facebook_pixel

Vilniaus čempionatas (sportinės klasės)

08.13 - 08.15, Trakai


Organizers: VVBM

Results

Optimist B grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-08-13 11:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-08-13 12:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-08-14 11:59:28
Entries Pts. Pts. Pts. Pos.
LTU-788
Saulė Trimonytė
1 1 2 1
LTU-700
Ulijona Janutaitė
2 2 4 2
LTU-786
Vytis Sinkevičius
5 3 8 3
LTU-1186
Tauras Jančiukas
3 5 8 4
LTU-B/N
Jonas Žironas
4 4 8 5
LTU-1429
Oskaras Guoga
7 6 13 6
LTU-771
Ąžuolas Rimša
6 7 13 7
LTU-758
Laurilė Litvinaitytė
11 11 22 8-10
LTU-777
Tauras Babkovskis
11 11 22 8-10
LTU-715
Matas Martusevičius
11 11 22 8-10
Optimist A grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-08-14 12:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-08-14 14:00:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2020-08-15 13:30:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-08-15 14:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2020-08-15 14:10:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2020-08-14 14:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-08-20 10:18:24
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LTU-777
Gediminas Pangonis
1 2 3 2 2 3 10 1
LTU-163133
Juozas Rimkus
4 4 4 1 1 1 11 2
LTU-789
Ugnė Trimonytė
6 1 1 5 7 4 17 3
LTU-786
Mila Krum
2 7 9 10 6 2 26 4
LTU-1429
Marius Timofejevas
3 12 8 3 4 9 27 5
LTU-1489
Augustė Lisauskaitė
10 3 6 7 3 10 29 6
LTU-7755
Markas Grikinis
5 9 5 13 8 8 35 7
LTU-732
Dovydas Norus
9 11 10 8 5 6 38 8
LTU-1291
Kristupas Lietuvninkas
8 6 2 12 12 13 40 9
LTU-1429
Benas Šapkinas
7 13 7 9 10 7 40 10
LTU-715
Nedas Grikinis
12 10 11 6 11 5 43 11
LTU-700
Gerda Kumparskaitė
11 5 12 4 14 12 44 12
LTU-701
Vilius Cancingeris
13 8 13 11 9 11 52 13
Laser Radial
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-08-13 11:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 2
Start: 2020-08-13 12:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 3
Start: 2020-08-14 12:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 4
Start: 2020-08-14 14:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 5
Start: 2020-08-15 13:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 6
Start: 2020-08-15 14:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 7
Start: 2020-08-15 14:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Plaukimas: 8
Start: 2020-08-15 14:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Standings
Updated: 2020-08-20 10:18:45
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
1 2 1 1 1 1 2 2 9 1
LTU-204558
Jokūbas Mirinas
3 3 4 5 2 2 1 1 16 2
LTU-167667
Liepa Sitkevičiūtė
2 1 2 4 3 3 3 3 17 3
LTU-160387
Amelija Narkutė
5 5 3 2 5 4 4 4 27 4
LTU-175838
Emilija Kinderytė
4 4 5 3 4 5 5 5 30 5
Laser 4.7
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-08-13 11:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-08-13 12:45:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-08-14 11:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 4
Start: 2020-08-14 14:05:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 5
Start: 2020-08-15 13:35:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 6
Start: 2020-08-15 14:15:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 7
Start: 2020-08-15 14:40:00
Distance: 1 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-08-15 15:11:10
Entries Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pts. Pos.
LTU-187548
Arnas Cikanavičius
1 1 1 1 2 1 1 6 1

Registration

Registration is over

Entries

34
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Optimist

Laser 4.7 4

LTU-160387
Amelija Narkutė
Club: VVBM
LTU-187548
Arnas Cikanavičius
Club:
LTU-204558
Jokūbas Mirinas
Club: VVBM
LTU-163133
Juozas Rimkus
Club:

Laser radial 3

LTU-167667
Liepa Sitkevičiūtė
Club: VVBM
LTU-175838
Emilija Kinderytė
Club: VVBM
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
Club: VVBM

