facebook_pixel

Vilniaus taurė

06.13, Trakai


Organizers: Vilniaus jachtklubas
06.13
20 C°
NE ↙ 6 m/s

Messages

  • Distancijos

    1 ir 2 lenktynės

    I – III įskaitos grupės

    Startas – Tiškevičius – Paryžius – Tiškevičius – Finišas

    IV - V įskaitos grupė

    Startas – Tiškevičius – Paryžius– Meldai  – Finišas

     

    3 lenktynės

    I – III įskaitos grupės

    Startas – Tiškevičius – Paryžius – Tiškevičius – Paryžius – Tiškevičius - Finišas

    IV - V įskaitos grupė

    Startas – Tiškevičius – Paryžius – Tiškevičius – Finišas

     

    Bojos  paliekamos kairiu bortu, Meldų sala - dešiniu.

     


Results

I grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-13 12:30:00
Distance: 2.85 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-13 13:35:00
Distance: 2.85 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-13 14:35:00
Distance: 4.25 nm
Dominant, Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-06-13 15:33:38
Entries Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
White Whale
LTU-2074 Linas Baublys
13:03:07
ET:00:33:07 / CT:00:33:07
0s 0s 7.70kts 1 1
14:08:39
ET:00:33:39 / CT:00:33:39
0s 0s 7.58kts 1 1
15:24:58
ET:00:49:58 / CT:00:49:58
0s 0s 5.10kts 1 1 3 1
KARMA
LTU-2085 Romas Jokubauskas
13:03:51
ET:00:33:51 / CT:00:33:51
+44s +44s 7.53kts 2 2
14:10:09
ET:00:35:09 / CT:00:35:09
+90s +90s 7.25kts 2 2
15:25:04
ET:00:50:04 / CT:00:50:04
+6s +6s 5.09kts 2 2 6 2
Yemaya
LTU-2073 Algirdas Dagys
13:04:45
ET:00:34:45 / CT:00:34:45
+98s +98s 7.34kts 3 3
14:10:51
ET:00:35:51 / CT:00:35:51
+132s +132s 7.11kts 4 4
15:26:50
ET:00:51:50 / CT:00:51:50
+112s +112s 4.92kts 3 3 10 3
Mistress
LTU-2282 Artūras Puidokas
13:06:06
ET:00:36:06 / CT:00:36:06
+179s +179s 7.06kts 4 4
14:10:38
ET:00:35:38 / CT:00:35:38
+119s +119s 7.16kts 3 3
15:27:40
ET:00:52:40 / CT:00:52:40
+162s +162s 4.84kts 4 4 11 4
Simona
LTU-2313 Paulius Vroblevičius
13:09:07
ET:00:39:07 / CT:00:39:07
+360s +360s 6.52kts 6 6
14:13:14
ET:00:38:14 / CT:00:38:14
+275s +275s 6.67kts 6 6
15:29:53
ET:00:54:53 / CT:00:54:53
+295s +295s 4.65kts 5 5 17 5
ItellaTV3
LTU-2225 Sigitas Babilius
13:11:06
ET:00:41:06 / CT:00:41:06
+479s +479s 6.20kts 7 7
14:12:56
ET:00:37:56 / CT:00:37:56
+257s +257s 6.72kts 5 5 0kts 8 DNS 20 6
Brillamar
LTU-2243 Tomas Sakalauskas
13:07:06
ET:00:37:06 / CT:00:37:06
+239s +239s 6.87kts 5 5 0kts 8 DNF 0kts 8 DNS 21 7
II grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-13 12:30:00
Distance: 2.85 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-13 13:35:00
Distance: 2.85 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-13 14:35:00
Distance: 4.25 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-06-13 16:08:03
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Belone
LTU-2061 Tomas Niparas
633.20
13:05:34
ET:00:35:34 / CT:00:36:30
0s 0s 7.17kts 1 1
14:11:27
ET:00:36:27 / CT:00:37:23
+174s +99s 7.00kts 2 2
15:25:04
ET:00:50:04 / CT:00:51:27
0s 0s 5.09kts 1 1 4 1
Muzika
LTU-2069 Liutauras Kižys
606.62
13:06:31
ET:00:36:31 / CT:00:38:42
+57s +132s 6.98kts 2 2
14:08:33
ET:00:33:33 / CT:00:35:44
0s 0s 7.60kts 1 1
15:27:04
ET:00:52:04 / CT:00:55:20
+120s +233s 4.90kts 2 2 5 2
Šaulys
LTU-2772 Džiugas Šaulys
652.73 0kts 4 DNF
14:16:12
ET:00:41:12 / CT:00:41:12
+459s +328s 6.19kts 3 3
15:34:17
ET:00:59:17 / CT:00:59:17
+553s +470s 4.30kts 3 3 10 3
III grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-13 12:35:00
Distance: 2.85 nm
Monotype (One Design), Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-13 13:40:00
Distance: 2.85 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-13 14:40:00
Distance: 4.25 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-06-13 15:38:30
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Vasara
LTU-53 Romualdas Janusauskas
678.99
13:16:33
ET:00:41:33 / CT:00:41:33
0s 0s 6.14kts 1 1
14:19:23
ET:00:39:23 / CT:00:40:10
0s 0s 6.47kts 1 1
15:36:02
ET:00:56:02 / CT:00:57:12
0s 0s 4.55kts 1 1 3 1
Kometa
LTU-26 Aleksandr Tomaševskij
695.43
13:19:52
ET:00:44:52 / CT:00:44:52
+199s +199s 5.68kts 3 3
14:20:47
ET:00:40:47 / CT:00:40:47
+84s +37s 6.25kts 2 2
15:39:10
ET:00:59:10 / CT:00:59:10
+188s +118s 4.31kts 2 2 7 2
Šiaurinė
LTU-2064 Darius Sarsevičius
679.75
13:16:52
ET:00:41:52 / CT:00:41:52
+19s +19s 6.09kts 2 2
14:20:15
ET:00:40:15 / CT:00:41:00
+52s +50s 6.34kts 3 3
15:38:36
ET:00:58:36 / CT:00:59:43
+154s +151s 4.35kts 3 3 8 3
IV grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-13 12:35:00
Distance: 2.4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-13 13:40:00
Distance: 2.4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-13 14:40:00
Distance: 2.85 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-06-13 17:48:38
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Frezi Grant
LTU-54 Vilgelmas Krinickis
679.07
13:12:55
ET:00:37:55 / CT:00:37:55
+59s 0s 4.51kts 1 1
14:15:20
ET:00:35:20 / CT:00:35:20
0s 0s 4.84kts 1 1
15:18:15
ET:00:38:15 / CT:00:38:15
+74s 0s 4.47kts 1 1 3 1
Joga
LTU-1035 Stanislovas Butkevičius
648.50
13:11:56
ET:00:36:56 / CT:00:38:09
0s +14s 4.63kts 2 2
14:15:32
ET:00:35:32 / CT:00:36:45
+12s +85s 4.81kts 2 2
15:17:01
ET:00:37:01 / CT:00:38:28
0s +13s 4.62kts 2 2 6 2
V grupė
Group
logo
Plaukimas: 1
Start: 2020-06-13 12:35:00
Distance: 2.4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 2
Start: 2020-06-13 13:40:00
Distance: 2.4 nm
VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Plaukimas: 3
Start: 2020-06-13 14:40:00
Distance: 2.85 nm
Dominant, VJ-DH, Coef: 1
Preliminary
Standings
Updated: 2020-06-13 15:33:44
Entries VJ-DH Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos. Pts. Pos.
Draco
LTU-153 Jevgenijus Skuryginas
711.12
13:14:14
ET:00:39:14 / CT:00:39:14
0s 0s 4.36kts 1 1
14:16:05
ET:00:36:05 / CT:00:36:05
0s 0s 4.74kts 1 1
15:23:01
ET:00:43:01 / CT:00:43:01
0s 0s 3.98kts 1 1 3 1

