus Stasys Mikelis

  • NSM

LTU-2018 Titas Linkus

LTU-653 Kęstutis Berezinas

  • Atžalynas

LTU-101 Bartas Kupliauskas

  • Žiemys

LTU-4200 Justas Paplauskas

  • RS-280

LTU-2225 mentux Mantas Klimantavičius

  • GVK

LTU-755 Ula Venslovaitė

  • Šiaulių sporto centras “Atžalynas”

LTU-1545 Dominykas Kneižys

LTU-Rėkyva Vykintas Šedys

  • Atžalynas

LTU-0000 Arturas @plaukimasjachta

  • Colibri Team

LTU-2282 Jaroslavas Snarskis

LTU-926 Pijus Striokas

  • Vilkaviškio buriuotojų klubas "Škvalas"

LTU-321 Benas Jeršovas

  • SM Griaustinis

LTU-1302 Aurelijus Danisauskas

  • ExtraFM

LTU-678 Rojus Stankevičius

  • Atžalynas

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

LTU-370 Mantas Rasiukevičius

  • Bangputys

LTU-011 Simonas Rasimavičius

  • GVK

LTU-323 Kasparas Juodsnukis

  • SM Griaustinis

LTU-816 Ugnė Urbonaitę

  • ESSC-NBA-POSEIDONAS

LTU-0148 Albertas Valečka

  • n/a

LTU-Jurginas Jurgis Jurgelionis

  • Poseidonas/NBA/ESSC

LTU-VZracing Vytenis Zagorskis

  • Poseidonas

LTU-2312 Coach_1 / Matas Kabaila

  • VVBM

LTU-2350 Nedas Šinkūnas

  • Muffin-2

LTU-02 Rokas Rokas

  • Bangputys

LTU-1249 Eugenijus Sadauskas

  • TBSA

LTU-2203 MariusDrama / Marius Cibulskis

  • GVK

LTU-7000 Aidas Tango LTU - 1250

  • Kaunas

LTU-787 Tadas Sidaravičius

  • Skraidom.lt

LTU-2255 Sigita Smatavicius

  • Kauno Buriuotojų

LTU-ViensDuTrys CoachRytis/Rytis Alksnevičius

  • Bardakas

LTU-737 David Mažeika

  • Neringos sporto mokykla

LTU-1410 Darius gerasmavičius-KOT MORSKY

  • nba

LTU-0000 Arturas Paskevicius

  • Colibri Saiing Team

LTU-07 Matas Stankevičius

LTU-420 Mantas Sakalauskas

  • RS280

Karolis J.-2282 Karolis Judelevicius

  • Gvk

LTU-Citramonas75 Martynas Norkus

  • Poseidonas

LTU-5 Rokas Didrikas

LTU-199 LTU199 LJ Liepa Jonuškaitė

  • Žiemys

LTU-199 Mindaugas Jonuška

  • Žiemys

LTU-444 LTU-444/Antanas Gerasimavičius

  • NBA

Documents

Apr 16 23:23

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Apr 23 15:02

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file