Optimist 27

LTU-012
Vytis Sinkevičius
Club:
LTU-1517
Simona Vroblevičiūtė
Club:
LTU-313
Jonas Šeputis
Club:
LTU-1291
Kristupas Lietuvninkas
Club: VVBM
LTU-771
Ąžuolas Rimša
Club: B grupė
LTU-1429
Oskaras Guoga
Club: B grupė
LTU-715
Matas Martusevičius
Club: B grupė
LTU-777
Tauras Babkovskis
Club: B grupė
LTU-1186
Tauras Jančiukas
Club: B grupė
LTU-B/N
Jonas Žironas
Club: B grupė
LTU-786
Vytis Sinkevičius
Club: B grupė
LTU-758
Laurilė Litvinaitytė
Club: B grupė
LTU-700
Ulijona Janutaitė
Club: B grupė
LTU-732
Dovydas Norus
Club:
LTU-1429
Benas Šapkinas
Club:
LTU-1429
Marius Timofejevas
Club:
LTU-701
Vilius Cancingeris
Club:
LTU-715
Nedas Grikinis
Club:
LTU-7755
Markas Grikinis
Club:
LTU-700
Gerda Kumparskaitė
Club:
LTU-1489
Augustė Lisauskaitė
Club:
LTU-786
Mila Krum
Club:
LTU-781
Kipras Cikanavičius
Club: VVBM
LTU-777
Gediminas Pangonis
Club: VVBM
Den-8400
Aidas Vroblevičius
Club: VVBM
LTU-788
Saulė Trimonytė
Club: B Grupė
LTU-789
Ugnė Trimonytė
Club: VVBM

LTU-012 Vytis Sinkevičius

LTU-1517 Simona Vroblevičiūtė

LTU-313 Jonas Šeputis

LTU-1291 Kristupas Lietuvninkas

  • VVBM

LTU-160387 Amelija Narkutė

  • VVBM

LTU-187548 Arnas Cikanavičius

LTU-204558 Jokūbas Mirinas

  • VVBM

LTU-771 Ąžuolas Rimša

  • B grupė

LTU-1429 Oskaras Guoga

  • B grupė

LTU-715 Matas Martusevičius

  • B grupė

LTU-777 Tauras Babkovskis

  • B grupė

LTU-1186 Tauras Jančiukas

  • B grupė

LTU-B/N Jonas Žironas

  • B grupė

LTU-786 Vytis Sinkevičius

  • B grupė

LTU-758 Laurilė Litvinaitytė

  • B grupė

LTU-700 Ulijona Janutaitė

  • B grupė

LTU-732 Dovydas Norus

LTU-1429 Benas Šapkinas

LTU-1429 Marius Timofejevas

LTU-701 Vilius Cancingeris

LTU-715 Nedas Grikinis

LTU-7755 Markas Grikinis

LTU-700 Gerda Kumparskaitė

LTU-1489 Augustė Lisauskaitė

LTU-786 Mila Krum

LTU-163133 Juozas Rimkus

LTU-781 Kipras Cikanavičius

  • VVBM

LTU-777 Gediminas Pangonis

  • VVBM

Den-8400 Aidas Vroblevičius

  • VVBM

LTU-167667 Liepa Sitkevičiūtė

  • VVBM

LTU-175838 Emilija Kinderytė

  • VVBM

LTU-141614 Adrija Tomoševičiūtė

  • VVBM

LTU-788 Saulė Trimonytė

  • B Grupė

LTU-789 Ugnė Trimonytė

  • VVBM

Documents

Aug 4 23:15

VILNIAUS MIESTO BURIAVIMO ČEMPIONATAS

2020.08.13-15

Trakai

 

VARŽYBŲ NUOSTATAI

 

  1. ORGANIZATORIAI

Varžybas vykdo „Vilniaus vaikų buriavimo mokykla“ administruojama Asociacijos „Gero vėjo klubas“ ir Vilniaus miesto sporto centras.

 

2.     TAISYKLĖS

2.1.Varžybos vykdomos pagal World Sailing (WS) 2017-2020 m. BVT, šiuos nuostatus ir lenktynių instrukciją.