Registration

Registration is over

Entries

16
|
|
|
VJ I Grupė
|
VJ II Grupė
|
VJ III Grupė
|
VJ IV Grupė
|
VJ V Grupė
|
VJ VI Grupė
|
VJ VII Grupė

VJ I Grupė 7

LTU-2225
ItellaTV3
Skipper: Sigitas Babilius
LTU-2282
Mistress
Skipper: Artūras Puidokas
LTU-2313
Simona
Skipper: Paulius Vroblevičius
LTU-2073
Yemaya
Skipper: Algirdas Dagys
LTU-2074
White Whale
Skipper: Linas Baublys
LTU-2085
KARMA
Skipper: Romas Jokubauskas
LTU-2243
Brillamar
Skipper: Tomas Sakalauskas

VJ II Grupė 3

LTU-2061
Belone
Skipper: Tomas Niparas
gph: 633.20  
LTU-2069
Muzika
Skipper: Liutauras Kižys
gph: 606.62  
LTU-2772
Šaulys
Skipper: Džiugas Šaulys
gph: 652.73  

VJ III Grupė 3

LTU-26
Kometa
Skipper: Aleksandr Tomaševskij
gph: 695.43  
LTU-53
Vasara
Skipper: Romualdas Janusauskas
gph: 678.99  
LTU-2064
Šiaurinė
Skipper: Darius Sarsevičius
gph: 679.75  

VJ IV Grupė 2

LTU-1035
Joga
Skipper: Stanislovas Butkevičius
gph: 648.50  
LTU-54
Frezi Grant
Skipper: Vilgelmas Krinickis
gph: 679.07  

VJ V Grupė 1

LTU-153
Draco
Skipper: Jevgenijus Skuryginas
gph: 711.12  

VJ VI Grupė 0

VJ VII Grupė 0

ItellaTV3 LTU-2225 Sigitas Babilius

Mistress LTU-2282 Artūras Puidokas

Simona LTU-2313 Paulius Vroblevičius

Yemaya LTU-2073 Algirdas Dagys

Joga LTU-1035 Stanislovas Butkevičius

  • gph: 648.50  

Kometa LTU-26 Aleksandr Tomaševskij

  • gph: 695.43  

Belone LTU-2061 Tomas Niparas

  • gph: 633.20  

KARMA LTU-2085 Romas Jokubauskas

Draco LTU-153 Jevgenijus Skuryginas

  • gph: 711.12  

Muzika LTU-2069 Liutauras Kižys

  • gph: 606.62  

Frezi Grant LTU-54 Vilgelmas Krinickis

  • gph: 679.07  

Brillamar LTU-2243 Tomas Sakalauskas

Šaulys LTU-2772 Džiugas Šaulys

  • gph: 652.73  

Vasara LTU-53 Romualdas Janusauskas

  • gph: 678.99  

Šiaurinė LTU-2064 Darius Sarsevičius

  • gph: 679.75  

Documents

Jun 8 11:06

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file
Jun 13 10:55

Vilniaus taurės regatoje bus taikomi nacionaliniai nurodymai, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimus, sprendimus ir rekomendacijas, susijusius su COVID-19 infekcinės ligos (koronaviruso pandemijos) plitimo prevencija.

PDF
Jun 13 11:48

This browser does not support PDFs. Please download original file.

Original file