2.2.Bus taikoma Arbitražo sistema. (T priedas)

2.3.Bus taikomos jachtų klasių taisyklės su šiomis išimtimis:

2.3.1 Visose Optimist ir Laser jachtų klasės įskaitose dalyviai gali startuoti su „Plastolit“ ir kitų gamintojų korpusais. Korpuso ir jo dalių, rangauto bei burės matmenys ir kiti techniniai parametrai turi atitikti Tarptautinėms Optimist  klasės taisyklėms (International Optimist Class Rules).

            2.4. Ketinanti paduoti protestą Optimist klasės jachta apie tai turi pranešti finišo teisėjams tuoj pat po             finišo. Tai keičia BVT 61.1(a) taisyklę.

            2.5. BVT  P priedas bus taikomas su pakeitimais, išdėstytais lenktynių instrukcijoje.

            2.6. Jeigu yra prieštaravimų tarp Lenktynių instrukcijos ir šių Varžybų nuostatų, tai Lenktynių instrukcija turi viršenybę.

 

3.     REKLAMA

3.1  Varžybose    galios    WS 20    Reglamentas. 

3.2   Gali būti reikalaujama rodyti vykdančios organizacijos pateiktą reklamą.

 

4.     TEISĖ  DALYVAUTI  IR  PARAIŠKOS

4.1.Regata yra atvira šioms grupėms:

1.     Optimist A grupė, megatės,

2.     Optimist A grupė, berniukai,  

3.     Optimist B grupė, mergaitės,

4.     Optimist B grupė, berniukai,

5.     Laser radial grupė, be apribojimų,

6.     Laser 4,7 grupė, be apribojimų.

 

4.2.Vardines paraiškas reikia pateikti iki 2020.08.12d. arba atvykimo dieną.

4.3.Registruojant vardines paraiškas gali būti reikalaujama pateikti dalyvio amžių įrodantį dokumentą.

 

5.     MOKESČIAI

5.1.      Startinis mokestis 0 EUR.

                         

6.     TVARKARAŠTIS

Ketvirtadienis, 08-13

Plaukimai Optimist B, laser radial ir 4.7 grupėms. Planuojamas startas 11:30.        Planuojamos 4 lenktynės.

 

Penktadienis, 08-14 d.

Plaukimai Optimist A, laser radial ir 4.7 grupėms. Planuojamas startas 11:30. Planuojamos 4 lenktynės.

Šeštadienis, 08-15 d

Plaukimai Optimist A, laser radial ir 4.7 grupėms. Planuojamas startas 11:30. Planuojamos 4 lenktynės.

 

6.1.      Regatoje planuojama įvykdyti 4 lenktynės Optimist B grupei, 8 lenktynės optimist A grupei, 12 lenktynių Laser grupėms.

6.2.      Planuojama lenktynių trukmė – 30 minučių.

6.3.      Paskutinę varžybų dieną (rugpjūčio 15 d.) joks starto procedūros signalas nebus duodamas po 15:00 val.

 

7.     VĖJO LIMITAS

7.1.       Vėjo limitas Optimist laivams 10 m/s. Ar leisti visus dalyvius į startą sprendžia treneriai.

 

 8.   LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

Lenktynių instrukcija bus paskelbta atvykimo dieną iki 11.00 val. skelbimų lentoje, kuri yra šalia vaikų persirengimo kambarių.

 

  1. DISTANCIJOS

Lenktynių distancijos schema bus skelbiama Lenktynių instrukcijoje.

 

  1. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS

10.1Bus taikomas BVT A Priedo taškų skaičiavimo sistema.

            10.2 Kai bus įvykdyti mažiau nei 3 lenktynės, tai jachtos taškai, surinkti visuose lenktynėse bus galutiniai.

            10.3 Kai bus įvykdyti 4 ir daugiau lenktynių, tai jachtos surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vienų blogiausių lenktynių.

 

  1. PAGALBINIAI LAIVAI

11.1 Visi pagalbiniai, komandų atstovų ir trenerių laivai privalo būti registruojami Lenktynių komitete pateikiant vardines ar išankstines dalyvių paraiškas.

       Individualiai varžybose dalyvaujantys buriuotojai ir komandos, neturinčios katerio,  vardinėje paraiškoje turi nurodyti katerio duomenis ir vairininko vardą bei pavardę, kuris užtikrins dalyvio(ių) saugumą varžybų metu.

 

  1. RADIJO RYŠYS

12.1   Išskyrus ypatingą atvejį, jachta negali nei priimti, nei perduoti radijo ryšio signalų, neprieinamų visoms jachtoms. Šis apribojimas taikomas ir mobiliesiems telefonams.

 

   13. ATSAKOMYBĖ

    13.1  Buriuotojai dalyvauja regatoje pilnai savo rizika (žr. 4 taisyklę „Sprendimas dalyvauti lenktynėse“). Vykdanti organizacija neprisiima atsakomybės už materialinę žalą,

      asmens sužalojimą ar mirtį, susijusius su regata, prieš ją, jos metu ar po jos.

 

    14. KITA INFORMACIJA

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis  į VVBM atstovus.

PDF
Aug 13 07:36

2020 METŲ VILNIAUS MIESTO BURIAVIMO ČEMPIONATAS

LENKTYNIŲ INSTRUKCIJA

2020 08 13-15


1. ORGANIZATORIAI

Regatą organizuoja Vilniaus vaikų buriavimo mokykla administruojama Asociacijos "Gero vėjo klubas" ir Vilniaus miesto sporto centras. 

2. TAISYKLĖS

2.1 Regata bus vykdoma pagal World Sailing (WS) Buriavimo varžybų taisykles (BVT 2017-2020), Varžybų nuostatus ir Lenktynių instrukciją.

2.2 Nebus taikomi jokie Nacionaliniai nurodymai.

2.3 Jeigu yra prieštaravimai tarp Varžybų nuostatų ir Lenktynių instrukcijos, tai Lenktynių instrukcija turi viršenybę.

2.5 Jeigu yra kalbiniai prieštaravimai interpretuojant taisykles, tai tekstas anglų kalba turi viršenybę.

3. INFORMACIJA DALYVIAMS 

3.1. Informacija dalyviams bus skelbiama skelbimų lentoje, kuri yra prie vaikų persirengimo kambarių; 


4. LENKTYNIŲ INSTRUKCIJOS PAKEITIMAI 

Visi Lenktynių Instrukcijos pakeitimai bus skelbiami ne vėliau kaip 30 min. prieš jiems įsigaliojant. 

5. SIGNALAI KRANTE 

5.1. Signalai krante bus iškeliami Trakų Žalgirio jachtklubo stiebe.

5.2. Kai AP vėliava iškelta krante, tai „1 minutė“ AP lenktynių signale yra pakeista į „ne mažiau kaip 30 minučių“. Tai keičia lenktynių signalo AP taisyklę. 

6. LENKTYNIŲ TVARKARAŠTIS 

6.1. Perspėjimo signalas lenktynėms: 

2020 08 13 11:30 – 1-4 lenktynės; 

2020 08 14 11:30 – 5-8 lenktynės; 

2020 08 15 11:30 – 9-12 lenktynės.


Paruošiamasis signalas duodamas kartu su kitos klasės startu.

6.2. Jachtų vadų susirinkimai vyks: 

2020 08 13 - 10:45 val. 

2020 08 14 - 10:45 val. 

6.3. Vykdančioji organizacija ir/ar Lenktynių komitetas pasilieka teisę keisti lenktynių tvarkaraštį atsižvelgiant į meteorologines sąlygas ir/ar kitas nenumatytas aplinkybes.

7. STARTO GRUPĖS

Optimist B, Optimist A, Laser 4.7, Laser radial.

8. STARTO GRUPIŲ VĖLIAVOS

Optimist – klasės vėliava

Laser radial – klasės vėliava

Laser 4.7 – klasės vėliava (4.7)

9. LENKTYNIŲ ZONA

Regata bus vykdoma Galvės ežere.

10. DISTANCIJOS

Optimist A, Optimist B, Laser 4.7, Laser radial - A priedas.

11. ŽENKLAI:

Geltonos  pripučiamos bojos (pypkės).

12. STARTAS:

12.1 Starto linija bus tarp oranžinio kamuolio Nr. 2 ir teisėjų laivo.

12.2 Lenktynių startai bus duodami pagal 26 taisyklę.

13. FINIŠAS:

13.1 Finišo linija bus tarp oranžinio kamuolio Nr. 2 ir teisėjų laivo.

13.2 Finišavusios jachtos turi netrukdyti dar lenktyniaujančioms jachtoms.

13.3 Finišo liniją galima kirsti tik vieną kartą. Jeigu finišavusi jachta ketra finišo liniją dar kartą, užskaitomas paskutinis rezultatas.

14. BAUDŲ SISTEMA

Visoms regatoje dalyvaujančioms jachtoms 44.1 taisyklė pakeista taip: „Dviejų Apsisukimų Bauda“ yra pakeista į „Vieno Apsisukimo Baudą“.

15. KONTROLINIS LAIKAS

Kontrolinis plaukimo laikas visoms jachtoms - 1 valanda, arba 20 minučių po pirmos finišavusios tos klasės jachtos. Jachtos, kurios nefinišuos per kontrolinį laiką bus laikomos nefinišavusiomis (DNF) be nagrinėjimo. Tai keičia 35, A4 ir A5 taisykles. 


16. PROTESTAI IR PRAŠYMAI ATITAISYTI REZULTATĄ

16.1 Protestų blankus galima gauti lenktynių biure. Protestai arba prašymai atitaisyti rezultatą ar pakartoti nagrinėjimą, turi būti pateikiami biurui per protestų padavimo laiką.

16.2 Protestų padavimo laikas visoms grupėms yra 30 min. po paskutinio tą dieną vykusių lenktynių paskutinės jachtos finišo.

16.3 Informacija apie protestus, protestų šalis ir liudininkus bus paskelbiama ne vėliau kaip per 30 minučių po protestų padavimo laiko pabaigos. Nagrinėjimai vyks protestų patalpose, esančiose VVBM patalpose, prasidės nurodytu laiku.

16.4 Informacija jachtoms apie protestus, kuriuos padavė Lenktynių komitetas arba Protestų komitetas bus paskelbiama pagal 61.1(b) taisyklės reikalavimus.

16.5 Protestų komiteto sprendimai bus galutiniai, kaip numatyta 70.5 taisyklėje.

17. TAŠKŲ SKAIČIAVIMAS

Bus taikoma BVT A priedo taškų skaičiavimo sistema.

17.1 Reikalingos mažiausiai 1 lenktynės, kad varžybos būtų laikomos įvykusiomis.

17.2 Varžybų rezultatai visose jachtų klasėse, kuriose kartu lenktyniauja berniukai ir mergaitėsbus skaičiuojami pagal absoliučioje įskaitoje užimtas vietas ir surinktus taškus, išrenkant atskirai dalyvius berniukų ir mergaičių įskaitose.

17.3 Kai įvykdomos mažiau negu 3 lenktynės, tai jachtos taškai, surinkti visose lenktynėse, bus galutiniai.

17.4 Kai įvykdomos 3 ir daugiau lenktynių, tai jachtos surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio rezultato.


18. SAUGUMO TAISYKLĖS

Pasitraukusi iš lenktynių jachta turi apie tai kaip galima greičiau pranešti Lenktynių komitetui.

19. APDOVANOJIMAI

Optimist B grupei -  08.13  16:00

Optimist A, Laser ir Laser radial – 08.15  16:00

20. ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

20.1 Regatoje buriuotojai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Žiūrėti 4 taisyklę „Sprendimas dalyvauti“.

20.2 Vykdanti organizacija neprisiims jokios atsakomybės už materialinius nuostolius ar asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusius ryšium su regata, prieš ją, jos metu ar po jos.


Vyr. teisėjas Matas Kabaila, 867712335

PDF